Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

LP

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
terasky
Hifista - pokročilec


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 390
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po november 09, 2009 21:08:14    Predmet: LP Odpovedať s citátom

Vie mi niekto poradit, kde sa na Slovensku daju kupovat LP-cka? Myslin normalny kamenny obchod...nie bazar.....
_________________
Pioneer SX-424, Pioneer PL 15 R, Pioneer ,CT-F700 Pioneer DT 540, Pioneer SG 300, Pioneer CS-F51,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Chodec
Hifi obsluha


Založený: 07 apríl 2008
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Po november 09, 2009 23:47:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Nieco najdes tu
http://mjuzik.sk/default.asp
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nema.dj
Hifista


Založený: 24 máj 2009
Príspevky: 192

PríspevokZaslal: Ut november 10, 2009 23:03:00    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem si pomoct....ale ten link je neplatny
_________________
ked čítam niektorých príspevky, tak som len obycajny poslucháč ..... či?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Paco
Volný radikál


Založený: 15 september 2007
Príspevky: 171

PríspevokZaslal: Ut november 10, 2009 23:27:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem si pomoct, ale ten link platny je:

O obchode

Internetový obchod Mjuzik je novým priestorom pre milovníkov tzv. menšinových žánrov. Naša ponuka by mala postupne do detailov zmapovať to najpodstatnejšie v rámci vymedzeného žánrového priestoru. Garantom a prevádzkovateľom celého projektu je spoločnosť Divyd, v súčasnosti najväčší distributér nezávislých vydavateľstiev na Slovensku. Základnými žánrami v ponuke sú jazz, vážna hudba, world music, folk/country, folklór, blues a šansóny. Do najbližšej budúcnosti plánujeme rozšírenie žánrového menu o elektronickú (nielen)-tanečnú scénu a alternatívnu scénu. Pracujeme na tom, aby sa postupne dalo v rámci jednotlivých žánrov pohodlne vyhľadávať tituly podľa štýlových a historických kategórií, ako aj na postupnom sprístupnení úplného informačného servisu k titulom (booklety, skladby, interpreti, noticky, vročenie a pod.). Stránky obchodu by sme chceli časom rozšíriť tiež o recenznú rubriku, kde si budete môcť pravidelne prečítať názory na vychádzajúce nahrávky, ich hodnotenia a ďalšie informácie o dianí v oblasti "našich" žánrov. Očakávame tiež Vaše otázky, podnety, či výhrady, ktoré nám môžete posielať na e-mail: forum@mjuzik.sk. Budeme sa snažiť flexibilne reagovať na každú Vašu požiadavku a vybavovať objednávky v čo najkratšom čase.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
terasky
Hifista - pokročilec


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 390
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut december 01, 2009 13:16:36    Predmet: ZE BY UZ NAOZAJ NEEXISTOVAL? Odpovedať s citátom

O netove obchody a bazary nemam zaujem.

Takze fakt nikto nevie poradit, kde - hlavne v Bratislave - sa daju kupit platne v "kamennom" obchode?

Mam zaujem hlavne o jazz a klasiku, rock 70 rokov.

_________________
Pioneer SX-424, Pioneer PL 15 R, Pioneer ,CT-F700 Pioneer DT 540, Pioneer SG 300, Pioneer CS-F51,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
L.V.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 september 2007
Príspevky: 730
Bydlisko: Bratislava - Rača

PríspevokZaslal: Ut december 01, 2009 13:40:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Niečo nájdeš v Antikvariátoch, napr. pri Justičnom paláci. Nejaké platne mali aj v Roxy na Laurinskej ul. http://www.roxy.cd/. Ale inak je to v Blave slabota.
_________________
Tam, kde leží Little Big Horn ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vajnorhifista
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 september 2008
Príspevky: 543
Bydlisko: Vajnory

PríspevokZaslal: Ut december 01, 2009 20:29:47    Predmet: LP Odpovedať s citátom

Niečo aj v Ketose
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ketas
Hifista


Založený: 01 február 2007
Príspevky: 221
Bydlisko: Komarno

PríspevokZaslal: Ut december 01, 2009 21:58:10    Predmet: Odpovedať s citátom

nieco aj v HANZELAUDIO Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
danolp
Hifi obsluha


Založený: 28 december 2009
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Po december 28, 2009 11:17:20    Predmet: LP Odpovedať s citátom

LP originály na predaj ponúkam na svojej stránke www.danolp.belnet.sk a dokážem aj pozháňať ak niečo treba

Dano(www.danolp.belnet.sk)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blueneon81
Hifista


Založený: 19 november 2009
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: St december 30, 2009 13:25:12    Predmet: Odpovedať s citátom

LP predava aj Zavodsky vo svojom kramfleku v Petrzalke v OC Danubia. Ale za trochen prehnane ceny. Radsej chod kupovat do Rakuska, odporucam napr. obchodny dom Saturn na Maria Hilfer Strasse vo Viedni, kde maju nove vinylky za super ceny, aj tie jazzove, dokonca aj reedicie 55 rokov starych albumov.

V Bratislave uz potom jedine bazary, jeden je v OD Dunaj na poschodi (ma super ceny), druhy je na Obchodnej na dvore vo vchode restauracie Govinda (okrem rarit ma aj nejake nove kusy).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: St december 30, 2009 16:14:49    Predmet: Odpovedať s citátom

blueneon81 napísal:
LP predava aj Zavodsky vo svojom kramfleku v Petrzalke v OC Danubia. Ale za trochen prehnane ceny. Radsej chod kupovat do Rakuska, odporucam napr. obchodny dom Saturn na Maria Hilfer Strasse vo Viedni, kde maju nove vinylky za super ceny, aj tie jazzove, dokonca aj reedicie 55 rokov starych albumov.

V Bratislave uz potom jedine bazary, jeden je v OD Dunaj na poschodi (ma super ceny), druhy je na Obchodnej na dvore vo vchode restauracie Govinda (okrem rarit ma aj nejake nove kusy).

Vďaka za takéto informácie, to sa vždy hodí! Ten bazár na Obchodnej nie je náhodou preložený z Vysokej? Lebo tam som chodieval, ale už je tam niečo luxusnejšie. A ešte som kdesi čítal, že dáky knižný antikvariát je aj pri Justičáku, nevieš niečo bližšie? A mohol by si ešte upresniť čo je to super cena vo Viedni?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blueneon81
Hifista


Založený: 19 november 2009
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: St december 30, 2009 21:25:36    Predmet: Odpovedať s citátom

JC napísal:
blueneon81 napísal:
LP predava aj Zavodsky vo svojom kramfleku v Petrzalke v OC Danubia. Ale za trochen prehnane ceny. Radsej chod kupovat do Rakuska, odporucam napr. obchodny dom Saturn na Maria Hilfer Strasse vo Viedni, kde maju nove vinylky za super ceny, aj tie jazzove, dokonca aj reedicie 55 rokov starych albumov.

V Bratislave uz potom jedine bazary, jeden je v OD Dunaj na poschodi (ma super ceny), druhy je na Obchodnej na dvore vo vchode restauracie Govinda (okrem rarit ma aj nejake nove kusy).

Vďaka za takéto informácie, to sa vždy hodí! Ten bazár na Obchodnej nie je náhodou preložený z Vysokej? Lebo tam som chodieval, ale už je tam niečo luxusnejšie. A ešte som kdesi čítal, že dáky knižný antikvariát je aj pri Justičáku, nevieš niečo bližšie? A mohol by si ešte upresniť čo je to super cena vo Viedni?


Vo Viedni som kupoval reedíciu albumu Axis: Bold as Love od Hendrixa z roku 2008, 180 gramový audiofilný vinyl mastrovaný z pôvodného analógového masteru (žiaden digitálny remaster) za 19,99 €. A tie jazzové LP sa pohybujú okolo 10 € a viac. Najdrahší vinyl som tam videl za 40€, ale bola to trojplatňa.
Neviem čo bolo na Vysokej, ale tam v "Govinde" som to objavil náhodou. Predavač je navyše fanúšik do Beatles, takže tam objavíš všelijaké dobrôtky (mal tam pôvodné monofónne dvoj EP Magical Mystery Tour - to ma dorazilo). O ďalších obchodoch v Blave neviem, rád by som tiež vedel, kde sa nachádzajú, čo dobrého tam majú a koľko to koštuje.
O ničom inom neviem,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St december 30, 2009 22:03:13    Predmet: Odpovedať s citátom

ked tu spominate hendrixa, hladam na novom vinyle album Electric Ladyland, ediciu http://www.backtoblackvinyl.com/vinyl/The_Jimi_Hendrix_Experience-Electric_Ladyland.php
neviete kde sa da zohnat ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: St december 30, 2009 22:04:01    Predmet: Odpovedať s citátom

blueneon81 napísal:
Predavač je navyše fanúšik do Beatles, takže tam objavíš všelijaké dobrôtky (mal tam pôvodné monofónne dvoj EP Magical Mystery Tour - to ma dorazilo).

Tak to nie je až taká dobrá správa, keď to najlepšie skončí v jeho súkromnej zbierke Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blueneon81
Hifista


Založený: 19 november 2009
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: Št december 31, 2009 08:27:55    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
ked tu spominate hendrixa, hladam na novom vinyle album Electric Ladyland, ediciu http://www.backtoblackvinyl.com/vinyl/The_Jimi_Hendrix_Experience-Electric_Ladyland.php
neviete kde sa da zohnat ?


Na stopro vo Viedni
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blueneon81
Hifista


Založený: 19 november 2009
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: Št december 31, 2009 08:30:03    Predmet: Odpovedať s citátom

JC napísal:
blueneon81 napísal:
Predavač je navyše fanúšik do Beatles, takže tam objavíš všelijaké dobrôtky (mal tam pôvodné monofónne dvoj EP Magical Mystery Tour - to ma dorazilo).

Tak to nie je až taká dobrá správa, keď to najlepšie skončí v jeho súkromnej zbierke Sad


Podla toho, co mi vravel, tak v jeho sukromnej zbierke sa nachadzaju trosku ine tituly, takze obavy mat nemusis. Posledne som v rukach drzal Y&B Mono Serzanta Peppera, 1. vydanie, vo velmi dobrom stave. Vtedy som chcel mat vo vacku tych 50 €, co za to pytal Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št december 31, 2009 08:59:42    Predmet: Odpovedať s citátom

blueneon81 napísal:
ferenc napísal:
ked tu spominate hendrixa, hladam na novom vinyle album Electric Ladyland, ediciu http://www.backtoblackvinyl.com/vinyl/The_Jimi_Hendrix_Experience-Electric_Ladyland.php
neviete kde sa da zohnat ?


Na stopro vo Viedni


a kde vo viedni presne?
devat rokov som tam totiz posobil a poznam takmer kazdy LP a CD bazar - vratane tych na mariahilferstrassse
ten saturn v gerngrosse hned nad stanicou ubahnu - tam nemaju nic extra, leb bezne tuctovky co sa daju kupit kdekolvek na nete ..
dalsi o ktorom ani nevies je oproti obchodnemu domu columbus a hotelu kolbeck v bezirku faworitten, ten ma ale chlapik otovoreny len par dni do tyzdna, ma tam ale vacsinou nemecku a rakusku produkciu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
blueneon81
Hifista


Založený: 19 november 2009
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: Št december 31, 2009 09:27:57    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
a kde vo viedni presne?
devat rokov som tam totiz posobil a poznam takmer kazdy LP a CD bazar - vratane tych na mariahilferstrassse
ten saturn v gerngrosse hned nad stanicou ubahnu - tam nemaju nic extra, leb bezne tuctovky co sa daju kupit kdekolvek na nete ..
dalsi o ktorom ani nevies je oproti obchodnemu domu columbus a hotelu kolbeck v bezirku faworitten, ten ma ale chlapik otovoreny len par dni do tyzdna, ma tam ale vacsinou nemecku a rakusku produkciu


Vo Viedni som bol parkrat v zivote a vzdy som skoncil v patposchodaku na Maria Hilfer Strasse a vzdy som si odtial nejaku 12" placku odniesol domov, posledne Axis: Bold As Love, ako som spomenul vyssie, ostatne kramfleky a bazare nepoznam Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št december 31, 2009 09:30:59    Predmet: Odpovedať s citátom

toto je zatial najlepsi axis co som pocul:

http://www.themusic.com/detail.cfm?id=22620
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tom
Hifista


Založený: 17 jún 2007
Príspevky: 100

PríspevokZaslal: Št december 31, 2009 10:29:47    Predmet: Odpovedať s citátom

to ferenc,
a o tohle nemáš zájem Very Happy http://www.aukro.cz/item842545218_jimi_hendrix_electric_ladyland.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št december 31, 2009 15:46:36    Predmet: Odpovedať s citátom

tom napísal:
to ferenc,
a o tohle nemáš zájem Very Happy http://www.aukro.cz/item842545218_jimi_hendrix_electric_ladyland.html


boha jeho, ani nehovor ...
ale za tie prachy ... 9k je strasne moc , zase taky vazny zberatel nie som
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Ut január 12, 2010 19:32:57    Predmet: LP predaj Odpovedať s citátom

Ak môžem tak skuste v Nitre na mestskej trznici. Je to protilahla budova oproti Tescu po odboceni na krizovatke smer NZ. Tam v prizemnej casti v samom kute nadvoria je kamenny obchod so zivym predajcom. Ponuka stare LP ako aj archivne CD. A taktiez aj NEW LP. Vazne mily pan a co je podstatne aj velmi ochotny a da sa dohodnut aj na cene. Taktiez je mozne si unho objednat tituly podla toho kto ma o co zaujem. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Klipschfreak
Hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 156

PríspevokZaslal: So marec 27, 2010 16:12:52    Predmet: Odpovedať s citátom

JC napísal:
blueneon81 napísal:
LP predava aj Zavodsky vo svojom kramfleku v Petrzalke v OC Danubia. Ale za trochen prehnane ceny. Radsej chod kupovat do Rakuska, odporucam napr. obchodny dom Saturn na Maria Hilfer Strasse vo Viedni, kde maju nove vinylky za super ceny, aj tie jazzove, dokonca aj reedicie 55 rokov starych albumov.

V Bratislave uz potom jedine bazary, jeden je v OD Dunaj na poschodi (ma super ceny), druhy je na Obchodnej na dvore vo vchode restauracie Govinda (okrem rarit ma aj nejake nove kusy).

Vďaka za takéto informácie, to sa vždy hodí! Ten bazár na Obchodnej nie je náhodou preložený z Vysokej? Lebo tam som chodieval, ale už je tam niečo luxusnejšie. A ešte som kdesi čítal, že dáky knižný antikvariát je aj pri Justičáku, nevieš niečo bližšie? A mohol by si ešte upresniť čo je to super cena vo Viedni?


Džordžo Buzukašvili sa so svojími LPčkami presťahoval do novej predajne ROXY Music na Hurbanovom námestí v BA v priestoroch bývalého železiarstva u Palenera. Má slušný výber a vie zohnať čokoľvek.

Nové LP klasika, jazz a New Age jazz - Friedemana môžete zohnať u mňa, cenník a výber LP, CD, SACD a DVD Audio v prílohe tohto príspevku.



Biber Records 2-2010.pdf
 Description:

Download
 Filename:  Biber Records 2-2010.pdf
 Filesize:  148.66 KB
 Downloaded:  262 Time(s)


IRYSON Music MOC 2-2010.pdf
 Description:

Download
 Filename:  IRYSON Music MOC 2-2010.pdf
 Filesize:  282.82 KB
 Downloaded:  380 Time(s)

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist