Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

High End Bratislava 2010
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Ut október 19, 2010 13:13:45    Predmet: Odpovedať s citátom

ja odpovedám len na jednu, o tej bedne

trošku viac info je tu

http://xtz.sk/data/xtz/9926-piano.html

je druhý deň po výstave a objednávky máme aj na december

Tá tvoja fotka bola fotená u nás v izbe na HighEnd 2010 Praha


focal nicko napísal:
- už ma to serie menej, že som zabudol foťák v kufri.. BW - máš celkom dobré oko je to vidno... dík..

- ak by niekto vedel zodpoveať otázky mnou napísané vyššie, tak budem rád


Naposledy upravil britishaudio dňa Ut október 19, 2010 13:18:19, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut október 19, 2010 13:17:08    Predmet: HE2010-BOWERSY Odpovedať s citátom

Tiež som si robil z BWčiek vždy srandu a nemal som ich rád, tento rok som ale zmenil názor, teda aspoň na 800D prezentované BIS audiom. Výber hudby, pokiaľ som tam bol, vôbec nehodnotím zle, práve BISáci púšťajú z platní aj popík a známe veci, za čo im patrí môj obdiv, napr. na Martin Logan-och hrali známe veci popu 80 rokov, na 800D išiel deep purple a samozrejme, stačilo požiadať a pustili CD ktoré si kto priniesol, takže som si pustil aj niečo známe. Najhlbšia oktáva je naozaj potlačená, ale je tam. Keby som ich vlastnil, urcite by mi to vadilo, ale beriem ich s rešpektom. Stredy a výšky neboli ostré, stredy boli ozaj čisté a určite najlepšie z výstavy, realita trúbiek bola vynikajúca, taktiež priestor. Vyššie basy boli v poriadku a plné.
_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
spravca
Hifi obsluha


Založený: 06 február 2010
Príspevky: 48
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut október 19, 2010 13:19:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Mad Max napísal:
spojenie 800d2 s mcintoshmi proste to nesedi ja neviem preco stale pchaju spolu, mali tam dat tie classe z vedlajsej miestnosti alebo co.


v piatok to tak bolo napojene, hralo to podla mna ovela lepsie, ako ked som prisiel v sobotu a vidim na Classe napojene ML. Na mcintoshoch vtedy brumkali referencne Cantony.
Tiez sa mi nepacilo ich spojenie s Canorom.
Naopak potesila nazorna ukazka a porovnanie Sara K. - Hobo v Ketose, kde ju prepinal medzi LP, CD, 16bit flac a 24bit flac Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mad Max
Hifi obsluha


Založený: 18 október 2008
Príspevky: 30

PríspevokZaslal: Ut október 19, 2010 13:58:58    Predmet: Odpovedať s citátom

spravca napísal:
v piatok to tak bolo napojene, hralo to podla mna ovela lepsie, ako ked som prisiel v sobotu a vidim na Classe napojene ML. Na mcintoshoch vtedy brumkali referencne Cantony.

Ja som tam bol v nedelu, bohuzial, s classe by som si to vypocul. Raz som niekde cital test kde to prepinali teda rozne zos na 802D a mcintosh bol hrozny a vychvalili k nim Electrocompainet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut október 19, 2010 14:46:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta prezentacia Ketosu LP VS CD VS HiRes nemala chybu. To bola jedina prezentacia, ktora mala hlavu a patu Cool Ostatni tam pustili cosi audiofilne a nechali hrat Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Polmo
Hifista


Založený: 31 júl 2007
Príspevky: 129
Bydlisko: kusok od Trnavy

PríspevokZaslal: St október 20, 2010 11:58:57    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
Keď čítam príspevky podobné tomu nado mnou napadne ma iba jedno. Že niektorí sú zvyknutý na "basy" čo počujú doma, teda na hrb okolo 100Hz. Pri veľkých bedniach hrb chýba, idú dole vyrovanejšie a niekomu chýbajú basy.

Toto v poslednej dobe dost dobre vnimam! Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
karol412
Nádejný hifista


Založený: 03 január 2007
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislavský kraj, Modra

PríspevokZaslal: St október 20, 2010 16:13:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Možno začnem tým, čo mi chýbalo:
určite Mediatech so zanieteným p. Noskom a novým typom Audioresolution, ktorý sa dal zatiaľ vidieť iba vo Viedni;
určite Nisel, ktorý vždy prišiel s niečím zaujímavým a väčšinou prístupným, vrátane dobrej atmosféry;
a tiež B&O, ktorých aktívy boli a sú vždy zaujímavou (nielen dizajnovou)alternatívou ku väčšine pasívov;
Ketos profitoval z prechodu do menšej miestnosti, použil aj komponenty cenovo "bližšie k masám" a tá prezentácia sa fakt príjemne počúvala.
V Canore by určite menej bolo viac(myslím na bedne).
V horných izbách (neviem, či tak bolo vo všetkých) boli zásuvkové okruhy prepojené cez vypínače pri "posteliach" a ešte aj cez centrálny spínač pri vchode do hotelovej izby a snáď ešte aj cez kartový spínač, ktorý spúšťa elektriku do hotelovej izby - môže mať toto dobrý vplyv na zvuk ?
Bude ten vplyv zrovnateľný s tesco predlžovačkou ...?( Arrow vid krátka debata vyššie) Idea
Napriek tomu sa tam (myslím 2.poschodie) mnohé ukázalo v dobrom svetle a špeciálne ma potešili prezentácie aj k niečomu inému ako ku reproduktorom (Nordost u Interaudia), ako aj možnosť podebatovať si s niekým, kto sa sa musí prebíjať na jednom z najsilnejších európskych trhov (B.M.C.).
Keď som pri B.M.C., to 2KW trafo muselo ísť tiež cez všetky tie vypínače...
A pripúšťa vôbec norma takéto zapojenie elektriky?? Myslím v izbe...
Špeciálne sa mi u Hanzelaudio páčili „tuningované“ akustické panely, ktoré týmto nemuseli lepiť na stenu, ale dali sa premiestňovať, kam je treba, dúfam, že vymyslia aj riešenie na strop.
U BIS audia majú fúru najsuper komponentov, ale ako by nevedeli čo s čím zapojiť, aby to hralo poriadne, a každý deň to aj prehadzovali. Nepočul som všetky kombinácie kto s kým (teda čo s čím), ale najpríjemnešie mi zneli ML s Classe. Sú to všetko vynikajúce komponenty, z ktorých sa dajú poskladať vynikajúce aparatúry, len kto poradí, že ako... Question
Z Basys-u som mal zmiešaný dojem, Kef-y zneli ako z materiálu, z ktorého boli urobené, teda z plechu (je síce otázka, či vinou Kef-ov, zbytku aparatúry,alebo miestnosťou), a obsluha bola rovnako chladná ako ten lesklý materiál... nemohol som sa zbaviť dojmu že sú tam na to, aby sa bavili s "lepšími" ako som ja (kravatkoví, hlavokrkí, s gučou stoeuroviek trčiacou z vrecka a pod...). Oni síce na všetko pekne slušne odpovedali, ale presne takým spôsobom... A chýbala aj tá holá baba, čo je pri nich na letáku...
Práve som našiel vyhodnotenie odb.poroty HE2010, môžeme hádať kto získal cenu za najlepšiu prezentáciu...
Keďže som ale mal v ten deň ešte viac na.....té v ušoch ako inokedy Shocked , som sa ku zvuku radšej vyjadroval veľmi opatrne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St október 20, 2010 20:23:08    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.highendslovakia.sk/2010/10/20/hes-2010-vysledky-odbornej-komisie/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St október 20, 2010 20:37:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Len pre informaciu, mali sme v porote zastupenie Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
casioa5302ca
Hifista


Založený: 09 máj 2010
Príspevky: 227
Bydlisko: Praha (najnovšie) RK/TS (kedysi TT)....

PríspevokZaslal: St október 20, 2010 20:45:40    Predmet: je to síce.... Odpovedať s citátom

nepodstatné, ale výsledky sa mi vonkoncom nepáčia. Evil or Very Mad

špeciálne ten BaSys....to ani omylom, boh* im Crying or Very sad

_________________
Sansa Clip+ (rockboxed,8GB+16GB microSDHC) -> CORDA HEADSIX -> Sennheiser HD25-CII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St október 20, 2010 20:56:03    Predmet: Odpovedať s citátom

casio a o čo ide? Mohol si tiež hlasovať, možno návštevníci vybrali niečo iné. Ja som dal najlepší zvuk coughovi a keď tak rozmýšľam mohol som mu dať aj najlepšiu prezentáciu Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
casioa5302ca
Hifista


Založený: 09 máj 2010
Príspevky: 227
Bydlisko: Praha (najnovšie) RK/TS (kedysi TT)....

PríspevokZaslal: St október 20, 2010 20:57:10    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
casio a o čo ide? Mohol si tiež hlasovať, možno návštevníci vybrali niečo iné. Ja som dal najlepší zvuk coughovi a keď tak rozmýšľam mohol som mu dať aj najlepšiu prezentáciu Smile


pre boha...o nič, len konštatujem svoj názor, tak ako práve Ty. Rolling Eyes

a samozrejme, že som hlasoval Cool

_________________
Sansa Clip+ (rockboxed,8GB+16GB microSDHC) -> CORDA HEADSIX -> Sennheiser HD25-CII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Stug
Nádejný hifista


Založený: 21 júl 2009
Príspevky: 71

PríspevokZaslal: St október 20, 2010 20:58:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemôžem nereagovať. To ako odborná porota posudzovala zvuk.
Tak som trochu sklamaný. Skutočne najlepší zvuk aj keď bez hlbokých basov mal BW800D. Ak by aj tam zapli subwoofer tak Avalon sa môže ísť skovať.
To sa ale nezohladňovalo aleb sa na to zabudlo?!

PS: Bol niekto aj minulí rok na HE2009? Nespomínate si, nehral aj tam Avalon so subwooferom????
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hopp
Hifista


Založený: 18 december 2007
Príspevky: 201
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: St október 20, 2010 21:21:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Stug napísal:
PS: Bol niekto aj minulí rok na HE2009? Nespomínate si, nehral aj tam Avalon so subwooferom????

Ano, hral s nim tiez.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mad Max
Hifi obsluha


Založený: 18 október 2008
Príspevky: 30

PríspevokZaslal: St október 20, 2010 21:21:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Stug napísal:

PS: Bol niekto aj minulí rok na HE2009? Nespomínate si, nehral aj tam Avalon so subwooferom????

Bol som tam a ano brumkal si tam subik pekne schovany vzadu za aparaturou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Stug
Nádejný hifista


Založený: 21 júl 2009
Príspevky: 71

PríspevokZaslal: St október 20, 2010 21:47:52    Predmet: Odpovedať s citátom

A ja reku prečo ten výbuch keď tam fukol Chris Jones - No Sanctuary Here!!
Už vtedy to aj so subwooferom na horších skladbách dosť kričalo.
Tento rok použil tú istú fintu.
Kúrnik ten vystavovateľ copatý je veľký lišiak. No počkaj na budúci HE ma už nedostane chlapci!! Naňho sa špeciálne pripravím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St október 20, 2010 23:02:02    Predmet: Re: je to síce.... Odpovedať s citátom

Casio reagoval som na túto tvoju poznámku
casioa5302ca napísal:
špeciálne ten BaSys....to ani omylom, boh* im Crying or Very sad

Stug ako sa pripravíš? Zoberieš sekeru a pretneš káble vedúce k subu? Potom začnú všetci písať čo je to za bedňu že má 11 palcový basák a nemá žiadne basy....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št október 21, 2010 06:51:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Stug napísal:
na horších skladbách dosť kričalo.
Ja som si este tak hovoril, ci som hluchy. Pri niektorych skladbach mi tie Avalony "rezali do usi" na vyskach. Ale asi som nebol jediny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št október 21, 2010 08:11:31    Predmet: HE2010,2009, AVALON Odpovedať s citátom

Odar, si môj človek, konečne niekto čo počúva, Avalon hlavne minulý rok veľmi rezal uši, na stredoch je jasne počuť veľký peak okolo cca 1500Hz, akoby zdvojený hlas, nečistota, tento rok na výškach lepšie, tie mi už nevadili, ale hrať so subom a vyhovárať sa na miestnosť bez pokusu o inú miestnosť alebo lepšie umiestnenie boxov, alebo povedzme úplnu zmenu boxov za také, čo zahrajú za tie prachy aj bez subu, to je cesta.
_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
charonme
Hifi obsluha


Založený: 20 jún 2008
Príspevky: 8

PríspevokZaslal: Št október 21, 2010 08:56:14    Predmet: Odpovedať s citátom

vie niekto nieco o tomto
citácia:
losovanie vyplnených vstupeniek? To bude pravdepodobne prebiehať už v stredu 20.10.2010, výsledky zverejníme na tejto stránke
alebo o tomto
citácia:
Každý 100-tý návštevník vyhráva! Zvyšné ceny budeme dávať priamo na výstave.
?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karol412
Nádejný hifista


Založený: 03 január 2007
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislavský kraj, Modra

PríspevokZaslal: Št október 21, 2010 11:06:52    Predmet: losovanie Odpovedať s citátom

Iba to, že sa to už radšej nelosuje verejne... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: Št október 21, 2010 12:34:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Každý 100tý .. ano. hned pri príchode môj známi obdržal HDMI kábel Frightened
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Št október 21, 2010 22:29:33    Predmet: Re: HE2010,2009, AVALON Odpovedať s citátom

man.earth napísal:
....je jasne počuť veľký peak okolo cca 1500Hz, akoby zdvojený hlas, nečistota, tento rok na výškach lepšie, tie mi už nevadili....

Minulý rok mali rovnaké Avalony ako tento, to ti každý rok vadí niečo iné? Raz použiješ Audispray, inokedy vatovú tyčinku a hneď je peak inde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Ishiwata
Hifi obsluha


Založený: 22 október 2010
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: Pi október 22, 2010 11:30:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Minuly rok hrali Avalony aj bez subiku a zvuk bol vyborny. Osobne si myslim, ze rovnica subwoofer=zlo je predsudok. Wink Samozrejme aj subik musi byt hajendovy a na urovni a treba to cele zladit dokopy. U mna tento rok Platanisti opat jednicka...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi október 22, 2010 19:18:35    Predmet: Re: HE2010,2009, AVALON Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
man.earth napísal:
....je jasne počuť veľký peak okolo cca 1500Hz, akoby zdvojený hlas, nečistota, tento rok na výškach lepšie, tie mi už nevadili....

Minulý rok mali rovnaké Avalony ako tento, to ti každý rok vadí niečo iné? Raz použiješ Audispray, inokedy vatovú tyčinku a hneď je peak inde.


zrejme vybral menej agresivny zosik alebo hral menej nahlas, vysky mi nevadili, ved so subom tam predvadzajuci caroval hore dole, v priebehu pocuvania nas vytacal tym, ze ho vypol, na upozornenie, ze basov uz nie je dost ho zase zapol, keby som sa neopytal, co caroval, ani by som nevedel, ze tam ma sub skovany za kopou veci a pre istotu prikryty.

_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Q-bass
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2010
Príspevky: 263

PríspevokZaslal: Pi október 22, 2010 22:39:24    Predmet: Odpovedať s citátom

No vidis, stale riesis sub a keby ti o nom niekto nepovedal tak ani by si nevedel ze hra. Bol to tak isto Avalon ako bedne, v povodnej cene okolo 250 tisic korun, takze ziadne hovno. Tym carovanim chcel asi predvadzajuci len ukludnit takych jak ty ze hudba ide aj bez neho, bol tam naozaj asi len kvoli tej velkej miestnosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ja-kub
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2007
Príspevky: 506
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: So október 23, 2010 07:59:38    Predmet: Odpovedať s citátom

ja nechápem prečo niekto rieši zapojenie sub-u ako podvod (je pravda že bol vzadu), ja keď som bol v platane, tak vystavovateľ otvorene povedal že používa sub, nevidím na tom nič zlé...potom ako podvod môžete brať všetky káble, izopuky, držiaky na káble a všetko hifi woodo. Je na každom vystavovateľovi ako sa prezentuje. Je úplne samozrejmé že chce vystavovateľ zaujať potencionálneho zákazníka a preto tam púšťal to naj čo má a podporil to subom.. Aj tak drtivú väčšinu ľudí zaujíma ako hrajú basy ako to tu tak čítam....a na takýchto hromadných akciách sa to ani nedá inak. iné je to v posluchovom štúdiu kde má človek čas poprípade doma......
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Stug
Nádejný hifista


Založený: 21 júl 2009
Príspevky: 71

PríspevokZaslal: So október 23, 2010 09:05:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Q-bass ešte nepochopil že pasívne stĺpy môžu hrať aj bez sub tak ako keby hrali s ním. Len ešte nič také nepočul. Zvuk z takého zdroja je celkovo lepš
spojitý sýty pevný aj hlboký. Avalon hrá aj bez sub ale vtedy absentujú spodné
frekvencie a je tam dosť zdvihnutá stredné pásmo. Mal som 8" basák v 2/3
miestosťi od tej v hoteli a nebol problém. V avalone je 11" Eton ktorý ide veľmi hlboko no výrobca ho tam nepustí. Bude to určite zámer aby mohli predávať ku stĺpom aj perináky.
Všeobecňe vzaté u audiofilov je že sa počúva bez korekcíí a sub je korekcia a riadna.
Drtivá večšina si ide kúpiť kino do teska.
Ja som prišiel na HE a očakávam že to tam aj tak bude prebiehať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: So október 23, 2010 09:37:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Možno je to tým, že väčšina má skreslené predstavy ako by to malo znieť. Mohutné basy sú pripisované malým dvojpásmovkám a o veľkých repro tvrdia že nemajú basy. Vypínanie subu v Platane mohlo byť fajn (keď som tam bol ja, tak nič nevypínali), ale vypnutie na malú chvíľu všetci maximálne ošomrú. Pretože uchu si musí chvíľu zvykať a na chvíľku je to ako počúvať repro z televízora (prosím nebrať doslovne).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Q-bass
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2010
Príspevky: 263

PríspevokZaslal: So október 23, 2010 09:50:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Stug napísal:
........V avalone je 11" Eton ktorý ide veľmi hlboko no výrobca ho tam nepustí. Bude to určite zámer aby mohli predávať ku stĺpom aj perináky.
Všeobecňe vzaté u audiofilov je že sa počúva bez korekcíí a sub je korekcia a riadna.
.......


Stug, perinak sa da zapojit aj tak ze cele frekvencne pasmo ide v prvom rade do hlavnych bedni a orezane od nejakej frekvencie (mozno od 80 Hz smerom dole) do toho tvojho perinaku - co si myslim ze na 99,9% to tak bolo zapojene aj na vystave. A sub je korekcia? Laughing Laughing Laughing , ano ale z tesco veci co popisujes.

A Stug neboj sa, pocul som aj pasivy bez subu - mam to doma, tiez ho nepotrebujem ale uz som radsej ticho.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 4 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist