Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

NAD C370

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
shineonyou
Hifista


Založený: 31 december 2009
Príspevky: 243

PríspevokZaslal: Po február 15, 2010 21:13:11    Predmet: NAD C370 Odpovedať s citátom

Dostal som ponuku na NAD C370. Cena: 280E

Brat, ci nebrat?

_________________
Nepytajte sa ma, kam idem, neviem to, ale ak tam pridem, nezabudnem, ze ste sa pytali.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jogobella
Hifista


Založený: 05 január 2010
Príspevky: 107
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po február 15, 2010 21:52:36    Predmet: Re: NAD C370 Odpovedať s citátom

shineonyou napísal:
Dostal som ponuku na NAD C370. Cena: 280E

Brat, ci nebrat?

nevahat! mna stal kedysi 29990,- skk.

isty cas bol v stereophile.com v danej cenovej kategorii oznaceny ako "odporucany komponent". recenzia, ktora tomu predchadzala, nieco napovie.

pozor, dolezite upozornenie: http://nadelectronics.com/articles/Ventilation-Notice (moze sa tykat aj c370)
120W sinus do 4 aj 8Ω uz celkom vykuri miestnost, takze umoznit nadpriemernu ventilaciu je nutnost.

nemozem nan povedat zle slovo, hadam len ze si po vypnuti nezapamata posledne nastavenie vstupu a repro.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
p1025
Nádejný hifista


Založený: 19 september 2009
Príspevky: 57
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ut február 16, 2010 07:40:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak by si sa rozhodol, že ho nechceš daj mi prosím ťa kontakt na toho ponukajúceho. Ja tiež uvažujem o tom zosilovači. Ďakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
shineonyou
Hifista


Založený: 31 december 2009
Príspevky: 243

PríspevokZaslal: Ut február 16, 2010 08:06:13    Predmet: Odpovedať s citátom

www.ketos.sk
_________________
Nepytajte sa ma, kam idem, neviem to, ale ak tam pridem, nezabudnem, ze ste sa pytali.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
shineonyou
Hifista


Založený: 31 december 2009
Príspevky: 243

PríspevokZaslal: Ut február 16, 2010 08:20:21    Predmet: Re: NAD C370 Odpovedať s citátom

jogobella napísal:
shineonyou napísal:
Dostal som ponuku na NAD C370. Cena: 280E

Brat, ci nebrat?

nevahat! mna stal kedysi 29990,- skk.

isty cas bol v stereophile.com v danej cenovej kategorii oznaceny ako "odporucany komponent". recenzia, ktora tomu predchadzala, nieco napovie.

pozor, dolezite upozornenie: http://nadelectronics.com/articles/Ventilation-Notice (moze sa tykat aj c370)
120W sinus do 4 aj 8Ω uz celkom vykuri miestnost, takze umoznit nadpriemernu ventilaciu je nutnost.

nemozem nan povedat zle slovo, hadam len ze si po vypnuti nezapamata posledne nastavenie vstupu a repro.


Myslim, ze to by mohol byt problem, nakolko som ho planoval umiestnit do bezdverovej skrine, kde sice bude mat nad sebou 20 cm luft, ale neviem, ci by to pomohlo.

_________________
Nepytajte sa ma, kam idem, neviem to, ale ak tam pridem, nezabudnem, ze ste sa pytali.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jussi
Nádejný hifista


Založený: 13 august 2008
Príspevky: 73

PríspevokZaslal: Ut február 16, 2010 09:18:36    Predmet: Odpovedať s citátom

mam ho uz takmer 10 rokov a ziaden problem s chladenim som si nevsimol. co som si ale vsimol, je, ze pri nizsej urovni hlasitosti hral jeden kanal vyrazne hlasitejsie, nez druhy. po par nociach nadavania, som si vsimol, ze ma vzadu regulovatelny PreOut. takze ak sa nastavi tam nizka uroven, tak je mozne dat Volume viac doprava a balance je OK. bolo to znatelne iba v noci, ked som pocuval hudbu naozaj ticho, pocas dna, pri beznej hlasitosti ten problem nebol pocutelny. neviem, ci to bol len moj kus ... neriesil som to v servise
inak s nim nie je ziaden problem, hra, podla mna, skvele. myslim, ze lepsie, nez sucasna produkcia tejto znacky
kupuj, ak mas moznost. cena je viac nez dobra, ja by som za svoj pytal viac

_________________
j.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hondak
Nádejný hifista


Založený: 18 január 2009
Príspevky: 50
Bydlisko: Malacky

PríspevokZaslal: St november 23, 2011 08:46:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Co myslite,zahral by mi NAD C370 s Dynauudio Contour 1.8 MKII? Pripadne,nepoculi ste ho nahodou niekto s tymito bednami? Pripadne,ako by ste popisali zvuk tohoto zosika ti co ste ho poculi,alebo mali? Smile
_________________
Electrocompaniet ECI-6D
Electrocompaniet ECI-3
ESI JULI@ + Casea Proxima Centauri
Audiolab 8200 CDQ
Dynaudio Contour 1.8 MK II
Dynaudio FOCUS 110
BLUESOUND NODE
XLO Reference 2 Speaker cable
XLO Unlimited XLR
XLO Reference 2 Coaxial
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist