Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

High End Praha 2010
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 15:52:28    Predmet: tidus Odpovedať s citátom

Tidus – prázdne jalové reči. Sám si robil distribútora pre Westone a vieš čo je to za business. Zisti a napíš koľko chcel organizátor za cimru v 5 hviezdičkovom hoteli pre expozíciu výstavy a zisti si aká bola záloha za kľúč (kartu). Len pre zaujímavosť. Potom povedz koľko Westone by si musel predať aby si to utiahol. Ja to vidím reálne.

Osobne som aj ja bol menej nadšený z toho, že „vybavenie“ nevyšlo, ale sám Tidus vieš koľko trvá kým sa všetky administratívne veci okolo distributoringu, supportu, dodaniu vzoriek, dodaniu predajných modelov trvá. Za dva mesiace sa to ešte nestihlo a super high end zosíky sa vyrábajú aj mesiac. Takže veci sú rozbehnuté a ja verím, že na ďalší rok to bude naozaj v inej lige.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 16:07:29    Predmet: Odpovedať s citátom

zase trepes sprostosti ...
ktoryze to zosak sa vyraba mesiac ? snad nie ten co vypada ako vrabcie hniezdo..
ak mam pohromade suciastky za tri dni pri 8 hodinovom pracovnom case v pohode zbucham DPA222 ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 16:18:55    Predmet: odpo Odpovedať s citátom

Ferenc – lenže ja hovorím o super high end zosíkoch ako Woo Audio WES, B-52, RP 010B, Coriolan 2 a pod. Konzumnú triedu „zbuchaš“ ako vravíš na kolene za pár hodín ak nie aj za hodinu. Urobil si niekedy nejaký zosík?
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 16:22:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo,netahej konzum mezi lahůdky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 16:58:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Zahoranský: K těm špuntům, Westone nemá v současnosti v ČR ani na Slovensku distributora, to samé JH Audio. Tak nechápu kdo by je tam měl prezentovat.

Shure si nejsem jistý kdo distribuuje.

Když už napadáš špunty, proč tam nebyl Gothic(tebou doporučovaná prodejna) a neukazoval customy od UE?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tidus
Hifista


Založený: 15 apríl 2009
Príspevky: 111

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 17:02:30    Predmet: Re: tidus Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Tidus – prázdne jalové reči. Sám si robil distribútora pre Westone a vieš čo je to za business. Zisti a napíš koľko chcel organizátor za cimru v 5 hviezdičkovom hoteli pre expozíciu výstavy a zisti si aká bola záloha za kľúč (kartu). Len pre zaujímavosť. Potom povedz koľko Westone by si musel predať aby si to utiahol. Ja to vidím reálne.

Osobne som aj ja bol menej nadšený z toho, že „vybavenie“ nevyšlo, ale sám Tidus vieš koľko trvá kým sa všetky administratívne veci okolo distributoringu, supportu, dodaniu vzoriek, dodaniu predajných modelov trvá. Za dva mesiace sa to ešte nestihlo a super high end zosíky sa vyrábajú aj mesiac. Takže veci sú rozbehnuté a ja verím, že na ďalší rok to bude naozaj v inej lige.


hihi Vladko:)zrazu ina basen...jednoducho alibista:)Si sa teraz vyhovoril ako ten Grado...chyby na druhych ocakavaj na sebe:)

vazne si ma pobavil:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 17:10:48    Predmet: bina Odpovedať s citátom

Bína – dobrá otázka, tiež si vravím, že Gothic mal byť na pľaci. High End výstava je o tom, aby sa veci prezentovali, videli, počúvali a pod. Ako inak hodnotíš výstavu? Aké máš postrehy? Fotky?
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 17:38:19    Predmet: Re: odpo Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Ferenc – lenže ja hovorím o super high end zosíkoch ako Woo Audio WES, B-52, RP 010B, Coriolan 2 a pod. Konzumnú triedu „zbuchaš“ ako vravíš na kolene za pár hodín ak nie aj za hodinu. Urobil si niekedy nejaký zosík?


damy a pani - Woo Audio WES ..
mesiac trva az takyto skvost uzrie svetlo sveta..

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Obšák
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2007
Príspevky: 720
Bydlisko: Moravský Beroun

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 17:48:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jsem zvědavej, kolik Ferenc postavil těch zesilovačů (že aspoň jeden, to vím Cool ) . A pak doufám, že se pochlubí pan magistr, kolik jich udělal on Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 17:52:13    Predmet: Re: odpo Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
damy a pani - Woo Audio WES ..
mesiac trva az takyto skvost uzrie svetlo sveta....


... čakali sme na spln.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 17:52:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Obšák napísal:
Tak jsem zvědavej, kolik Ferenc postavil těch zesilovačů (že aspoň jeden, to vím Cool ) . A pak doufám, že se pochlubí pan magistr, kolik jich udělal on Laughing


nieco som si postavil, ale zase nie som ziaden konstrukter ..Wink
ak si nieco postavim vlastnymi rukami mam z toho dobry pocit - kupit nieco hotove je pre mna nuda..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 17:54:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Mně na výstavě zaujaly 30 let stará sluchátka Sennheiser Unipolar 2000. Škoda, že nehrály.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 18:06:31    Predmet: Kuba4 Odpovedať s citátom

Kuba4 – to máš pravdu. Škoda že nehrali. Ja som si ich s lupou pozorne pozeral a veľmi som bol na ne zvedavý.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
lumio
Hifi obsluha


Založený: 21 august 2008
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 20:32:44    Predmet: Re: odpo Odpovedať s citátom

ferenc napísal:

damy a pani - Woo Audio WES ..
mesiac trva az takyto skvost uzrie svetlo sveta..


Zdravim vsetkych. Tu by som len chcel podotknut ze u toho Woo Audio je vidno ze je to robene Point to Point - pokial je to urobene dobre tak ma oproti PCB vyhody zvlast v audio technike.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 21:16:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo, má to značné výhody. Montáž zvládnou jak osmileté děti v Indii, i stařec nad hrobem v malé vsi v Pyrenejích. A je to hezky mikrofonické Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 21:38:39    Predmet: WES Odpovedať s citátom

Len pre úplnosť, Woo Audio WES vypadá takto:

http://www.wooaudio.com/products/wes.html

kým tá fotka nesedí tvarovo ako mi povedal spolubývajúci. A má dve časti. Takže tak.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 21:59:55    Predmet: Re: WES Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Len pre úplnosť, Woo Audio WES vypadá takto:

http://www.wooaudio.com/products/wes.html

kým tá fotka nesedí tvarovo ako mi povedal spolubývajúci. A má dve časti. Takže tak.


http://www.head-fi.org/forums/f45/norcal-8-8-09-meet-impressions-438953/index3.html#post5917795
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 22:14:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, vrabčí hnízdo je mezi některými "hifisty" obzvlášť ceněná technologie.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 22:21:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Áno. Skýtá to netušené možnosti pro velmi, ale velmi seriózní rekabelacii. Také se prokazatelně projeví umístění výrobku na solidní panel ze značkové žuly, umístěný pružně vůči zbytku okolí Wink

BTW, u takového sparrows nestu si občas zahraju s kartuší silikonového tmelu (ovšem toho ve vysoké mega třídě, sanitární není nic pro mne) a dá se dosáhnout zlepšení odstupu, skoro podobně jako u feritového triku Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nema.dj
Hifista


Založený: 24 máj 2009
Príspevky: 192

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 23:34:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Sendy napísal:
Áno. Skýtá to netušené možnosti pro velmi, ale velmi seriózní rekabelacii. Také se prokazatelně projeví umístění výrobku na solidní panel ze značkové žuly, umístěný pružně vůči zbytku okolí Wink

BTW, u takového sparrows nestu si občas zahraju s kartuší silikonového tmelu (ovšem toho ve vysoké mega třídě, sanitární není nic pro mne) a dá se dosáhnout zlepšení odstupu, skoro podobně jako u feritového triku Smile


bol si na skoleni v u grada?

_________________
ked čítam niektorých príspevky, tak som len obycajny poslucháč ..... či?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St marec 17, 2010 00:11:29    Predmet: blabos Odpovedať s citátom

Myslím, že je tu viac iracionálnej diskusie o ničom než o výstave high end Praha 2010. Pošlite z nej fotky, dojmy a pod než slepé reči.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: St marec 17, 2010 00:14:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ne, u grada jsem nebyl, podobné kraviny dokážu vymyslet sám Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nema.dj
Hifista


Založený: 24 máj 2009
Príspevky: 192

PríspevokZaslal: St marec 17, 2010 00:18:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing
_________________
ked čítam niektorých príspevky, tak som len obycajny poslucháč ..... či?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: St marec 17, 2010 00:22:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Oni snad někde měli školení, jak z velmi seriozního high-endu udělat mega ultraseriozní high-end ? Třeba bych se poučil, možná s tím stavbařským silikonem dělám chybu... možná bych měl koupit nějaký audio tmel s plnivem z rozemletých vinylů nebo tak něco...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St marec 17, 2010 01:00:27    Predmet: Re: odpo Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
damy a pani - Woo Audio WES ..
mesiac trva az takyto skvost uzrie svetlo sveta..


Ne, trvá to o něco déle...

Price $4990

* Normal build time is 5 to 6 weeks

Citováno ze stránky:
http://www.wooaudio.com/products/wes.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St marec 17, 2010 12:39:03    Predmet: hifisti Odpovedať s citátom

Hifisti, keď tak čítam čo píšete a ako som vnímal ja high end Praha 2010, musím povedať, že Tidus mal tak trochu za pravdu. Lenže Tidus zabudol povedať aj to B. Aký sú hifisti, tak pristupujú k veci aj predajcovia hifi techniky u nás, tak pristupujú k veci prezentujúci na výstave či skôr už veľtrhu, návštevníci a tak diskutéri na tomto fóre. Nevravím, aby to bolo na štýl striktnej línie príspevkov, ale zase bodrel aký tu robia podaktorí vo fóre je naozaj nepríjemný a škodí len veci.

To, že som mal možnosť vidieť kábel Nordost Odin na vlastné oči, pozrieť sa naň lupou, vypočuť si ho, bolo skvelé, odborné a prezentačné podanie veci bolo skvelé a človek naozaj mohol vidieť a pochopiť v čom sú rozdiely a za čo platí také šialené čiastky. Ale poďme k veci. Predajca mi povedal, že v ČR predal celkove 4 Odin (interkonnekt) káble, 2 už zákazník dostal a dve sú v „procese“. Neviem kto si môže dovoliť dať za „drôt“ tak okolo pol milióna, za sieťák okolo 160 tisíc a pod. Ale keď som sa pozeral na návštevníkov a hlavne na výstavky, čosi podstatné som si všimol. Nieže by to tu neboli miliardári, a im nejakých pár stoviek modrých českých bankoviek nie je problém vraziť do „vybavenia“ honosnej vily, či skôr paláca, ale povedzme si, sú väčšinou z nich takí milovníci hudby alebo audiofily? Ja o tom skôr pochybujem. Je to pre nich záľuba ako pre iných, ale rozdiel je v tom, že sa potrebujú na „zraze celebrít“ pochváliť ako im to „najlepšie“ hrá, lebo do toho vrazili šialené prachy pre tie „naj“ komponenty. To ale o audiofilizme nie je.

Takže povedať, že v ČR či SR nie je trh na „veľmi drahé“ audio hračky je nezmysel a napokon koľko diskutérov tu má sluchátka s cenovkou nad 10k českých, zosilovač nad 15k českých a pod. Niekto sa musel viac dotknúť peňaženky, iní zriedkavejšie ak vôbec. To je ale o inom. Trh je a tak aj priestor, ale zase, predajcovia sa pretrhnú a zabezpečia povedzme zapožičanie super kúsku iba vtedy, ak tu budú kvalitní hifisti ktorí budú mať o to záujem a hlavne, ak výstava bude mať určitú „úroveň“.

Sendy a Ferenc tu tárajú nad zosilovačmi. Nepáčia sa im Rudistory, Woo Audio, predpokladám „z definície“ aj Grado, ako to majú oni robiť „správne“, čo je zlé, ale zase, prečo nezačnú ich oni vyrábať? Keď vedia to zle robí ten či onen, tak nech oni ukážu to dobré. Lenže rozdiel je mať veľkú hubu a tárať voloviny a čosi iné je ich reálne zosíky vyrobiť. Daniel Zajíc to zistil tiež. Získať pre svoje „audio hračky“ odbyt, byť schopný progresu, zabezpečiť stálu výrobu a pod, to je oveľa zložitejšie ako napísať idiotinu do vlákna. To by Ferenc a Sendy raz dva zistili, že vlastne skôr skrachujú ako začnú so zosíkami. Takže ich blúznenie si nevšímam, sú len kolorit, príklad brblošov, ktorým sa Rudistory nepáčia, ale keď by ste im jeden špičkový podarovali, tak by ho najradšej počúvali.

Takže úroveň musia mať aj hifisti a kvalita ľudí, ktorí prispievajú do fóra. No a tá tu pri podaktorých individuách je minimálna. Tak sa nestane, že niekto vyloží na stôl krásne nablískaný Lehmann Audio Linear nezapojený, aby návštevník ho videl ale nepočul, trápnosti Finale Audio so sluchátkami Grado a pod. Ak od nich nič nežiadáte, tak predajcovia sa nepretrhnú, ak kvalita hifistov je nízka, tak oni nemajú dôvod sa o niečo viac usilovať, s výnimkou pár firiem. Takže tak.

PS: Kde na výstave bola excelia-hifi? Prečo neukazovali tie skvostné AKGčká, aby ich ľudia videli a počuli, pozapájané v atraktívnom sete?

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St marec 17, 2010 12:50:07    Predmet: odpo Odpovedať s citátom

Opa – a to je len základná verzia. S upgrade to pôjde niekde k 8k USD. To len na margo, aby som ukázal ako pracuješ s informáciami.

Sendy – ku Gradovi ísť by bolo zbytočné, on si ľudí „vyberá“, aby „presvedčivo“ vraveli aké to ich je fantastické, robené zapôsobiť na oko, hrať „akože ľúbozvučne“, na prvý dojem, ale pritom to bolo to čo všetci vieme. Grado nemá kam, na vývoj a progres nemá, ten istý vtip už dosiahol dávno limitov a exkluzívne „meno“ je dnes málo. Ale obdivujem jeho základňu zákazníkov, že sú ochotní kupovať model za modelom a pritom im je jedno (alebo ja vedia) ako sa veci majú. Psychológiu alebo skôr sociológiu má Grado veľmi dobre premyslenú, a s podporou „pomocníkov“, čo som sám na head-fi zistil, Gradovi sa „žiaden marketing“ veľmi dobre darí.

Inák všimli ste si, ako úplne natvrdo píšem dosť reklamné veci a to evidentne otvorene na head-fi, čo sa dozviem od Gerharda, podá atraktívnym slovom, a nikomu to evidentne nevadí a ešte sú z toho radi? Ale len jedno slovo na Grado modely, a už pozrite ako sa „tajná armáda“ rozbehne po mne. To Gradovi robí skôr zlé meno a príťaž než prínos a ja len neviem dokedy mu to bude stačiť.

nema.dj – pozri sa na vec inak. Čo by ti povedala žena, keď by si kúpil kábel pre svoju audio výbavu za 400 eur? Asi by to doma bola riadna diskusia. Nieže by si kúpil high end, to tu sú kúsky za 4,000 eur a Odin ani nevravím. Ale čo by ti povedala, že máš nový kábel za 100 eur? Alebo 50 eur? Vysvetľovanie by bolo, ale určite mierovejšie ako pri vyššej čiastke. Takže ak chceš vylepšiť audio zostavu, možnosti ako získať lepší produkt za menšie peniaze tu sú. Len treba pouvažovať, ak vieš jazyky, povedzme nemčina, angličtina, vieš robiť web stránky, tak možnosti tu sú. Takže nadávať lebo nemáš, je skôr blbý prístup ktorý nikám nevedie. Takže tak.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St marec 17, 2010 20:47:42    Predmet: Re: odpo Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Opa – a to je len základná verzia. S upgrade to pôjde niekde k 8k USD. To len na margo, aby som ukázal ako pracuješ s informáciami.

S informacemi pracuji tak, že jsem dal odkaz na stránku, kde si to každý přečte.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St marec 17, 2010 20:53:17    Predmet: Re: hifisti Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
...To, že som mal možnosť vidieť kábel Nordost Odin na vlastné oči, pozrieť sa naň lupou, vypočuť si ho, bolo skvelé, odborné a prezentačné podanie veci bolo skvelé a človek naozaj mohol vidieť a pochopiť v čom sú rozdiely a za čo platí také šialené čiastky.


Bohužel jsem měl nějaké zdravotní problémy, takže jsem výstavu neviděl. Je mi jasné, že zprostředkovaná informace není to pravé, ale přesto. Mohl byste trochu přiblížit, co jste při tom podrobném zkoumání zjistil ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist