Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

prepojenie TV-PC-Magio set top box-mikrosystem prosim o radu

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MysoSTI
Hifi obsluha


Založený: 27 máj 2009
Príspevky: 2
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2010 11:49:02    Predmet: prepojenie TV-PC-Magio set top box-mikrosystem prosim o radu Odpovedať s citátom

Zdravim, chcel by som vas poprosit o radu. Chcel by som si dat dokopy nasledujucu zostavu: prepojit PC, TV a magio box s nejakym mikrosystemom, tak aby mikrosystem bol pouzitelny na reprodukciu zvuku z TV, zaroven aj z PC, do toho by mal byt zakomponovany set top box Magio. Som v tomto smere takmer uplny laik. Tak by som chcel vediet ci by to vobec islo (predpokladam ze ano) ako by to bolo idealne spravit, je mi jasne ze sa nevyhnem prepinaniu zdrojov na mikrosysteme...
A taka doplnujuca otazka, ake vstupy/vystupy musi mat mikrosystem aby to bolo mozne, dalo by sa to spravit s Onkyo CS-325??? Dakujem za rady a odpovede.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: So marec 06, 2010 19:07:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie nedalo onkyo má málo vstupou, budeš potrebovať redukcie aby si zapojil všetko naraz.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist