Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

AKG K-701 - offtopic
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št september 16, 2010 11:54:28    Predmet: off topicky Odpovedať s citátom

Najlepšie riešenie je písať k veci, k téme. Bez spamu a väčšiny off topicov sa radi zaobídeme. Na head-fi sú na to veľmi citliví.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št september 16, 2010 12:24:05    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:

I wrote him (for the 3rd time), and due to the language barrier, it's hard to understand his exact point or direction. I asked him to cease and desist all PM's and posting about this Eastern European amp.

If anyone gets a PM or see another post along these lines, please let me know and I will make sure he takes a nice long vacation to the Czech Riviera. He is definitely on a mission, but I can't figure out what the heck it is.


tak toto je blamaz jak svina, maju ta tam za posledneho idiota - podobne ako tu ... fakt ti nezavidim..

btw. ak si dobre pamatam off topic o testovani lyry si v tomto threade zacal prave ty
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št september 16, 2010 12:42:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne je luto len p. Vranu Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št september 16, 2010 15:52:29    Predmet: ferenc Odpovedať s citátom

Myslím si, že ak niekto chcel ban pre mňa tak je na čase zvážiť ban pre Ferenca. Myslím si že na head-fi by už dávno za toto správanie dostal. Na head-fi na takéto blbosti nemajú pochopenie. Myslím si, že elementárne pravidlá by sa mali dodržiavať pre každého a ja som sa vždy snažil písať k téme a k veci. Čo majú tieto Ferencové slepé intrigy spoločné so sluchátkami AKG K 701?

Z hľadiska elementárnej slušnosti, dostal si od toho človeka (ak vôbec existuje) súhlas publikovať niečo? Kto to vlastne je? Ak niekto niečo také napíše tak nemôže mať problém ukázať svoju “identitu”, povedať to priamo. Ak má s tým problem tak je to jasný podvod. A na to fakt nemám čas. Koho tieto nezmysly zaujímajú? Nech sa ozve. Ja som za to aby sa s Ferencom niečo robilo. Ja som za slušnú priateľskú diskusiu. Ferenc zjavne nie.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št september 16, 2010 16:05:55    Predmet: ferenc Odpovedať s citátom

Kuba4 - prepáč že sa ti vlákno tak "zmrvilo" a nie je to diskusia o K 701. Ja za to nemôžem.

Firma AKG naozaj vyvinula veľké úsilie a nadšenie keď vyvíjala model K 701 a zároň urobila veľký kus práve aby boli cenovo tak mimoriadne atraktívne a dostupné pre bežných audiofilov a zaiste aj preto je správne aby sme sa správali vo vlákne o týchto sluchátkach slušne a bavili sa k téme.

Pre úplnosť, kontaktoval ma užívateľ - immtbiker, ktorý sa ma požiadal na odpoveď na niekoľko otázok. Nič z toho čo tu bolo publikované sa tam NENACHÁDZA. Takže myslím si, že túto propagandu treba uzavrieť a Ferencovi na týždeň dať banánika. Ja som za slušnú, priateľskú a korektnú diskusiu, NIE za intrigy.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št september 16, 2010 16:57:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing

vladko, stale mam pocit ze nevies o com sa tu rozpravame ..
tu mas linku, citaj
http://www.head-fi.org/forum/thread/497004/he-6-loaner-program/546

moje a Binove citaty su odtialto, vyrobil si si tam peknu hanbu, je to trapas jak svina
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
david.a
Hifista


Založený: 28 jún 2009
Príspevky: 207
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št september 16, 2010 17:17:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Napíšeme jim, že soudruh Rákosník Ota je magor a musí pracovat pod dozorem zkušeného pracovníka!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: Št september 16, 2010 17:29:35    Predmet: Re: ferenc Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
zároň urobila veľký kus práve aby boli cenovo tak mimoriadne atraktívne a dostupné pre bežných audiofilov a zaiste aj preto je správne aby sme sa správali vo vlákne o týchto sluchátkach slušne a bavili sa k téme.

Pre úplnosť, kontaktoval ma užívateľ - immtbiker, ktorý sa ma požiadal na odpoveď na niekoľko otázok. Nič z toho čo tu bolo publikované sa tam NENACHÁDZA. Takže myslím si, že túto propagandu treba uzavrieť a Ferencovi na týždeň dať banánika. Ja som za slušnú, priateľskú a korektnú diskusiu, NIE za intrigy.


Cenově atraktivní? Možná v současnosti po X letech. K701 startovaly na ceně 500$(nebo ještě výš?) a v té době patřily mezi ty nejdražší sluchátka. O přívětivou cenu se AKG opravdu nepokoušelo

Ještě k Head-fi, ty tedy tvrdíš že jsi od immtbikera(jednoho z moderátorů) nedostal několik varování, aby jsi přestal všude tlačit Lyru, jinak dostaneš Ban??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: Pi september 17, 2010 11:59:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Snad poslední Off Topic(neylo by lepší to rovnou přesunout do vlastního tématu?)

Pane Zahronský, koukám že na head-fi váš přístup mají fakt rádi:



citácia:
I have made it abundantly clear to nepitius, that if he even sneezes the word "Casea" in any more of his posts, that he will be taking a vacation. If anyone spots this in another thread, please PM me with a link. There's no reason in an information sharing forum that someone would have to use the "ignore" feature. Language barrier aside (nepitius speaks better English than we speak Czech)

my message was clear as an Ikea universal assembly instruction sheet.

Thanks.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So september 18, 2010 00:03:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Na head-fi som ešte nebol ale iste sa skočím no radšej by som sa bavil o sluchátkach K 701 a nie o sprostostiach.

Na druhej strane, viete, ono treba pochopiť rúb a líc mince. Biznis je tvrdý šport a nečakajte že Vás niekto prizve do lokálu kde pijú strašné horúce americké pivo ak im tam položíte pravé skvelé české pivo. Radi zlatý český mok budú mať, to je jasné ale zase viete ako to je s tým teplým južanským amíckym pivom ... Bina, nebol si to náhodou ty kto chcel niečo aby som sa prihovoril dr. Rudi Storovi o určitú láskavosť? Spomýnáš? Ja nezabúdam ...

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So september 18, 2010 13:12:22    Predmet: Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Na head-fi som ešte nebol ale iste sa skočím no radšej by som sa bavil o sluchátkach K 701 a nie o sprostostiach.


Prepac ale s tebou urcite o K701 diskutovat nebudeme. Nesplnas na to predpoklady odborne a ani ludske. Si uboziak ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: So september 18, 2010 13:19:21    Predmet: Odpovedať s citátom

No nic, budem to tu musiet precistit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
marty63
Nádejný hifista


Založený: 13 január 2008
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: So september 18, 2010 17:29:41    Predmet: Antireklama Odpovedať s citátom

Hele, a není pan Záhoranský placený za antireklamu?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So september 18, 2010 22:22:45    Predmet: Zosíky s K 701 Odpovedať s citátom

Excelia-hifi – skúšali ste vypočuť kombinácie AKG K 701(2) so sluchátkovými zosilovačmi s DAC a porovnávať v kvalite reprodukcie s reťazcami ktoré ste doporučili? Podľa mňa má zmysel urobiť takéto zrovnanie s ohľadom na cenu lebo dnes čoraz viac a viac ľudia využívajú PC, hard disky ako dátové úložiská skladieb. To je podľa mňa hodnotná informácia než sa prieť či taký player alebo taký player.


PS: malá poznámka, hoci dlhšia, keďže naozaj ma bombardujete so súkromnými správami o head-fi. Ja som veľmi prezieravý a racionálne uvažujúci človek ktorý sa nenechá vyviesť z miery. A ja premýšľam a snažím sa pochopiť veci než podľahnúť davovej psychóze. Každý vie čo je Google a viete ako uspieva v projektoch s konkurenciou. Microsoft o tom vie hodne rozprávať na hodiny. Google je tvrdo komerčná firma ktorá zarába neuveriteľné prachy. Za head-fi stojí Huddler, čo je opäť určitý produkt - sociálny software postavený na platforme SaaS ktorá je taktiež komerčná. Čiže Huddler je taktiež komerčná firma ktorá vznikla za účelom zisku. A tak samozrejme Google a Huddler bojujú o určitého „zákazníka“. Každý však z úplne iného pohľadu. Je otázkou času kedy projekt od Googlu prerastie do takej miery aby porazil Huddlera a teda head-fi v ekonomickej stránke veci.

Ak by naše (a ja som zástanca Česko – Slovenska lebo sme blízke národy) produkty boli „sračkové“, na úrovni Grado RA-1, tak veľmi ľahko by stačilo totálne zosmiešniť, vypískať a poukázať ako zlý je to výrobok, aký je to len vyťahovač peňazí, podvod a pod. Problém je že my máme svoju kvalitu a hlavne, silný pomer výkonu (kvality) k cene. A toto je základ problému. Pre znalca je to vidieť z fotky vnútra zariadenia. Pre niekoho je to „masa“ elektrických súčiastok ktoré nejako pracujú aby bol dobrý zvuk. Pre znalca 10 sekúnd na obrázok dá toľko informácií ako lekárovi pohľad na CT snímok. Normálny človek vidí nohu, prsty, kosti, znalec vidí šialené detaily ktoré si normálny človek ani neuvedomí. Pripustite že milovník AKG K 701 si kúpi nastavenú Lýru na K 701. Aký zosilovač túto zostavu dokáže reálne poraziť? Vo svojej cenovej triede asi nikto. Jedine naozaj veľmi tvrdo high endové kúsky ktoré do detailných nuancií dosiahnú. Ale tie stoja 3x viac ako Lýra.

Akceptovať „votrelca“ je asi tak ako keď do mesta kde je prehľad v biznise sa vtrie silná konkurencia a začnú klesať zisky. Takže kolorit pichnutých gúm, rozbité sklá a ďalšie sa proste objaví. Takže zdravá konkurencia je v skutočnosti „škodná“. Huddler je tvrdo komerčná firma. „Votrelec“ neodvádzajúci „rôznymi cestičkami“ určitý „desiatok“ je proste pre rôzne projekty na head-fi škodná. Huddler v skutočnosti s desiatkami priamo nepracuje a ani nie je ich vyberač. Prezentovať regionálne projekty na head-fi je ok, obzvlášť toho čo nie je v angličtine. Tu proste byť problém nemôže. Ja s Casea ani biznisom nemám vôbec nič takže opäť tu byť problém nemôže. Takže kým staré je pod kontrolou „votrelci“ nie. Ak sa rozbieha teda odbyt pre „votrelca“ tak menej platia „domáci“. A tak sme pri merite problému. Head-fi totiž používa zastáralý koncept ktorý je už prežitý, vďaka Google. 10 rokov head-fi znamená potrebu reformy, revízie koncepcie, základov.

Naproti tomu biznis Google je postavený na princípe vyhľadávania a dostupnosti sprostredkovanej informácie a to je založené na základe „objemu“ dohodenej informácie prejavenej na vašom biznise. Takto Google je ďaleko efektívnejší a účinnejší ako riešenie od Huddlera spoliehajúcich sa na „známych ľudí“ (trebars Skylab, HeadphoneAddict, MacedonianHero ...) a hlavne Google nemá alebo nepotrebuje žiadne vedľajšie záväzky. Pre Google čím širšia báza zákazníkov tým lepšie pre nich, objem requestu je vyšší a vyšší a teda aj zisk. A to je dôvod prečo raz Google proste jasne porazí head-fi, podobne ako má problém e-bay či Amazon s projektmi Google. Podobne ako pri Amazone či Ebay Google nerobí nič zlé, ale v skutočnosti je to veľmi tvrdá konkurencia. Podobne video a audio priemysel, podobne digitalizácia kníh a pod.

A teraz k emocionálnym príspevkom. Povedať zo strany určitého head-fistu že ja mám podpísanú „zmluvu“ na diskontný odber a som kamarát pre nejakú firmu proste nejde. Nie je problém povedať, mne sa páči Beyedynamic a som s nimi familiárny. Na tom nie je nič zlé a tvrdé jadro Grado fandov sú tým známy že proste keď sa povie ich meno tak je jasné že pre ne Grado výrobky sú proste audiofilské nebesá. A tak distribútori pre výrobcov majú kamarátov ktorí berú tovar za zníženú cenu a starajú sa o pozície, aby sa o nich písalo a vedelo (a tým propagovalo) a hlavne o „škodnú“. Takže tí ktorí kričia a vyrábajú davovú psychózu sú vlastne tí ktorí majú určitú „zmluvu“. Ak chcete byť v head-fi in, musíte novinky a tie atraktívne modely mať, počúvať, aby Vaša „cena“ bola vyššia. S low endom ďaleko nedôjdete ten nikoho nezaujíma, počíta sa proste high end a samozrejme super high end. Ovšem tých milionárov je tam málo pramálo. Pre ne reálny zmysel head-fi nemá. Takže mnohí fungujú na princípe kúpim, pol roka počúvam a potom predávam. Ak pri kúpe je 20 percent diskont a pri predaji pol roka starých sluchátok pôjdete 20 percent od obvyklej ceny dole, vlastne ste za rovno. Ak nechcete za túto zábavu strácať veľa prachov musíte mať „zmluvu“ a teda robievať aj „odboj“. Nie hocikto si môže dovoliť tak nákladný špás akým je high end audio technika. Toto je však problém paradigmy head-fi lebo majú malý dosah, príliš malý horizont na ktorom môžu reálne operovať na rozdiel od Google. Tí sú potenciálne všade.

Takže hifisti, hra ktorá sa hraje pred očami je vlastne zástierka, oblbovačka, hra na slepú babu aby sa odpútala pozornosť od podstaty veci. Poviem to inak. Ako dlho trvá vyrobenie špecializovaného zosíka pre HE-6 od prototypu do predajnej verzii? Úprava stávajúceho riešenia na veľmi tvrdé požiadavky HE-6? To je tak na 3-6 mesiacov. Ak staviate ale na dosť vysokej flexibilite ako Casea, a na silnom pomere výkonu k cene, tak viete dobre manévrovať. Veľká oblúdna loď potrebuje veľa priestoru a času aby sa otočila, malý čln za pár sekúnd. No a keď niekto to vie za významne kratší čas so zosíkom pre HE-6, lebo HE-6 sú veľmi atraktívny kúsok, tak proste je to základ na veľmi dobrý biznis, ovšem bez „dasiatkov“ čo je smola pre „vyberačov“. A tak sme pri podstate hystérie. Výrobcovia zosíkov (hlavne z USA) „platiaci desiatky“ prichádzajú o objednávky lebo ich produkty sú šialene predražené. Predané kusy sú teraz ďalej odpredávané lebo získané prachy z nich (i vďaka zľavám) v skutočnosti dávajú priestor ušetriť na kúpe nových zariadení s výrazne lepším pomerom výkonu k cene a tým získať tú kvalitu ktorú ste mali za menej prachov. Pretože desiatky sa prejavujú na cenotvorbe a ten kto zosík s desiatkom kúpil a teraz ho predáva aby zakúpil ten bez desiatku tak vlastne ten desiatok majiteľ dostane do ruky. Takže vec je zase bez kontroly „desiatkov“. Ovšem konkurencia z Googlu tento problém vôbec nemá a netrápi. Je postavená na inej paradigme. A takto vlastne rôzne platformy bojujú medzi sebou z čoho má šancu vyhrať skôr Google ktorý k fungovaniu potrebuje skoro nič.

Takže ja som nezrobil žiadnu anti-kampaň, ja som len odkryl problém a ukázal ho v plnej nahote, hore bez, dole bez. V podstate veci bola aby ľudia počuli o výrobku, našiel si cestu vpred, získali info a ono sa to rozbehne samo. Skylabovi sa zosík veľmi páči a čoraz viac to bude prenikať dopredu. A to dochádza aj bossom z head-fi a preto potrebovali „byť rýchly“ lebo inak čokoláda stratí chuť. Ak ovšem im ju Google nezoberie z rúk. Takže hifisti aby ste pochopili veci, takže tak, hoci je to dosť o off topicu. Ale zaise je správne veci napísať.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So september 18, 2010 22:43:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Este dlho?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So september 18, 2010 23:09:48    Predmet: k 701 Odpovedať s citátom

Odar - nie, Už krátke príspevky. Vieš že ja pýšem myšlienky a tie proste zaberú. Čo vravíš na Q 701 v zelenej farbe? Pre mňa lepšie ako biele.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
casioa5302ca
Hifista


Založený: 09 máj 2010
Príspevky: 227
Bydlisko: Praha (najnovšie) RK/TS (kedysi TT)....

PríspevokZaslal: So september 18, 2010 23:14:43    Predmet: :) viac ako len ďalší off-topic Odpovedať s citátom

Magistre, myslím že si sa pomýlil vo výbere profesie. Mohol by si robiť všeličo...nechceš zmeniť? Zmena je život, začni žiť. Prejavy Ti idú, nejaký politik isto potrebuje PR/hovorcu, alebo čo ja viem čo ešte-hádam, keďže si fakt seriózny a chceš pomôcť veci, a hlavne píšeš vždy k veci-mal by si byť rovno tým politikom. Alebo, Ty vole, veď Ty tým biznis veciam "a isto nie len v rámci" audio/hifi biznisu neskonale rozumieš (a prepáč, aby som si to uvedomil, musel som si Tvoju poslednú niekoľko odstavcovú analýzu prečítať 3x, a za túto moju nedokonalosť sa ospravedlňujem, malo mi byť predsa "našupu" jasné, čo je čo a čo je čím myslené predsa)...veď Ty by si mal robiť....ja myslím, že úplne všetko, vo všetkom, v každom biznise čo kedy čo i len vznikne Cool
Ale seriózne samozrejme, slovnú zásobu máš, prax získanú tu, na head-fi.org, a bohviekde ešte tak isto, a každý/á z prítomných Ti ju iste rád/a potvrdí, ak si ho ho/ju uvedieš v CV v kolonke "referencie" Wink
______________________________________________________________________________________________________________________________________________
A teraz už vážne seriózne, alebo ak chcete, super-mega-giga seriózne:

úplne každému, kto sem príde odporúčam prečítať (okrem mnohého iného) najmä toto off-topisko:

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=7666&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

ja som sa tam nie len neskonale zabavil, ale hlavne super-mega-giba vzdelal. Chalani, ďakujem.....len tak ďalej Wink

_________________
Sansa Clip+ (rockboxed,8GB+16GB microSDHC) -> CORDA HEADSIX -> Sennheiser HD25-CII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ne september 19, 2010 01:43:10    Predmet: info Odpovedať s citátom

casioa5302ca – Normálne inšpirujúce. Som v Strane a aktívne im pomáham a mávam prejavy a ľudia sa dobre bavia. Ale Vážne. Ja som sa snažil ukázať veci ako sa majú. Ja rád analyzujem, skúmam detaily, snažím sa pochopiť veci a tu som ukázal ako sa vlastne veci majú lebo nikto ti „to medzi riadky nepovie“ otvorene. Som inteligentný chlapec a tak som sa podelil s info. Veľké fóra sú vlastne hra v ktorej aktéri majú svoj cieľ, zámery, aktivity. Pokiaľ ti ide sa dozvedieť info o K 701(2), aké zosíky sa k ním hodia, ako vymeniť ich náušníky, aké káble pre K 702 sa hodia, ako ich lacno prepojiť s PC, podeliť sa s info a skúsenosťami, hoci sú názory odlišné. Pokiaľ tá hra sa vymkne z pod kontroly a začne to byť o tvrdých záujmoch, o tom ako vytrieskať prachy za každú cenu, začnú sa robiť „záškodné“ veci tak sa dobrá podstata stratí. V tomto smere má Google jasne navrch.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
casioa5302ca
Hifista


Založený: 09 máj 2010
Príspevky: 227
Bydlisko: Praha (najnovšie) RK/TS (kedysi TT)....

PríspevokZaslal: Ne september 19, 2010 09:35:00    Predmet: Re: :) viac ako len ďalší off-topic Odpovedať s citátom

casioa5302ca napísal:

A teraz už vážne seriózne, alebo ak chcete, super-mega-giga seriózne:

úplne každému, kto sem príde odporúčam prečítať (okrem mnohého iného) najmä toto off-topisko:

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=7666&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
----- pre úplnosť teda, to off-topisko sa volá AKG K-701 - offtopic ale nájde sa tam veľa nie len o slúchadlách, ale preberala sa tam aj podstata hudby ako takej Very Happy (klasicka VS. metal, teda že ktorá hudba je viac hudobnejšia a podobné hodnotné veci, rozhodne hodné prečítania).

A teraz vážne, nemá zmysel reagovať ani na jednu z tých vetičiek čo si znova podľa šablony zosmolil....ALE:
Magistre, dúfam že dožijem a dostanem tú možnosť stretnúť Ťa na High End Slovakia 2010. Som zvedavý, ako sa v reáli prejavujú Tvoje schopnosti fungovania skrz pomôcku s názvom "tabulka univerzálních projevů" (ktorú vo vyššie spomínanom off-topisku uverejnil durgo, na poslednej strane). Keď som si ju prečítal, normálne som si spomenul na song od DM, "Try Walking In My Shoes"...ja som tie Tvoje boty o rozmeroch 4x10 skúsil (brrrr), a som vážne zvedavý ako znejú v reáli Wink
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
A inak chalani, mám otázku. Rozdiely K-701/601/501, okrem vzhľadu a tech.špecifikácii? kujem... Wink

_________________
Sansa Clip+ (rockboxed,8GB+16GB microSDHC) -> CORDA HEADSIX -> Sennheiser HD25-CII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 z 12

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist