Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

HE-6 Loaner Program [EU-Version]
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
casioa5302ca
Hifista


Založený: 09 máj 2010
Príspevky: 227
Bydlisko: Praha (najnovšie) RK/TS (kedysi TT)....

PríspevokZaslal: Pi august 06, 2010 20:29:42    Predmet: HE-6 Loaner Program [EU-Version] Odpovedať s citátom

Chalani:

kto má hardware, čas a chuť...zapíšte sa na zoznam pre zapožičanie nových strojov HifiMAN HE-6.

Vlákno na head-fi.org už beží.....a ruky európanov sa dvíhajú Rolling Eyes

http://www.head-fi.org/forum/thread/505393/he-6-loaner-program-eu-version

_________________
Sansa Clip+ (rockboxed,8GB+16GB microSDHC) -> CORDA HEADSIX -> Sennheiser HD25-CII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Pi august 06, 2010 23:08:34    Predmet: som v zozname Odpovedať s citátom

Jasné, ja som sa tiež prihlásil. Veď po ruke mám peknú zbierku high endu (no a poznáte ma …) a váľa sa u mňa nejaký ten zosilovač, takže iste Vám pomôžem. Recenziu iste napíšem. Odpísal som na head-fi človekovi z hifimanna či by neurobil ešte lepšiu vec. Podaroval jedny pre mňa aby som ich tu spropagoval. Viem si predstaviť že by som ich Kuba4 alebo Pasulovi požičal. Veď viete ako, tri recenzie z troch rôznych smerov potešia všetkých hifistov. Palipola, Tidusa, Jogobella … všetkých nadšených hifistov čo čítajú toto forum.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Pi august 06, 2010 23:09:55    Predmet: high end Slovakia Odpovedať s citátom

A zase, viete ako, zoberiem na high end Slovakia a tam si ich budete môcť počuť všetci, čo by som neurobil pre skvelých našich hifistov.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi august 06, 2010 23:31:02    Predmet: Odpovedať s citátom

vladko, ked budu hladat najvacsieho kokota budes urcite patrit medzi favoritov Wink drzim palce aby ta vybrali.

takze tak
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
piksla
Hifi obsluha


Založený: 12 apríl 2010
Príspevky: 42

PríspevokZaslal: So august 07, 2010 07:08:15    Predmet: Re: som v zozname Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Jasné, ja som sa tiež prihlásil. Veď po ruke mám peknú zbierku high endu (no a poznáte ma …) a váľa sa u mňa nejaký ten zosilovač, takže iste Vám pomôžem. Recenziu iste napíšem. Odpísal som na head-fi človekovi z hifimanna či by neurobil ešte lepšiu vec. Podaroval jedny pre mňa aby som ich tu spropagoval. Viem si predstaviť že by som ich Kuba4 alebo Pasulovi požičal. Veď viete ako, tri recenzie z troch rôznych smerov potešia všetkých hifistov. Palipola, Tidusa, Jogobella … všetkých nadšených hifistov čo čítajú toto forum.


Tomu nerozumím. Chcete psát recenzi nebo propagaci? Když dostanete něco zadarmo (a jak jsem si všiml, máte v tomto ohledu opravdu velké štěstí), můžete napsat plný názor natvrdo, nebo dostanete instrukce, co smíte/nesmíte naspat, co je/není vhodné apod.?

_________________
.. v hlavě stereo ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So august 07, 2010 07:11:55    Predmet: info Odpovedať s citátom

Piksla – ja píšem vždy „na tvrdo“. Aj tu na fóre som nemal žiaden problém napísať na firmu Sennheisr „negatívne“ veci ak to bola pravda. Tak isto kritizoval som Beyerdynamic a notoricky Grado. Kritizoval som preto, lebo som takto to videl. Ovšem mať možnosť mať „zadarmo“, teda na tvrdý agreement, má svoje klady i zápory. Ovšem pre hifistov som vždy bol otvrený, nebyť skrytý niekde za horami a užívať si. Dal som vždy šancu aby aj iní mohli vidieť a počuť. Som proste kolegiálny. Robiť som to samozrejme nemusel.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So august 07, 2010 07:50:33    Predmet: Odpovedať s citátom

v suvislosti s prichodom niektorych novych tvari do politiky sa v slovencine pomaly udomacnuje vyraz "attention whore"..
na teba to vladko pasuje ako rit na serbel
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So august 07, 2010 09:21:50    Predmet: ferenc Odpovedať s citátom

Vravím si že aj ja by som mal niečo k tebe, ale nechcem dostať ban ... Som slušný chlapec.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
casioa5302ca
Hifista


Založený: 09 máj 2010
Príspevky: 227
Bydlisko: Praha (najnovšie) RK/TS (kedysi TT)....

PríspevokZaslal: So august 07, 2010 10:12:57    Predmet: je*ať na whores..... Odpovedať s citátom

Chalani...

kašlite na to, zahláste sa aj niekto iný...ja keby som mal HW na kŕmenie, idem do toho...alebo viete čo?

Dajte mi niekto opis svojej zostavy, napíšem týpkovi ja, a potom Vám ich dám...ak mi ich na nej dovolíte vypočuť.

Alebo, žeby sa predsa aj niekto iný, okrem magistra už prihlásil?

Ale magistre
, niekedy tie vety, čo sa tu od Teba objavia...sedím a rozmýšľam, že či to ako vážne môže niekto napísať, alebo sa tu ten niekto iba vyprofiloval do persony zabávača, a ujeb*va sa na tom, ako sa ostatní chytia a zúria Question Exclamation Question

A ak je to tak, tak s tým treba seknúť, pretože to robí zlú reklamu, Slovensku ako takému. No a v druhom prípade, ak to ako fakt myslíš všetko vážne, tak verím, že máš na to "papier", a tak...by sme my, čo taký "papier" nemáme, mohli skúsiť, na to prihliadať. Embarassed Takže, ak sa jedná o prípad číslo dva, tak prepáč magistre.

_________________
Sansa Clip+ (rockboxed,8GB+16GB microSDHC) -> CORDA HEADSIX -> Sennheiser HD25-CII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So august 07, 2010 12:49:13    Predmet: info Odpovedať s citátom

Mne sa tá firma z Nemecka ozvala. Je to jeden človek z head-fi. Chcel bližšie info čo mám. Tak som mu napísal, prípadne aj ampy ktoré sú v dosahu na overenie. Takže mu snáď pomôžem. Prídem do Brna, skočím do Gothicu a p. Hejtmánek ampov má habadej, ZAMA, Casea a Conor sú v dosahu, takže nie je problém mu potestovať. Pasul má skvostné kúsky, tak uvažujem že jemu by som ich požičal. Poslal som mu zoznam a chalan povedal že ma hodil na zoznam „serióznych“. Ja som mu odpísal, nech mi dá kontakt na tých čiňanov aby mi jedny „podarovali“ na „dočasnú dobu“. Veď máme s tým z histórie skúsenosti ... Osobne by som preferoval to, aby v rámci ČR a SR sa požičali Kuba4 a Pasulovi. Sú tu však dvaja či traja hifisti ktorí sú seriózny do zoznamu.

Nemci majú nároky dosť hore, ale urobíme čo sa dá. Atak low-endom ich nezaujíma.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: So august 07, 2010 18:52:30    Predmet: ... Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil palipol dňa Pi august 27, 2010 22:04:18, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: So august 07, 2010 23:42:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Jsem ochoten cokoli otestovat. Ale aby to nebyly jen plané řečičky.

Dokončil jsem v nedávné době svúj vlastní sluchátkový zesilovač. A když už nic, tak jedno zajímavé zjištění mám. Nebude to tak horké s těmi lampami a závěry co jsou tady tak prezentovány....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
casioa5302ca
Hifista


Založený: 09 máj 2010
Príspevky: 227
Bydlisko: Praha (najnovšie) RK/TS (kedysi TT)....

PríspevokZaslal: Ne august 08, 2010 08:27:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul napísal:
Jsem ochoten cokoli otestovat. Ale aby to nebyly jen plané řečičky.

Dokončil jsem v nedávné době svúj vlastní sluchátkový zesilovač. A když už nic, tak jedno zajímavé zjištění mám. Nebude to tak horké s těmi lampami a závěry co jsou tady tak prezentovány....


neuvažoval si o tom, že by si sa do toho Loaner programu aj sám prihlásil ?

_________________
Sansa Clip+ (rockboxed,8GB+16GB microSDHC) -> CORDA HEADSIX -> Sennheiser HD25-CII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Ne august 08, 2010 09:32:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmm. Zatím ne. Jsem na tom s časem dost špatně. Těžko říct, co bude příští týden. Natož tak za měsíc. Takže se mě do takových akcí moc nechce. Uvidíme. Promyslím to a dohodnu se s přímo s tím člověkem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št august 19, 2010 14:18:48    Predmet: už sa blížia Odpovedať s citátom

Čauko hifisti,

Takže som v tom zozname:

http://www.head-fi.org/forum/thread/505393/he-6-loaner-program-eu-version

na šiestom mieste a teraz to pôjde od druhého k tretiemu. Takže sa to ku mne blíži. Ďalší super high end sa bude u mňa povaľovať a zase zadarmo. Podľa nepísaných pravidiel je to na týždeň ale skôr než za dva to ďalšiemu nepošlem. Vybavil som zastávku u p. Vránu (Casea) a tak isto u Canora v Prešove. Obaja vedia skvele prerobiť zosíky na to aby utiahli tieto ortodynamické kúsky. Zaiste, som urobím všetko aby sa stihli urobiť skvelé posluchové možnosti pre našich skvelých hifistov. Takže kto má záujem nech mi dá vedieť. Takže kvalitné review budú urobené.

PS: Pasul, Kuba4, Knopi, mate záujem vypočuť?

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jogobella
Hifista


Založený: 05 január 2010
Príspevky: 107
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št august 19, 2010 14:31:09    Predmet: Re: som v zozname Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Palipola, Tidusa, Jogobella … všetkých nadšených hifistov čo čítajú toto forum.

protestujem proti mojmu zaradeniu do kategorie "nadsenych hifistov".

o seriozne testovanie he-6 na seriozne prerobenych ortodynamicky-vyladenych zosoch nemam zaujem, poviem to na rovinu.

ale beznadejne sa udrbavam na tychto nadsenych serioznych formulaciach o veci. proste nemozem z toho, je to skvely rehot pre nasich skvelych serioznych hifistov. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št august 19, 2010 14:48:37    Predmet: Re: už sa blížia Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Čauko hifisti,

Takže som v tom zozname:

http://www.head-fi.org/forum/thread/505393/he-6-loaner-program-eu-version

na šiestom mieste a teraz to pôjde od druhého k tretiemu. Takže sa to ku mne blíži. Ďalší super high end sa bude u mňa povaľovať a zase zadarmo. Podľa nepísaných pravidiel je to na týždeň ale skôr než za dva to ďalšiemu nepošlem. Vybavil som zastávku u p. Vránu (Casea) a tak isto u Canora v Prešove. Obaja vedia skvele prerobiť zosíky na to aby utiahli tieto ortodynamické kúsky. Zaiste, som urobím všetko aby sa stihli urobiť skvelé posluchové možnosti pre našich skvelých hifistov. Takže kto má záujem nech mi dá vedieť. Takže kvalitné review budú urobené.

PS: Pasul, Kuba4, Knopi, mate záujem vypočuť?


ja nemam zaujem, ani o sluchatka ani o tvoje review...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št august 19, 2010 15:01:09    Predmet: review Odpovedať s citátom

Neboj Ferenc, budú tam review od takých hifistov ako Kuba4, Pasul ... Snáď ich tiež máš tak rád ako mňa ... Smile
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Št august 19, 2010 19:38:28    Predmet: ... Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil palipol dňa Pi august 27, 2010 22:04:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kocmeister
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2008
Príspevky: 344

PríspevokZaslal: Št august 19, 2010 20:49:28    Predmet: Odpovedať s citátom

To "nepsané pravidlo" týkající se vypůjčení na týden je tam celkem dost jasně napsáno. Nevím nevím jak moc budou v Head Directu nadšení z delšího zabavení těchto sluchátek. Aby Vám pak v budoucnu ještě něco půjčili Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št august 19, 2010 21:45:46    Predmet: high end Slovakia Odpovedať s citátom

Nebojte, ja s head-directom komunikujem a tak aj s Nemeckým partnerom ktorý tieto sluchátka „posiela“ po Európe. Argumentoval som na fakt, že jednak zapožičiavam pre dvoch veľmi kvalitných tradičných našich výrobcov zosilovačov a tak aj, že to bude obiehať v dvoch krajinách, nie v jednej. Kým v Taliansku budú mesiac (a ako poznám talianov tak dlhšie ...) a v Nemecku v podstate koluje ďalší model „na stálo“, tak my máme mať iba jeden týždeň. Takže je to hodne nespravodlivé. Tak som sa dohodol na tých dvoch týždňoch. Fangovi do head-directu som napísal, či by bolo možné mať jeden model „na stálo“, pre veci tu. Zatiaľ som odpo ešte nedostal. Ale buďte radi že bude možnosť si ich vypočuť, bude možné urobiť k ním špičkové naše zosíky, a budete mať možnosť potešenia z počutia. Fangovi som napísal, či by bolo možné ich mať na high end Slovakia, aby všetci čo tam budete ste mohli počúvať a počúvať. Pracuje sa. Takže tak.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št august 19, 2010 22:22:36    Predmet: skylab Odpovedať s citátom

Skylab mi odpísal na PM že vyskúša naše „zázraky“, teda Casea a Canora (TP 10) a napíše review pre head-fi. Dúfam, že bude objektívny. Predsa len, napísať že je to výborný produkt a hrá to parádne zase nie je ľahké v USA lebo pre kamarátov výrobcov nepoteší že prichádza „ďalší do hry“ a pod. Head-fi je veľmi tvrdý business a dávno to nie je o „nevinnom vypisovaní príspevkov“. Ja biznisman nie som, nie som predpojatý, píšem iba svoje názory. Hoci niektorí hifisti ma proste nenávidia iní zase pobaví čo napíšem a iní zase vidia že niekto kto má rád audio techniku. Uvidíme čo napíše Skylab, zase na štýl Američanov aké tam budú „kydy“. Uvidíme. Rozhodne to veci prospeje.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
knopi
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 283
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So október 30, 2010 10:28:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Vzhledem se tedy velmi povedly, dostupné by měli být během 14 dnů..




recenze na: headfonia
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: So október 30, 2010 10:41:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Zahoranský: Dostanete je na týden na půjčení nebo po tom zabanování vás vynechají?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Po november 01, 2010 00:21:34    Predmet: bina Odpovedať s citátom

Bina - Samozrejme že dostanem. Dostal som správu a odpovedal. Čo sa týka head-fi, ako som vravel, užívatelia ktorí dostávajú za „prácu“ zľavy od 20-50 percent na produkty sú deformáciou toho o čom by to malo byť. Iba veľmi malá skupina ľudí si môže dovoliť kupovať tak veľmi drahú audio techniku, mať tak hírivý audiofilský život. To by znamenalo že musia mať priemerný mesačný plat minimálne 2-3x viac než je priemer v ich krajine. A takých je tam veľmi málo takže za tým musí byť niečo iné. Vysoký (top) manažér zarába veľmi veľa ovšem má tak málo času že proste nemá kedy písať tisíce issues. No a keď si všimneš ľudí čo sústavne kupujú nové (super) high endy ako prídu na trh tak proste za tým musí byť niečo. No a tie „bokovkové zľavy“ za „robotu“ sú odpo. Ja som fakt nečakal že ono to je až tak „zlé“. To že niekto zabrble, ok, to je v rámci športu, ale že taká nevraživosť a agresivita tak to som fakt nečakal. Na druhej strane Google robí na projekte novej generácie diskusných fór (foriem komunikácie) a tak ak head-fi si problémy nevyrieši tak proti Google fakt neobstoja. Takže tak.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Po november 01, 2010 00:29:34    Predmet: Google Odpovedať s citátom

PS: Poslal som zopár príspevkov usera MacedonianHero správcom kde boli jasné a tvrdé invektívy a nepodložené nepravdivé tvrdenia voči mne, aby aj on dostal banánika. Obviňoval ma že som predajca zosilovačov, že mám z toho profit, že som platený za reklamu a podobné dristy. Ak pravidlá majú platiť pre jedného tak nech platia aj pre iných. Samozrejme MH skončil bez trestu – správy sa zmazali. Keď som žiadal rovnako pre Spitzera trest za nadávanie do idiotov tak skončilo to zmazaním správ. Ak som žiadal aby pre príspevky kde sa vyjadrujú „proti mne“ bola uvedená moja odpoveď tak tú možnosť som nedostal. Čo dodať. Nech príde Google s tým čo uvažujú. Tam tieto podrazy stratia zmysel. Akú informáciu si vyhľadáš a od akého usera tak takú odpoveď na otázku dostaneš. Takže tak.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
casioa5302ca
Hifista


Založený: 09 máj 2010
Príspevky: 227
Bydlisko: Praha (najnovšie) RK/TS (kedysi TT)....

PríspevokZaslal: Po november 01, 2010 00:32:54    Predmet: Re: Google Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
PS: Poslal som zopár príspevkov usera MacedonianHero správcom kde boli jasné a tvrdé invektívy a nepodložené nepravdivé tvrdenia voči mne, aby aj on dostal banánika. Obviňoval ma že som predajca zosilovačov, že mám z toho profit, že som platený za reklamu a podobné dristy. Ak pravidlá majú platiť pre jedného tak nech platia aj pre iných. Samozrejme MH skončil bez trestu – správy sa zmazali. Keď som žiadal rovnako pre Spitzera trest za nadávanie do idiotov tak skončilo to zmazaním správ. Ak som žiadal aby pre príspevky kde sa vyjadrujú „proti mne“ bola uvedená moja odpoveď tak tú možnosť som nedostal. Čo dodať. Nech príde Google s tým čo uvažujú. Tam tieto podrazy stratia zmysel. Akú informáciu si vyhľadáš a od akého usera tak takú odpoveď na otázku dostaneš. Takže tak.


je to tam zlé, so slobodou prejavu, na head-fi.org....ja som to zažil tak isto, no na druhej strane, tie tanečky čo si tam predvádzal, to bolo fakt na banán, bro. Laughing

_________________
Sansa Clip+ (rockboxed,8GB+16GB microSDHC) -> CORDA HEADSIX -> Sennheiser HD25-CII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Po november 01, 2010 00:45:07    Predmet: odpo Odpovedať s citátom

Je pravdou že som bol v niektorých prípadoch dôrazný, priamy a otvorený, ale to nie je problém ako to čo v skutočnosti problém je. Ako som povedal, sú tam ľudia čo robia „špinavú robotu“ aby určité značky boli dobre viditeľné. Ako som povedal ak niekto kúpi 1000 eurové sluchátka za 500 eur a po troch mesiacoch pekne zahriate predá za 800 eur (čo je bežná cena) tak má 300 eur v kapse. Ak to urobí 2x a tretie si nechá má ich zadarmo a ešte k tomu 100 eur. Ak sa objaví v revíri „škodná“ ktorá v skutočnosti chce ukázať niečo hodnotné pre ľudí a hlavne so silným pomerom výkonu k cene tak proste za „odpratanie“ je bonus na viac lebo predajcovia prichádzajúci o zákazky sú ochotní za zachovanie „dohodených“ ľudí dať zľavu ešte viac. A tak zgrupovaná mobilizácia proti niekomu je vlastne veľmi dobrý kšeft. Nestranný divák takto dostáva dojem že ten človek je zlý a robí čosi zlé. Pravda je však inde. Tá skupina sa snaží urobiť veci tak aby skoro nič nepovedala ale náražkami ukázala prstom. Sú skvele zohraní. V skutočnosti je to len špinavá forma vytrieskávania peňazí z veci. Takže tak.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jogobella
Hifista


Založený: 05 január 2010
Príspevky: 107
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po november 01, 2010 01:40:19    Predmet: Odpovedať s citátom

no teda! musim pochvalit jeden z mala uplne koherentnych prispevkov od pana mgr., ten priamo nado mnou. od zaciatku do konca to ma hlavu aj patu a tusim s tym aj suhlasim. celkom si viem predstavit, ze to tak naozaj moze byt na tom head-fi.

Off topic !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: Po november 01, 2010 08:31:26    Predmet: Odpovedať s citátom

HE-6 se začnou prodávat už 4. listopadu, cena by měla být 1500$

Teďka OT:

Pěkně Pane Zahoranský, takže na Head-fi má většina lidí vlastnící high end sluchátka za půlku ceny jako úplatek Rolling Eyes Rolling Eyes Nevíte nic o tom co dělají a kde na to berou peníze, tak si tyhle výmysly prosím vás nechte. Navíc tyhle tvrzení zní dost blbě od člověka,, který sám vymáhá sluchátka zadarmo a pak na ně pěje jenom chválu.

A vlastně nevím proč to tady vytahujete, vy jste dostal ban, protože jste se choval jak idiot a spam bot. Všude jste začal tlačit Lyru a ano, vypadal jste jako někdo najmutej na její propagaci. Pak jste začal otravovat kupu lidí přes SZ, což taky není správné chování.

Jinak když už jste dokopal Skylaba k recenzi Lyry, jaký je váš názor na tu recenzi? Myslíte že je taky placený velkými výrobci, aby tu Lyru v té recenzi trochu strhal?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist