Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

YBA WD202

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi júl 02, 2010 10:34:10    Predmet: YBA WD202 Odpovedať s citátom

Co říkáte na tento francouzký DAC/sluchátkový předzesilovač? Cena kolem 800 Euro je zajímavá.



www.yba.fr/ybadesign/WD202
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Pi júl 02, 2010 11:36:10    Predmet: Odpovedať s citátom

V posledním Stereophile je testík. Pěkný přístroj. Ale bez otestování těžko říci.

Mě se líbí tento přístroj:

http://www.headphone.com/headphone-amps/amplifiers/headroom-desktop-ampdac.php

Je tam i foto vnitřku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi júl 02, 2010 12:56:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale nemá dálkový ovladač a ta filozofie jednoho univerzálního se mi líbí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hopp
Hifista


Založený: 18 december 2007
Príspevky: 201
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Pi júl 02, 2010 14:18:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Recenzia na Stereophile od Atkinsona: http://www.stereophile.com/digitalprocessors/yba_design_wd202_da_headphone_amplifier/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
agustini
Hifista - pokročilec


Založený: 08 apríl 2007
Príspevky: 382
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po júl 05, 2010 21:30:37    Predmet: Odpovedať s citátom

ta krabicka vyzera viac ako zaujimavo.. ma niekto skusenosti s prevodnikom Texas Instruments PCM1792? Je to uz cca 4 roky stary chip na com nieje nic zle, ale zujimali by ma aspon teoreticke rozdiely medzi chipmi ktore sa pouzivaju v Benchmark, Ayre, Musical Fidelity, Meridian.. spominanych v danom teste. Tiez som sa nedocital ako je konstrukcne riesena predzosilovacia cast.. Mal by niekto fotky ako to vyzera v krabici?

PS: myslim ze tato hracka patri skor do temy DAC ako predzosilovacov..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Po júl 05, 2010 21:45:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Z principu ten čip neni zlej, hodně jde o to okolo.
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut júl 06, 2010 10:17:32    Predmet: Odpovedať s citátom

4 augustini

Je to jedno, ale já tento přístroj považuji spíše za předzesilovač díky možnosti regulovat hlasitost. Otázka je, jak ta regulace řešena a jak to ovlivní zvuk, protože ve Stereophile mírně preferují Benchmark. A ten podle některých přehraje i moje půjčená Lyra.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Št júl 15, 2010 23:03:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4:
Máš dobré info protože spešl Benchmark je pro mne pokud mohu mluvit za sebe další rychlokvašná vyhypovaná sračka, nechápu jak z toho někdo může bejt odvařenej hraje to a měří hůř jak zvukovka za 3 tisíce. Zlatej Tomáš T a zlatá Casea!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fOREST
Hifi obsluha


Založený: 01 december 2010
Príspevky: 31
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: St január 12, 2011 09:20:51    Predmet: CD a integrac Odpovedať s citátom

Mal som z tejto serie zapozicany na test CD a integrovany zosik, vtedy som to testoval s Dynaudiami ak si dobre pamatam 52SE, zvuk ma velmi prekvapil a to nemylo, rozhodne to neboli "univerzalne" komponenty ake som hladal takze u mna neuspeli, ale zaujalo ma ako zvladami male akusticke nahravky, ci uz jazzove, folkove alebo jaznu hudbu. Akonahla tam prislo viac nastrojov alebo som tam pustil inu ako ukusticku hudbu, cela scena sa zrazu zosipala. Elektronicke zanre boli uplne fadne, bez dorazu, dynamiky,..
Cize podla mojho nazoru mozno zaujimava seria pre posluchacou s vyhranenym vkusom s dobre dopasovanym zvyskom zostavy ktory pucuvaju iba urcite zanre.
Samozrejme predzosik moze hrat trochu inak, ale co som pocul aj zvysne serie YBA, predpokladam ze charakter bude v ramci "serie" zachovany.
BTW: Velmi ma na zaciatku zaujal design ktory odkazuje na funkionalizmus, nazivo ale komponenty posobili trochu lacno, teda aspon v porovnani s mojou povodnou predstavou urobenou na zaklade fotiek v katalogu a na webe.

dawsoo napísal:
Kuba4:
Máš dobré info protože spešl Benchmark je pro mne pokud mohu mluvit za sebe další rychlokvašná vyhypovaná sračka, nechápu jak z toho někdo může bejt odvařenej hraje to a měří hůř jak zvukovka za 3 tisíce. Zlatej Tomáš T a zlatá Casea!

_________________
EC PI2, EC PC1, XLO Sig+REF,DA C1.4, SONOS,ATV2 Black
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist