Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Aky projekt zacat?
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jano399
Nádejný hifista


Založený: 15 marec 2009
Príspevky: 58
Bydlisko: BR

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 21:03:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Visaton CONGA alebo Experience V20.....ale aj tie su pre teba az prilis audiofilske (bez urazky)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matwej.sk
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2010
Príspevky: 65

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 23:00:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Stug: bohuzial tymto smerom som sa nikdy neuberal. Vyrastol som na, pre Vas asi nie hudbe, Eminem. Takze ak nieco tak z neho. Marshall Mathers LP je klasika. A potom uz to ide od deviatim k piatim. Mozem aj tazko definovatelny styl The Lonely Island. To je taky funny hop Smile Akon je tiez ok Smile

Paci sa mi vsak aj nieco od Enya, mnozstvo hudby z filmov. Dam niekolko prikladov na YT:

http://www.youtube.com/watch?v=BWAhVbayGv4
http://www.youtube.com/watch?v=DKCccyZvtIo
http://www.youtube.com/watch?v=_Od6CxrhqKk

Tiez mozem The kings of leon. A fantastickou pesnickou je Requiem for a dream.

To je to, co ma napadlo behom par prvych par sekund. Musim vsak povedat, ze pocuvam to na co mam naladu. Ak by mal niekto naladu rozpravat, ze co to za hudbu a podobne, prosim kusnite si do jazyka (azda chapete preco)...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 11:46:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Na mluvené slovo je ideální nějaký širokopásmák 200-6000Hz Smile
U hudby jsi limitovaný těmi věrnými basy co požaduješ. Tam je to otázka peněz. Napiš kolik jsi ochoten zaplatit, od toho se to bude odvíjet.
Co tak zkusit poslechem třeba http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=10408 ?

_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 13:07:44    Predmet: Odpovedať s citátom

On chce do toho vraziť 3000 euro............
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matwej.sk
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2010
Príspevky: 65

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 14:00:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Bubuxin, ale to je strop Smile A nie ze automaticky sa musi vsetko hybat na hranici 3000 €. Preto je tam to DO...Smile Kazodpadne zvazujem Jazzmana od Troelsa a tiez pekne vyzera ten CONGA projekt. Musim este nieco prelustrovat pozistovat co by kolko stalo a dalej premyslat, pripadne hladat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 16:03:45    Predmet: Odpovedať s citátom

A ty bedny co má N.A nebo Mongol by se do té ceny nevešli ? To jsou pěkné kousky.
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 16:04:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Troelsove projekty je možno škoda na hudbu akú počúvaš, ale to sa dá zmeniť. Modifikovaný Visaton Conga mám doma vyše 2 roky. Tie mongolove (Accuton+Eton) sa páčia aj mne Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 16:07:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobré bedny jsou fajn. Když jsem je testoval, tak jsem použil i pár jazzových skladeb a nějaký spiritual a zjistil jsem, že se mi to líbí Smile
Třeba věci jako Gospel train-Gospel train-03-I'm on my way

_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mongol
Hifista


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 196

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 18:27:51    Predmet: Odpovedať s citátom

do 3.000E se žel za měniče a vexli nevejde, jsem velmi zvědav na konečnou verzi N.A s 15-ti palcem, jinak bubuxine, až tu budeš na hiendu, dojeď si poslechnout mí betony, budu dělat verzi z masivu, něco jako Kharma Exquisite, bez diamantu, ale snad trochu víc profi, zatim sušim dříví
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 19:14:34    Predmet: Odpovedať s citátom

"A ty bedny co má N.A nebo Mongol by se do té ceny nevešli ? To jsou pěkné kousky."

Pěkné kousky to jsou, ale nevím o tom, že by byly k mání jako nějaká skládačka, bez ohledu na to, že se nevejdou do stanovené cenové hranice. Ještě tak původní Lucidy a z druhé ruky.

To mongol
už se to blíží, rád Tě uvidím až si uděláš výlet na sever Smile

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 19:18:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to je škoda. Hraje ti to hezky i když trochu moc nahlas.
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matwej.sk
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2010
Príspevky: 65

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 19:46:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem co mongol postavil. Mozno som to uz videl, ale mam v tom gulas. Ten Troelsov Jazmann bol podla neho ladeny tak, aby to hralo od spodu.

Vobec nechapem preco by ich bolo skoda. To musim pocuvat jazz alebo vaznu hudbu, aby boli vsetky bedne ok? To su take zvlastne reci trochu...

Lucidy som ani nezvazoval. Bohuzial sa mi nepacia a celkovo ma nejako nevzali. Pre objektivnost vsak dodavam, ze skutocne som ich nepocul, takze moj prvodojmovy nazor vychadza cisto z toho co som videl alebo cital...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Stug
Nádejný hifista


Založený: 21 júl 2009
Príspevky: 71

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 20:59:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Kde a kedy je HE výstava??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mongol
Hifista


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 196

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 21:43:46    Predmet: Odpovedať s citátom

vystava:
http://high-end-praha.cz/cz/Date_time.htm
bedny:
http://fracel.rajce.idnes.cz/2010-02-10_eton/#VMAII.jpg
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 21:49:37    Predmet: Odpovedať s citátom

mongol: to je ponuka, ktorá sa nedá odmietnuť. Ešte uvidím ako sa k tomu postavia prípadní spolucestujúci. Betónové bratislavské bedne som počul, hrajú fakt vynikajúco. Po dizajnovej stránke sa mi páči aspoň nejaký drevený prvok.
matwej: ja len aby si nebol sklamaný z ujačaného a usičaného zvuku bez basov. Ale tie soundtracky môžu byť, takej hudbe rozumiem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 21:59:36    Predmet: Odpovedať s citátom

" Bohuzial sa mi nepacia a celkovo ma nejako nevzali. Pre objektivnost vsak dodavam, ze skutocne som ich nepocul, takze moj prvodojmovy nazor vychadza cisto z toho co som videl alebo cital..."

To je běžný a smutný jev výběru hifi od monitoru. Už založení podobných vláken je sice dobré k rozproudění nějaké diskuse, kde se může objevit i pro někoho sem tam zajímavá informace, ale naplnění touhy po jednoduché a jednoznačné radě pro tazatele se jaksi nekoná.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 22:40:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Mě se z těch DIY docela líbí Jazzman
http://www.troelsgravesen.dk/jazzman.htm

_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matwej.sk
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2010
Príspevky: 65

PríspevokZaslal: Ut január 25, 2011 23:33:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Mongol: Jasne uz viem. Toto by bolo super, keby som to mal kam dat...Keby som riesil nieco "for life" tak by som sa k tomu staval inak. Teraz je to KOM PRO MIS!

Mne sa ten Jazzman tiez pozdava. Je to relativne kompaknte repro. Viac momentalne do bytu nevtrepem.

N.A. bohuzial. Tak to niekedy chodi. Ty si tiez nekupis auto, ktore je na fotkach uplne nepekne, hoci jazdit to moze skvele. Budes hladat nieco co nielen dobre jazdi, ale aj sa ti paci...A o tom to je...Ale nehovorim, ze by som nazor nezmenil. Povedal som, ze by som neuvazoval, nie ze nikdy by som svoj nazor neprehodnotil - napr ak by som vypocul...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: St január 26, 2011 07:54:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Upozornil jsem na obecný jev zde, nešlo o odezvu na hodnocení designu mých beden.
Jsou ne fotogenický lidi, bedny i auta, a ty „krásný“ se rychle okoukají.

Ti co si toho už dost prošli vyžadují líbivé a „moderní“ designy až na druhém a spíš třetím místě.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: St január 26, 2011 10:16:04    Predmet: Odpovedať s citátom

matwej.sk tak počkej jestli někdo nezkritizuje toho Jazzmana a zkus to. Co bych se zeptal, je centrované umístění repro. Prý je vhodnější je dát mimo střed kvůli odrazům. Takže umístění jako

_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matwej.sk
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2010
Príspevky: 65

PríspevokZaslal: St január 26, 2011 14:42:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Viem, ze sa davaju mimo osy, ale v tomto projekte to nema tak navrhnute. Man.earth mi ochotne poskytol este jeden projekt. Vola sa to Faktum Scan Speak. Je to podobna koncepcia ako Jazmann...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St január 26, 2011 15:44:01    Predmet: Odpovedať s citátom

"ochotne" sa smejem, pardón. Faktum má rovnako ako Conga (to je asi Hobby Hifi ladenie, rozumej "odvodené od BBC ladenia") podľa mňa trochu blbo zvolenú deliacu frekvenciu medzi stredom a basom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St január 26, 2011 15:56:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten stredobas to zvlada, s nejakym BBC to nema nic spolocne, je to rovne, pod "uhlom" su charky z uhlu...Skor troels ma ten hlinik dost vysoko ladeny. Je to vec pohladu, ja som za styl Faktum. A inak Conga original je dost ostra.
_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St január 26, 2011 16:04:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Kde si počul Congu? Možno je to prejav materiálu použitých meničov.
Že to zvládne sa nehádam, ale aký to bude mať dopad na zvuk? V Conge dokonca použili AL130M, čo je čistý streďák s kratšou cievkou ako AL130. Vlastne aj Faktum má SS 15M 4531 čo je streďák. V žiadnom prípade nechcem porovnávať Visaton so Scan Speakom, ale aj ten by sa potešil keby ho naladili minimálne o oktávu vyššie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matwej.sk
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2010
Príspevky: 65

PríspevokZaslal: St január 26, 2011 18:00:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak neochotne...Ja rozumiem, ze kazdy alebo drviva vacsina to robi z nejakym zamerom, nie som naviny...Ani nevies kolko ludi sa mi ozvalo, ked som napisal, ze nieco chcem riesit. A hned ako som nevyhovel v niecom sa diskusia skoncila. Je mi jasne, ze tu uz sa pomaly nenajde clovek, ktory bez vedlajsich umyslov pomoze alebo poradi...Tak to vsak na Slovensku chodi. ja som napisal, aby sa niekto vyjadril, kto pocul alebo poradil nieco lepsie. Obcas mi to pride, akoby tu cakalo zopar ludi, ktori iba cakaju kedy nieco predaju, takze vsetko co tu odznie beriem s rezervou...

Kazdopadne zacinam mat pocit, ze sa snad nenajdu normalne bedne, ktore by vyhovely poziadavkam...Akoby som si na to, aby som vobec mohol pocuvat hudbu musel hned kupit alebo postavit ultimatne bedne...

A este jeden postreh. Nech sa na mna nikto neurazi, ale zatial som nepocul skoro nic ine ako kritiku na spomenute projekty. Na vlastne spomedzi vas vsak nikto nic zle nepovie...Akoby iba zopar vyvolenych vedelo robit bedne a rozumelo hudbe...Nech sa na mna nikto neurazi, ja tomu do takej miery nerozumiem, ale ak sa na to pozeram nestranne tak sa nemozem tomuto pocitu vyhnut...

Kazdopadne kazdu !!!konstruktivnu!!! diskusiu privitam a som vdacny skutocne. Preto som toto vlakno zalozil...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
leko
Hifi obsluha


Založený: 22 november 2010
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: St január 26, 2011 18:21:52    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
.... Obcas mi to pride, akoby tu cakalo zopar ludi, ktori iba cakaju kedy nieco predaju, takze vsetko co tu odznie beriem s rezervou...


nie si sam, potom ako som zalozil temu, ze chcem kupit bedne do 2000 euro ale neviem ake to bolo rovnake. Tolko ochotnych obchodnickov sa hned prebudilo a snazilo sa mi nieco podstrcit. Na tomto fore trvalo dost dlho kym som sa dozvedel nieco rozumne.
Pozor vela ludi len papagajuje co niekde citali a vobec to nemaju z vlastnej hlavy. Dalsia polovica ti chce predat nieco co ked kupis uz sa toho nezbavis Rolling Eyes

Daj si viacej casu a hlavne si zachovaj zdravy rozum a odstup. Pretoze tu sa dozvies fantazmagoricke veci a je len na tebe odhadnut co je realne a co uz su kraviny. [/i]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: St január 26, 2011 20:15:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Taková levnější plnorozsahová bedna musí mít alespoň 8" basák - tzn kombinace 8",4/5",1" je pro tebe ideální. Z projektů, které se volně povalují po internetu, je rozhodně troelsův jazzman pro tebe nejvhodnější. Nebo raději levnější varianta předělat do užší a vyšší ozvučnice:
http://www.troelsgravesen.dk/3WClassic.htm
Já bych to ale udělal jinak a také jsem to tak udělal - viz moje projekty.

Máš pravdu, že každý ti bude doporučovat to svoje. Každý to svoje vyvíjel, protože si myslí, že udělá lepší bednu než ostatní. Zamyslel bych se proč, jsou některé projekty volně ke stažení...
Poohlédnul bych se mezi placenými projekty, které už tu byly několikrát opakovány. Od BVAudia by se ti mohla líbit SLIM3D.
A proboha jeď si už něco poslechnout, takhle od počítače nic nevybereš.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Stug
Nádejný hifista


Založený: 21 júl 2009
Príspevky: 71

PríspevokZaslal: St január 26, 2011 20:53:02    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Bubuxim napísal: Betónové bratislavské bedne som počul, hrajú fakt vynikajúco.


Bubuxim zdá sa ti že hrajú lepšie ako tie tvoje? Ak áno vieš to popísať v čom?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matwej.sk
Nádejný hifista


Založený: 29 september 2010
Príspevky: 65

PríspevokZaslal: St január 26, 2011 20:55:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Vsak pojdem. Nemal som momentalne cas sa tomu venovat...Akurat tak na nete poskulovat po veceroch.

No to preco su niektore projekty free a ine za peniaze je aj o mentalite, pristupe k veci a o tom, preco to vlastne ten dotycny robi. Je to presne ako so software, niektore su velmi uzitocne a su jednoducho free, ine hoci na h2o, ale beztak sa za ne plati...To, ze za nieco zaplatim este neznamena, ze je to kvalitne...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St január 26, 2011 21:10:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak aby som ti vysvetlil niečo o osobnom prospechu z mnou poradených projektov. Je nulový a navyše ochotne či neochotne poskytnutý projekt Faktum... vieš odkiaľ je? Z časopisu Hobby Hifi ktorý som kúpil, naskenoval a upol (áno, som sprostý zlodej) na audioweb. Urobil som to s niekoľkými číslami, ktoré ma dokopy stáli asi 100 euro a dosť času so skenovaním. Že Troels poskytuje svoje projekty free znamená, že má prospech od firmy ktorá predáva komponenty a meniče.
Každý z nás má iné preferencie podľa ktorých si vyberáme čo sa nám páči. Takže ti fakt ostáva iba chodiť a počúvať. Ja som ti už prezradil kde je k tebe najbližšie pistoleho Monacor, aj to že mám doma skoro Congy.

Stug: Už len tým aký je rozdiel v meničoch, Visaton sa nedá porovnávať s Focalom. Betóny v BA majú všetkého akosi viac. 13 palcový basák, o jeden zosilňovač viac,..... Hrajú tak prirodzene, že ťa to až prekvapí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 3 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist