Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

MP3 / FLAC prehrávač

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
feeerry008
Hifi obsluha


Založený: 30 november 2009
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Pi august 20, 2010 18:11:12    Predmet: MP3 / FLAC prehrávač Odpovedať s citátom

zdravím,

rozmýšľam nad kúpou kvalitného mp3 prehrávača

Podmienky:

FLAC
perfektný audio výstup [slúchadlá AKG K99]
min. 4GB pamäte, slot na pam. karty by bodol
kvalitné spracovanie
rýchle reakcie
prijateľná cena [najmenej dôležitá podmienka]

vopred vďaka

_________________
začínajúci hi-fista
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
creat
Hifista


Založený: 22 november 2009
Príspevky: 105

PríspevokZaslal: Pi august 20, 2010 18:51:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak odporúčam COWON D2+ alebo COWON J3.

http://www.mp3.sk/mp3-prehravace-iaudio-c-649_748.html?sort=3d

Na tie FLACY to bude chcieť veľa pamäti. Obidva sú so slotom na karty a splňujú všetky tvoje podmienky.

Byť tebou, beriem D2+ 16 GB a k tomu 32 GB SDHC kartu a máš vymaľované Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Nolwendil
Hifi obsluha


Založený: 29 apríl 2010
Príspevky: 40
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi august 20, 2010 20:05:32    Predmet: Odpovedať s citátom

A nebo ještě SanDisk Sansa Clip+ 8GB, který je také možno rozšířit až 32GB kartou, bohužel jen micro-SD. Ale zase je příjemně malý, a cena dost slušná. Pokud Ti na velikosti nezáleží, a vzal bys i dražší, tak nějaký ten Cowon, jak radil Creat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky MSN Messenger
feeerry008
Hifi obsluha


Založený: 30 november 2009
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Pi august 20, 2010 21:21:22    Predmet: Odpovedať s citátom

skôr ten Sandisk, keďže na tom nechcem mať prekrásny displej a video, ide mi hlavne o kvalitné audio, rýchlosť a spracovanie, ostatok v pohode.

vďaka chlapci, asi vezmem ten Sandisk. ak by ešte niekto vedel o niečom podobnom, tak rád prijmem rady Smile

_________________
začínajúci hi-fista
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
creat
Hifista


Založený: 22 november 2009
Príspevky: 105

PríspevokZaslal: Pi august 20, 2010 22:06:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Lenže pozor. Clip+ má malú výdrž okolo okolo 10 h a COWON 50 h Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
feeerry008
Hifi obsluha


Založený: 30 november 2009
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: So august 21, 2010 10:28:35    Predmet: Odpovedať s citátom

len ten cenový rozdiel... myslím, že 15 hodín nie je zlá výdrž
_________________
začínajúci hi-fista
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: So august 21, 2010 10:43:26    Predmet: Odpovedať s citátom

nehnevajte sa na mňa, ale ja osobne silne dost pochybujem o vernom a hifistickom výstupe i z toho Cowonu, Cowon mám najradšej ide o špičkové produkty kde sa podla mna hladí v prvom rade na kvalitu či spracovania či materiálov, ale vo všeobecnosti by som rad videl porovnanie analogu z Cowonu s nejakýxh externým dac+ sluchatkovy preamp
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
creat
Hifista


Založený: 22 november 2009
Príspevky: 105

PríspevokZaslal: So august 21, 2010 11:04:39    Predmet: Odpovedať s citátom

ravenman Arrow A preto sa odporúča používať s COWONOM SanDisk Sansa Pecky Second Generation. Sú to pecky, ktoré nakopú do zadku aj JH13. Recenziu nájdeš tu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Nolwendil
Hifi obsluha


Založený: 29 apríl 2010
Príspevky: 40
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: So august 21, 2010 11:16:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Clip+ má sice výdrž nic moc, ale mě celkem stačí. Záleží na tom, jak kdo přehrávač používá. Proto se jich taky prodává tolik druhů, velikostí, modelů...

SanDisk Sansa Clip+

+Zvuk
+Velikost, váha (sport)
+Jednoduchost
+Cena

-Výdrž (reálně cca 12 hodin)
-Jen 8GB verze (dohromady max. 40GB)
-Slot jen microSD

Cowon D2+

+Zvuk
+Výdrž
+SD Slot
+16GB verze (dohromady max. 48GB)
+Spousta funkcí navíc

+-Částečně dotykové ovládání

-Cena
-Velikost, váha

Cowon D2+ je lepší, ale zase dratší. Já jsem hledal přehrávač s dobrým zvukem, který se s sebou nebudu bát nosit, a se kterým si budu moct jít i zaběhat, nebo se projet na kole. Navíc za příznivou cenu. Takže vyhrál Clip+. Pokud bych ale měl vyšší rozpočet, a trošku jiné požadavky, tak by možná vyhrál nějaký Cowon, či nějaký jiný přehrávač...

Cowon J3 mě zaujal hlavně 32GB pamětí (+slot na uSD karty), a udávanou výdrží na hudbu až 64 hodin, což je luxus. Sice si člověk hodně připlatí, ale zase ten přehrávač má spoustu funkcí navíc. (AMOLED display, AV výstup, Lyrics, Bluetooth). Záleží na požadavcích. Někdo jiný by ty přehrávače porovnával podle úplně jiných kritérií...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky MSN Messenger
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: So august 21, 2010 12:52:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Veľmi odvážna recenzia , tak ti poviem , nikdo skutočne nevie ako má ten zvuk hrať v skutočnosti , tie jednoduché pecky bez nejakeho zadneho akustickeho priestoru o ktorých píše ultra superlatívy možu hrať výrazne inak ako ostatný to je bez pochýb (to i on tvrdi) , ale jednu vec si treba uvedomiť, nie je problém vyrobiť inak hrajúce sluchátka kde sa zvýrazní v spektre - to čo letí u nových poslucháčov - otázne je ako daleko sú od skutočnosti a vernosti , Jedna vec je že to pekne hrá , a druhá že to nemá nič spoločné s originalnym prejavom . Ono ked sa pozrieš na dnešne silne degradovane a komprimovane formáty a dobu debilnych lacinnych prehravacov a mobilov tak je nad slonko jasne že na drahych sluchatkach to je uplacane , jednoliate a k hovnu , ale ked vyrobca sluchatka komercne " prisposobi" tak zázrak ono to hra lepšie ako nekolikadrahšie sluchatka , a nehnevaj sa ta konštrukcia je dost uboha na to ako popisuje že to hrá ... a tie mýty o zahorovaní kabelu su maximalne k smiechu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
creat
Hifista


Založený: 22 november 2009
Príspevky: 105

PríspevokZaslal: So august 21, 2010 14:06:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Ravenman, tou recenziou som si s teba vystrelil. Bola to narážka na to, keď si písal, že je jasné, že COWON sa nemôže rovnať domácej zostave. To nemôže žiadny mp3 prehrávač Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: So august 21, 2010 16:32:40    Predmet: Odpovedať s citátom

aha dobre , neprišlo mi to ,prajem prijemny den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So august 21, 2010 19:57:15    Predmet: Odpovedať s citátom

ravenman --> Ti si tu bubaakovu recenziu zozral? My GOD! Laughing BTW v pozadi tam boli HD 800 - preco asi? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: So august 21, 2010 20:15:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Nezožral , je mi jedno čo bolo v pozadí mám na to všeobecný názor , je mi jedno kdo čo recenzuje i tak je to subjektívne lebo ovplyvnene , nerište to , ja tie sluchadla ani prehravače neriešim , je mi to jedno , len ma najviac momentalne sere nekvalita FM prijmu prostrednictvom DVB-C , všetky radia sú na inej frekv. oproti drátu a sú silne zašumené a kvalitativne degradované (rozumejte bez detailu , jednoliate, cinkajúce), na tuneroch takého kalibru ako Sony 555ES a Grundig T 7500 je to nepočuvatelne ... , na príjmu s kusom drátu tam je síce šum ale ožije to z hladiska zvukového obrazu , pekné to sračky nám tu Martico púšta
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
casioa5302ca
Hifista


Založený: 09 máj 2010
Príspevky: 227
Bydlisko: Praha (najnovšie) RK/TS (kedysi TT)....

PríspevokZaslal: Po september 27, 2010 15:55:30    Predmet: ale chalani :) Odpovedať s citátom

s tou výdržou Sansa Clip/Clip+/Fuze a ďalších sa dá čo to spraviť:

http://www.rockbox.org/

Cool zajtra-pozajtra očakávam svoju Sansu Clip+ 8GB, dodám 16 GB kartu (tá 32 GB je celkom brutal drahá) a ide sa rockboxovať.

Vám rockbox odporúčam tiež Confused

_________________
Sansa Clip+ (rockboxed,8GB+16GB microSDHC) -> CORDA HEADSIX -> Sennheiser HD25-CII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Nolwendil
Hifi obsluha


Založený: 29 apríl 2010
Príspevky: 40
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po september 27, 2010 18:02:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Já jsem měl při přehrávání mp3 s RE0 výdrž s Rockboxem 15 hodin. Ještě pak zkusím i ten FLAC (podle některých by výdrž s FLACem měla být ještě lepší, ale dokud to nevyzkouším, tak tomu neuvěřím. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky MSN Messenger
casioa5302ca
Hifista


Založený: 09 máj 2010
Príspevky: 227
Bydlisko: Praha (najnovšie) RK/TS (kedysi TT)....

PríspevokZaslal: Po september 27, 2010 19:47:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Nolwendil napísal:
Já jsem měl při přehrávání mp3 s RE0 výdrž s Rockboxem 15 hodin. Ještě pak zkusím i ten FLAC (podle některých by výdrž s FLACem měla být ještě lepší, ale dokud to nevyzkouším, tak tomu neuvěřím. Wink


potom isto napíš, ma to zaujíma...lebo asi to tak skoro s FLAC netestnem Rolling Eyes

_________________
Sansa Clip+ (rockboxed,8GB+16GB microSDHC) -> CORDA HEADSIX -> Sennheiser HD25-CII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
blueneon81
Hifista


Založený: 19 november 2009
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: Po október 04, 2010 20:03:07    Predmet: Odpovedať s citátom

No len či niektorý z tých prehrávačov vie prehrať aj 24 bit 96 kHz FLAC súbory (síce ja mám len 24 bit 48 kHz FLAC kolekciu, ale aj tak).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
casioa5302ca
Hifista


Založený: 09 máj 2010
Príspevky: 227
Bydlisko: Praha (najnovšie) RK/TS (kedysi TT)....

PríspevokZaslal: Po október 04, 2010 22:08:44    Predmet: Odpovedať s citátom

casioa5302ca napísal:
Nolwendil napísal:
Já jsem měl při přehrávání mp3 s RE0 výdrž s Rockboxem 15 hodin. Ještě pak zkusím i ten FLAC (podle některých by výdrž s FLACem měla být ještě lepší, ale dokud to nevyzkouším, tak tomu neuvěřím. Wink


potom isto napíš, ma to zaujíma...lebo asi to tak skoro s FLAC netestnem Rolling Eyes

a taak, som sa k tomu testu s FLACmi teda predsa len dostal (tvrdnem v nemocnici a nemam co na praci)...takze:

moja rockboxnuta Sansa Clip+ 8GB (na kartu este len cakam) hra FLACky uz 21,5 hod, a v "System"-"Rockbox Info" mi este ostava 1 hod a 22 min. Viac ako slusne-si myslim. A este dodam: sluchatka Senn HD25-CII, a hlasitost 50-70 % (moj odhad). Uvidime---co nameraju ostatni Smile

A len tak btw-----tie stuple stockove stoja za to:daleko naj stocky co som mal kedy v baleni s playerom.......a navyse, Clip+bez debaty prehral moju "on_mother-board" zvukovku, 3 r. staru (na jej upgra debolo vcera neskoro)
.....sorry za pravopis-pisal som ana Omnii II......

_________________
Sansa Clip+ (rockboxed,8GB+16GB microSDHC) -> CORDA HEADSIX -> Sennheiser HD25-CII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
mimoklepes
Nádejný hifista


Založený: 03 apríl 2007
Príspevky: 74

PríspevokZaslal: Ut október 05, 2010 08:15:56    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som to riesil repasovanym iPodom 5.5 z ebay. mal novy kryt, clickwheel, baterku, disk vymeneny za 120GB a stal cca 155 USD aj s postou z ciny. ked som kupoval tento kus, mal ich predavajuci k dispozicii viacero.

ipod 5.5 je posledny, na ktorom funguje rockbox. vydrz baterky som nemeral, ale zatial som nemal problem a odhadujem ju na vyse 20 hodin. navyse k ipodu existuje nespocet prislusenstva a nahradnych dielov za par drobnych.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
casioa5302ca
Hifista


Založený: 09 máj 2010
Príspevky: 227
Bydlisko: Praha (najnovšie) RK/TS (kedysi TT)....

PríspevokZaslal: Ut október 05, 2010 18:29:08    Predmet: Odpovedať s citátom

mimoklepes napísal:
k ipodu existuje nespocet prislusenstva a nahradnych dielov za par drobnych.


"za par drobnych?" .....to nemozes mysliet vazne !

-ale pokial teda mas na mysli neorg.veci mimo Apple, samozrejme=vtedy to uz ako tak obstoji Wink

_________________
Sansa Clip+ (rockboxed,8GB+16GB microSDHC) -> CORDA HEADSIX -> Sennheiser HD25-CII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dokken
Hifista - pokročilec


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 325
Bydlisko: Louny

PríspevokZaslal: Ut október 05, 2010 19:00:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám před sebou časák Extra PC z června kde proběhl test. Na zvuk to vyhrál Creative ZEN X-Fi2. Zkusil bych si ho někde v krámě vyzkoušet.

http://www.ddworld.cz/pc-a-komponenty/zvuk-a-audio/recenze-creative-zen-x-fi-2-mp3-excelentni-zvuk-na-cesty-3.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
casioa5302ca
Hifista


Založený: 09 máj 2010
Príspevky: 227
Bydlisko: Praha (najnovšie) RK/TS (kedysi TT)....

PríspevokZaslal: Ut október 05, 2010 20:33:08    Predmet: Odpovedať s citátom

dokken napísal:
Mám před sebou časák Extra PC z června kde proběhl test. Na zvuk to vyhrál Creative ZEN X-Fi2. Zkusil bych si ho někde v krámě vyzkoušet.


..."na zvuk" to tam ten prehravac teda rozhodne nevyhral...z celej recenzie a z naslednej diskuie k nej je skor jasne, ze sa jedna o "test zhavej novinky" s pouzitim stockovych sluchadiel-co je skor IMHO uplny nezmysel...posudit zvukovy vystup a dat mu take vysoke hodnotenie bez testu s nalezite kvalitnymi sluchatkami je vyslovene smiesne, a taky blabol vytisknuty navyse, v primarne PC casaku...nebudem brat isto vazne Wink

dalej...X-fi: na tento "zazrak" poukazuju ako na hl.faktor zvukovej kvality...ved to uz snad ani smiesne nie je Smile nejaka sw kktina s prepacenim, ktora este viac mrzaci uz spotvoreny digi zvuk....no to snad nie.

Schvalne...som zvedavy kedy ten "X-fi mytus" niekto verifikuje s poriadnymi sluchadlami ....dovtedy sa smejem, na "fundovanosti" akoze "recenzetov" Wink

_________________
Sansa Clip+ (rockboxed,8GB+16GB microSDHC) -> CORDA HEADSIX -> Sennheiser HD25-CII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
jussi
Nádejný hifista


Založený: 13 august 2008
Príspevky: 73

PríspevokZaslal: Št október 07, 2010 07:24:01    Predmet: Odpovedať s citátom

blueneon81 napísal:
No len či niektorý z tých prehrávačov vie prehrať aj 24 bit 96 kHz FLAC súbory (síce ja mám len 24 bit 48 kHz FLAC kolekciu, ale aj tak).


dam cudziu ruku do ohna, ze to nedokaze ani jeden. mal som 3 prehravace, kore bud nativne, alebo cez Rockbox podporovali FLAC a vzdy to bolo iba 16/44.1. hi-res data maju zrejme prilis vysoky datovy tok na take male skatulky, je to priblizne 6x viac nez MP3@320 a to sa asi nikomu neoplati do toho investovat

_________________
j.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mimoklepes
Nádejný hifista


Založený: 03 apríl 2007
Príspevky: 74

PríspevokZaslal: Št október 07, 2010 08:05:14    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
No len či niektorý z tých prehrávačov vie prehrať aj 24 bit 96 kHz FLAC súbory (síce ja mám len 24 bit 48 kHz FLAC kolekciu, ale aj tak).


Rockbox 24/96 prehra, ale zmysel to nema, lebo interne aj tak resampluje na 44.1kHz. Skusal som - 24/96 v pohode, pri 24/192 sa to uz kuslo.

citácia:
"za par drobnych?" .....to nemozes mysliet vazne !

-ale pokial teda mas na mysli neorg.veci mimo Apple, samozrejme=vtedy to uz ako tak obstoji

ano, sorry, myslel som samozrejme lacne alternativy z ebay, zatial som s nimi nemal ziadny problem. originalne sialenosti ako 12 eur za USB kabel som tak nejak automaticky nebral do uvahy Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
babaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 867
Bydlisko: Jablonka

PríspevokZaslal: Št október 07, 2010 08:35:48    Predmet: prenosný flac prehrávač s optickým výstupom Odpovedať s citátom

Nepoznáte niekto prenosný flac prehrávač s optickým výstupom ?
Niečo ako mal môj starý prehrávač CD I-River, má line out kombinovaný s optikou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mimoklepes
Nádejný hifista


Založený: 03 apríl 2007
Príspevky: 74

PríspevokZaslal: Št október 07, 2010 08:57:45    Predmet: Odpovedať s citátom

este aj harddiskove irivery rady h1x0 mali optiku, mozno by sa dal zohnat nejaky second-hand.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
monkies
Hifi obsluha


Založený: 02 február 2013
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Št február 21, 2013 13:56:56    Predmet: Odpovedať s citátom

zdravim,mam tu taky problem s instalaciou rockboxu do clipa+
stiahol som automaticku verziu rockbox utility a pri instalacii mi to nechce nainstalovat bootloader a pyta to niaky file .bin
neviete mi niekto poradit co stym?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: St február 27, 2013 14:14:59    Predmet: Odpovedať s citátom

2 monkies: stiahni si celu instalaciu este raz, alebo hladaj ten file.bin na googli, popripade daj mail, poslem ti rockbox, ktory mam ja Smile pis ss alebo mato.zlamal@gmail.com

brokee

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pulenej
Hifi obsluha


Založený: 27 december 2011
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: Ut marec 05, 2013 19:15:29    Predmet: Odpovedať s citátom

pokud ti jde hlavně o zvuk tak doporučuji

http://www.colorfly.eu/product_index_c3.html

používám s AKG K99 a dovolím si tvrdit že přehrávač uspokojí
nejednoho audiofila.. je to někde jinde než klasiký mp3 přehrávače

dá se na ebayi koupit za 100 USD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist