Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Seriózna rekablácia
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ut marec 16, 2010 08:30:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre Vladíka, Mgr. nášho obľúbeného :

http://dolezite.sk/Iluzia_nadradenosti_210.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Pi jún 25, 2010 23:11:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak napísal:
Pre Vladíka, Mgr. nášho obľúbeného :

http://dolezite.sk/Iluzia_nadradenosti_210.html


Slimák:
Tak tohle video mě pobavilo jak dlouho nic jinýho trefa do černýho i když vůbec nevím oč v diskusi jde ale sedí to jak prdel na hrnec na různý půtky a boje na všech hifi a audio fórech Very Happy O tom to je Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So jún 26, 2010 12:31:42    Predmet: hifisti a futbalisti Odpovedať s citátom

Vďaka za pozornosť. Tí čo ma poznajú vedia, že to na mňa nepasuje. Osobne mám iba svoj názor a ten prezentujem. Iní užívatelia môžu napísať iné názory. Nič viac nič menej. Naši futbalisti porazili majstrov sveta z roku 2006, paráda. Futbal bol skvelý. Ale rovnako ako sme zviditeľnilo Slovensko, treba pracovať na príklad na dobrom zviditeľnení sa aj s kvalitnými diskusnými fórami, high end exhibíciami, aby sme dokázali „vypraskať“ snobské a veleospevované fóra v zahraničí. Veď keď príde plno zahraničných hifistov, donesú prachy do našej ekonomiky. Tak ak urobíme fantastické akcie, podstatne zlepšíme kvalitu komunikácie a diskusie tu na hifi, vrátia sa k diskusii tí hifisti ktorí majú audio techniku naozaj radi, prestaneme sa ohovárať a hrešiť, zlepšíme prostredie s funkcionalitu serveru, pritiahneme sponzorov pre nabery (ja viem sú otravné, ale sú z nich prachy ...), zlepšíme kvalitu práce, som si istý že čoskoro môžeme dosiahnúť prívlastok československého head-fi. Ja si myslím, že na to máme a poďme to dokázať. Stačí vsietiť prvý gól. Potom druhý, konkurencia zareaguje a zníži o gól. Potom my zaberieme na rozdiel dvoch gólov, potom konkurencia v nápore úsilia dá gól a my svoju kvalitu práce udržíme a potom to budú krásne diskusné fóra o audio technike. Čo vy na to? Ja mám audio techniku rád a veci okolo sluchátok. Takže tak.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Po jún 28, 2010 09:09:37    Predmet: Odpovedať s citátom

dawsoo napísal:
Slimak napísal:
Pre Vladíka, Mgr. nášho obľúbeného :

http://dolezite.sk/Iluzia_nadradenosti_210.html


Slimák:
Tak tohle video mě pobavilo jak dlouho nic jinýho trefa do černýho i když vůbec nevím oč v diskusi jde ale sedí to jak prdel na hrnec na různý půtky a boje na všech hifi a audio fórech Very Happy O tom to je Very Happy


presne tak Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist