Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Red Hot Chili P. Stadium Arcadium

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Nekvalitné nahrávky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
misohr
Hifi obsluha


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Pi január 12, 2007 15:32:10    Predmet: Red Hot Chili P. Stadium Arcadium Odpovedať s citátom

Pred nedavnom som si pustil toto CD a hned druha pesnicka Snow je odflaknuta.Je to original a je na nej jasne pocut praskanie,hlavne pri vyssich hlasitostiach.Chlapci sice hraju na rel. kvalitnych nastrojoch,ale este sa musia vela ucit....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
freeface
Hifista


Založený: 21 marec 2007
Príspevky: 117

PríspevokZaslal: Ut apríl 10, 2007 20:24:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to je dobre Laughing a ako sa chvalili redhoti (cital som v nejakom casopise), ked vychadzal tento album, ze nech si ho ludia kupia a nenapaluju Cool , lebo sa s nim moc vyhrali a take recicky... diky ze si ma varoval, aj som rozmyslal, ze by som si kupil original, ale asi neee btw. neskusal si si zohnat nejaky iny original ? mozno mas len ty chybu na tvojom vylisku CD Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AAtec
Hifi obsluha


Založený: 23 máj 2007
Príspevky: 11

PríspevokZaslal: Ut jún 05, 2007 19:00:11    Predmet: Re: Red Hot Chili P. Stadium Arcadium Odpovedať s citátom

misohr napísal:
Pred nedavnom som si pustil toto CD a hned druha pesnicka Snow je odflaknuta.Je to original a je na nej jasne pocut praskanie,hlavne pri vyssich hlasitostiach.Chlapci sice hraju na rel. kvalitnych nastrojoch,ale este sa musia vela ucit....

Odflaknute to mas ty medzi nohami. Tieto fora su fakt necitatelne... Vy ODBORNICI!

_________________
Alchymia k hifi nepatri!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ut jún 05, 2007 19:06:20    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 21:19:12, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MSW
Hifista - zaslúžilec


Založený: 18 október 2006
Príspevky: 704

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 13:13:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Mi škvrčí všichni Redhoti, originál není ani jeden, ale dám krk na to, že to na originálech je.
_________________
Nothing is best
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So jún 23, 2007 18:00:29    Predmet: Odpovedať s citátom

škvrčí neškvrčí... Jestli myslíte to co já, tak to je na velký hromadě CDček...

Jinak thle cédo hodnotim velmi kladně, hlavně ten kopák Smile

_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vcucnutie
Hifi obsluha


Založený: 23 máj 2007
Príspevky: 34

PríspevokZaslal: Pi marec 07, 2008 15:12:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozri ci na CD nie je nieco o ochrane proti kopirovaniu, COPY PROTECTED alebo nieco take.
Takisto pozri, ci tam je znacka Compact Disk Digital Audio.

Niektore CD chranene proti kopirovaniu maju zamerne v zazname chyby ktore CIASTOCNE samostatne CD prehravace zvladnu vdaka pokrocilejsiemu systemu korekcii ale pocitacove mechaniky vacsinou nie pretoze zlyha CRC (proste kontrola integrity nosica).
Taketo CD nesplnaju standard CD Audio ("Red Book") a nemozu mat na sebe onu nalepku CDDA...

Niektorych vykonnych riaditelov nahravacej spolocnosti by trebalo umucit po cinsky (zvukom, najlepsie tych najblbsich interpretov ktorych vydavaju).

RHCP maju uznavanych zvukarov, Frusciante osobne robi v studiu a hoci to prehanaju s kompresiou, mali by mat dobre nahravky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blueneon81
Hifista


Založený: 19 november 2009
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: Št november 19, 2009 09:12:12    Predmet: Odpovedať s citátom

prečo znie ten album tak, ako znie? no predsa nadmerným použitím kompresoru a limiteru... čo chcete od nahrávky, ktorej dynamický rozsah je len 4 dB...
ak chcete tento album počuť fakt kvalitne, tak si zožeňte vinylovú verziu, ktorú zmastroval Steve Hoffman http://www.stevehoffman.tv, tí menej majetní nech si zoženú needledrop za pomoci google. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
shineonyou
Hifista


Založený: 31 december 2009
Príspevky: 243

PríspevokZaslal: Št február 04, 2010 11:20:28    Predmet: Odpovedať s citátom

blueneon81 napísal:
prečo znie ten album tak, ako znie? no predsa nadmerným použitím kompresoru a limiteru... čo chcete od nahrávky, ktorej dynamický rozsah je len 4 dB...
ak chcete tento album počuť fakt kvalitne, tak si zožeňte vinylovú verziu, ktorú zmastroval Steve Hoffman http://www.stevehoffman.tv, tí menej majetní nech si zoženú needledrop za pomoci google. Wink


Sory, ale ten album som na jeho stranke nenasiel
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blueneon81
Hifista


Založený: 19 november 2009
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: Pi február 19, 2010 18:26:51    Predmet: Odpovedať s citátom

shineonyou napísal:
blueneon81 napísal:
prečo znie ten album tak, ako znie? no predsa nadmerným použitím kompresoru a limiteru... čo chcete od nahrávky, ktorej dynamický rozsah je len 4 dB...
ak chcete tento album počuť fakt kvalitne, tak si zožeňte vinylovú verziu, ktorú zmastroval Steve Hoffman http://www.stevehoffman.tv, tí menej majetní nech si zoženú needledrop za pomoci google. Wink


Sory, ale ten album som na jeho stranke nenasiel


To je jasné, že ten album tam "hmotne" nenájdeš. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Nekvalitné nahrávky Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist