Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Pracovní sluchátka - Magoranský free thread
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: Št február 18, 2010 17:07:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozno ta sklamamem, ale je to tak. Kedze ue triple fi 10 hraju ako HD600 mozno s mensim priestorom. V teste medzi UE 4PRO Custom a ue triple fi 10 hraju o dost lepsie customy a to nie len v celkovom podani, ale aj v priestore ktory je co sa tyka customov fakt wide ... ved sa spytatj binu, ktory ma JH13 ktore hraju na urovni HD800.
Ale urcite odporucam Sendymu nech si tieto veci prejde a pouvazuje ci to nebude predsa lepsie a nech si precita recenziu, ktoru napisal Bina na AV.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: Št február 18, 2010 17:28:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Jh13 mají na špunty obrovský prostor, větší než uzavřené sluchátka a i než některé otevřené. Ale na HD600 s velikostí prostoru nemají. Levné customy na tom jsou s prosotrem ejště hůře, tam se tak od ostatních in-earů nevymyká.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: Št február 18, 2010 18:39:19    Predmet: info Odpovedať s citátom

Jasne ved to som tam aj napisal priestor je samozrejme vacsi oproti inear ale co sa tyka celkoveho podania myslim vyrovnanost (vysky, stredy, hlbky) tak tam UE TripleFi 10 su na rovnako s HD600.
porovnanie:
http://avforum.zive.cz/viewtopic.php?f=1712&t=1061379 hlavne kocove vyjadrenie:
"Po příchodu ke mně domů a rychlém střídání HD600/Fi10 jsem celkem roztřeseně musel konstatovat, že se Fi10 nejen HD600 vyrovnají ale i je v některých ohledech překonávají."

recenzia UE4PRO:
http://www.head-fi.org/forums/f103/ultimate-ears-ue4-pro-review-well-mini-review-anyway-poor-mans-ue10-pro-425108/

to Bina: s priestorom by som to tak iste nevidel lebo tie low customy maju menej speakerov ale to neznamena ze nezahraju priestorovo. Nemas to este odskusane takze uvidime ked mne pridu a porovnam s kolegovymi 530-tkami.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št február 18, 2010 22:19:43    Predmet: odpo Odpovedať s citátom

Ja na špunty nie som. Ale ak budete mať na High End Praha 2010 sebou, tak rád si vypočujem aj tie vrcholné kúsky. Teším sa na stretnutie s hifistami. AKG je v špuntech jalové, Senn drží „marketingový“ stav a Beyer sa stará o svoju základnú triedu. Westone, UE, JH Audio sú špičkové kúsky. Osobne na porovnávanie špuntov s veľkými sluchátkami moc nie som, lebo predsa len sú to odlišné veci.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St marec 03, 2010 22:31:53    Predmet: kábel Odpovedať s citátom

Niekto myslím písal o kábli k tuším JH13. Tak ako to celé dopadlo? Pomohol kábel k zlepšeniu kvality zvuku? Vďaka za info.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tidus
Hifista


Založený: 15 apríl 2009
Príspevky: 111

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2010 08:41:27    Predmet: Re: kábel Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Niekto myslím písal o kábli k tuším JH13. Tak ako to celé dopadlo? Pomohol kábel k zlepšeniu kvality zvuku? Vďaka za info.


Ja som rad ze moja investicia dopadla dobre...aspon podla Binu:)na svoje hodnotenie si este pockam par tyzdnov:

http://avforum.zive.cz/viewtopic.php?f=1712&t=1103469&sid=71af365daba990557679d1aa829f443e
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Pi marec 05, 2010 17:01:50    Predmet: odpo Odpovedať s citátom

Kábel naozaj význam má, ide však o to, aby človek pouvažoval nad celým reťazcom. Kábel určite nie je to zázračné miesto, ktoré „spasí“ low-end reťazec, ale zase ak je zbytok serióznej kvality, kvalitný kábel veci dokáže zreteľne pomôcť.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: Pi marec 05, 2010 21:13:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Megapuke Puke No
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi marec 05, 2010 21:24:50    Predmet: Odpovedať s citátom

ja musim dat tentokrat za pravdu zahorakovi - kabel naozaj vyznam ma ...
staci napr. ten sluchatkovy odpojit a nasledne po chvili zase pripojit - ten rozdiel je uplne zrejmy ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
warezo
Hifista


Založený: 14 júl 2009
Príspevky: 139

PríspevokZaslal: Pi marec 05, 2010 21:43:04    Predmet: Odpovedať s citátom

lenže vám vážení uniká pointa! prečítajte si názov dredu, jedná sa o pracovné sluchátka. takže ako kábel doporučujem nie nejaký JH13, ale poctivý CYSY 4x2,5. ten niečo vydrží a len tak ľahko zalomiť nejde. niekto by mohol mať pripomienky k tieneniu, ale najprv si to skúste na vlastné uši a potom vyvodzujte závery!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nema.dj
Hifista


Založený: 24 máj 2009
Príspevky: 192

PríspevokZaslal: Pi marec 05, 2010 21:55:23    Predmet: Odpovedať s citátom

warezo napísal:
lenže vám vážení uniká pointa! prečítajte si názov dredu, jedná sa o pracovné sluchátka. takže ako kábel doporučujem nie nejaký JH13, ale poctivý CYSY 4x2,5. ten niečo vydrží a len tak ľahko zalomiť nejde. niekto by mohol mať pripomienky k tieneniu, ale najprv si to skúste na vlastné uši a potom vyvodzujte závery!


Very Happy Thumbs up

_________________
ked čítam niektorých príspevky, tak som len obycajny poslucháč ..... či?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Ne marec 07, 2010 15:28:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano mládenci. Já bych se u CYSY nezastavoval, rovnou bych volil CGTG 4x16. Takový metrový kus úplně stačí a tak dvakrát či třikrát se pořádně rozmáchnout. Věřte nevěřte, jistě by ho "pán magister" spolehlivě odlišil od nějaké předražené tkaničky Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ne marec 07, 2010 21:31:34    Predmet: odpo Odpovedať s citátom

Máte pravdu, pointa uniká mnohým. Ľudia tu blúznia nad tým ako sú "predražené" káble zbytočne vyhodené peniaze a pritom Bina, ktorý ma tiež nevie pochváliť, Vám tu krásne napíše čo si myslí o veci, dáva mi skôr zapravdu mojím argumentom. Takže ako vravím, bezo mňa tu seriózna diskusia nie je, ak tu nie som tak tu skoro nikto nediskutuje a keď som aktívny, tak všetci ma majú na očiach. Čo vlastne chcete podaktorí? Problém je asi niekde inde. Pozrite, aj Sendimu či Ferencovi nevadím, oni ma už pochopili. To isté Tidus, skvele si vieme pokecať a bez urážok. Tidus je náhodou inteligentný človek. Ale diskutujme k veci, aby tie príspevky stáli za niečo.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Ne marec 07, 2010 21:45:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Magoranský, tobě asi neuniká pointa, ale skoro všechno. Ty tvoje spekulativní nesmysly a směs polopravd a keců z reklam většina lidí raději ignoruje, tak se vzpamatuj. A táhni z tohohle vlákna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 17:13:18    Predmet: káble Odpovedať s citátom

Sendy – ale bezo mňa ti tu žiadna diskusia nie je. Nepísal som dva týždne a nikto ti tu neprispieva. To je pointa čo tebe uniká. A čo jej bráni? Ja? Obštrukcie podaktorých hifistov a trápne idiótske správanie podaktorých sú prejavom ktorý bráni v racionálnej diskusii. Problém nie je názor niekoho. Takže napíš kritický názor na podaktoré príspevky trebars Ferenca a ďalších aby s tým prestali, potom diskusia bude oveľa lepšia.

O kábloch, čítali ste čo napísal Bína, takže len povedal to, čo som ja vravel dlhodobo. Môžem len dodať, že na výstave v stánku Hifi Studio Panenský Dvúr, som si s mojou dávkou „slušnosti“ či potrhlosti „vytiahol“ zapojené HD 800 a zapojil svoje, ovšem s káblom Stefan AudioArt Voice, pekne zahriatym a urobil si „slepý test“. Hoci mi do toho hrali bedne, a to „zvanili“ tak 80-90 decibelov, snažil som sa porovnať čo to spraví na zosíku Leben CS 300X Limited. Bol som prekvapený ako ten špeciálny kábel si skvele rozumel s týmto zosíkom. Podstatne to prospelo kvalite zvuku.

Pasul – Určite si čítal čo o kábli napísal Bína, to isté platí aj tu. Ak chceš naozaj posunúť kvalitu zvuku z reťazca, pre HD 800, bez ďalších slov, ber Stefan AudioArt Voice kábel. Niet o čom špekulovať, budeš prekvapený ako to bude ešte lepšie hrať.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
milan_mpx
Hifi obsluha


Založený: 01 marec 2010
Príspevky: 13

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 17:56:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Mgr. Vladimir Zahoransky

Bol som prekvapený ako ten špeciálny kábel si skvele rozumel s týmto zosíkom. Podstatne to prospelo kvalite zvuku.


Prosím Ťa, keď teda tvrdíš to čo píšeš, mohol by si tie všeobecné frázy rozviesť podrobnejšie a to hlavne v čom podstatne ten kábel prospel kvalite zvuku a hlavne ako sa to prejavilo podľa teba, čiže ako si vnímal rozdiel jedného kábla voči druhému.

Predpokladám opis konkrétnych počutelných rozdielov.

Ďakujem vopred za racionálne zhodnotenie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jersey
Hifista


Založený: 14 december 2006
Príspevky: 157

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 18:16:10    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Hoci mi do toho hrali bedne, a to „zvanili“ tak 80-90 decibelov

citácia:
Bol som prekvapený ako ten špeciálny kábel si skvele rozumel s týmto zosíkom. Podstatne to prospelo kvalite zvuku.

To musel být opravdu markantní nárust kvality zvuku, když to bylo i v takovém prostředí jednoznačně slyšet. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 21:26:44    Predmet: Voice Odpovedať s citátom

Písať to, čo je už napísané zmysel väčší nemá. Bicie nástroje hrajú lepšie, bass taktiež je zreteľne lepší. Sluchátka nepôsobia „pomalým dojmom“, v detaile a rôznych drobných muzikálnych nuanciách. Môžem odporúčiť na túto stránku, kde James má porovnanie Stock vs. Voice. Odpovedá to realite, lebo James si na tom veľmi zakladá a robí to naozaj veľmi dobre, takže dá sa mu v tomto smere veľmi seriózne veriť.

http://stefanaudioart.com/Sennheiser%20HD800%20VOICE%20vs%20Stock%20Comparison%20Chart.html

Tam mate všetky info. S Lebenom sa to zreteľne prejavilo a aj chlapík z hifi studia si ich popočúval a dal mi za pravdu.

Prípadne ostatné info o kábli (z jedného vlákna):
http://stefanaudioart.com/Voice%20HD800%20headphones%20Single%20Ended.html
http://stefanaudioart.com/Architecture%20Analysis%20VOICE%20vs%20Stock.html
http://stefanaudioart.com/VOICE%20Picture%20Gallery.html

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 22:00:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Prej Zahoransky free .-D
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 22:06:52    Predmet: diskusia Odpovedať s citátom

Bezo mnňa diskusia nie je možná a ľudia ma tu majú radi. Pre niekoho pracovné sluchátka sú konzumná trieda, na čo má a k čomu ich potrebuje a pre niekoho high end. Ja som spokojný, lebo pracujem s PC a mám na ušiach Beyery MMX 300 headset, takže môžem komunikovať a kvalita zvuku ujde. Samozrejme, ak ma začne “svrbieť” po super high ende, zapojím Bechmarka DAC (USB kábel), zapnem zosíka a potom sa z poličky vytiahne nejaký ten super high end, HD 800, T1, D-7000, na čo pride. Takže ak bude treba robiť zvukové špecifikácie, projekty, tak beriem klapky na uši aké treba.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 22:34:07    Predmet: Re: diskusia Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Bezo mnňa diskusia nie je možná a ľudia ma tu majú radi.

Za tuto vetu samu o sebe si 1mm od banu. Ked si chces robit (aj) takto z nas prdel, to fakt mozes aj inde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 23:16:25    Predmet: myšlienka Odpovedať s citátom

Troton – myslel som to inak. Dlhší čas tu bolo pomenej príspevkov a keď som napísal alebo poodpovedal na info iným ľuďom, tak začali prispievať ľudia do fóra viac. Ak som bol pasívny dlhšiu dobu, tak príspevkov celkovo bolo pomenej. Nevravím hneď tých čo len nadávali ale hlavne tých k veci. Problém je však s tými, čo iba nadávajú na mňa ale k téme nič nepíšu. Nejaké smailíky, nadávajú do psychopatov a pod. S nimi treba niečo robiť. Vlákna sa prečistia a zostane to čo je k téme.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tidus
Hifista


Založený: 15 apríl 2009
Príspevky: 111

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 07:40:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Mas pravdu s tym nieco treba robit...ale otazka je ze ci nahodou nie je problem iba u nas?nad tym sa asi ty nezmamyslis, kedze tvrdis ze ta mame radi:)ale ty to aj tak nepochopis lebo matematicka formulka pre Ironiu ti je ako zistujem uz dlhsi cas neznama:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hanes
Hifi obsluha


Založený: 11 apríl 2008
Príspevky: 9

PríspevokZaslal: Pi marec 19, 2010 09:03:29    Predmet: DT 770 PRO Odpovedať s citátom

Mohu nabídnout DT 770 PRO, koupené nové v 2006, málo používané, orig. krabice, za 3000.-.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Pi marec 19, 2010 18:02:09    Predmet: dobrá ponuka Odpovedať s citátom

No, Hanesova ponuka je veľmi atraktívna. Ide síce o pro model, ale vzhľadom na kategóriu z ktorej tieto sluchátka sú, myslím si, že je to výborná ponuka. Takže J@nik má naozaj veľmi seriózne o čom uvažovať. Je to uzavretý model, s analytickým zvukom. Kvalitný kúsok za veľmi dobrú cenu od Hanesa. Takže ja by som nad týmto modelom veľmi seriózne uvažoval, je to model z podstatne vyššej triedy než bežné „low endy“.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Obšák
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2007
Príspevky: 720
Bydlisko: Moravský Beroun

PríspevokZaslal: So marec 20, 2010 16:28:48    Predmet: Re: diskusia Odpovedať s citátom

Troton napísal:
zahoransky napísal:
Bezo mnňa diskusia nie je možná a ľudia ma tu majú radi.

Za tuto vetu samu o sebe si 1mm od banu. Ked si chces robit (aj) takto z nas prdel, to fakt mozes aj inde.


Po čase jsem se kouknul do diskuze o sluchátkách, jestli magistr "Z" už řádí míň a vidím, že je to ještě horší. Za tenhle příspěvek už by ten ban měl dostat (a za to, že se sere do vlákna, kde si ho Sendy vyloženě nepřeje(má to napsaný v názvu vlákna a pak ho na to ještě upozorňoval)).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: So marec 20, 2010 19:16:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Co nadeláš Puke mužeš jedine Pee
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tidus
Hifista


Založený: 15 apríl 2009
Príspevky: 111

PríspevokZaslal: So marec 20, 2010 19:44:58    Predmet: Re: myšlienka Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Troton – myslel som to inak. Dlhší čas tu bolo pomenej príspevkov a keď som napísal alebo poodpovedal na info iným ľuďom, tak začali prispievať ľudia do fóra viac. Ak som bol pasívny dlhšiu dobu, tak príspevkov celkovo bolo pomenej. Nevravím hneď tých čo len nadávali ale hlavne tých k veci. Problém je však s tými, čo iba nadávajú na mňa ale k téme nič nepíšu. Nejaké smailíky, nadávajú do psychopatov a pod. S nimi treba niečo robiť. Vlákna sa prečistia a zostane to čo je k téme.


Tebe to vazne nedochadza...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So marec 20, 2010 19:49:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Občas jsme svědky mistrovství propagandy:

http://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_Goebbels

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So marec 20, 2010 20:04:19    Predmet: odpo Odpovedať s citátom

V prvom rade, názov threadu nie je moje meno a ani priezvisko, takže v tom problém nie je, ale vážne. Sendy, kto ti tu poslednú dobu kazí diskusiu? Ja? Prečítaj si posledné nie moje príspevky čo ľudia píšu, hlavne focal nicto, prípadne ďalší. Tých treba dať „dole“ a vec sa pohne. Ja som v zásade k téme, kým PMA, k čomu vlastne píše? Tidus nerozvedie žiadnu myšlienku, len prstom do „prázdna“ ukáže a pod. Tá ponuka za tie 3,000 KC je inak veľmi atraktívna. Nové stoja okolo polky viac a DT 770 PRO sú kvalitou veľmi dobré sluchátka, v štúdiách sa veľmi osvedčili.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist