Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Aky projekt zacat?
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
matwej.sk
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2010
Príspevky: 65

PríspevokZaslal: Ut január 18, 2011 22:46:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Som rad, ze suhlasis...Pisal som na Jentzen kolko stoja suciastky na vyhybku. Truhlarina nevyzera nejako obzvlast zlozito a bedne su tiez relativne kompaktne sirka 25 hlbka 30 cm. Dobre menice, dorazne basy. Uvidime ako vyjde kalkulacia nakladov a podla toho sa budem dalej rozhodovat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Ut január 18, 2011 23:01:01    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
citácia:
Podla mojich usi ale ultrarovne bedne dost utekaju od realneho zvuku,

Útek od reality je vnesenie "nerovnosti", ktorá v reále (pri živom zvuku) neexistuje, takže sú to práve "nerovné " bedne. Ale možno tá nerovnosť boxu má kompenzovať nerovnosť "reálnych" uší...Potom bude zdanlivo reálny reprodukovaný posluch, ale živý zvuk bude nereálny.., Alebo ako to vlastne je?? Very Happy

Hi-Fi se většinou s nějakou realitou vůbec nepáře Laughing.

Apropo přemýšlím, že udělám pro VMA-II nastavovací výhybku, ať si každý přidá ubere basů podle místnosti/umístění a libosti.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut január 18, 2011 23:30:22    Predmet: Odpovedať s citátom

check, špeciálne pre man.eartha urob loudness.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matwej.sk
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2010
Príspevky: 65

PríspevokZaslal: Ut január 18, 2011 23:38:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Flame staci...Kazdy pocuva a uprednostnuje to co jemu vyhovuje. Keby to tak nebolo vsetci by sme kupovali jednu znacku repro s "najlepsim" zvukom a ostatne by logicky ani nemuseli existovat. Niekto ma rad teplejsi zvuk, niekto neutralny niekto onaky. Nebudeme sa tu snad predhanat koho nazor alebo pohlad na vec je ten spravny. To by snad kazdy hifista mal chapat. Ak som nespravne interpretoval vasu komunikaciu niet sa co cudovat. Ani som to poriadne necital, lebo K TEME!!! tohto vlakna to v podstate nebolo!!!

Zabomysie spory si prosim rieste inde...Dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 08:14:16    Predmet: rovne bedne Odpovedať s citátom

sice OT, ale predsa zareagujem na sracky a okydavanie typu LOUDNESS, moje usi su OK a k realnej neamplifikovanej hudbe sa repra neblizia, absolutne nicim, az take budem pocut, budem ich hned chciet... Very Happy Takze nespominajte mi tu loudness, rovne repro ako som spomenul vlastne ani zdaleka nebyvaju rovne a to je ten problem, pretoze sice hajendisti myslia a ukazuju charky, ako je to rovne, ale v najhlbsej oktave nastava moc skoro utlm plus vsetko pod 100Hz byva uz o nejaky dB pod pasmom stredov, smerovky ani nespominam a to, co sa s tym vsetkym udeje v miestnosti, vsetci dobre vieme, no a nie vzdy je to zisk a hlane nie na spravnych freq... Usnemu sa naozaj nechystam... Cool
_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 09:20:28    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
k realnej neamplifikovanej hudbe sa repra neblizia,

Ako myslíš, ale ja som nenapísal
citácia:
ultrarovne bedne dost utekaju od realneho zvuku,

takže nehovor o sračkách, je to trochu "rozdvojené"...Kompenzácia chýb (miestnosti, uší, káblov, zosilňovačov, zdroja signálu,..) vnesením ďaľšej chyby boxu je cesta špatným smerom. Chybu treba odstrániť tam, kde vzniká.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 10:40:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul napísal:
bubuxin napísal:
Pasul napísal:
Byl jsem na návštěvě u Pink Pantera. ....Nějaký levný digitální konec...

To mi príde ako oxymoron, pink panter a lacný digitálny koniec.
Ináč že ideš do Ceramique mi prišlo na um keď som videl tvoj inzerát. Za meniče cca. 1800 euro.... prezradíš koľko bude stáť bedňa?
man.earth, skús poradiť akým smerom sa má podľa teba vybrať, nie len podpichovať.


Bylo to v době, kdy ještě měl nějaký ten digitál. Nyní je to již zase jinak pokud vím. Ale to prakticky není důležité. Důležitý je celkový dojem.

Určitě prozradím kolik bude stát bedna. To nebude problém. Budu to vše dokumentovat. Veškeré součástky (vyhybka, reproduktory, kabely, terminály, basreflexový nátrubek) dělá přesně 2790 EUR. Kabinet ještě opravdu nevím. Doufám, že se známý po zaslání technické dokumentace toho nezaleknul. Ale určitě ne. On zvládá jiné věci. Vybírám pečlivě.

Jo a po dobré radě bude změna na středech.



PšššššT. Taková malá revoluce... Pašul se dal na "bastlení a DIY..." Shocked

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 12:26:00    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
citácia:
k realnej neamplifikovanej hudbe sa repra neblizia,

Ako myslíš, ale ja som nenapísal
citácia:
ultrarovne bedne dost utekaju od realneho zvuku,

takže nehovor o sračkách, je to trochu "rozdvojené"...Kompenzácia chýb (miestnosti, uší, káblov, zosilňovačov, zdroja signálu,..) vnesením ďaľšej chyby boxu je cesta špatným smerom. Chybu treba odstrániť tam, kde vzniká.


ja s tym plne suhlasim, ale ked chyba vznika priamo v nahravacom studiu, je to problem. Slovom "sracka" som myslel loudness, ktory mi bol ponuknuty. Bedne, ktore nemaju pokles pod 100Hz, v plnej sile bez akehokolvek poklesu hraju aspon od 60Hz a maju mierny spad v citlivosti, ktory je linearny ako sa len da smerom k vyssim freq mozu zniet potom ovela lepsie ako niektore , ktore su vyhlasovane ako ultrarovne a pritom smerom k vyssim freq maju skor mierny zisk, plus ich spodna oktava nema energiu. Byva to potom casto tryznenim usi. Myslel som to takto.

_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 12:57:58    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa Pi júl 27, 2012 12:13:23, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sounds77
Hifista


Založený: 05 júl 2007
Príspevky: 227

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 15:19:28    Predmet: Odpovedať s citátom

BV má pravdu, treba riešiť podstatu problému. V praxi to býva tak , že k nelineárnemu zdroju signálu sa pripojí zosilovač, ktorý to už nemôže reálne zachrániť a potom príde na rad ,,ladenie´´ elektrónkami, exotickými káblami, filtrami, ..... Súbežne s ignorovaním akýchkoľvev akustických úprav posluchovej miestnosti. Mario -problémom často nie sú uši, ale to čo je medzi nimi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 16:09:25    Predmet: Odpovedať s citátom

sounds77 napísal:
.....Mario -problémom často nie sú uši, ale to čo je medzi nimi.

Odfiknúť !!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 18:26:12    Predmet: Odpovedať s citátom

chlapi, dennodenne pocujem, ze problem je uz v nahravacom studiu, pri masteringu apod. Nie vzdy clovek pocuva iba "hajentove" nahravky. To je vec jedna. Ale zamyslel sa niekto uz nad tym, ze za celu eru, co clovek reprodukuje, nikto nenasiel tie BEST repra? akekolvek riesenie reprosustav, pretoze tie realne su vzdy dost velky kompromis oproti "gitare pri taboraku"?
_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 18:55:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Největší sranda ale je, že to slavné Troelsovské ladění není vůbec dělané na pozvolný pokles, ale naopak na pozvolný růst směrem ke středům a pozvolný pokles na výškách. Ovšem aniž by o tom autor věděl Smile.
On jaksi chybně skládá nearfield měření přímo s farfield měřením a přitom ignoruje bafflestep. Takže v reálu mu tam uberte bafflestep na basech, což dělá podle umístění -3 až -6dB; zhruba na 500Hz už je to nula (přechod je plynulý).

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
matwej.sk
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2010
Príspevky: 65

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 19:19:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechcem sa nikoho dotknut, ale trochu to znie tak, ako by niektori z nas mali pocit, ze su jedini, ktori tomu co robia rozumeju a ostatni ani len netusia o com to cele je...Taketo keci ma vedia fakt dostat...

BTW. Skoncite s tym OFF TOPICOM! Ak to admin cita nech zmaze co sa netyka temy, dakujem. Deti nech sa idu hrat na smetisko...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 19:19:59    Predmet: Odpovedať s citátom

man.earth: možno už niekto našiel "tie BEST repra", ale to sa nedozvieme pretože už určite nechodí na fóra si o tom pokecať.
Pozvolný pokles, pozvolný nárast, nearfield, farfield,..... a autor vlákna sa môže opäť opýtať "akýže projekt to začať?"
Edit po matwejom príspevku: Už som ti to napísal, budeš si musieť vybrať sám podľa toho čo sa bude najviac páčiť tebe samému. A už som ticho, idem lebo mi prihoria koláčiky v pieskovisku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matwej.sk
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2010
Príspevky: 65

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 19:27:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebudem sa pytat...Mna tie technicke kecy a mudrovanie tych, ktorym asi ide iba o to byt za "najmudrejsich" nezaujimaju. Ked to bude hrat tak, ze sa mi to bude pacit pre mna za mna moze byt vyhybka aj z kravskych hovien (teda ak nebude smrdiet Very Happy). Mam niekedy pocit, ze staci, aby boli vsetky grafy a technicke dogmy splnene a potom predsa "musia" tie bedne hrat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 19:36:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Choď si v kľude dostavať domček,no a potom keď už budeš kľudnejší a vyrovnanejší si určite nejaký projektík vyberieš. Ass kissing

Naposledy upravil gazy dňa St január 19, 2011 22:20:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matwej.sk
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2010
Príspevky: 65

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 19:39:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem co kecas debiliny. Zacali sa tu vadit o tom kto ma vacsiu pravdu...Ja som iba povedal, nech to robia niekde inde a nech sa tu nepredhanaju kto je najmudrejsi...Nikomu som nic nehovoril ani som na nikoho neutocil.

K tomu co ta viedlo k takymto srackam co Ti z huby vypadli sa radsej ani vyjadrovat nebudem...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Stug
Nádejný hifista


Založený: 21 júl 2009
Príspevky: 71

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 21:07:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Čauko chlapci. Super sa to tu rozbehlo.
Matwej začínaš sa mi lúbiť: Wink
citácia:
Ked to bude hrat tak, ze sa mi to bude pacit pre mna za mna moze byt vyhybka aj z kravskych hovien

Presne tak! Ak ti niekto ponúkne posluch svojho produktu choď a vypočuj si ho.
Stojí to zato! Nekupuj mačku vo vreci! To že sa trochen odbočí od témi je OK aspoň to má šťavu nakoniec nič iné si na fóre tohto typu ani nemohol čakať. Musíš vedieť čítať medzi riadkami aby si si vybral to pravé orechové pre tvoje uši.

BV: Teda ak budem počúvať rovné bedne tak ich mám počúvať s perinákom alebo bez??

Check napísal:
citácia:
Apropo přemýšlím, že udělám pro VMA-II nastavovací výhybku, ať si každý přidá ubere basů podle místnosti/umístění a libosti.

Mám taký pocit že ťa naša plodná diskusia na Audiowebe k 10" basáku SS 26W/8861T00 inšpirovala pokriviť charakter tvojej výhybky?? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 21:20:22    Predmet: Odpovedať s citátom

matwej
Ak nechceš nič počuť, si na najlepšej ceste vyhodiť pár tisíc EUR. Tvoja vec. Počul si niečo z toho, o čom uvažuješ??
stug
Kľudne počúvaj aj v perináku....Confused (netuším, čo tým perinákom myslíš..)
"Musíš vedieť čítať medzi riadkami aby si si vybral to pravé orechové pre tvoje uši. "
Doteraz som si naivne myslel, že reproboxy sa vyberajú hlavne ušami, nie čítaním medzi riadkami. Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Stug
Nádejný hifista


Založený: 21 júl 2009
Príspevky: 71

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 21:24:26    Predmet: Odpovedať s citátom

BV: Veď ja som to písal Matvejovi nie tebe aby čítal medzi riadkami. Wink
Zapametaj si ak tu niekedy ešte budeš čítať o perináku vec že tým je myslený "SUBLÓFER". Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 21:35:18    Predmet: Odpovedať s citátom

K rovnej bedni je "perinák" akurát na "pokrivenie"..
Ale ani matwej si čítaním (ani medzi riadkami) zvuk nevyberie, chce to ísť počúvať, a nedať na reči.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Stug
Nádejný hifista


Založený: 21 júl 2009
Príspevky: 71

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 22:03:34    Predmet: Odpovedať s citátom

To som rád že máš tiež ten názor že periňák sú len vyhodené prachy a prežitok!
Teraz nerýpem ale ja som ešte nepočul rovno ladené bedne ktoré by zahrali aj tu najspodnejšiu oktávu šťavnato a sýto ako by hrali s periňákom plus stredy a výšky by hrali bez toho aby na mňa prskali a kričali.
Ak niekto pozná takéto stĺpiky napíšte značku.
Alebo ak má niekto takéto DIY stĺpiky ozvite sa a Matwej má problém vyriešený a ja si ich tiež rád pôjdem kúpiť.(ak budú lepšie ako tie moje) Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matwej.sk
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2010
Príspevky: 65

PríspevokZaslal: St január 19, 2011 22:16:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Kedze som sa rozhodol, ze pojdem cestou DIY, som si vedomy toho, ze nie vzdy je mozne projekt pocut skor ako ho dotycny sam zrealizuje. Je fakt, ze hotove znackove bedne si mozem vypocut, ale aj si za to nasledne aj patricne zaplatim (ak ich kupim). DIY projekt ma okrem toho, ze presne viem co pouzijem vyhodu aj v tej zabave z toho, ze si nieco postavim a casto ide nakoniec, ako mnohi radi prezentuju, o repro, ktore prehraju konkurenciu s podstatne vyssou cenou...Ci to tak skutocne je, je vzdy na posudeni jednotlivca...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Št január 20, 2011 02:19:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Stug napísal:

check napísal:
Apropo přemýšlím, že udělám pro VMA-II nastavovací výhybku, ať si každý přidá ubere basů podle místnosti/umístění a libosti.

Mám taký pocit že ťa naša plodná diskusia na Audiowebe k 10" basáku SS 26W/8861T00 inšpirovala pokriviť charakter tvojej výhybky?? Very Happy

Čím bych se měl prosímtě inspirovat?
Prostě jsem zaznamenal poptávku použít tyto repro i ve větší místnosti než bylo původně zamýšleno tečka.

Doporučuji zakladateli threadu, ať si zajede poslechnout jak komerční bedny, tak DIY od více lidí. Každá liška chválí svůj ocas, ucho ale marketingové keci, kterých je internet plný, neošálí.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
matwej.sk
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2010
Príspevky: 65

PríspevokZaslal: Št január 20, 2011 10:48:06    Predmet: Odpovedať s citátom

check napísal:

Doporučuji zakladateli threadu, ať si zajede poslechnout jak komerční bedny, tak DIY od více lidí. Každá liška chválí svůj ocas, ucho ale marketingové keci, kterých je internet plný, neošálí.


Absolutny suhlas...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Stug
Nádejný hifista


Založený: 21 júl 2009
Príspevky: 71

PríspevokZaslal: Št január 20, 2011 21:14:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Check: Dajú sa niekde na Slovensku počuť tie tvoje bedne??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Št január 20, 2011 21:17:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Zatím asi ne. Na Slovensko už jsem sice nějaké dokumentace a měniče pro VMA-II odeslal, ale počítám, že zatím nejsou hotové bedny. Jeden Slovák má u mě objednanou i truhlařinu, ta bude do 14ti dní hotová.
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
zajogungster
Hifi obsluha


Založený: 05 december 2010
Príspevky: 33
Bydlisko: Blatnica

PríspevokZaslal: So január 22, 2011 16:25:10    Predmet: Odpovedať s citátom

chlapci Very Happy zaujímavá debata.... človek sa učí stále a ak sa môžem pridať k teme tak som poskladal za nejaky ten čas cca 15 párov rôznych bední a zistujem, že zakaždym sa dá ist vyšie a to predtým hralo ok. to dalšie zas lepšie atd atd...

čo tym chcel básnik povedať : ide o to , že aj ked sa takato diskusia zvrhne do iných vôd, tak je to predsa aj len na niečo dobré.

medzi riadkami a aj v riadku, všetko je v poriadku Laughing niekedy stačí malá hovädina a človek si na nu spomenie v tej spravnej chvíli a chybu pri tom či onom projekte odstrani skôr než bude neskoro.

Aj tak je to potom na nič, ked si človek vypočuje toho svojho oblubeneho interpreta na niečom radovo a cenovo v desiatkách tisícov €€€€€€€€€.

to sa už len usmejete a povzdychnete: ,, škoda že tu nie su práve ludia z tohto fora čo tu tak oduševnene mudrovali "

_________________
..Čo poviem to sedí, nerád by som sedel, za to čo poviem "
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Stug
Nádejný hifista


Založený: 21 júl 2009
Príspevky: 71

PríspevokZaslal: Ne január 23, 2011 20:27:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Matwej: Ak ťa to nebude obťažovať vedel by si mi prezradiť päť tvojich najobľúbenejších interprétov a albumov. Rád by som si ich vypočul čo to vlastne počúvaš. Dík!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 2 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist