Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

regalove alebo stlpove repro
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
palinoch
Hifista


Založený: 29 december 2007
Príspevky: 109

PríspevokZaslal: So apríl 24, 2010 14:39:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak myslis Avant 908i, tak je problem s basakom ktory je an boku. Repro bude uluzene mezi stolom a postelou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob.m
Hifista


Založený: 15 jún 2008
Príspevky: 171
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Ne apríl 25, 2010 06:58:03    Predmet: Odpovedať s citátom

palinoch napísal:
Ak myslis Avant 908i, tak je problem s basakom ktory je an boku. Repro bude uluzene mezi stolom a postelou.


Myslel som tie bez basáku na boku (906i). Hrajú veľmi pekne (i keď nejdú veľmi do hlbokého basu, čo je v konečnom dôsledku niekedy lepšie). Chodil som ich počúvať dlho a mali vynikajúci zvuk.

_________________
BV Audio A 300SE,Pioneer PD D9 MK ll, Canton Ergo 609 DC, Cardas Microtwin a Crosslink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palinoch
Hifista


Založený: 29 december 2007
Príspevky: 109

PríspevokZaslal: Po apríl 26, 2010 13:49:39    Predmet: Odpovedať s citátom

OK. Dik za odpoved.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: St máj 26, 2010 09:46:45    Predmet: VIDEORECENZIA XTZ Odpovedať s citátom

komponenty XTZ

zosilovač XTZ ClassA 100 D3
cd prehrávač XTZ CD100
stojanová reprosústava XTZ99.26
subwoofer s DSP processorom

tu:

http://www.youtube.com/watch?v=qytBK-CDEJs

alebo

http://www.hifi-voice.com/testy/xtz.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
audiocz
Hifi obsluha


Založený: 30 august 2009
Príspevky: 29

PríspevokZaslal: Ut jún 01, 2010 09:29:00    Predmet: Odpovedať s citátom

ze sloupů jsem měl vždycky strach ,mám místnost 4,5x4m nedávno jsem vyměnil repro bv audio E1.2- regál ( maximální spokojenost ) , za AV 622 magic - sloupy (2,5pásma) a teprve teď mě začíná muzika konečně bavit ,s E1.2 jsem byl spokojen do té doby než jsem porovnal vedle sebe- nebudu to rozebírat ,ale AV 622 jsou příjemější na poslech , jemější na výškách a zároveň působí majestátně v basech - takový opravdový zvuk ( basy jsou přesné ,výborně kontrolované a ohraničené , prostě perfektní - důležitý je zesilovač ( CA840) E1.2 chyběla taková ta velikost ( zvuk kontrabasu , velký buben , orchestry to je u AV 622 perfektní) já vím porovnávám regál se sloupem , ale proto píšu ,že sloupů bych se nebál !!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jaro.vr
Hifista


Založený: 16 apríl 2010
Príspevky: 135
Bydlisko: PE SK

PríspevokZaslal: So jún 05, 2010 13:30:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám regálovky Stirling Broadcast LS3/5A V2 a som max. spokojný. Nechýba mi ani ten povestný najhlbší bas. Stlpy mám odložené v kúte...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
audiocz
Hifi obsluha


Založený: 30 august 2009
Príspevky: 29

PríspevokZaslal: Ne jún 06, 2010 20:09:58    Predmet: Odpovedať s citátom

jaro.vr - každý má svoji představu , která se pochopitelně ve většině případech liší jedna věc je ale daná a to je fyzika!!! 10l ozvučnice je zcela něco jiné než 40 či 50l a pokud se nejedná o naprostý průser ,tak rozdíly jsou evidentní!!měl jsem spousty regálů a nebyla to levná záležitost ( 20-40tisíc) sice pěkné ,ale nebylo to ono. kdybych je dobře neprodal ,tak mi teď leží pod postelí a peníze v prd...( ještě že jsem vždy kupoval z druhé ruky -jen tak se dá zjistit zda to za to stojí ) závěrem bych chtěl říct ,že regálové bedny bych si už nikdy nekoupil -prostě mě to nebere!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob.m
Hifista


Založený: 15 jún 2008
Príspevky: 171
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Ne jún 06, 2010 21:45:22    Predmet: Odpovedať s citátom

audiocz napísal:
závěrem bych chtěl říct ,že regálové bedny bych si už nikdy nekoupil -prostě mě to nebere!!

A s tým súhlasím aj ja. K stĺpom potrebuješ ale kvalitný zos. čo rozhýbe a ukontroluje tú bedňu.

_________________
BV Audio A 300SE,Pioneer PD D9 MK ll, Canton Ergo 609 DC, Cardas Microtwin a Crosslink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jaro.vr
Hifista


Založený: 16 apríl 2010
Príspevky: 135
Bydlisko: PE SK

PríspevokZaslal: Po jún 07, 2010 11:45:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyrastal som na HIFI v rokoch 1968-70. Tam boli prvé " veľké " kontakty a spoznávanie tejto problematiky alebo už aj koníčka. Začínal som z gramcom, lampovým zosíkom a monitormi. A bol som ako chlapčisko väčší frajer ako dnes niektorí páni zo zostavami aj cez milion. Chodieval som ešte na legendárni Frankfurt, napočúval toho neúrekom, vrátane veľkých bední aj so subom. Ale tá spomienka na začiatky zostala, vrátane tých monitorov. Po dlhom uvažovaní a testovaní som sa rozhodol pre už legendu BBC monitor špecifikácie LS3/5A. Keby som ich mal hodnotiť z pohľadu recenzenta, tak by som povedal, že majú hladké výšky šťavnaté stredy, teplý horný bas a spodný nikde. Ten tam nie je. Fyzika sa oklamať nedá. Pre mňa verdikt ***** z 5.Veľké bedne áno, nič proti. Žial, ale uspokojovala ma len kategória, ktorá je pre mňa nedostupná.Vždy je to vec chutí a finančných možnosti každého jednotlivca.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BASSLINE
Hifista


Založený: 19 júl 2010
Príspevky: 200

PríspevokZaslal: Po júl 19, 2010 13:48:02    Predmet: Odpovedať s citátom

To uz je aky bordel ked ta s rozpoctom 1500 eciek ignoruju?To som este nevidel.

Aj ja som navstivil predajnu v BB a nemal som pocit z panov ze by vedeli naco tam su.Ale bolo velmi teplo tak to asi urobi svoje.

Ja by som nevylucil ani moznost regalovky + dobry sub.Za 1500 e sa daju kupit dost dobre regalovky a nejaky lepsi velodyne.Na dobre stlpy treba pouzit ciastku od 2000 eciek nahor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist