Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Vychutnajte si prenosný audio

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
onetwo
Cinan
Cinan


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ut júl 12, 2011 07:49:23    Predmet: Vychutnajte si prenosný audio Odpovedať s citátom

Je leto, turistika, outdoorové aktivity sezóne. Takže je veľmi vhodné pre tieto malé použitých reproduktorov. Veľmi pohodlné nosenie. V horúcom lete, stromy lemované pešia chodník v parku, počúvanie melodického zvuku hudby, ako si to ah
Polyfunkčné prenosné audio Všeobecne možno karty, USB, mobilný telefón, MP3, FM rádio funkcia je kompletný
http://www.SPAMER_SIKMOOKY.com/cute-piggy-shaped-touch-sensitive-control-mp3-music-stereo-speaker-with-sdmmcusb35mm-pink_p1973.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dadafT
Hifista


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 132
Bydlisko: ostrava

PríspevokZaslal: Ut júl 12, 2011 07:55:12    Predmet: Odpovedať s citátom

dá se tenhle úchyl, co si říká onetwo, gianduonduo, coogooti, kelala atd. nějak zastavit?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vanhalen
Hifista


Založený: 08 jún 2011
Príspevky: 188

PríspevokZaslal: Ut júl 12, 2011 07:59:07    Predmet: Odpovedať s citátom

evidentne neda... nakolko si urcite vymysli nejaku dalsiu prezyvku a bude skodit dalej... Cool PS: googletranslator je na dve veci
_________________
set1: yamaha receiver 4.1, jablko tv, pioneer dvd, tesla vintage skatule, system fidelity vrešti búdy, set2: sony zosik 2.0, klipsch r51m, set3: denon zosik 2.0, klipsch r15m, jablko tv, lg smutný lúč, set 4: imac, focusrite, yamaha HS7
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut júl 12, 2011 08:18:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Vcera som vecer pritvrdil pri generovanych otazkach pocas registracie a zapol dalsie testy a evidentne to nepomohlo. Hoci uz aj clovek musi mat teraz problem s niektorymi otazkami. Bud skusaju (boti) registraciu dokola, kym im neprejde cez nejaku lahsiu otazku, alebo to robia nejako inak (armada Indov rucne ...). Ruky im dolamat ...
Budem si musiet asi prejst logy pre konkretne pripady.
Bohuzial , vzdy bezi nejaka par dnova kampan, co si zaplati nejaky sikmooky zasraty web.
Mozno ale zakazem registracie v tvare meno a email adresa menoNNNN@hotmail, yahoo, live,... (com,cn). I ked nie vsetky su take.

EDIT: A zapol som aj email aktivaciu uzivatelom (takze email adresy musia byt uz realne ...) , co doteraz nebolo nutne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ut júl 12, 2011 12:58:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Nerad bych aby to vyznelo nejak spatne, nechci z toho udelat uzavrenou komunitu, ale treba to nekdorzozvede do nejake prijatelne podoby. Mnohde je registrace mozna jen na pozvanku nebo pozadani admina. Je to asi prace navic, ale dokonale to omezi ty smejdy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut júl 12, 2011 13:36:59    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT napísal:
Nerad bych aby to vyznelo nejak spatne, nechci z toho udelat uzavrenou komunitu, ale treba to nekdorzozvede do nejake prijatelne podoby. Mnohde je registrace mozna jen na pozvanku nebo pozadani admina. Je to asi prace navic, ale dokonale to omezi ty smejdy.

To prave nechcem. Takze som zatial zvolil ten stredny stupen, cize v potvrdzovacom maili je link, na ktory treba kliknut, aby sa konto aktivovalo.
Doteraz nebolo potrebne ani to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ut júl 12, 2011 14:02:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Priznam se, ja to taky nechci, proto jsem napsal at to nevyzni spatne, treba nekdo vi o jine alternative ktera je bezbolesna ale ucinna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut júl 12, 2011 15:54:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Kurvy sikmooke, (c) Bohus Smile
Uz je dalsi registrovany.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Ut júl 12, 2011 17:34:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton:
Nepatrí to síce k téme, ale asi si to tu skorej všimneš. Nevieš v čom je problém pri pomalom odosielaní príspevku do debaty? Mne to totiž už asi mesiac trvá strašne dlho, pokiaľ odíde môj príspevok. Niekedy aj viacej ako minútu. Už som skúšal preinštalovať aj systém (našťastie mám zálohu Ghostom, takže je to otázka 2 minút), ale nepomohlo ani to.
Dodatok po odoslaní:
teraz mi to trvalo asi 3 sek.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut júl 12, 2011 18:04:11    Predmet: Odpovedať s citátom

JC napísal:
Troton:
Nepatrí to síce k téme, ale asi si to tu skorej všimneš. Nevieš v čom je problém pri pomalom odosielaní príspevku do debaty? Mne to totiž už asi mesiac trvá strašne dlho, pokiaľ odíde môj príspevok. Niekedy aj viacej ako minútu. Už som skúšal preinštalovať aj systém (našťastie mám zálohu Ghostom, takže je to otázka 2 minút), ale nepomohlo ani to.
Dodatok po odoslaní:
teraz mi to trvalo asi 3 sek.

Mas pravdu a zrovna dnes poobede sme to zacali riesit (kolega). Problem je na nasej strane webhostingu. Implementovali sme nejake online ochrany na celom webhostingu pre php uploady a zacalo sa to takto prejavovat. Hoci by sa to v tomto pripade nemalo tak spravat, deje sa to pri odosielani niektorych formularov a je to badatelne len pri vacsich weboch.
Uz som to nejaky cas sledoval, ale nevenoval som tomu moc pozornosti, myslel som povodne, ze ide o kratkodobe spicky zataze DB, ale tam problem nie je. Sam som zvedavy, kde udelali soudruzi z NDR chybu.
EDIT: teraz to islo aj mne ok, zrejme sa uz deju zmeny Smile Poobede som to stopoval - 41 sekund.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
michal mishek
Hifista - pokročilec


Založený: 11 január 2009
Príspevky: 344
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ut júl 12, 2011 19:20:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja tomu, ako "BB" funguje, vôbec nerozumiem, ale čisto z logického pohľadu mi napadá riešenie nasledovné: Vpravo hore, kde je v každom príspevku tlačidielko "citovať", by vzniklo druhé s názvom "nahlásiť spam"... ..a po tom, čo by (napríklad) traja užívatelia označili príspevok ako spam, by sa nezobrazil, prípadne zmazal. Po nahlásení a zmazaní (napríklad) troch spamových príspevkov od nejakého užívateľa, by sa mohlo zablokovať celé jeho konto.
Fórum by si tak čistili užívatelia sami.. ..myslím, že každý bez problémov klikne, keď zazrie nejakú kravinu.
Administrátor by mal možnosť "odblokovania" pre prípad, že by došlo k omylu, alebo zámernému zablokovaniu nejakého normálneho užívateľa.

K tomu samozrejme registrácia čo najviac obmedzujúca roboty.

..ale ako píšem "Ja tomu, ako "BB" funguje, vôbec nerozumiem" :-)))

_________________
Curtis Mayfield | Gil Scott-Heron | Stevie Wonder | Roy Ayers | Carmen McRae | Herbie Hancock .. .. Jamie Lidell | Benny Sings | Mayer Hawthorne | Talc...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut júl 12, 2011 20:41:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Potvrzuji dlouhou prodlevu při odesílání příspěvku. velmi otravné.
Registrace až po potvrzení adminem je běžná praxe.
Dokonce lze takto omezit několik prvních příspěvků.
Ale jasně, je to pracné. Stejně jako důsledné a rychlé mazání
těch šmejdů-

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist