Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Headamp k Denon AH-D7000
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št február 11, 2010 00:02:16    Predmet: Re: odpo Odpovedať s citátom

--

Naposledy upravil ferenc dňa Št február 11, 2010 20:58:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št február 11, 2010 00:09:41    Predmet: odpo Odpovedať s citátom

Stereophone – na DACčku k počítaču a na kompe špeciálny ozvučovací software a zvukovú podporu. High endy sa dávajú (povoľujú) väčšinou v oblasti prírodných vied alebo informatiky, lebo tam prístupnosť informácie žiada zachytenie kontextovo a štrukturálne náročnej informácie, zo zvuku rozpoznanie zložiek zachycujúce dôležité vlastnosti informácie. Zložiek niekedy môže byť 4-6. Prípadne aj 8. Kde naozaj high end dá to pravé čo človek potrebuje k perfektnej práci.

Ferenc – pozri, niekomu sa páči modré auto, inému červené, inému biele. Ja chápem rôznosť názoru a rešpektujem. Tvoje názory si prečítam, lebo chápem, že aj modré autá sa niekomu páčia. Som ohľaduplný aj k iným, hoci mne sa páči červené auto. Chápeš?

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
stereoman
Hifista


Založený: 08 február 2009
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: Št február 11, 2010 08:12:53    Predmet: Odpovedať s citátom

to Zahoranský: Vaše príspevky : pozriem nick a........ NEČÍTAM!!!!!!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Woodgrouse
Nádejný hifista


Založený: 22 december 2006
Príspevky: 78

PríspevokZaslal: Št február 11, 2010 08:38:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Zde pomohou tři věci:
1. Ignorovat
2. Ignorovat
3. ............. a ignorovat !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mancubus
Nádejný hifista


Založený: 15 august 2007
Príspevky: 76

PríspevokZaslal: Št február 11, 2010 10:14:14    Predmet: odchod Odpovedať s citátom

Znáte tu písničku od Pražskýho výběru — snaživec? ...jedněmi dvěřmi ho vykážou už druhými se vrací... Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št február 11, 2010 14:05:07    Predmet: pesnička Odpovedať s citátom

Mancubus - áno, tú pesničku poznám. Rád si ju vypočujem na D-7000.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št február 11, 2010 14:20:09    Predmet: test pre Denony Odpovedať s citátom

Mancubus – možno by malo zmysel urobiť na výstave face to face porovnanie Denonov, skvelý zosík, jeden reťezec, druhý reťazec. A opäť priestor pre zákazníka, aby porovnal, slepé testy a pod. Veď to, čo kúpite je presne to, čo dostanete. Ak kúpite za veľmi dostupnú cenu kvalitné sluchátka, kvalitne zladené do kvalitného reťazca, dôvod na spokojnosť. Tak poďme urobiť skvelé testy, nech človek vidí čo a ako. Ja som za slepé testy a nech Vy všetci dostanete priestor pre urobenie si vlastného záveru.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Pi február 12, 2010 00:32:11    Predmet: Ferenc a zosíky Odpovedať s citátom

Ferenc – pozri, Bína ma zatiaľ ešte nikdy nepochválil a napísal mi „špitľavky“ ako ty. Ale pozri si, vo vlákne o AKGčkách, ako k veci píše a ako ja toto počínanie okomentoval. Naozaj, ak rozumieš zosilovačom, zakruškuj zlé, pochybné miesta a odprezentuj tu vo fóre. Toto je cenná diskusia a tú chcú ľudia vidieť. Si šikovný človek, tak prečo neurobiť fantastickú vec pre všetkých. Písanie „silných“ slov nikoho nepoteší a ani nezaujíma. Poď na vec.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št február 18, 2010 01:27:48    Predmet: head-fi Odpovedať s citátom

Zaiste, ak už vravíme o Denonoch, tak zasielam skvelý link z head-fi, jako si „vytunerovať“ D-5000, ale podobné je to s D-7000 alebo D-2000. Ovšem pozor, nevravím, aby ste to samy skúšali. Ak si pokazíte sluchátka, je to Vaša vec nie moja.

http://www.head-fi.org/forums/f4/how-build-one-worlds-finest-dynamic-headphones-markl-denon-ah-d5000-mods-299627/

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: Št február 18, 2010 17:08:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Když mod, tak už pořádnej, aneb uzavřený Denony hrajou nejlíp, když jsou otevřený: http://www.head-fi.org/forums/f4/ah-d7000-mods-he-5-reference-464640/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št február 18, 2010 22:26:33    Predmet: vďaka Odpovedať s citátom

Waw, ty si to našiel? Raz som to kedysi videl, ale za svet som to nevedel vysearchovať. Skvelá práca Bina. To som chcel ukázať, ale jeďže som to nevedel nájsť, tak som dal to čo prišlo pod ruku, aspoň D-5000.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
piksla
Hifi obsluha


Založený: 12 apríl 2010
Príspevky: 42

PríspevokZaslal: Pi apríl 23, 2010 15:56:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkoušel tady někdo sundat z Denonů D7000 ty dřevěný poklice? Jde to pak bez následků namontovat zpátky?

A jak mimochodem pokročil lov na sluchátkáč?

_________________
.. v hlavě stereo ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
piksla
Hifi obsluha


Založený: 12 apríl 2010
Príspevky: 42

PríspevokZaslal: So apríl 24, 2010 16:28:29    Predmet: Odpovedať s citátom

piksla napísal:
Zkoušel tady někdo sundat z Denonů D7000 ty dřevěný poklice? Jde to pak bez následků namontovat zpátky?


Tak vyzkoušeno, je to triviální. Pokud nemáte levé ruce, nemůžete nic poškodit. Nejdřív pootočte polstrováním a sundejte je, pak na každé straně odšroubujte všechny šrouby a je to bez poklic. Celý zvuk se prostorově otevře, basů je stále hodně (v porovnání s HD800).

_________________
.. v hlavě stereo ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist