Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

High End Praha 2011
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 15:02:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Kazzatel.

....nevím co konkrétního není jasného.

Dawsoo

....nebylo napsáno ZA PRD,ale "..měla stejné připomínky,tedy stejné jako já."

A možná byla škoda,že jsi na HEPu nebyl,mohl bys srovnat to co jsme slyšeli my s tím,co jsi pak slyšel ty.

Jinak zde už asi 2-3x padlo,že v neděli to bylo (o dost) lepší než v sobotu = potvrzuji a psal jsem to hned po HEPu,přičemž v době,kdy jsem tam v neděli byl,nebylo ani méně lidí než v sobotu a poslouchala se obdobná hudba.Dle mého došlo k nějaké úpravě.
-------------------------------------------------------------------------------
Jinak k porovnávání NA. Opravdu se Pavle musíš takto onanovat?

Pokud zde padlo,že ANTE byly z jakéhokoliv důvodu "zklamání",tak samozřejmě bráno v nikoli absolutní hodnotě vůči "plebsu ve většině roomů,ale v očekávání toptop topu a z tohoto pohledu.Takže tvé srovnávání a porovnávání vzhledem ke známým věcem kolem Lucidů a tebe
je docela úsměvné.
Myslím si,že jak Dawsoo tak Rolnička to napsali přesně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 17:06:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Padla tu zmínka, že probíhá jemné doladění Ante. To je určitě dobře, ale napadá mě, jestli by pro bedny této velikosti (a cenové kategorie) nebylo vhodnější doladit je přímo u zákazníka s ohledem na konkrétní poslechový prostor ? Ten bude mít nepochybně větší vliv, než nějaké drobné nuance ve výhybce.
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 17:19:10    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA ak si priplatis tak budes mat aj farebnu hudbu! To ako nesranduj, uz si videl niekoho kto by to robil?

Zmenis rozlozenie v miestnosti a hned budes volat ladičov?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Polmo
Hifista


Založený: 31 júl 2007
Príspevky: 129
Bydlisko: kusok od Trnavy

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 17:24:13    Predmet: Odpovedať s citátom

vanadoo to snad nemyslis vazne Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 17:29:18    Predmet: Odpovedať s citátom

U větších typů Wilson Audio je to součást dodávky (vhodné umístění technikem na místě a polohování horní části reprosoustavy, sklon a horizontální nastavení).
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 17:38:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Polmo nikde som necital, ze by niektora firma robila doladovanie vyhybky u zakaznika. Ktora to prosim robi? Tu farebnu hudbu som myslel ironicky.... Wink

PMA: Ale to nie je to na co poukazoval OPA Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 20:10:02    Predmet: Odpovedať s citátom

vanadoo: tys o tom možná neslyšel ale já ano, američtí výrobci jako wisdom audio ale i obyčejný avalon to dělají. Je naprosto běžné že se dělají bedny například s různým laděním spodku podle toho jestli jdou do papundeklu (USA) nebo do betonu (EU) A toto se dolaďuje kupodivu ve výhybce,.
_________________
XAES, DISPRE2, TM audio CFB400, 3P ETON 11" SS 7" BG planar
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 20:24:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Pistole: Ja sa nehadam, ale ani pri Wilson audiu som o tom nepocul. To ze tie naklony nastavuju to som cital, ale ci existuje nejaka specifikacia vyhybiek pre taky ci onaky priestor, zial nie Sad.
OPA skor poukazoval na automaticky servis doladenia u zakaznika, ale k tomu sa skor vyjadria samotny tvorcovia ci budu aj nejake specifikacie vyhybiek .... , a ako som uz povedal, ze som este o niecom takom nepocul, tak som skor presvedceny ze nie (ale mozem sa mylit) Wink

Inak ma napadlo, ze by malo vyznam zalozenie noveho vlakna ANTE v spravnej sekcii, lebo tak ci tak sa tu uz viac diskutuje o ANTE ako o HE Laughing

Dovolim si doplnit este nasledovne: Je mozne si prostrednictvom jamperov navolit preddefinovane hodnoty, uroven, atd. (pravdepodobne aj pistole na to narazal) napr. ako tu : http://s1.imgupload.cz/img/23441/R5CMo/P1030216a.JPG , ale neverim ze niekto bude doladovat vyhybku a prepajkovavat suciastky na zaklade miestnosti zakaznika.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 23:04:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Já a kašpar, to se Ti šášo povedlo, mrkni kdo má na hlavě rolničky.
Jak se do lesa volá....

Když jsi ze mě tahal po skype začátkem dubna 2009 informace ohledně tunění vyhybky u Tvých Skyline 2000 tak jsi ze sebe dělal mého kámoše a teď co se tady od Tebe všechno nedočtu!?

Dodělal jsi takovéhle dílo, objednávky se jen hrnou jak všude šíříš, miliony tedy tečou na účet a Tebe takhle doslova rozběsní, že si někteří dovolili napsat, že se jim to v sobotu na výstavě nelíbilo. Takovéto reakce bych opravdu nečekal od spokojeného, vyrovnaného a bohatého mladíka.

Tak se chlapsky přiznej, že jste to do neděle přeladily a ještě na tom teď trochu děláte.
Hm, ale to by se pak muselo přiznat, že to měření není všechno, a ty uši jsou sakra třeba. Já mam vlastní měření rok, ale Ty ho nemáš vůbec a bez V.B. si ani neuprdneš. Laughing

Nepochybuji o kvalitách Mundorfu, ale na rozdíl od tebe, mám tu na stole dva kondenzátory z jejich absolutně nejvyšší řady (tys je nikdy neviděl jinak, než z obrázku)“
Je úsměvné, že jsem tohoto výrobce vůbec nezmínil. Ty je máš možná na stole, ale po těch kydech cos vypustil o tom dost pochybuju, kdežto já je mam v bednách. Na testování jsem si pořídil všechny čtyři z černé řady SUPREME, tedy i ty nejvyšší modely Silver gold oil
Cenu za Mundorfa nazíváš extrémní, i když je celkově podle druhu součástky zhruba stejná až o cca. 20% vyšší za obdobný produkt od Janzena. Ale chceš za bedny částku, kterou normální člověk vydělá za 20 let a neušetří ani za celý život. Máš ty hodnoty nějak pokřivené, ne.
A desetinásobek prodejní ceny Lucidů nejsou výrobní náklady celých Ante beden, natož jen čelních desek, to je výsměch všemu, to jsi mě teda pobavil. Ukázka klasické megaoblbovačky, která se snaží ospravedlnit kosmickýma materiálama či nevídanýma technologiema nesmyslnou cenu.

Tyto byly srovnávány poslechem s řadou Jantzen Silver a oproti jiným kombinacím, zde nebyly shledány žádné rozdíly či posun v kvalitě
Tak jste použili málo rozlišující zařízení, nebo špatné uši.

Na straně druhé, při komunikaci jsem se z jejich strany setkal s poměrně arogantním přístupem, který mne dosti odradil, nemluvě o ceně, kterou považuji za extrémní.“
No jestli jsi vystupoval jako teď tady, tak se není čemu divit. Asi ty součástky měli poslat zadarmo a být rádi, že budou ve „Tvých“ bednách a vystavíš jim vyhybku na výstavě.

Je zábavné číst tvoje moudra o tom, co je předražené a co ne
Jsem rád, že se umíš pobavit i nad něčím co neexistuje Laughing Cenu jsem nikterak nehodnotil! neřeším to, protože vždy jde o to, jestli se na to najde kupec, a za polovinu se najdou lidi co to koupí už jen kvůli slevě dvě mega.

Když tak vyzdvihuješ to provedení skříní, proč má ten lak takové mouchy, no mouchy, jsou to pořádné masařky? Na Lamborgini se nic takového nevidí, ale šejkové v zahraničí na takové drobnosti nehledí, jasná věc.

Vehementně porovnáváš a komentuješ Lucidy, bedny které jsou mimochodem 30x levnější. Myslím, že už není vůbec nutné cokoli dál psát.

Až za rok budete mít bedny vyladěné, budou mít dokonalou povrchovou úpravu a odpovídající krmení, tak bych si vzal oblek, ledvinku nechal doma a přišel bych se Ti poklonit, ale neudělám to za tu prasárnu cos tu dnes předvedl.
Myslím, že bys pro svůj biznis udělal nejlépe, kdyby ses věnoval jemu a tady to po sobě zase vše smazal jako jsi to udělal před dvěma lety.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Timerobber
Banned


Založený: 21 jún 2007
Príspevky: 460

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 23:28:08    Predmet: Odpovedať s citátom

--

Naposledy upravil Timerobber dňa Ne marec 13, 2011 14:02:08, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 23:39:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Timerobber a N.A.
Pánové, nebudu se vám míchat do odborných otázek, ale tón debaty a používané invektivy se mi pranic nelíbí.
Uberte trochu z té agresivity a třeba se i něco zajímavého dozvíme, tohle nemá moc cenu.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 00:00:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Proč? Jen ať diskutují, klidně ostřeji. Mně spíš štve, když přijdu do obchodu a chci nakoupit běžné věci, přitočí se všudepřítomný personál a zeptá se, jak mi mohou pomoci? Já chci přece nakoupit, ne aby mi někdo pomáhal. Jo a ještě to mají napsané na zádech. Prostě komunikujme trochu normálně, nemusíme si pořád mazat med kolem hub.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 00:18:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Já bych to spíš viděl na soukromou poštu nebo osobní setkání. Myslím, že tohle není uplně ideální způsob debaty. Navíc to o bednách řekne prd. Hoďte sem třeba fotky a obrázky ze stavby a měření.
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 00:46:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale o tom to přece neni. Ta jejich debata je o hovnu a nikoho nezajímá. Je to jen píchání se do žeber a NA s tim začal.
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
david.a
Hifista


Založený: 28 jún 2009
Príspevky: 207
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 08:30:33    Predmet: Odpovedať s citátom

jardag69 napísal:
Já bych to spíš viděl na soukromou poštu nebo osobní setkání.

Já bych navrhoval souboj za úsvitu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 09:00:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto nie je ziaden suboj vyrobcov, je to vsetko osobne. A potom ide o to kto ma vacsie ego a kto vie ako narabat s argumentami a kričať.
Pravdou je vsak to, ze ziaden vyrobca ktory predava niekolko milionove stroje nepouziva az takuto formu argumentacie (vid napr. spor Ferrari vs. Ford oznacenie pickapa a formuly) Smile
Taketo nieco obchodu nikdy nepomoze, ale mozno ten co ma zaujem o niekolko milionove zariadenia, tak si ich kupi a je mu jedno co to robi, hlavne ze to stalo velku sumu Laughing
A ten kto chce, tak si robi kadejakych "DIY bastardov" (teraz neviem ci ten nazov je pouzity vo vseobecnosti pre DIY, alebo len na konkretneho vyrobcu) a oslovi tych co nemaju miliony Wink

Dost bolo filozofovania, vystava uz davno skoncila a dozvuky pominu. Posun sa uvidi az o rok ... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 09:01:47    Predmet: Odpovedať s citátom

vanadoo napísal:
Pistole: Ja sa nehadam, ale ani pri Wilson audiu som o tom nepocul.


U Wilsonů se též dostavuje poměr pásem (odpory). Nemluvím jen na základě čtení, ale praktických zkušeností s Wilson Audio Maxx u P.B. v Luxtone v r. 2003.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 09:33:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Takováhle animózní pseudodiskuse nemá smysl, neboť nezúčastnění si bez názorného předvedení rozdílů v součástkách si z ní nemohou nic odnést. Pře o tom, zda je lepší paštika ze slavičích jazýčků či spíše husa po vésetském způsobu, krmená shnilými rybami, taky nepřinese nic tomu, kdo žmoulá suchej chleba. Navíc je legrační, když si uvědomíte, jaký testovací materiál je k poslechu použitelný, jak je digitální formát nedokonalý...to je ten pravý průser, ne nějaký koďan, jeden se zlatejma okrajema vs jiný se zlatejma proužkama...takže chlapci klid, oba máte výčnělek opravdu dlouhej a uvádějící někoho do tranzu a mělo by vám bejt jedno, že to není ta samá osoba, opravdu všem se ani líbit nemůže... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 09:38:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Popis nastavení Maxxů je na

http://www.stereophile.com/floorloudspeakers/324

citácia:
Wilson has allowed for fine adjustment of tonal balance to accommodate room placement and, to a lesser degree, the variations in system sound that result from different combinations of source and amplification components and cables. These adjustments are generally left in the hands of the Wilson dealer, and are made via the relatively small Caddock metal-film power resistors used for mid- and treble-driver protection. These are bolted to a heatsink and are accessible under an alloy coverplate on the back of the head module. Independent ±0.5, ±1, and 1.5dB adjustments are possible for the mid and treble sections. In case of gross overload, these resistors go harmlessly open-circuit and are easily replaced, even if they do cost much more than an ordinary fuse. Fuses have complex thermal behavior that can be audible; the Caddocks remain sonically transparent until they fail.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 10:03:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Bulkmetalový odpory Caddock mají extrémně malý teplotní koeficient a navíc mají pojistnou funkci, to víme taky, stejně dobře jako Venca Wilsonů... Wink že je záhodno poměr jednotlivých pásem dostavit dle použitého poslechového interiéru taktéž...vliv pojistek a polyswičů jsme si taktéž odzkoušeli ( proto jsme použili aktívní ochranu pomocí relé )...takovýhle detailů je tam povícero a bude-li třeba, budou zmíněny v návodu - o nich jsme ochotni diskutovat, ale s fundovaným člověkem, ne s někým, kdo si myslí, že sežral všechno moudro světa a že jen on má pravdu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 10:12:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Informace o Wilsonech jsem psal proto, že několik diskutujících zpochybňovalo, že by existovala možnost nastavování velkých reprosoustav u zákazníka, podle konkrétního prostoru, akustiky a i použitých komponentů. Podle mě konkrétní informace má vyšší hodnotu, než dohady nebo zamlžená informace.

Nepochybuji o tom, že jste si něco vyzkoušeli, ale přesto mám právo se domnívat, že Dave Wilson má, vzhledem několika desítkám let práce s velkými reprosoustavami nejvyšší třídy v reálu, nejen v simulátoru, praktických zkušeností více.

Na čistě osobně-invektivní část příspěvku nebudu reagovat.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 10:23:36    Predmet: Odpovedať s citátom

To nebylo na tebe, ale obecně...jistě, že má asi víc zkušeností, ale není jedinej...zdejší diskuse se dostala do osobní roviny, což je chyba, to nikam nevede...diskuse o použitých součástkách, dyzajnu a provedení jsou taktéž na hovno, obzvláště pak s těmi, kteří ani vzdáleně neuvažují o tom, že by si něco podobného koupili - a to ani od jinejch výrobců ...takovýhle mudrování je jen o kyselý prdeli diskutéra a jeho malosti, o ničem jiným....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
STUDIO_ESO
Hifista


Založený: 25 marec 2010
Príspevky: 103

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 10:47:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Timerobber napísal:
N.A.
Krásně napsáno. Měl jsem si tě vyfotit.....vrstvou ručníků.
Kurňa Přemku, je sice fajn že jsi pánům sdělil to zásadní o jejich práci (ale to jsi mohl i dřív), je taky pravda že tě asi vyprovokovali, ale jádro pudla je jinde, ne?

Ta bedna stojí šest míčů. Jenom tři bohatí odsud si to můžou dovolit: Macura, Dudek a já Smile. První dva si to nedají do cimry kvůli óbrrozměru. Mě to nedovolí žena a taky statik. Tím jsme potenciální kupce z tohoto prostoru vyčerpali…

Takže jediný validní argument je „pět na stole v českejch“. Ať už hovořím o ceně bez DPH, nebo o slevě za vystavený kus. Opakuju, PĚT NA STOLE V ČESKEJCH. Kdo je položí, může mít názor na zvuk a žádat úpravy, ne? Do té doby je to jenom kdo dál, kdo výš. Plus „kamarádi“ vs. „nekamarádi“… Jestli to chceš prodávat jako stavebnice, je tohle dobré místo. Jestli jako finál, musí se to řešit jinde, jinak a s naprosto jinými lidmi. Tady je to ztráta času bez ohledu na to, jaký ten produkt ve finále je. Nechci být cynický, ale pří té ceně se to vždycky půlce lidí líbit bude a půlce nikoliv, bez ohledu na skutečnou zvukovou kvalitu produktu. Prostě je jedno jak to hraje. Bůh mě netrestej Smile.

Josef
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
durgo
Hifista - pokročilec


Založený: 23 január 2007
Príspevky: 250
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 11:31:22    Predmet: Odpovedať s citátom

ja si objednám ANTE ako zadné repro do domáceho kina
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tony
Hifista


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 117
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 11:48:09    Predmet: Odpovedať s citátom

durgo napísal:
ja si objednám ANTE ako zadné repro do domáceho kina

...a čo si dáš potom do spálne - tie nové veľké Lucidy? Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 11:48:55    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
...zdejší diskuse se dostala do osobní roviny, což je chyba, to nikam nevede...

Naprosto souhlasím.

kazzatel napísal:
...diskuse o použitých součástkách, dyzajnu a provedení jsou taktéž na hovno, obzvláště pak s těmi, kteří ani vzdáleně neuvažují o tom, že by si něco podobného koupili...

V tom případě debata s tvůrci produktu skončila.

Pokud budou mít ostatní potřebu povídat si o Ante mezi sebou, asi jim v tom nemůže nikdo bránit.

Musím ale dodat, že na tomto fóru bylo už mnoho debat o produktech (HiEnd), které svou cenou byly diskutujícím zjevně nedostupné a nikomu to nevadilo.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
durgo
Hifista - pokročilec


Založený: 23 január 2007
Príspevky: 250
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 11:54:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Tony napísal:
durgo napísal:
ja si objednám ANTE ako zadné repro do domáceho kina

...a čo si dáš potom do spálne - tie nové veľké Lucidy? Shocked


do spálne si dám repro čo sa neexponuje na žiadnom fóre...
ak je niekto na fórum odkázaný tak je evidentne v ťažkej kríze Wink
viď miestny Horst Fuchs s teleschopom a podobný...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 12:26:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Pánové a případné dámy,je mi líto že se to takhle zvrhlo,myslím si že za to mohu asi víceméně já,protože jsem si dovolil věc pochválit a polemizovat o tom.Ale nemohl jsem si pomoci jsem už takovej pokud jsem u něčeho přesvědčenej že je to dobrý tak to napíšu,bez ohledu na to esli se to hodí nebo nehodí do krámu, stejně jako jsem to udělal u šroll Soundgarden na který se onehdá ještě na lopuchu taky plivalo,stejně tak jako jsem to udělal u Casea Sirius,stejně jako jsem to udělal i u Prestandart II nebo Pistoleho CFB AMP.Pokud mě něco zaujme... Hifi a potažmo hiend pomalu přestává bejt o tom hlavním, ale zvrhává se to v přeměřování orgánů či ventilování starejch křivd či sympatií nebo antipatií... Je mi to líto že to takhle dopadlo pokud jsem někoho urazil tak se omlouvám za svá slova,nicméně na tom co si myslím a co jsem řekl to nic nemění...

Lukáš ani Pavel Dudek sem asi opravdu neměli raději vůbec nic psát protože OPA měl pravdu v tom že informace o výrobku či řešit to tady kde zjevně a logicky není ani jeden potenciální zákazník nemá vůbec žáden smysl. Já je ale chápu je to jejich dítě a jako každej správnej rodič si svoje ratolesti pokud na ně někdo hází špínu je logicky brání. Nic víc bych v tom neviděl.. A pokud si někdo ,myslí že takováhle věc potřebuje promo na nějakejch bastlířskech fórech, aby se o ní vědělo tak je s prominutím tak trošku blázínek a uplně mimo obraz.

Vše v Míru David
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 12:54:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesně tak, ty bedny jsou dost dobré na to, aby si své kupce našly mezi lidmi, kteří mají dost peněz a naopak nemají zapotřebí, aby jim radil někdo ze slovanetu.
Už jen proto, že se patrně ani nedozví, že něco takového existuje.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: So marec 12, 2011 13:17:27    Predmet: Odpovedať s citátom

To je samozřejmá věc. Potíž je v tom, že se neunese jiný než předpokládaný názor. Pokud je diskusní fórum o tom, aby se na něm diskutovalo, tak snad je na něm možné vyjádřit svůj osobní názor na nějakou věc, komponent, zvuk. Pokud ne, a akceptované je jen chválení a pochlebování, ztrácí diskusní fórum smysl. Pokud je reakcí na osobní názor to, že se někdo urazí, někdo začne být primitivně vulgární nebo osobně útočit, pak asi něco není v pořádku.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Ďalšia
Strana 12 z 15

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist