Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

OFFTOPIC - B.M.C. Audio - High End pre strednu vrstvu
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Pi apríl 29, 2011 17:21:10    Predmet: Shock Odpovedať s citátom

BV napísal:

....To nie je moja pravda, to je meranie objektívnych parametrov prístrojmi, je to výsledok fyzikálnych faktov..... Nikoho nezosmiešňujem, len kritizujem používanie lži v marketingu, udávanie vymyslených parametrov alebo zatajovanie skutočnosti. Ak sa ti to páči, kľudne sa nechaj oblbovať ďalej.


...a siahanie na pipíky je zdôvodnené, či sa nám to páči, či nie, koho si vyberiete, ten má smolu, takže si nabudúce rozmyslí, s čím sa tu bude nadrapovať.

Inak kazzatel pár príspevkov naspäť prezradil, že nedokážete sluchom analyzovať skreslenie 5%. My "oblbnutí" sme na tom automaticky rádovo
horšie, ale aj tak sa pýtam, je to skutočne pravda? Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi apríl 29, 2011 17:34:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ani já nemám zájem v rámci nějakého testu dělat Cimrmannovi křoví, nebo nedejbože poslouchat případně jeho " monológní diskusi "....čili se mnou nepočítejte, ani kdyby uspořádal Címa husí hody...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: Pi apríl 29, 2011 17:44:08    Predmet: Re: Shock Odpovedať s citátom

palipol napísal:

...Inak kazzatel pár príspevkov naspäť prezradil, že nedokážete sluchom analyzovať skreslenie 5%... Shocked

Inak to napísal mimochodom Pasul Mr. Green
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi apríl 29, 2011 18:42:35    Predmet: Odpovedať s citátom

palipol
Napísal to naozaj pasul, je to asi v duchu tohto jeho výroku z iného fóra
citácia:
Re: Souboj Titánů 4.6.2011 od boxer v dnes, 17:01
Tvrdím taky co chci,tak jak ty.

a bolo to "trochu" inak, niekde tu na fóre to je , stačí hľadať. A tých "pipíkov" už nechajte na pokoji, je to trápne..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Pi apríl 29, 2011 19:25:21    Predmet: Dohoda. Odpovedať s citátom

BV napísal:
palipol
Napísal to naozaj pasul, je to asi v duchu tohto jeho výroku z iného fóra
citácia:
Re: Souboj Titánů 4.6.2011 od boxer v dnes, 17:01
Tvrdím taky co chci,tak jak ty.

a bolo to "trochu" inak, niekde tu na fóre to je , stačí hľadať. A tých "pipíkov" už nechajte na pokoji, je to trápne..


Adminovi to nie je trápne, tak som to tiež použil, vystihuje to daný stav.
Všetko má mieru,OK, skúste to pochopiť aj Vy a podporí Vás aj opozícia. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Pi apríl 29, 2011 19:28:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevím jak vy, ale já rozeznám zkreslení svého převodníku, pokud má 0.05% (kmitající operák) či 0.001% (OK). Je to krásně slyšet. A je to slyšet i na zesiku se zkreslením 0.05% vz. 0.003%. Pokud to někdo neslyší, pak není důvod se honit za nějakou lepší aparaturou a stačí mu ke štěstí i Ayre za půl mega s 0.22% Smile.
Jinak celá tato debata je o hovnu. Prodal jsem asi dvacet dac převodníků. Skoro všechny byly laděné na mé uši, tedy tak jak mně se to líbilo, tedy čisté, rychlé, detailní, vzdušné a odpovídalo to i nejnižšímu zkreslení.
Ale našli se i takový, kterým se zvuk nelíbil. Že je tam moc výšek a málo to huhle (basy nemají pořádné koule) atd. Tak jsem jim tam narval jiné operáky, sice to mělo o něco vyšší zkreslení, ale zvuk byl pěkně lampový a oni si jen libovali.
A vo tom to je. BV má rád zvuk jako já, tedy čistý, bez zabarvení, realistický, i když u špatných cd nepříjemný. A pak jsou tu takový jako Boxer, co mají rádi zkreslující zesiky, které barví, jsou to vlastně hudební nástroje, protože na výstupu je pozměněný signál, který i u špatných cd nesere. A pro každího znich je to to nej, ten hudební etalon.
A oba se budou hádat, zbytečně, o tom, co je dobře. Každý má svou pravdu a tu si nemají navzájem nutit. Problém je v tom, že nějaká pravda neexistuje a je to dáno právě tím, že každý máme jiný vkus.
Teď se bude jednat jen o to, zda ti dva jsou schopni toto pochopit, jít do sebe a příště se na takové debaty vykašlat. Je lepší takový promarněný čas raději věnovat vývoji ještě lepšího zesiku, koníčkům či rodině.
A abych se tím řídil, končím tady s touto hloupou debatou a jdu se věnovat rodině.

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: Pi apríl 29, 2011 20:34:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Thumbs up Thumbs up Thumbs up

Myslím,že tento karfíkov výstižný príspevok je dôstojným zakončením tohoto vlákna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi apríl 29, 2011 22:26:43    Predmet: Odpovedať s citátom

sss

Naposledy upravil boxer dňa Ne máj 01, 2011 15:10:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Pi apríl 29, 2011 22:50:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Boxer - Zde to nemá cenu řešit. Stádečko je hezky zmáknuté a nejde z toho ven. Nechal bych to už být.

Gazy - Hezký pokus o manipulaci. Ovšem 5% zkreslení nepoznal jen a jedině BVa. Bylo to na jeho TOP přístrojích. Víc už si nepamatuji, ale někde to tady půjde dohledat. Pokud to nebylo smazáno. Následné pokrytectví k recenzentům, kterým nevadí 2% zkreslení už radši nekomentuji. Nedopadlo by to dobře.

Kazzatel - Doneslo se ke mě něco o tvém Ante a Mediacontrol. Vysvětluje to i tvou klasickou jedovatou reakci. Osobně mě do toho nic není. Hodnotím jen ten zvukový projev, co byl předveden na výstavě v Praze. Tento zvuk není vhodný pro mě a pro mou peněženku také ne. Nechápu kde jsi přišel k tomu snobství. Považuji se stále za holoprdelníka, jakých je tady tak 99%.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2011 05:55:19    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Víc už si nepamatuji, ale někde to tady půjde dohledat

Tak hľadaj.. bolo to cez "koniec" s TDA2020, ktorý používam, na meranie reproduktorov , rovno z PC (CD napalovať sa mi nechcelo..) reproduktory tiež neboli top, ale najmenšie dvojpásmo... a niečo som tam predsa len poznal.. takže to bolo zase "trochu" inak, ako tvrdíš.
edit
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=5286&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=tda2020+skreslenie+test
"prvá je trochu lepšia,druhá je len syčanie,stena intermodulačných produktov "
"astrud se 7 hlasy je skutečně bez přidaného zkreslení a bez JAKÝCHKOLIV úprav, pouze narippovaná data"
tu to máš, nič mazané nebolo. Tak ako je to s tou "manipuláciou"?
karfík
Myslím, že každému je jasné, že to vôbec nie je o preferenciách typu "líbí/nelíbí", to je osobná vec každého "soudruha", ale čo je realita, pravda, čo je reprodukcia. To nemá s "vkusom" nič spoločné.


Naposledy upravil BV dňa So apríl 30, 2011 09:39:44, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2011 07:22:22    Predmet: Skreslenie nepočuješ, ale krásne cítiš......... Odpovedať s citátom

BV napísal:

Tak hľadaj.. bolo to cez "koniec" s TDA2020, ktorý používam, na meranie reproduktorov , rovno z PC (CD napalovať sa mi nechcelo..) reproduktory tiež neboli top, ale najmenšie dvojpásmo... a niečo som tam predsa len poznal.. takže to bolo zase "trochu" inak, ako tvrdíš.

karfík
Myslím, že každému je jasné, že to vôbec nie je o preferenciách typu "líbí/nelíbí", to je osobná vec každého "soudruha", ale čo je realita, pravda, čo je reprodukcia. To nemá s "vkusom" nič spoločné.


"Líbí" sa mi, ako ste to odsunul do politickej roviny, aby to líbí/nelíbí bolo na úrovni stoky, evidentne sa Vám to "líbí".......

Som rád, že sa to nakoniec s tými 5% vysvetlilo, nechcel som tomu veriť...a tým pádom aj ostatní sa potešili, že to s nimi nie je také zlé.

Preto s tej súvislosti by som chcel vedieť Váš názor na to, čo napísal Karfik:

"Nevím jak vy, ale já rozeznám zkreslení svého převodníku, pokud má 0.05% (kmitající operák) či 0.001% (OK). Je to krásně slyšet. A je to slyšet i na zesiku se zkreslením 0.05% vz. 0.003%. Pokud to někdo neslyší, pak není důvod se honit za nějakou lepší aparaturou"......
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2011 08:16:28    Predmet: Odpovedať s citátom

palipol
Odpoveď na tú otázku je tu , nie je to síce moja odpoveď, ale dosť s tým súhlasím (výnimočne Smile . THD a IMD (CCIF) sú zviazané, nedajú sa od seba oddeliť (pokiaľ vznikajú na nelinearite aktívneho prvku v ceste signálu.)S DSP algoritmom sa dajú robiť "psie kusy".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2011 09:05:09    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa Št júl 26, 2012 21:45:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2011 09:36:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, byl to vlastně slepý test. Kamarád mi vrátil putovní převodník s těmi jinými operáky, což já nevěděl, že je vyměnil. Převodník jsem si doma pustil a vůbec se mi nelíbil jeho zvuk, byl takový hutný, nečistý, zahuhlaný, necinkal, podobně jako všechny komerční věci v nižších cenových kategoriích s vyšším zkreslením. Vrtalo mi to hlavou, tak jsem to otevřel a zjistil tu výměnu operáků. Zrovna jsem to i proměřil a zjistil to kmitání, které způsobilo vyšší zkreslení.
Ale musím podotknout, že ten kamarád byl se zvukem nadmíru spokojen. Proto od té doby nikomu nenutím svůj zvukový názor, prostě někomu se to líbí čisté a někomu zabarvené.
U zesiků je to obdobné. Málo zkreslující jako DPA či Bryston hrají čistě, rychle ,detailně. Nevýhodou se může zdát ostrost a jaká si chladnost projevu. Pak zesiky z levnějších kategorií s vyšším zkreslením mají pro mne zahuhlaný nečistý zvuk. Já osobně to slyším. Samozřejmě neřeknu z hlavy, tento zesik má zkreslení 0.06% a tento zas 0.008%, ale rozeznám podle čistoty ten s tím vyšším či nižším zkreslením.
Jak jsem psal, mám to i ověřené u daců, kde čistší zvuk odpovídal i nižšímu měřenému zkreslení.
Pokud tomuto Boxere nevěříš, tvoje věc, já jsem si tuto cestu už prošel a prakticky ověřil.
Jdu si pustit Saint Lu, relativně i slušně nahrané, krom výborné hudby.
Jo a Boxere, pokud máš moc adrenalinu v krvi a potřebuješ si ho vybíjet na fóru, přijeď na Slovácko, do Kunovic, skáčou se tu tandemy ze 4000m, výborný zážitek na adrenalin.

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2011 09:40:38    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:

A to jako slepým testem? Chceš abych se ti vysmál? Kecáš jak Palackej.

Pak je tedy obzvláště chutný si přečíst tvý amatérský kecy na Lopuchu a jinde o lowend aparátech,jak je hledáš.


Na tuto nechuť k lidem či k životu pomůže vypnout, zajít si do lesa, poslechnout si zpěv ptáků, nadýchat se čerstvého voňavého vzduchu a dívat se do zeleného a ne jen furt do monitoru, to pak opravdu leze na mozek.

Peace Smile

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2011 11:50:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Off topic ! To karfik : na tom OK Boogie sa skáče z Turboletu,alebo tam lieta aj nejaká MI-8 ??
Inak ako pozerám na webkamere tak vám tam pekne fúka Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2011 12:58:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Off topic !
Ba, skáče se ze L410ky. Krom skoku, který jsem absolvoval jen jednou, je super tam někdy jen tak zajít a pozorovat ty lidi. Ano fouká, ale je krásně.

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2011 14:02:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Off topic ! jj,verím tomu,že je tam dobre i bez ohľadu na počasie.Kto len trocha pričuchne k letectvu a všetkému s ním súvisiacemu mi musí dať za pravdu,že táto atmosféra sa nedá ničím nahradiť.Ja osobne som si teda neskočil nikdy,hoci som mal na to chuť ale bolo to len z pracovných dôvodov,resp. z nedostatku času.Skoro celý profesný život som bol technikom na vrtuľníkoch,ale bohužiaľ som už robím pár posledných rokov v inej oblasti.Ale je mi za tým všetkým veľmi,veľmi smutno a chýba mi to. Crying or Very sad
No ale čože už,taký je život Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2011 14:56:29    Predmet: Odpovedať s citátom

sss

Naposledy upravil boxer dňa Ne máj 01, 2011 15:11:08, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2011 16:24:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Smutné,skutočne veľmi smutné,hodné postpubertálneho fracka...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
audiocz
Hifi obsluha


Založený: 30 august 2009
Príspevky: 29

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2011 18:21:44    Predmet: Odpovedať s citátom

To jsou debaty , jak u blbých na dvoře.... zkreslení 0,00... poznám,nepoznám...DF.. jediné co bezpečně poznáte je kolik za to vysolíte!!!!! nicméně je pramálo kvalitních nahrávek ,skoro nic a už vůbec nemluvím o tom, kde ty aparáty hrají!!!!(akustika) z toho plyne jen to, že radost z poslechu můžete mít i na relativně levné sestavě cca 40tis.(druhá ruka) nové bych nikdy nekoupil... vyhozené investice
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
eLko
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2008
Príspevky: 322

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2011 22:21:36    Predmet: Odpovedať s citátom

par krat som cital u vyrobcov zosilovacov,ze podla posluchu vyberali koncove tranzistory. Cize zasa. Naco sa tu prcat s tymi nula nula prd,ked rozne tranzistory maju rozny zvuk? Budu rovnake merania,ale aj tak to bude hrat odlisne. Kde je realita?

A karfik ty si snad netopier. Chod do NASA,takych tam potrebuju. So vsetkou uctou Smile

bv

tak preco to BMC ma uz asi v 5ich nezavislych testoch rovnake hodnotenia,nikto z 5ich recenzantov nepocul nejake vadiace skreslovanie a prave vyzdvihovali priestor lokalizaciu rychlost? Sranda,ze to je v tych atributoch lepsie ako menej skreslujuci koniec,sudruhovia museli niekde urobit chybu. Neni to divne? Vsetci su drbnuti a my sme svati?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2011 22:40:43    Predmet: Odpovedať s citátom

sss

Naposledy upravil boxer dňa Ne máj 01, 2011 15:11:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne máj 01, 2011 06:01:29    Predmet: Odpovedať s citátom

elko
Hľadaj odpovede sám, viac sa nedá napovedať ..Ale keď apriori nechceš pripustiť, že to môže byť aj inak, ako veríš, tak je to zbytočné. Hlavne keď to nepoznáš z technickej stránky, nemáš možnosť merať a zrovnať si to priamo s počutým. A stačí ti veriť.
Skús si raz urobiť súkromný slepý test s prístrojmi,kde počuješ "zreteľný" rozdiel.
A to vyberanie koncových tranzistorov podľa zvuku? Blábol, ako ostatná podobná reklama. Chabý pokus o zdôvodnenie často nezmyselnej ceny.
Raz som taký "výber" videl v jednom značkovom konci. Bežné MJ15003 preznačené vlastným "štemplom" výrobcu. Ale potom jeden taký koncový tranzistor ako ND stojí 60USD(však sa "náročne" vyberá..), namiesto 2USD priamo od ONsemi. Dobrá "efektivta", nie?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Ne máj 01, 2011 09:47:41    Predmet: Odpovedať s citátom

BV - Ano. Nic nebylo mazané. Ale doporučuji všem, aby si přečetli celé to vlákno až do konce. Tvé kroucení se jak had a následné překroucení celé této záležitosti k obvinění PMA, že si připravuje půdu pod nohama pro následný prodej je opravdu úsměvné. Takže přesně jak jsi napsal. Manipulace.... Je jen podivné, že to vidí jen někteří. Za to ti gratuluji, jak to máš krásně zmáknuté. Fingering
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne máj 01, 2011 13:37:59    Predmet: Odpovedať s citátom

pasul
To je na psychiatra..Kde som čo prekrútil, pozri sa do zrkadla. Keď si prichytený pri jednej lži, vymyslíš si ako obhajobu ďaľšiu. To,čo hovoríš napísal RomanSt...
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=77394#77394
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne máj 01, 2011 14:56:01    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
Karfíku,drž se svých daců a svých výtvorů a neser se do toho,co mám já,když to ani nevíš a ani nevíš "jaký zvuk" mám rád.

Nebo mi to můžeš napsat? A to že si napsal,že máš rád čistý, bez zabarvení, realistický zvuk si přišel na to z tohoto?

já rozeznám zkreslení svého převodníku, pokud má 0.05% (kmitající operák) či 0.001% (OK). Je to krásně slyšet. A je to slyšet i na zesiku se zkreslením 0.05% vz. 0.003%.

A to jako slepým testem? Chceš abych se ti vysmál? Kecáš jak Palackej.

Pak je tedy obzvláště chutný si přečíst tvý amatérský kecy na Lopuchu a jinde o lowend aparátech,jak je hledáš.

A presne o tomto som pri tej agresivite pisal. Karfik napise nieco bez emocii, kde zrovna mozne preferencie BV a tvoje a ty mu napises, ze sa nema do toho "srat". A nasledne ako bonus, ze keca. A ine podobne reakcie predtym aj potom.
Fakt stale nevidis ten rozdiel ?
Pasul: sorry, ale po tom, co si tu opakovanie skodoradostne zosmiesnoval BVho s tymi 5% a po tom, ked sa ukazalo, ze to bolo uplne inak, to prejdes len tym, ze ho pre zmenu obvinis z niecoho ineho ?
Fakt tu z toho rozum stoji, ze (snad) dospeli ludia sa tu spravaju ako testosteronovi pubertaci.
Najvyssi cas to precistit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne máj 01, 2011 15:02:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak napísal:
To Troton - DF je diferenčná metóda, ktorú boxer spomína sná´d v každom príspevku bez toho, že by o nej niečo vedel.

Dik za vysvetlenie, prvykrat som to zachytil pod takou skratkou ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne máj 01, 2011 15:03:14    Predmet: OFFTOPIC - B.M.C. Audio - High End pre strednu vrstvu Odpovedať s citátom

Sem pridu offtopic prispevky z vlakna
B.M.C. Audio - High End pre strednu vrstvu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Ne máj 01, 2011 15:13:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Nikde jsem si nevšiml, že by poznal rozdíl v těch nahrávkách. Je to naprosto přesně v tom duchu, jaké celé to nesmyslné tlačení THD do hlavy všem okolo všude předvání. Napsal jen to, že tam něco divného je. Ovšem to jen proto, že věděl, že tam něco špatného je. A nechtěl vypadat blbě. A on nikdy neuzná, že THD má nulovou vypovídací hodnotu. To je mě jasné.

A klidně čisti Trotone. Jen se divím, že jsi to tak dlouho vydržel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 5 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist