Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Předzesilovač HYPA300SE info strana 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: So september 11, 2010 20:52:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Krásne, do SS obratom posielam moju adresu Smile
Prečo jeden statočný nemá koliečko (Alps)?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: So september 11, 2010 20:53:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Adresu Lubo mám, jen mi tvou objednávku do SS více upřesni Laughing

Zákazník si to tak přál Wink

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Ne september 12, 2010 13:04:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Nedalo mi to HYPÍky nevyfotit ještě za světla Wink





A jedna při nástupu Cool

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Ne september 12, 2010 15:26:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Zapomněl jsem dodat, že se při oživování nevyskytl žádný problém. Všechny kousky makají na první šup Cool
_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: Št september 23, 2010 13:53:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Už je to nějaký čas, co někteří z vás obdrželi stavebnici předzesilovače HYPA300SE. Že by ještě nikdo z vás neměl hotovo? Nebo ještě vydýchávate po dovolené? Laughing
Dělá někdo něco? Smile Evil or Very Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mita
Hifista


Založený: 09 február 2007
Príspevky: 109

PríspevokZaslal: Pi september 24, 2010 20:20:16    Predmet: Odpovedať s citátom

HYPA mám hotový týden, dnes jsem dodělal zbytek a tři hodiny už to hraje. Zatím ještě na tkaničkách, provizorně zapojené, ale i tak to hraje fajne. Oproti předchozímu mi přijdou středy méně seroucí a bas pevnější (mizerně zatlumená místnost), snesu vyšší hlasitost. Doposud jsem hrál přes DENON DN-A7100, zbytek HK DVD 47, DPA330 a Soup Sandwich.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Pi september 24, 2010 20:22:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to Milane propoj pořádně Smile

Jaké máš bedny?

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi september 24, 2010 20:28:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Lidi naučte se fotit, víc se z toho vytáhnout nedá...
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mita
Hifista


Založený: 09 február 2007
Príspevky: 109

PríspevokZaslal: Pi september 24, 2010 20:28:24    Predmet: Odpovedať s citátom

To příjde, v pondělí budu dělat kabely, přidávat odpory do DPA atd. Dnes jsem kvaltoval s ovládáním Smile
Bedny http://www.humblehomemadehifi.com/Soup_Sandwich.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Pi september 24, 2010 20:31:24    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA: 1. záslužná práce Wink

Hmm to by nemuselo hrát zle Wink . Tak pak dej vědět.

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
mita
Hifista


Založený: 09 február 2007
Príspevky: 109

PríspevokZaslal: Pi september 24, 2010 20:33:02    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA: bylo to schválně podexponovany aby nebyl vidět ten bordýlek kolem. Fotek HYPA je tu celkem dost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Pi september 24, 2010 20:58:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Jste už dva co hrají Smile

http://forum.audioweb.cz/viewtopic.php?pid=189732#p189732

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: So september 25, 2010 10:32:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Včera jsem odeslal poslední objednané stavebnice.

Až Vám dorazí a vše úspěšně oživíte, prosím, napište sem pár vět o tom, jak se Vám HYPA zamlouvá.


Díky,
Pavel

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Dinica
Nádejný hifista


Založený: 10 september 2010
Príspevky: 68

PríspevokZaslal: Ne september 26, 2010 11:04:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravim Pavle.

Paci sa mi tento projekt a mal by som zaujem o niektore stavebnice. Mam zopar otazok k stavebniciam a poslal som ich dna 17.9.2010 na mail pape.p. Kazdy den som ocakaval odpoved, zial do teraz neprisla. Sad Kde je problem?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mita
Hifista


Založený: 09 február 2007
Príspevky: 109

PríspevokZaslal: Ne september 26, 2010 13:45:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Malé info, spotřeba kompletu ve stadby 0,6W a za provozu 23W. Měřeno pomoci Energy logger 3500 při 236V v síti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Ne september 26, 2010 17:27:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Dinica: To není možné! Asi se email zasekl na serveru, odpovídám na všechny emaily hned jak to jde. Píšu soukromou zprávu.

Mita: Díky!

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Ne september 26, 2010 17:46:33    Predmet: Odpovedať s citátom

jestli neni chybka pape.p vs. page.p Smile
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Ne september 26, 2010 18:28:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Odpovídal jsem ihned. Nemůžu za to že se to někde na cestě zaseklo Crying or Very sad
_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Dinica
Nádejný hifista


Založený: 10 september 2010
Príspevky: 68

PríspevokZaslal: Št október 07, 2010 10:10:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Tem mail sa skutocne niekde musel zaseknut. Potom ako som Quarta kontaktoval sukromnou spravou reagoval okamzite. Takze aj ja som si objednal HYPA300 s prislusenstvom. V cera mi to prislo. Vsetko podla objednavky. Musim pochvalit Quarta - aj nanapriek tomu, ze som si od neho neobjednal suciastky k niektorym modulom, pomohol mi vo vybere vyrobcov a dodavatelov. Naozaj reaguje na maily velmi rychlo. Dakujem!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kodls
Nádejný hifista


Založený: 28 január 2009
Príspevky: 65
Bydlisko: Štěpánovice

PríspevokZaslal: So október 09, 2010 12:08:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak už asi týden hraji na HYPA 300,sestavení a oživení bez problémů,ke zvuku nemám jedinou výhradu.Před tím jsem hrál přes JFET DISPRE 2 a musím říct, že rozdíly jsou slyšet na první poslech.HYPA hraje prostě trochu jinak a mě osobně vyhovuje její zvuk o něco více a to hlavně díky tomu,že basy umí zahrát opravdu velmi slušně a i zbytek pásma je vyrovnaný,prostě radost poslouchat.Základ je ovšem mít kvalitní zdroj signálu.Určitě si ale ponechám oba dva předzesilovače,už jen proto,že jsem si je sám sestavil a oživil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jivina
Hifi obsluha


Založený: 10 október 2010
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Ne október 10, 2010 17:23:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Od pátku konečně hraju přes HYPu, která mi tady ležela čtrnáct dní . Nahradila Krell KRC 3 s dvěma monobloky NAD 218 THX a dnes mohu s čistým svědomím říci, že se jedná o velice povedený výrobek, který díky své puristické konstrukci hraje pro mé ucho velice příjemně. Všechna pásma jsou v rovnováze a na rozdíl od Krellu není tak ostré pásmo výšek. Bas je dobře rozlišený a srozumitelný. Střední pásmo je vyplněné ale nevyčnívá. Moje JBL 250 Ti jsou velmi spokojené a já s nimi.
Zároveň jsem ho porovnával s integráčem ASR Emitter a poté jsem zapojil McIntosh MCD 201 přímo do konců. A zůstane HYPA a monobloky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocmeister
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2008
Príspevky: 344

PríspevokZaslal: Ut október 12, 2010 10:59:15    Predmet: Odpovedať s citátom

HYPA 300SE v roli sluchátkového zesilovače

Díky ochotě Pavla Stranky (Quart), jednoho z dvojice autorů nabízejích své produkty pod značkou Customworks, jsem měl na několik dní zapůjčen předzesilovač HYPA 300SE. Tento nový předzesilovač jsem testoval v roli zesilovače pro sluchátka. Tímto Pavle ještě jednou děkuji za tuto možnost.

Omlouvám se, text je trochu delší. Celkem nuda, když tak to ani nečtěte. Bude se steně jen chválit Smile

Zajímá nás hlavně zvuk, to je to o co jde primárně. Větší část textu bude vycházet z porovnání zvuku s Dispre II Jfet jehož jsem majitelem. Je to logické, protože je to de-facto přímá konkurence. Navíc jsem doposud nic lepšího než právě Dispre Jfet neslyšel. HYPA má teoretickou nevýhodu v tom, že není v krabici a Dispre ano. Ale nevím jestli absence tohoto „stínění“ může nějak degradovat zvuk. Snad ne. Pak ještě jedna výhoda z říše voodoo na straně Dispre , a to použití stíněného síťového kabelu Supra Very Happy . Bohužel HYPA má síťový kabel napevno, takže výměna možná nebyla. Propojení bylo stejnými signálovými kabely k BB dacu TomášeT. Sluchátka Sennheiser HD800. Hlasitost vždy nastavena od ucha na co možná nejvíce podobnou úroveň. Ještě uvedu, že dle informací, co jsem nalezl na jiných fórech je výkon sluchátkáče HYPA 300SE 700 mW do 50 Ohm. Dispre II Jfet má pak 1200 mW do 32 Ohm. Tedy oba mají značnou výkonovou rezervu.

Zpočátku jsem zběsile přehazoval signálové kabely i sluchátka mezi oběma zesilovači, abych postřehnul jakoukoliv jemnou nuanci. Později jsem už jen v klidu poslouchal a nechal se unášet hudbou. Snažil jsem se naprosto odprostit od toho, který zesilovač je právě zapojen. Opravdu jsem to několikrát i zapoměl. To je důležité, jedině tak nemá člověk sklon nadržovat jednomu z nich (typicky tomu co sám vlastní).
Hned od začátku jsem měl velký problém rozeznat, který sluchátkáč je vlastně který. Zvuk se mi zdál hodně podobný. Později jsem začal rozdíly jasně rozlišovat. Neslyšel jsem však vůbec žádný nedostatek ve zvuku žádného z nich. A tak tomu zůstalo celou dobu. Vše je, chce se skoro říct až bezchybné. HYPA exceluje vynikajícím rozlišením všech pásem, rychlostí, pevností a prokresleností veškerých nástrojů. Výbušná dynamika podává dramatické pasáže kvalitních nahrávek bez jakékoliv známky komprimace. Jenže Dispre Jfet umí přesně to samé. Nechybí jednomu proti druhému ani jeden jediný malý detail, neexistuje žádné zaškobrtnutí. Podání prostoru, který je velmi široký a hluboký je pocitově u obou srovnatelné. Je jasné, že HYPA patří mezi ty nejlepší kousky. Vždy když porovnávám 2 sluchátkáče, po nějaké chvíli se ukáže nedostatek v určité oblasti zvuku na straně jednoho z nich. V tomto případě to bylo vyrovnané. To se mi ještě nestalo.

Rozdíly ale jsou slyšitelné. Jsou v celkovém charakteru. HYPA má mírně teplejší zvuk. Je to poznat na středech, které působí trošku uhlazeněji než u Dispre. Ještě jednou ale raději zopakuji, že nechybí ani jeden jediný detail. Tento rozdíl bych přirovnal jen k trochu jinému nastavení ekvalizéru. Dispre Jfet má středové pásmo otevřenější. Myslím, že se na něj hodí slovo „akční“, které používá známý recenzent Kuba4. Jsou nahrávky, které na Dispre znějí trošku akčněji, důrazněji, s větší chutí do života. Naopak HYPA některé agresivní, horší nahrávky přehraje pro ucho příjemněji. Uječené ženské umí HYPA líp Smile . Uhlazené nahrávky znějí dramatičtěji na Dispre. Je to zcela o preferencích. Vůbec nejsem schopen říci, jak je to správně. Hlavně proto, že rozdíl to opravdu není výrazný. U obou zesilovačů je zvuk hodně vyrovnaný.

Další rozdíl, basy. HYPA má o kousek mohutnější basový základ než Dispre. Není to o moc. Rozhodně ne o 50% nebo tak. Je to v řádu jednotek procent, ale slyšet to je. Myslím, že to souvisí právě s jejím celkově velmi mírně teplejším zvukem. Basy jsou ale velmi pevné. Takové by HYPĚ mohla většina sluchátkáčů, co jsem slyšel, závidět. Všiml jsem si ale, že Dispre má možná o malilinkatý kousíček basy pevnější. Je to natolik malý rozdíl, že by to pravděpodobně na horších sluchátkách vůbec nebylo slyšet. Možná je to ale jen zdání vyvolané jejich mírně menším objemem, než v případě HYPY.

Vyšší pásmo je kvalitativně opět nastejno. Výšky znějí u obou trošku jinak, ale se stejným rozlišením. Nedovedu opět říci co je správně. Žádné syčením, sypání písku na sklo , pára a dráty atp. Oba jsou v jiné lize.

Jak jsem už uvedl, HYPA i Dispre Jfet jsou si kvalitativně zcela rovni. Takže mám v současnosti 2 favority na top sluchátkáč. Případný zákazník bude tedy volit na základě decentního rozdílu v charakteru zvuku. Případně na základě výhody HYPY v snadném rozšíření o dálkové ovládání a přepínání vstupů. Je až neuvěřitelné jak výborné mašiny v poslední době slýchávám. Musím si honem rychle někde půjčit něco průměrného, nějaký ostrý barvící sluchátkáč s operačními zesilovači nebo nějakou patlavou lampu ať si zkazim chuť. Člověk si totiž velmi rychle zvykne na lepší a považuje to pak za standard. Jenže HYPA i DII Jfet jsou těžký nadstandard :tleskani . Zároveň bych rád slyšel velmi drahé sluchátkáče zahraniční provenience. Jsem zvědav, jestli může být něco výrazně lepší. Silně o tom pochybuji. Ale rád bych se nechal překvapit.

_________________
REPRO: ATC SCM40mkII, sub B&W Nautilus ASW 825, AMP: 2x MF 550K, DAC: Hegel HD30, spoustu drátů a jiné snake oily...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5856
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Ut október 12, 2010 11:39:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Jaký mají ty sluchátkáče výstupní odpor ? a mají ty HD800 nějaký doporučený odpor zdroje signálu ?
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut október 12, 2010 11:54:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Dispre má 10 ohm. O tom to není (je to jen jednoduché vysvětlení které se nabízí), malý rozdíl, který popisuje Kocmeister, byl i při porovnání jako předzesilovačů pro výkonový zes.

Kocmeister: umíte psát úžasné recenze Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
lubos
Hifista


Založený: 15 december 2006
Príspevky: 214

PríspevokZaslal: Ut október 12, 2010 12:17:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Kocmeister napísal:

Jak jsem už uvedl, HYPA i Dispre Jfet jsou si kvalitativně zcela rovni. Takže mám v současnosti 2 favority na top sluchátkáč.


Viem aj o tretom a ten je este o kusok dalej. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Nolwendil
Hifi obsluha


Založený: 29 apríl 2010
Príspevky: 40
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut október 12, 2010 12:36:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Děkuji za skvělou recenzi! Jsem rád, že "doma" máme tolik šikovných lidí, kteří se nebojí jít do rizika podnikání, a vytvořit skvělé produkty pro ostatní. Je vidět, že CustomWorks se s tím nemažou, a tvoří jeden komponent za druhým. Už je tu předzesilovač, buffer, a koncový zesilovač. Zahlédl jsem spekulace i o nějakém DACu... K tomu možnost komfortního ovládání, zesilovač s moduly ochran, soft-start, atd. Prostě vše potřebné. Navíc jim není lhostejný vzhled jejich komponentů, což je pro spoustu lidí dost důležitá věc.
A co je důležité jak pro nás, potencionální zákazníky, tak pro samotné tvůrce - umí to prodat. Díky tomu nám snad jen tak nezkrachují. Na jejich stránce zájemci najdou všecky informace, přehledně, a hned jak jsou dostupné. Nemusí vše složitě hledat po různých fórech... Mě osobně se ještě líbí, že nabízí i různě vybavené stavebnice pro ty z nás, kteří nemají tolik peněz, a rádi si věci dodělají doma. No prostě Thumb up Good job

Alespoň se na České DIY Hi-Fi scéně vytvoří zdravá konkurence, ze které časem vzejde spousta ještě lepších produktů. Jen by mě zajímalo, kdo pak bude kupovat běžné komerční věci? Nebo za pár let v Hi-Fi studiích uvidíme Dispre, HYPA, BB DAC, DPA, a podobné komponenty?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky MSN Messenger
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut október 12, 2010 12:55:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Dokonce i název si dokážou vypůjčit Rotfl

http://www.customworks.cz/audio-buffer/
(rok 2010)

http://web.telecom.cz/macura/buffer.html
(rok 2002)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Duwenbleidd
Hifista


Založený: 16 jún 2009
Príspevky: 189

PríspevokZaslal: Ut október 12, 2010 12:58:33    Predmet: Odpovedať s citátom

A neni náhodou "audio buffer" obecné označení takového zařízení? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut október 12, 2010 13:00:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi jako Sound Refiner Laughing

http://www.google.cz/search?hl=cs&source=hp&q=audio+buffer&aq=f&aqi=g2&aql=&oq=&gs_rfai=

Kdysi už o tom byla debata v jiné rovině a jiném jazyce Smile


Naposledy upravil PMA dňa Ut október 12, 2010 13:01:14, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: Ut október 12, 2010 13:01:38    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Dokonce i název si dokážou vypůjčit...........



Nechápu?
Alespoň pro mě je to obecný název..........něco jako třeba koncový zesilovač, předzesilovač........
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  Ďalšia
Strana 12 z 24

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist