Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

regalove alebo stlpove repro
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
burina
Nádejný hifista


Založený: 14 marec 2010
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: Ne marec 14, 2010 21:14:16    Predmet: regalove alebo stlpove repro Odpovedať s citátom

viem ze tato dilema tu bola uz x krat riesena. mam ale takuto miestnost

kuchyna je oddelena len pultom. rozpocet mam max 1500 eur vr. stereo receivera. hudba rock, metal. neviem ci je rozumnejsie kupit radsej kvalitnejsie regale alebo priemernejsie stlpove. vzhladom na to ze metal ma vyraznejsie basy a vysky... da sa ucho "oklamat" regalovkami so subwooferom? nechce sa mi totiz behat po slovenskych hifi obchodoch. naposledy som bol v bis audiu a po spomenuti mojho rozpoctu ma pekne ignorovali, tak ako to vedia len slovensky obchodnici... dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Q-bass
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2010
Príspevky: 263

PríspevokZaslal: Ne marec 14, 2010 21:40:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Ucho netreba klamat, praveze je velmi vhodna kombinacia regaloviek so subom - ja som to takto poriesil a lepsiu kombinaciu na styl co pocuvas si neviem ani predstavit. Mam chario constellation lynx so subwooferom od Velodyne - velmi dobra kombinacia, mozem odporucit. Za tie prachy co som za to dal spolu, neviem ci existuju nejake stlpovky co by takto zahrali.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yiacek
Hifi obsluha


Založený: 16 apríl 2008
Príspevky: 36
Bydlisko: Jeseník

PríspevokZaslal: Ne marec 14, 2010 22:23:56    Predmet: Odpovedať s citátom

a kolik je ten rozpočet? Přeci jen sloupy tě vyjdou podstatně dráž a regály v téhle místnosti nemusí stačit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yiacek
Hifi obsluha


Založený: 16 apríl 2008
Príspevky: 36
Bydlisko: Jeseník

PríspevokZaslal: Ne marec 14, 2010 22:26:02    Predmet: Odpovedať s citátom

jej, teď jsem si všiml těch 1500 eur Smile a jaký bude zesilovač?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
burina
Nádejný hifista


Založený: 14 marec 2010
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 07:07:59    Predmet: Odpovedať s citátom

idem na to od konca. najskor repro a k tomu vyberem vhodny zosilovac...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob.m
Hifista


Založený: 15 jún 2008
Príspevky: 171
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 08:46:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Držím ti palce. Rozpočet je tak tak na second hand komponenty (ale dobré samozrejme). Neviem či by som išiel do kúpy bez počúvania. To je veľké riziko a môžeš sa veľmi sklamať (odo mňa kúpil jeden pán kino AVR a DVD (cca 80000 Sk) a pripojil k nemu bedne za cca 12000 Sk a stále mi vyvolával že mu to nehrá. Odkúpil som to späť a dnes sa s týchto komponentov teší nový majiteľ). Pri tomto rozpočte to rieš regálmi a subom (taktiež nepodceňuj kvalitu subu, lacný ti narobí iba hluk).
_________________
BV Audio A 300SE,Pioneer PD D9 MK ll, Canton Ergo 609 DC, Cardas Microtwin a Crosslink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
burina
Nádejný hifista


Založený: 14 marec 2010
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 09:08:36    Predmet: Odpovedať s citátom

akurat tu niekto predava lynxi. vyzeraju velmi dobre. vyskusam ich. je to samozrejme risk kupovat bez vypocutia. bol som na par posluchoch, samozrejme cenou nahor bola kvalita vyrazne lepsia. to ma trosku sklamalo, myslel som ze medzi reproduktormi za 1000 eur a 1500 eur nebude taky vyrazny kvalitativny rozdiel. velmi sa mi pozdavali BW 683 ale s marantzom to bolo za cca 3000 eur coz je dost. tiez iny zvuk to ma v predajni a iny doma, iny pri vypnutych korekciach iny pri zapnutych. tych kombinacii je tolko ze cloveka moze aj mrdnut kym nieco vybere. rovnako aj recenzie a nazory vo forach si protirecia. zlaty dobry komunizmus, jeden typ reprakov, jeden zosik Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob.m
Hifista


Založený: 15 jún 2008
Príspevky: 171
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 09:38:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Každý z nás ktorí ti tu radíme počúvať sme prešli viacerými nákupmi a aj chybnými rozhodnutiami. Nákup bez počutia je risk. Radšej jazdiť a počúvať aj 1/2 roka ako niečo kúpiť a o pol roka to predávať za polovicu a čakať na kupcov rok. Všimni si niektoré inzeráty sú uverejnené aj rok a len sa znižuje cena.
_________________
BV Audio A 300SE,Pioneer PD D9 MK ll, Canton Ergo 609 DC, Cardas Microtwin a Crosslink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2095
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 10:29:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Radsej menej jazdit pocuvat inde - a hlavne si treba vypocut vsetko u teba doma v tvojej akustike /ak je to mozne.../ Razz
Ja osobne by som v tom rozpocte kupoval second hand v top stave a istotne stlpy. Very Happy

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-79, AKAI GX-67, AKAI VS-F 1000, AKAI AT-57, DENON DP-23F, SAMSUNG BD-D 5100, PIONEER DV-430, PIONEER MJ-D 508, SONY DVP-NS 900V, SONY STR-DB 830, SONY RDR-HX 950, S-VHS SANYO VHR-S 700 G, CANTON GLE 407 + 455, SENNHEISER HD 558 + RS 85
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
johny
Hifista


Založený: 23 marec 2008
Príspevky: 130

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 11:29:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Kupovať všetko naraz pri tomto rozpočte je veľmi náročné. Odporučil by som vyhliadnuť nejaké akcie - aj momentálne niektoré štúdiá ponúkajú komponennty za polovičné ceny. Za tú cenu second hand ani nemá význam, už len kvôli záruke.
Ja som začal nákupom kvalitného repro od BV audio: môžem vrelo odporúčať, ostatné som riešil provízórne: ebay a pod. a postupne prechádzam na kvalitné komponenty.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob.m
Hifista


Založený: 15 jún 2008
Príspevky: 171
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 11:36:26    Predmet: Odpovedať s citátom

vlado.ba napísal:
Radsej menej jazdit pocuvat inde - a hlavne si treba vypocut vsetko u teba doma v tvojej akustike /ak je to mozne.../ Razz
Ja osobne by som v tom rozpocte kupoval second hand v top stave a istotne stlpy. Very Happy


So stĺpmi máš pravdu, ale pozri sa na rozpočet. To proste nejde. Ja so mal svojho času regály Canton Ergo v miestnosti 6,5x4,5 (posluchové miesto na dĺžku) a s dobrým zosíkom bez problémov uhrali túto miestnosť. Je pravda že som potom kúpil stĺpy tej istej rady.

_________________
BV Audio A 300SE,Pioneer PD D9 MK ll, Canton Ergo 609 DC, Cardas Microtwin a Crosslink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
burina
Nádejný hifista


Založený: 14 marec 2010
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 11:49:17    Predmet: Odpovedať s citátom

ved hej pol roka cakat je mozno rozumnejsie ale asi sa lepsie caka s nejakym aparatom ako so ziadnym... niektore akcie ale su zaujimave, napr. tato s tymi
FOCAL 706V
http://www.hifionline.cz/akcni-sestavy/stereo-sestavy/?page=1&dir=asc

dneska si idem zrejme vypocut tie lynxy.

dost dobre ohlasy tu citam na BVaudio. je to naozaj take vymakane? rad by som podporil SK vyrobcu. dizajnovo mi ale pridu dost slabe...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob.m
Hifista


Založený: 15 jún 2008
Príspevky: 171
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 12:03:22    Predmet: Odpovedať s citátom

burina napísal:
ved hej pol roka cakat je mozno rozumnejsie ale asi sa lepsie caka s nejakym aparatom ako so ziadnym... niektore akcie ale su zaujimave, napr. tato s tymi
FOCAL 706V
http://www.hifionline.cz/akcni-sestavy/stereo-sestavy/?page=1&dir=asc

dneska si idem zrejme vypocut tie lynxy.

dost dobre ohlasy tu citam na BVaudio. je to naozaj take vymakane? rad by som podporil SK vyrobcu. dizajnovo mi ale pridu dost slabe...


Na hifionline su pekne zladené zostavy takže fajn. Z druhej ruky sa však dajú zohnať skvelé prístroje za polovicu. K BV Audio: počul som už všeličo (kúpil a popálil sa viackrát) ale toto je pre mňa konečná čo sa týka zosíku. Len cena zaň je 1088€ a to ti už moc nezostane na zvyšok. Inak aj bedne BV Audio hrajú vynikajúco.

_________________
BV Audio A 300SE,Pioneer PD D9 MK ll, Canton Ergo 609 DC, Cardas Microtwin a Crosslink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
johny
Hifista


Založený: 23 marec 2008
Príspevky: 130

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 12:05:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Na fotke sa môže dizajn javiť suchý ale na živo je to to o dosť iné. Regálovky od BV audia v dýhe čerešňa sa zatiaľ páčili každému....aj ženskému osadenstvu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 12:14:02    Predmet: Odpovedať s citátom

burina napísal:

dost dobre ohlasy tu citam na BVaudio. je to naozaj take vymakane? rad by som podporil SK vyrobcu. dizajnovo mi ale pridu dost slabe...


Veď si pozri, koľkí máme od BV produkty zakúpené. Ja dokonca dve sady Smile A je to naozaj také vymakané.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Yiacek
Hifi obsluha


Založený: 16 apríl 2008
Príspevky: 36
Bydlisko: Jeseník

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 13:08:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám doma nevyužité sloupky Wharfedale EVO 30 Signature úplně nové. za cca 20 000 Kč, ty by mohly stačit jak velikostí tak i kvalitou, s ohledem na cenu. pokud by byl vhodný zesilovač.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Rob.m
Hifista


Založený: 15 jún 2008
Príspevky: 171
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 17:07:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Yiacek napísal:
Mám doma nevyužité sloupky Wharfedale EVO 30 Signature úplně nové. za cca 20 000 Kč, ty by mohly stačit jak velikostí tak i kvalitou, s ohledem na cenu. pokud by byl vhodný zesilovač.


Nie zlá kúpa.

_________________
BV Audio A 300SE,Pioneer PD D9 MK ll, Canton Ergo 609 DC, Cardas Microtwin a Crosslink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Yiacek
Hifi obsluha


Založený: 16 apríl 2008
Príspevky: 36
Bydlisko: Jeseník

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 17:47:48    Predmet: Odpovedať s citátom

na www.hifibazar.cz nabízí Primare CDI 10. Zajímavý hybrid, ale hrát může dobře, je i za slušnou cenu 900eur .
_________________
Musical Fidelity A5, Musical Fidelity CD A5, Usher RW-729, Isotek Sigmas
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
burina
Nádejný hifista


Založený: 14 marec 2010
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: Po marec 15, 2010 20:13:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak napísal:
Veď si pozri, koľkí máme od BV produkty zakúpené. Ja dokonca dve sady Smile A je to naozaj také vymakané.

ved nato narazam. skocim predsa len do trnavy pozriet...

dost sa beznemu repro standardu vymika JBL. v cenach kde skoro vsetci ponukaju 2 resp. 2,5 pasmove, oni maju 3 alebo 4 pasmove sustavy. zda sa mi to podozrivo lacne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
estetik
Hifi obsluha


Založený: 02 apríl 2010
Príspevky: 9

PríspevokZaslal: Pi apríl 02, 2010 19:39:09    Predmet: Odpovedať s citátom

..hm zaujimave rady
počúvaš metal ..tz.že 1500 ečiek je za receiver a repro zbytočne !!!
receiver : yamaha-rx-797-t
repro: yamaha-ns-777
zbytočne nevyhadzuj penaze ...ked nepocuvas jazz a pod.
ale moja rada je aj tak treba ist a vypocut si
a este zvaž v akej hlasitosti to chces pocuvat na metal a rock potrebujes basaky kolo 18 -20 cm ..[/url]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dallas6
Hifi obsluha


Založený: 30 január 2010
Príspevky: 19

PríspevokZaslal: So apríl 10, 2010 12:52:27    Predmet: Odpovedať s citátom

ja len maly postreh k tomu ze ta v bis audio ignorovali , chod do Ketosu tam sa ti budu venovat mam len tie najlepsie skusenosti moj rozpocet bol 1400 € a nakoniec som tam nakupil a som spokojny. Pochvala ludom z Ketosu.
_________________
NAD 356 BEE MDC DAC , NAD C 545, ProJect 2 xperience classic 2M Blue , Pro ject tube box s , Canton Vento830.2 , Atohm zef max , Nad T 748 + Dynaudio front DM 2/7, DM center, back DM2/6, Dragonfly red + Beyerdynamic DT 880,Hifiman400i,Astell Kern AK70
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stereophone
Hifi obsluha


Založený: 21 január 2010
Príspevky: 20

PríspevokZaslal: Ut apríl 13, 2010 18:31:08    Predmet: Odpovedať s citátom

dallas6 napísal:
ja len maly postreh k tomu ze ta v bis audio ignorovali , chod do Ketosu tam sa ti budu venovat mam len tie najlepsie skusenosti moj rozpocet bol 1400 € a nakoniec som tam nakupil a som spokojny. Pochvala ludom z Ketosu.
ja som bol v Blave v BISAUDIO a ignoracia vsetkych 4 panov co tam boli,a ked som im povedal ze si chcem kupit AVR+BW kvoli DTS HD MA BD-AUDIO+podobnym veciam tak kukali vsetci 4 na mna ako puci,tak som sa po 10 minutach kukania nasral a odisiel......chystam sa do BB BISAUDIA a takisto ako pozeram na ten KETOS,tak vyzeraju na vacsich odbornikov,aspon podla stranky,a uz kd vidim pojem CEDIA.tak som zvedavy,dufam,ze mi poradia ohladne bitsreamingu Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Rob.m
Hifista


Založený: 15 jún 2008
Príspevky: 171
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Ut apríl 13, 2010 21:08:43    Predmet: Odpovedať s citátom

stereophone napísal:
dallas6 napísal:
ja len maly postreh k tomu ze ta v bis audio ignorovali , chod do Ketosu tam sa ti budu venovat mam len tie najlepsie skusenosti moj rozpocet bol 1400 € a nakoniec som tam nakupil a som spokojny. Pochvala ludom z Ketosu.
ja som bol v Blave v BISAUDIO a ignoracia vsetkych 4 panov co tam boli,a ked som im povedal ze si chcem kupit AVR+BW kvoli DTS HD MA BD-AUDIO+podobnym veciam tak kukali vsetci 4 na mna ako puci,tak som sa po 10 minutach kukania nasral a odisiel......chystam sa do BB BISAUDIA a takisto ako pozeram na ten KETOS,tak vyzeraju na vacsich odbornikov,aspon podla stranky,a uz kd vidim pojem CEDIA.tak som zvedavy,dufam,ze mi poradia ohladne bitsreamingu Rolling Eyes

V Bis Audiu BB je jeden sikovny clovek vola sa p. Ondrej Svrcok a z mojej strany bola velka spokojnost s jeho pristupom. K ostatnym predavacom sa velmi nebudem vyjadrovat. Ale dojmy lepsie ako s panov v BA.

_________________
BV Audio A 300SE,Pioneer PD D9 MK ll, Canton Ergo 609 DC, Cardas Microtwin a Crosslink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stereophone
Hifi obsluha


Založený: 21 január 2010
Príspevky: 20

PríspevokZaslal: St apríl 14, 2010 21:34:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Rob.m napísal:
stereophone napísal:
dallas6 napísal:
ja len maly postreh k tomu ze ta v bis audio ignorovali , chod do Ketosu tam sa ti budu venovat mam len tie najlepsie skusenosti moj rozpocet bol 1400 € a nakoniec som tam nakupil a som spokojny. Pochvala ludom z Ketosu.
ja som bol v Blave v BISAUDIO a ignoracia vsetkych 4 panov co tam boli,a ked som im povedal ze si chcem kupit AVR+BW kvoli DTS HD MA BD-AUDIO+podobnym veciam tak kukali vsetci 4 na mna ako puci,tak som sa po 10 minutach kukania nasral a odisiel......chystam sa do BB BISAUDIA a takisto ako pozeram na ten KETOS,tak vyzeraju na vacsich odbornikov,aspon podla stranky,a uz kd vidim pojem CEDIA.tak som zvedavy,dufam,ze mi poradia ohladne bitsreamingu Rolling Eyes

V Bis Audiu BB je jeden sikovny clovek vola sa p. Ondrej Svrcok a z mojej strany bola velka spokojnost s jeho pristupom. K ostatnym predavacom sa velmi nebudem vyjadrovat. Ale dojmy lepsie ako s panov v BA.
hehe presne u neho som objednany na buduci piatok
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: St apríl 14, 2010 21:54:11    Predmet: RE. hehe Odpovedať s citátom

prídte aj k nám na TEST

Drums

predvedieme Vám XTZ Class A100D3 s XTZ 99.36 (stlpové s meničmi Seas Excel a Fountek CD3 Ribbon)

AMP + REPRA sa zmestia do 1K5 (s odretými ušami)
Slintac

ale RECEIVER NEMAME
Crying or Very sad


Naposledy upravil britishaudio dňa Ne apríl 18, 2010 07:52:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Python
Hifi obsluha


Založený: 09 júl 2008
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Ne apríl 18, 2010 00:51:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ohladne Bisaudia BB mám len samé pozitívne skúsenosti s takou ochotou a správaním k zákazníkovi som sa nikde nestretol a to som kupoval iba stereo zosik za 400€.
_________________
Stereo: Foobar2000 - ASUS Xonar Essence ST - DENON PMA-710 AE - Vincent Premium Bi-Wire - Jamo C 605 DK: Panasonic DMP-BD80 - ONKYO TX-SR806, Jamo C 605, 603 a C60, subwofer B&W ASW 600
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palinoch
Hifista


Založený: 29 december 2007
Príspevky: 109

PríspevokZaslal: Ne apríl 18, 2010 10:45:44    Predmet: Odpovedať s citátom

britishaudio, dalo by sa napisat nieco blizsie k tym repro XTZ 99.36.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Po apríl 19, 2010 15:19:16    Predmet: RE: XTZ 99.36 Odpovedať s citátom

palinoch napísal:
britishaudio, dalo by sa napisat nieco blizsie k tym repro XTZ 99.36.


sú 2,5 pásmové zostavy určené do väčších miestnosti (nad 20m2). Tí, ktorí to kupovali majú silné zosilovače (hlavne konkurenčné značky) ale boli medzi nimi aj majitelia integráča XTZ Class A100 D3. Potrebujete pevnú podlahu alebo podložku napr. mramorovú, nakoľko majú gumené nožičky (kto chce, môže ich vymeniť na spikes - MDF doska je 25mm).

Krátky porovnávací test je tu:

http://www.tnt-audio.com/casse/xtz_9936_e.html

fakt neodporúčam do miestnosti s rozmermi 3x4 metrov

Naše posluchové studio má rozmery cca. 6 x 10 metrov, hrajú fantasticky (majú dostatočné basy aj pri zakrytých otvorov - aj bez použitia jumperov Room Tuning - viď obraz)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
palinoch
Hifista


Založený: 29 december 2007
Príspevky: 109

PríspevokZaslal: So apríl 24, 2010 11:17:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Dik britishaudio. Mas nejaky tip na slpove repro do miestnost 3x4 metrov. Podanie zvuku nemusi byt zalozene na basovom zaklade. Cena 600 700e.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob.m
Hifista


Založený: 15 jún 2008
Príspevky: 171
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: So apríl 24, 2010 13:33:12    Predmet: Odpovedať s citátom

palinoch napísal:
Dik britishaudio. Mas nejaky tip na slpove repro do miestnost 3x4 metrov. Podanie zvuku nemusi byt zalozene na basovom zaklade. Cena 600 700e.


Mordaunt Short.
Su na Hifibazar.cz za dobru cenu a hraju vynikajuco (za tu cenu) a nie su prebasovane.

_________________
BV Audio A 300SE,Pioneer PD D9 MK ll, Canton Ergo 609 DC, Cardas Microtwin a Crosslink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist