Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

AKG K-701 - offtopic
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: Št február 11, 2010 23:53:32    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Ako určitú alternatívu pre ľudí, ktorí chcú symetrické zapojenie


Jen podotknu, že aby jste ke K702 připojil symetrický kabel, musíte je celé rozebrat a kabel tam připájet. Jednoduchou výměnou to nejde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Pi február 12, 2010 00:29:46    Predmet: vďaka za info Odpovedať s citátom

Bína – ďakujem ti veľmi pekne Bína. Ak je to pravda, je to len na dokreslenie veci. Zaiste aj ty si želáš urobiť správny a zodpovedný krok a POSUNÚŤ vec dopredu. Rozhodol som sa, keďže viem jazyky, že napíšem list a poštou zašlem do AKG, pozorne objasním vec čo je problém a ako je rozumné riešiť. Vec sa dá riešiť a pomerne jednoducho. Samozrejme, diskusiu s excelia-hifi tam NEMÁ zmysel spomenúť, to je „polievka“ predajcu. Ale vecne napísať. Som si istý, že v AKG to skvele pochopia, robia tam naozaj skvelí ľudia.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi február 12, 2010 02:42:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Řekl bych, že ti skvělí lidé tě slušnou formou pošlou do prdele, kam bezesporu patříš, ty prekablovanej spasiteli.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi február 12, 2010 08:34:30    Predmet: AKG K-701 - seriozne rekablovanie a ine offtopic Odpovedať s citátom

Sem presuniem vsetky seriozne a skvele veci, ktore sa priamo netykaju 701 i reakcie na ne.

Naposledy upravil Troton dňa Pi február 12, 2010 09:11:31, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
durgo
Hifista - pokročilec


Založený: 23 január 2007
Príspevky: 250
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: Pi február 12, 2010 08:41:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Zálesanský
nemôžem si pomôcť, ale tvoje príspevky mi silne pripomínajú túto tabuľku univerzálnech prejavov, kde rečník kombinuje vety podľa stĺpcov od 1 po 4 v ľubovoľnom riadku a tak dokáže 40 minút rečniť oničom. Hojne sa to využívalo pred 20- timi rokmi komančami. V tvojom prípade si len zmenil slová na rudistor, HD800, super mega, rekáblovať, seriózne, veľmi seriózne... Laughing



tabulka univerzálních projevů.xls
 Description:

Download
 Filename:  tabulka univerzálních projevů.xls
 Filesize:  17 KB
 Downloaded:  573 Time(s)



Naposledy upravil durgo dňa Pi február 12, 2010 08:43:34, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi február 12, 2010 08:59:38    Predmet: Odpovedať s citátom

na bullshit generatory mam slabost - inak ta tabulka je bozska Wink

najlepsi slovensky bullshitter je prodpredseda parlamentu miroslav ciz - staci si ho nahrat a pouzivat ako screensaver ...

http://stv.livetv.sk/tvarchive//video/video.html?video=49452
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Pi február 12, 2010 09:23:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Pestré a bolestné skušenosti vyžadují od nás analýzy dalších směrů rozvoje Mr. Green

To je fakt dobrééééééé Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Pi február 12, 2010 09:52:07    Predmet: Re: vďaka za info Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Bína – ďakujem ti veľmi pekne Bína. Ak je to pravda, je to len na dokreslenie veci. Zaiste aj ty si želáš urobiť správny a zodpovedný krok a POSUNÚŤ vec dopredu. Rozhodol som sa, keďže viem jazyky, že napíšem list a poštou zašlem do AKG, pozorne objasním vec čo je problém a ako je rozumné riešiť. Vec sa dá riešiť a pomerne jednoducho. Samozrejme, diskusiu s excelia-hifi tam NEMÁ zmysel spomenúť, to je „polievka“ predajcu. Ale vecne napísať. Som si istý, že v AKG to skvele pochopia, robia tam naozaj skvelí ľudia.


Nie je problém vytuniť si čokoľvek nielen v hifi. Ak výrobca akceptuje iný kábel (opieram sa len o tvoje tvrdenia, nikde som o tejto službe na stránkach výrobcu nečítal) už pri výrobe a ulahodí tomu, čo chce posunúť zvuk highendu AKG 702, alebo superhighendu Sennheiser HD800 a Beyerdynamic T1 "úplneniekdeinde" a slepo tomu verí, má z toho radosť, serie na peniaze, prečo nie. Ide predsa o zisk a nabalí sa pritom aj ďalší bezkyslíkatý výrobca, tak čo, takže tak. Pre takých majú význam aj tie porovnávačky, ku ktorým tu vyzývaš.

Fantáziu máš hodnú spisovateľa sci-fi, ale to je u tak vzdelaných ľudí, ovládajúcich toľko jazykov úplne prirodzené. A do AKG ten list napíš a pošli poštou (zaujímavé riešenie). Uvidíme, akú polievku ti navaria oni.

P.S. A hlavne im tam spomeň, že potrebuješ ďalšiu zásielku ich top slúchadiel na skŕmenie do Thajska. Polievka bude o to ostrejšia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ne september 12, 2010 16:34:46    Predmet: odpo Odpovedať s citátom

Creat – súhlasím. Ten základ je napísaný veľmi dobre. Tu tam treba niečo vysvetliť a dobre pochopiť, ale je to fakt dobre napísané.

Kocmeister – súhlasím. Pre tieto portable zariadenia je to s high endom a super high endom zložité. AKG proste na zapojenie majú svoje nároky a proste to pýtajú. Ak to nedostanú tak to hrá „všeliako“ V tomto smere Grado vsádza so svojimi nízko impedančnými modelmi. Podobne Ultrasone. Hoci ich ceny sú pekelne prepálené.

Ferenc – súhlas. Skvele napísané. Perfektne urobené DAC so zosíkom s kvalitným transportom a niet čo riešiť. V dobe terabajtov sa do storage zmestí také množstvo skladieb že niet čo riešiť. Ja som začal domáce CDčká čo máme riešiť Thajskou metódou. Urobil som FLACky, zalohoval na dve rôzne miesta a „poupratoval“. Thajci sa proste potešia a ja som spokojný tiež.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne september 12, 2010 16:38:50    Predmet: Odpovedať s citátom

to ze so mnou suhlasis ma vobec netesi, prave naopak...
moje prispevky nie su adresovane tebe preto by som bol rad keby si sa zdrzal reakcie. dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: Ne september 12, 2010 16:56:43    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil gazy dňa Št november 18, 2010 23:12:45, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ne september 12, 2010 17:29:44    Predmet: info Odpovedať s citátom

Skôr je lepšie písať k téme. K 701 sú jedinečné sluchátka a pre AKG v high ende nosný model (prípadne s K 601). K 701 patria do veľkej knihy audio techniky ohľadom sluchátok no od AKG sa naozaj čaká prienik do super high endu. Som zvedavý s čím prídu a akú zvolia stratégiu lebo pre takú firmu ako AKG sa proste tento počin berie ako samozrejmosť.

Ferenc – fórum je o diskusii a o komunikácii ľudí. Je normálne ak si jeden človek napíše názor a iný napíše svoj, okomentuje iné príspevky. Je to normále ako rôzne ponúkané výrobky v rôznych obchodoch. Ja si prečítam tvoje príspevky a ty moje.

Gazy – trochu Humenné poznáš. Ja som to riešil tak že som urobil FLACky, zabalil do krabice a potom poslal do Thajska ako slepeckú zásielku. Spokojnosť na oboch stranách.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ne september 12, 2010 18:09:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Pan zahoransky - naozaj nic proti Vam (aspon zatial) nemam, ale nedalo by sa reagovat strucnejsie, vystiznejsie a k veci? Ja hento citat nebudem - nemajte to za zle.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne september 12, 2010 22:11:35    Predmet: Re: odpo Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Odar – ale ja tam mám tak 10-15 myšlienok takže ak to podelíš na dĺžku tak je to vlastne krátke.


... a my sa marne snazime najst jednu jedinu ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ut september 14, 2010 11:39:53    Predmet: skylab Odpovedať s citátom

Aj na head-fi ľudia nadávajú že AKG malo prísť s modelom do super high endu a nie Qčkami 701tiek. Facelift nikoho až tak nezaujme. Špekuluje sa nad obnovením výroby K 1001 s upgrade aby to malo zmysel tak isto o K 801 atď. Ale zatiaľ žiadna seriózna info. Nevedno čo zamýšľa Harman s AKG ale taká firma ako AKG by mala rozhodne v super high ende mať svoje miesto. Ak by to nemal Sennheiser tak to by bolo zdesenie audiofilov. No neviem či niečo také nečaká AKG ak do roka neprídu s naozaj kvalitným super high endom.

Skylab napísal review na Lýru (má univerzálny setup) a je veľmi pozitívna:

„From my listening so far, it seems to offer very good sound. So far it seems to be voiced just a little bit on the bright or "crisp" side, but perhaps that will change with a little more break in. But the transparency is very good, and the detail is also very good.“

No a potom som to poposielal známym head-fičkárom čo poznám no a potom zavalili dandysa. Ako to povedať, počet objednávok sa vymkol spod kontroly ... Smile Smile

Kuba4, Pasul – pardón chalani že som chvíľu head-fičkarov preposielal za experience k Vám keďže Lýru máte. Teraz ľudia bombardujú Skylaba a za chvíľu už ani jeho. Už ju bude mať toľko head-fičkárov že to nikomu nebude vadiť, až na amerických predražených výrobcov. Tí ma naozaj radi nemajú.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ut september 14, 2010 11:44:52    Predmet: amíci Odpovedať s citátom

Ferenc – a niečo pre teba. Ty to máš rád na rovinu, úprimne a otvorene. Jeden head-fičkár mi odpísal (mierna úprava aby som nedostal banánika).

Neptius, fuk off, fuk off, I hate you. Do you understand me? I hate you. My wallet is empty. I am not able purchase this amp but I want. I love music. My wife is not able listen proposals about purchasing. Ouggg, fuk off, fuk off.

Amíci sú proste jedineční a proste crazy.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: Ut september 14, 2010 12:44:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Zahoranský: Nějaký odkaz na to review nemáš?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut september 14, 2010 12:47:57    Predmet: Odpovedať s citátom

pekne, moc pekne ...
a teraz sup tablety do seba a chytro za vychovavatelkou, ta ma pre teba pripravenu moooc peknu bielu vesticku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ut september 14, 2010 13:34:47    Predmet: info Odpovedať s citátom

Zatiaľ len toto lebo Skylab zosík zahrieva. Ale na review intenzívne pracuje. Teším sa aj ja.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
knopi
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 283
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut september 14, 2010 13:58:07    Predmet: Odpovedať s citátom

xxx

Naposledy upravil knopi dňa St september 15, 2010 16:39:10, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: St september 15, 2010 14:58:24    Predmet: Re: skylab Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:


Skylab napísal review na Lýru (má univerzálny setup) a je veľmi pozitívna:

„From my listening so far, it seems to offer very good sound. So far it seems to be voiced just a little bit on the bright or "crisp" side, but perhaps that will change with a little more break in. But the transparency is very good, and the detail is also very good.“

No a potom som to poposielal známym head-fičkárom čo poznám no a potom zavalili dandysa. Ako to povedať, počet objednávok sa vymkol spod kontroly ... Smile Smile




Tohle Skylab napsal k Lyře později:

citácia:
I have a review unit of the Lyra. I will be posting a full review once I complete my full review cycle. So far I'd say it's a nice product, but nothing that I think is extraordinary. That's all I want to say about it for now, until I have spent more time with it, but I figured I would at least say that much, for everyone's benefit.


Že by Lyra nebyla zas takovej zázrak co přehraje všechny výrobky těch předražených amerických výrobců? Uvidíme.

Jinak ty lidi kterým Zahoranský napsal jsou z toho opravdu ,,nadšení":

citácia:
Anyone else get a strange pm from Neptius regarding amping the HE-6?

citácia:
Yeah, I got a message from him too...very wierd and didn't make much sense...

citácia:
In my case he was pushing recommending the Beyer T5p, but the PM seems to have morphed into the amp discussion now.

citácia:
I will notify him and give him one last chance.

citácia:
Somebody, please make him go away....please.


citácia:
The fact that he is sending you guys unsolocited PM's, quoting me without permission, is totally over the top, and completely unacceptable. A couple people alerted me to this early this morning, and I immediately asked him to stop.

And for the record, Warp, what I said there was a comment, NOT an "endorsement". I have not formed a complete opinion of the Lyra yet.

What I guess Neptius fails to realize is that his own behavior relating to Casea is far more damaging to them than it is helpful. If I hadn't committed to the actual maker of the amp that I would review it, I would probably just forget the whole thing - I like to avoid unecessary drama.

I *deeply* resent that he was using one small comment from me, sent to him in a PM, to try to in some way "prove" that he was "right" about the Lyra. I guess I should have known better - I tried to give him the benefit of the doubt. Oh well.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St september 15, 2010 15:48:17    Predmet: blabla Odpovedať s citátom

Ja si myslím že také vytrhnutia z kontextu, pospájanie hrušiek s malinami, s mandarinkami, s jahodami, z toho dobrý koláč proste nebude. Ak sa opýtam s otázkou dohoď mi niečo na neho, tak ľudia vedia utrúsiť. To však neznamená aby som sa pod to podpísal. Takých brebtov ti zozbieram na HD 800, na T1, na PS 1000, na Woo audio hračky, na Ray Samuelsy, to je proste kolorit diskusných fór. Lýra je kvalitný výrobok. Nevravím že je najlepšia, to by som klamal ale to čo ponúka je naozaj kvalitný zvuk za veľmi dostupnú cenu. Mk2 model urobil veľký kus práce a tam zlepšenie som videl. Americké modely majú tú výhodu že kupujú súčiastky na dolár a tým silná koruna sa neprejavuje. Ale ak aj tak je pomer výkonu k cene veľmi dobrý tak to niečo vraví. Slová very good a potom „dobre ale čosi“ viete sú vždy tak trošku hrou na schovávačku lebo človek nechce urobiť výťah pre niekoho ale zase nechce povedať že to nie je dobré. Zdravý sedliacký rozum je to najlepšie aby ste pochopili veci.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St september 15, 2010 18:16:20    Predmet: Odpovedať s citátom

pekne si to posral vladko, ludia od casey budu mat z teba urcite radost ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St september 15, 2010 18:25:35    Predmet: off topicky Odpovedať s citátom

Ferenc – ja si s pánom Vranom píšem a tak isto mu preposielam informácie. Problém robia špekulanti ktorým nejde o audio techniku alebo o hudbu, ale o to aby upútali na seba pozornosť, akí sú „dobrí“ alebo „dôležití“. Títo ľudia robia škodu namiesto toho aby napísali niečo racionálne. Takže ja vidím veci v rozumnej miere. Poďme písať k téme a nie off topicky.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St september 15, 2010 18:59:41    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
What I guess Neptius fails to realize is that his own behavior relating to Casea is far more damaging to them than it is helpful.


Nie, problem si ty. Len si to nedokazes priznat. Ved ti to napisal aj ten clovek na head-fi. Diskusne fora nie su len o tom, ze ty pises, pises, pises - treba aj citat a rozmyslat o tom co ti ini napisu. Ludia pisu jasne ze o tvoje prazdne prispevky uz nestoja, nemaju ani zaujem o obtazovanie cez PM.
Dokazes si to uvedomit a podla toho sa zariadit ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St september 15, 2010 19:09:09    Predmet: Ferenc Odpovedať s citátom

Ferenc - problém ale je, že ja som žiadnu takú PM nedostal. Ešte raz nedostal. Či je to originál alebo podvrh teda neviem rozpoznat. Nie je to moja komunikácia. A čo si súkromne píšu iní ma nezaujíma. To je zase tem môj pohľad. Ja píšem k veci.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St september 15, 2010 19:17:36    Predmet: Odpovedať s citátom

aku PM ?
PM si predsa rozposlal ty a v tom threade sa ludia na teba stazuju - ty si to este nepochopil ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St september 15, 2010 20:09:14    Predmet: Ferenc Odpovedať s citátom

Ferenc - prosím ťa prečítaj si meno tohto vlákna a potom si pozri čo si na tejto stránke ty alebo Bína písali. Je to k teme? Píš prosím ťa k téme vlákna. Jeden dve off topicy, ok, ľudia kecajú, ale toto je hodne mimo výseč. Napíš k téme príspevku alebo nepíš nič. Ak chceš aby sa iní správali slušne, začni od seba a pozri sa čo ty robievaš alebo čo ti vychádzavalo z úst. Napíš príspevok k téme - k sluchátkam AKG K 701.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: St september 15, 2010 20:35:12    Predmet: Gagio grosso,epidemico bollero Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil gazy dňa Št november 18, 2010 23:14:07, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St september 15, 2010 22:18:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Gazy to s tym huspeninovym muzom vystihol, kaslite na to, nema to vyznam a je to OT.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Ďalšia
Strana 11 z 12

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist