Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Tesla cd
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
nstar
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 máj 2010
Príspevky: 526

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2011 11:32:26    Predmet: Tesla cd Odpovedať s citátom

zdravim, chcem Vas poziadat o rady, jedna sa o to, ze chcem zohnat Tesla cd player. Asi by to mala byt 911...ale chcem vediet ci robili aj nieco lepsie, pripadne mi ponuknite ak je na predaj

diky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Eric Appla
Hifista - pokročilec


Založený: 02 marec 2007
Príspevky: 406
Bydlisko: Chislehurst, Kent, United Kingdom

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2011 13:24:48    Predmet: Odpovedať s citátom

MC900/901 byla lepsi

celokovova neprustrelna

_________________
Ich meine es Ehrlich
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
nstar
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 máj 2010
Príspevky: 526

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2011 13:31:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Eric Appla napísal:
MC900/901 byla lepsi

celokovova neprustrelna


diky za reakciu, nechcem musrovat ale pocul som prave, ze 900/901 boli najhorsie. Ale neviem ci je to pravda preto sa tu vypytujem....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Eric Appla
Hifista - pokročilec


Založený: 02 marec 2007
Príspevky: 406
Bydlisko: Chislehurst, Kent, United Kingdom

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2011 13:32:53    Predmet: Odpovedať s citátom

jde o to v cem, mechanicky byly lepsi, elektricky ne. jestli chces krasny stary stroj pak 900/901 je lepsi volba, 911 je uz takovej standartni low end plastak bez ducha
_________________
Ich meine es Ehrlich
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
nstar
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 máj 2010
Príspevky: 526

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2011 14:49:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Eric Appla napísal:
jde o to v cem, mechanicky byly lepsi, elektricky ne. jestli chces krasny stary stroj pak 900/901 je lepsi volba, 911 je uz takovej standartni low end plastak bez ducha


ta 901 sa mi paci dizajnom najviac, ale jedna sa mi aj o zvuk. Chcem nieco co z nich malo najlepsi zvuk a bolo spolahlive. Udajne by to mala byt 911 ale hovorim dizajn jednoznacne vyhrava 901.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Eric Appla
Hifista - pokročilec


Založený: 02 marec 2007
Príspevky: 406
Bydlisko: Chislehurst, Kent, United Kingdom

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2011 15:02:02    Predmet: Odpovedať s citátom

zvukove byla 911 lepsi, co se tyce spolehlivosti tak to bys mel investovat do noveho CD prehravace protoze optika v tehle strojich starne a nikdy nevis kdy se odporouci do vecnych lovist
_________________
Ich meine es Ehrlich
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tom
Hifista


Založený: 17 jún 2007
Príspevky: 100

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2011 17:56:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Tady máš střeva 901 - 911 rozdíl je vidět na první pohled :
http://www.repromania.net/tesla/tesla-cd-prehravace-mc-911/tesla-cd-prehravace-mc-911.php
http://www.repromania.net/tesla/tesla-cd-prehravace-mc-901/tesla-cd-prehravace-mc-901.php
no a tady můžeš pohledat jaká byla kde mechanika a D/A
http://www.dutchaudioclassics.nl/the_complete_d_a_dac_converter_list/#P
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 331

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2011 19:12:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja osobne vlastnim MC911, ale pravdupovediac, by som ju nevymenil za ziadnu inu, 900/901 dizajn sice fajn, ale inak nic moc.
Mam aj MC902, sice ma digi vystup, ale zvukovo na 911 nema.
Nejake foto Smile
http://s177.photobucket.com/albums/w214/zdenoeddie/Tesla_MC911/

a creva 902
http://s177.photobucket.com/albums/w214/zdenoeddie/Tesla_MC902/

_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nstar
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 máj 2010
Príspevky: 526

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2011 19:30:13    Predmet: Odpovedať s citátom

chlapi diky za nazory a odkazy a foto. Podla mna je najkrajsia 901, no ale dal by som samoska prednost zvuku, cize asi sa poobzeram po 911...
podla mna su to nadherne stroje, snad sa mi podari nejaku suprovu zohnat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 331

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2011 19:46:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Este sa vratim k tej optike, ano je to pravda, 911 mi zozere doslova aj pivni tacek, ale 902 uz si vybera, originaly berie, ale palenky uz nie tak presvedcivo. Keby som mal na to (verim ze raz ano), tak urcite kupim novy Canor CD2, krasny stroj so super zvukom, naviac osadeny lampami, pre mna akurat Smile , uz som ich niekolko pocul, takze ruku za ne do ohna kedykolvek.
_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nstar
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 máj 2010
Príspevky: 526

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2011 19:58:05    Predmet: Odpovedať s citátom

zdenoeddie napísal:
Este sa vratim k tej optike, ano je to pravda, 911 mi zozere doslova aj pivni tacek, ale 902 uz si vybera, originaly berie, ale palenky uz nie tak presvedcivo. Keby som mal na to (verim ze raz ano), tak urcite kupim novy Canor CD2, krasny stroj so super zvukom, naviac osadeny lampami, pre mna akurat Smile , uz som ich niekolko pocul, takze ruku za ne do ohna kedykolvek.


nechcem byt snob ale palene cd nemam, a ked cosi tak to dam radsej na pas...ale proste ta Tesla ma fascinuje, nijako sa netvari a je pritom podstiva a kvalitna. Mam JVC, na ktorom som nenasiel ziadne nedostatky - je to prekvapujuce a nie preto, ze je moje. Ale chcem tu Teslu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 331

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2011 20:37:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasne rozumiem.
Co sa tyka CD, som nuteny napalovat, vela titulov su na original CD nezohnatelne, bohuzial.

_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nstar
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 máj 2010
Príspevky: 526

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2011 20:44:56    Predmet: Odpovedať s citátom

zdenoeddie napísal:
Jasne rozumiem.
Co sa tyka CD, som nuteny napalovat, vela titulov su na original CD nezohnatelne, bohuzial.


jasne, ja to nijako nezhadzujem, ale som rad, ze niekedy niekto vymyslel magneticky zaznam a LP...
kazdopadne bude asi problem zohnat Teslu v stave ako si asi predstavujem a neviem nemam nijake skusenosti s aukrom ale vsimol som si tam to, ze kazdy vsetko nazyva high end alebo top super a bez hanbydavaju tieto privlastky uplne obycajnym konzumnym spotrebnym shitom co nestoja ani za rec, takze neviem ci ma vobec zmysel tam cosi riesit
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 331

PríspevokZaslal: Pi marec 04, 2011 22:25:53    Predmet: Odpovedať s citátom

911 som kupil pred tesne pred vianocami, za dost nekrestansky peniaz (60), a tiez zo super stavu bol nakoniec jeden segment displeju v prdeli, vid foto (dost casta zavada, ale zase na druhej strane, ostatne veci ozaj super stav).
Treba mat aj trochu pritom stastie.

_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fitter
Hifista - pokročilec


Založený: 16 september 2009
Príspevky: 250

PríspevokZaslal: So marec 05, 2011 06:59:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som majiteľom dvoch zostáv Tesla MC900+AZS222, Tesla MC911+AZS223+NC470.
Tá MC900 ma fascinovala už od strednej školy a zháňal som ju asi 10 rokov až mi bola náhodne ponúknutá z dobrých do dobrých rúk. Nejako náhodne som potom vykšeftil aj ten silič v striebornej farbe.

Zdieľam vyššie uvedené názory, MC900, podstivá mechanika a plnohodnotná elektronika, no staršie a jenoduchšie prevodníky, zvukovo málinko slabšia, 6,5kg vážiaci stroj. MC911, jednoduhšie obvody, 80% nahradené plastom, no lepši a modernejší prevodník, ten samý mám aj v Revox-e B226, toto všetko sa odrazilo na hmotnosti okolo 4kg.

Forever: Revox..., Mazda MX-5, and Mig29...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nstar
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 máj 2010
Príspevky: 526

PríspevokZaslal: So marec 05, 2011 13:43:36    Predmet: Odpovedať s citátom

pekne ste mi to tu popisali, dakujem za nazory...
teraz mam chut kupit 901 aj 911 - tu sa blbo volia kompromisy, jedna hra lepsia a druha je poctivejsia...len blby dotaz, Tesla asi nerobila ziaden 38,05 kotuc, ze?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: Ne marec 06, 2011 17:22:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Doporučujem ako doplnok či dizainovku , konštrukčne je to odpad ,jednoduche zapojenie , odflaknuté napájanie , šitózne operáky JRC , ale mnoho možností úprav na druhú stranu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
nstar
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 máj 2010
Príspevky: 526

PríspevokZaslal: Ne marec 06, 2011 19:28:37    Predmet: Odpovedať s citátom

ravenman napísal:
Doporučujem ako doplnok či dizainovku , konštrukčne je to odpad ,jednoduche zapojenie , odflaknuté napájanie , šitózne operáky JRC , ale mnoho možností úprav na druhú stranu


preco si myslis, ze to je tak?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Haxna
Hifista


Založený: 23 november 2006
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: Ne marec 06, 2011 19:32:08    Predmet: Odpovedať s citátom

ravenman

JRC-cka? Kde a jakej typ? V žádný MC900, 901, 902, 911 jsem je neviděl. Všude jen 5532 Signetics, nebo LM833 Motorola.. JRC možná až v pozdějších letech, ale hlavně jako sluchátkáče. A že by JRC byl takovej shit ?? Shocked

CD951: TDA1547 + 2x 5532 JRC Laughing

http://www.dutchaudioclassics.nl/img/info/philips/philips-cd951/groot/S6301344.JPG
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: Ne marec 06, 2011 20:22:00    Predmet: Odpovedať s citátom

mne je jedno že to dávaju i do vlajkových lodí , to je proste realita , sériové cdčko či sony 779 alebo cd960 od philipsu budu mat vzdy zprasené zapojenie a najdete tam aj suntove operaky , vsetko treba upravit aby to hralo ako ma , je to kruta realita , vyrobca či Sony alebo Philips nemajú ani jednú vlajkovú lod zapojenu a skutocne vyspikovanu tak ako by clovek ocakaval , ked sa pozuries na vnutrnosti takych masin tak ti je hned jasne ze to bude hrat ako krava , jasne hraje ako krava ale nie tak dobre ako by mohlo , sám mam kruto uravenu Sonku ne-espirit CD 950 s TDA1541 , zvysene kapacity v napajani, lepsia regulacia , schotky , prevodnik bez smd kondikov, tantaly , blokacie ... , keby ste poculi ako mi hraje ta Sonka by ste neverili , s prehralom to detailami a udernostou vydrbe cely vlajkovy Philips CD960 alebo aj Marantz CD84 (14bit 1540+filter SAA7040) a to sú prístroju nemorálneho cenového pôvodu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Haxna
Hifista


Založený: 23 november 2006
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: Ne marec 06, 2011 20:30:24    Predmet: Odpovedať s citátom

ravenman napísal:
vsetko treba upravit aby to hralo ako ma


Very Happy Tak k tomu vlastně není co dodat.

nstar

Nemusíš nic řešit. Všechno hraje blbě a musel by ses v tom vrtat.. Takže nic nekupuj. Thumb up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: Ne marec 06, 2011 21:09:58    Predmet: Odpovedať s citátom

to sa dalo ocakavat ze napises ked tomu nerozumies, ja som nic take netvrdil , len som uviedol ze kazdy prehravac i tych top kategorii ma zbytocne kompromisy a niekedy 1000 korunovou investici ich mozes vysvyhnut uplne niekam inam
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Haxna
Hifista


Založený: 23 november 2006
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: Ne marec 06, 2011 23:21:22    Predmet: Odpovedať s citátom

ravenman napísal:
to sa dalo ocakavat ze napises ked tomu nerozumies, ja som nic take netvrdil , len som uviedol ze kazdy prehravac i tych top kategorii ma zbytocne kompromisy a niekedy 1000 korunovou investici ich mozes vysvyhnut uplne niekam inam


Nstar chce koupit CD player TESLA!! na hraní, jen neví který, protože se mu líbí ten, který je osazen 14 bitama a zpravidla hodnocen, jako zvukově horší. Co jsi mu poradil? Velký kulový, jen kecy, jak je uvnitř šitózní, že je dobrý jen na čumění a nakonec machrovinku o jakémsi primitivním tunění Soňáka s řádnou dávkou samochvály, což nstara evidentně vůbec, ale vůbec nezajímá, bo má prostě zájem o TESLU. Vlastně by si nemohl koupit ani jiný, protože dražší přehrávače, na který by patrně cenově nedosáhnul jsou dle tebe vyčubený, bo výrobci jsou blbci.
O tom, čemu já rozumím víš velký prd. Před 17 lety, kdy jsem dělal tyhle primitivní tunění palyeru bez nějakého internetu, ty jsi s za sebou s největší pravděpodobností teprve tahal kačera. Takže příště zůstaň při zemi a než začneš hodnotit "odbornost" druhých, začni především tím, na co se zakladatel vlákna ptal, tj. který z TESEL pořídit a proč. Cool

nstar
Já bych šel do MC911. I bez zásahu je velká šance, že budou elyty nejen ve zdroji OK (modrý TF vydrží dost) a TESLA používala kolem TDA1541 proti většině běžných PHILIPSů (včetně MC902) velmi kvalitni TC205 místo keramiky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nstar
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 máj 2010
Príspevky: 526

PríspevokZaslal: Po marec 07, 2011 15:26:32    Predmet: Odpovedať s citátom

je mi jasne, ze ta Tesla nie je najlepsia masina sveta. Viem dat dohromady prachy na drahsi stroj ale preco? Bude lepsi? Aky, aka cenova hladina dobehne tu Teslu? Ja mam doma player, s ktorym som spokojny ale chcem ju ako doplnok k ostatnej zostave - a je to trvalka, evidentne. Je ale pravda, ze nehodlam dat do prehravaca 10000€ a ani polovicu. Situacia zhruba taka. A nemam ani extra zaujem tu Teslu tunit, proste najradsej ju chcem taku aka sa predavala a aj s tym co dokaze...nemyslim si, ze to bude shit
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Haxna
Hifista


Založený: 23 november 2006
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: Po marec 07, 2011 17:01:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jsem to pochopil. Proto nechápu "výkřiky do tmy" od "těžkých tunerů" typu ravenman. Sežeň si nějakou pěknou 911 a jednu povrchově podrbanou za pár babek s funkčním laserem na díly a myslím, že Ti vydrží velmi dlouho. Nemocí těchto přehrávačů jsou snad jen displeje. U některých pomalu odchází řídící brouk a vypadávají některé segmenty. Když koupíš s plně funkčním, dá se udělat poměrně jednoduchá úprava, která tento problém minimalizuje. Pak snad ještě občasné nevyjíždění šuplíku na CD. Stačí lehce máznou a případně vyměnit vytahaný řemínek od motorku. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 331

PríspevokZaslal: Po marec 07, 2011 19:07:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Haxna: potvrdzujem Smile ja tu chybnu MC902 drzim na diely v podstate...
_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: Ut marec 08, 2011 17:20:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Možno to vyznelo na hovno , ospravedlnujem sa , nie som žiaden tuner ani nikedo kdo tu hani Teslu , len som chcel tym povedat ze skoda ze tam je tolko kompromisov oproti navrhu Philipsu . Sam neznášam ludi čo si hovoria tunery či už v elektronike alebo inde , sú to väčšinou diletanti a vedie velky hovno o tom co delaji , takze si vyprosujem take pomenovanie . Este raz sa ospravedlnujem ak moj prispevok tak vyznel , niekedy pisem velmi rychlo a potom to tak dopadne . Ravenman
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Fitter
Hifista - pokročilec


Založený: 16 september 2009
Príspevky: 250

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2011 21:42:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Faktom zostáva, že zakladateľa vlákna zaujímali stroje v pôvodnom stave. nakoľko viem, že táto mašina je sama o sebe vysoko hodnotená a cenená za svoj pôvodný vzhľad a zvuk. Z vlastnej skúsenosti viem ale aj to, že sme raz na jednom prehrávači povymieňali kondenzátory okolo prevodníka a výtupných filtrov+výstupné operáky. Vo zvuku došlo k podstatným rozdielom. No MC-čka tuning nepotrebujú. Keď tak nejaký, tak vymeniť výstupný kábel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2011 15:11:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak podľa toho čo vidím na obráku tak má 1540tku DAC s lžkou slova 14 bit + oversampling ,decoupling kondenzátory sú kermaického smd typa (ohromnňe zastiera hudobný prednes), dalej iba jeden opamp na dva kanály a ešte k tomu šitózny JRC 4552 s malým slew rate , je pomalý a bez detailoch ,suchý , v najájaní žiadne väčšie kapacity , regulátory sú v poriadku ,diody obyčajné . Sú to relatívne nenákladné úpravy a určite tú Teslu posunú niekam výš . Osobne mám výborné skúsenosti s vyradením digitálneho filtra , len záleží ako sú tu prevedené mute obvody , niekedy to je riaden kravál a praskot pri pauze či pri preskakovaní skladieb, napríkladu mojho Grundigu CD8400
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Fitter
Hifista - pokročilec


Založený: 16 september 2009
Príspevky: 250

PríspevokZaslal: Pi jún 17, 2011 06:33:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže testovali sme....

Stroje Tesla MC900,911, Pioneer PD7050, Revox B226, Musical Fidelity Elektra E60, Revox H2.

Nahrávka: Mike Oldfield: The Song of Distant Earth, ToTo: Best...

Slúchadlá Sennheisser HD280 Pro...

Výsledok? Možno pre niekoho rozpačitý, no rozdiely boli tak minimálne, že sme ich definovali v percentách a v podstatných rozdieloch...

1: Pioneer PD7050, veľmi vysoká čistota a fantastické priestorové podanie,
2: Musical Fidelity Elektra E60, Snáď asi o 5% horšie priestorové podanie,
3: Tesla MC900, Pri zachovanej čistote asi o 15% horší priestor, presne tk isto sa správal aj Revox B226,
4: Tesla MC911, Revox H2, medzi týmito dvoma strojmi sme sa z
hodli na vzájomnom rozdieli 2%, rozdiel oproti pajácovi 18%...

Neskôr ešte test linearity, (Sinus a nahrávka -60, -80Db), rozzdielový test syntetickým signálom, víťaz Pioneer, najlepšie si s tým poradil.

Neviem, čo dodať. Testovali to 3-je uši, jedny odborné, jedny mladé, ale zasvätené, jedny úplne, (vraj barbarské) laické. Výsledok je štatistika.

A také moje laické zhrnutie: osobne mi viac zvukovo reže MC900, oproti 911. Mechanicky a aj estetickejší stroj. V opuse ho používali na kontrolu mastrov ujovia zvukári a vraveli, že pri iných strojoch, (čo tam mali k dispo,) neboli citeľné jemné spodky....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist