Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

HIGH END 2007 - Praha
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Hogy
Hifi obsluha


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 46

PríspevokZaslal: Ne marec 18, 2007 23:28:02    Predmet: Odpovedať s citátom

No koncili jsme az tesne pred sestou kdy tam uz nikdo nebyl,takze to vidim spis na to prehlednuti.

Jinak jsem moc rad,ze se expozice libila a jsem prekvapen kolik tam bylo odsud lidi a ani o tom nevim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 00:00:46    Predmet: Odpovedať s citátom









Naposledy upravil zdenek3 dňa Po marec 19, 2007 00:06:19, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 00:02:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie repro vyzeraju na foto dizajnovo uplne fantasticky !
Nema niekto detailnejsie foto ?

P.S. Kde to ma ten popularny supvolfer ? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
fojo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2006
Príspevky: 582
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 00:09:16    Predmet: Odpovedať s citátom

seas, nebol si nahodou na 3.poschodi len na jednej strane? sroll bol blizko aconov, tak dve dvere vedla...
u mna to vyhral sroll s cd, acon s gramcom (aj designovo mi to sedi..), u srolla mi nieco este trosku chybalo, ale verim ze chlapi tie bedne dotiahnu...
inak BWslimaky plastove, elektrostaty rozplaznute, cabasse gule ble...

zaver>hra mi to doma spokojne, keby boli peniazky na BW nautilus tak si kupim srolla a acon, pekne do dvoch izieb (jedna techno styl, jedna retro)...

_________________
počúvam, teda som (Dynaudio, Ultrasone, Grado)


Naposledy upravil fojo dňa Po marec 19, 2007 00:15:40, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 00:10:38    Predmet: Odpovedať s citátom



Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
seas
Hifi expert


Založený: 25 október 2006
Príspevky: 1236

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 06:59:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Pfizer Spolu UA forum

Naposledy upravil seas dňa Pi december 23, 2022 23:18:44, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 10:59:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Na výstavě jsem byl jen pár hodin v neděli. Vzhledem k omezenému časovému prostoru jsem si vlastní placky nechal pustit pouze ve dvou expozicích - Šroll a IRYSON. Protože je velice ošidné, hodnotit řetězce na neznámých nahrávkách, omezím se na ty dvě expozice.
Šroll + HogyPatrik
Těšil jsem se na tento zvuk, ale překvapivě jsem byl trochu zklamán. Ne že by to hrálo špatně, ovšem čekal jsem mnohem víc. Dobrá dynamika (silný "parní" zesilovač byl znát) i čistota, na neznámých nahrávkých se mi to zpočátku líbilo, ale když jsem uslyšel známé nahrávky, byl jsem překvapen "těžkostí" zvuku, znělo to místy i trochu nepříjemně, chyběla mi vzdušnost a jemná lehkost. Nevím, čím to bylo způsobeno a nechci spekulovat. Loni mě to zaujalo víc, ale je fakt, že od té doby jsem se taky dost posunul.
Firma IRYSON - hrály tam omnipolární bedny Mirage OMD 28, víceformátový player Bel Canto, zesilovač, předek a pračka PS audio. V malé místnosti to vyloudilo velice dobrý zvuk.
Jinak jsem rád, že jsem měl zase možnost se potkat se známými Lopušáky a pokecat Smile
Z "nehifi" mě zaujalo domácí kino (projektor, zesilovač NAD, bedny Magnat) ve 24. patře. Pěkně ozvučený film
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 14:12:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Šroll + Hogy + Patrik Bláha:
Rychloposlech v sobotu večer mi přišel trochu zahuhlaný a dunivý, nevím zda to bylo zmiňovaným zasunutím beden do rohu. V neděli jsem měl nejprve občas problémy s občasným "odtržením" zvuku basáku příp. středobasáku od zbytku, Coughovy Kartinky mi navíc přišly málo dynamické, ale nehrály pro mne dostatečně hlasitě.
Po delším poslechu se mi to ale začalo moc líbit - Machalíkova Zeď, Bartolino Mutter-housle, Šimiho Má vlast, moje Svěcení jara, R. Strauss a Led Zeppelin. Vliv měl zřejmě návyk na neduhy místnosti i zvuk sestavy, delší hlasitější poslech s málo lidmi v místnosti.

Šneky jsem poslouchal s vědomím rozbité levé bedny, což znemožňovalo posoudit např. prostor v nahrávce, ale i tak jsem tam slyšel velký potenciál a pěkné basy.

Cabasse koule mi žel duněly s ohrožením bolehlavu podobně jako více jiných expozic.

Acon trojpásma mě odradily zvýrazněnými syčivými výškami a málo dynamickým spodkem vzhledem k basáku i skříni, které na pohled slibovali více.

Dvouminutový úvod Also sprach zarathustra puštěný na více sestavách mě utvrdil v tom, že bez (také) pořádných basů ztrácí orchestrální nahrávka zásadní rozměr a hudebníci i s nástroji se jakoby stěsnají do velikosti skříně reprobedny a hrají odtud. Tak to dopadlo u Focalů a Audio Physic s více menšími basáčky v úzkých a přesto celkem velkých skříních.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 14:58:34    Predmet: Odpovedať s citátom

mňa zaráža že hifisti ako si tu hovoríme všetci tu hodnotia posluch z prostredia ako je tá výstava. To už sa ozaj považujete za nekompromisných profíkov v hifi problematike? Na vyslovenie ortiela totálne nevyhovujúce priestory, nevyhovujúci počet poslucháčov, nevyhovujúca atmosféra nevyhovujúce úplne všetko čo človek potrebuje na to, aby objektívne posúdil čo ako hralo. Všetci sme odniekial docestovali, ohučaní zo "skvelej" českej dialnice, ohučaní z množstva ľudí, sluch sme mali všetci rozladený z neustáleho menenia žánrov, hlasitostí a vravy návštevníkov a vy dokážete bravúrne hodnotiť ako tá a tá zostava nehrala. Okrem Cabasé, Nautilov a Aconov sa s tragickou akustikou nedokázalo vyrovnať nič. To boli jediné bedne, ktoré ako tak hrali,kde to nehučalo a nedunelo a nebasovalo ako niekde v sopke. A hodnotiť ostatné aspekty zvuku... sorry kamoši, ale tieto krčmové/odborné úsudky Vás neradia zrovna k ľuďom, čo niečo vedia o akustike a zvuku. Ja osobne som tam bol pokecať s ľudmi ktorých poznám a zoznámiť sa s ľuďmi, ktorých nepoznám čo sa aj podarilo. Cestou späť som bol u Syčáka a neodvážim sa povedať, že jeho bedne nahrajú, lebo som mal z tej panelovej cesty zaľahnuté v ušiach a po necelej hodinke posluchu som akurát mohol povedať, že som si posedel, zakončil deň fajn posluchom veľkých bední, ale hodnotiť sa neodvážim napriek neporovnateľne lepšej atmosfére ako bola na výstave. Celkovo som sa opäť uistil, že moja volba je nadalej pre mňa najlepšia a upgrade ma neláka. Jedine smerom k lepšej posluchovke (na ktorej sa už pracuje) a na elektrónky.
_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 15:09:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Elektrónky - to se pak bude dobře prodávat, že? Všechno zní "hezky" eufonicky stejně .....

Stačí, když dám lampový předzesilovač



před aktivní výhybku a efekt je ihned.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 15:21:08    Predmet: Odpovedať s citátom

mne sú grafy šumafuk. Mne to k ušiam jednoducho ladí a jazz + klasika je pre mňa počúvateľnejšia cez lampy. Rock, to je už iné kafe, to mám rád cez tranzistory. A či sa to lepšie predáva, mne je to jedno, ja si nekupujem to čo sa predáva, ale to, čo lahodí.
_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 15:24:59    Predmet: Odpovedať s citátom

ty si taky neposlusny zakaznik Acon. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 16:02:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi si taky vyrobim nějaký lampový kurvítko zvuku Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Vlasto
Hifista


Založený: 25 január 2007
Príspevky: 210
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 16:42:25    Predmet: Odpovedať s citátom

ACON

Kedze som na vystave nebol mne zase chyba, ci tu, alebo na Martinovom fore hodnotenie aj inych vystavovatelov a komponentov ako ACON, Nautilus a Cabbase. Ano, su to sice pecky, ale cenovo pre mnohych nedostopne, preco si nemam moznost precitat hodnotenia bedni, ktore tam boli, ako - Monitor Audio, ELAC (ktore hraju podla mna skvelo), Revel atd, atd...nie len hodnotenie tipu - hralo to o nicom...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 17:09:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Vlasto napísal:
ACON

Kedze som na vystave nebol mne zase chyba, ci tu, alebo na Martinovom fore hodnotenie aj inych vystavovatelov a komponentov ako ACON, Nautilus a Cabbase. Ano, su to sice pecky, ale cenovo pre mnohych nedostopne, preco si nemam moznost precitat hodnotenia bedni, ktore tam boli, ako - Monitor Audio, ELAC (ktore hraju podla mna skvelo), Revel atd, atd...nie len hodnotenie tipu - hralo to o nicom...


Holt pitvání malých levných beden si musí každý odposlouchat sám, když mu o ně jde Smile

Já se snažím hledat zvuk co nejbližší živému a to hlavně u akustických nahrávek bez ohledu na cenu a jestli si to někdy pořídím. Malé bedny, které nesplňují ani podmínku přehrávání celého slyšeného pásma "jsou pod mojí rozlišovací schopnost" (abych použil slova premiéra v roce 1997, když mluvil o falešných sponzorech strany, jíž byl předsedou)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 17:19:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Vlasto to máš pravdu, len na tej výstave bola skutočne taká atmosféra a akustika, že objektívne to hodnotiť jednoducho nešlo. Mne sa napr. veľmi páčil zvuk Heil Kithara http://www.unitedhomeproducts.com/id101.htm Na výstave bola cena 115t boli poháňané elektronkáčom Phatos. Boli tam aj jedny 20tis stĺpiky Mirage, ktoré hrali basy tak, že sme hladali skrytý subík. Celkovo počúvateľný zvuk aj keď konštrukcia napovedala skôr o hraní na efekt, ale za 20tisíc... Napr. ja som si bol schválne vypočuť povestné Xaviany 125 Very Happy a za 20 tis jedna z lepších volieb. Ale ako som povedal, na výstave sa dali chytiť nejaké prvotné indície a posluch v komornejšej atmosfére posluchovky, alebo súkromia obývačky napovie viac.
_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 18:30:41    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Pi jún 04, 2010 19:39:22, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
analog
Hifi obsluha


Založený: 20 január 2007
Príspevky: 2
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 18:31:22    Predmet: Praha 2007 Odpovedať s citátom

Na rozdiel od vo vacsine pripadov urazliveho tonu prispievatelov, pokusim sa upozornit ze predovsetkym vystava bola zorganizovana na amaterskej urovni hraniciacou s diletanciou. Nevhodne priestory, ziadna organizacia, mala ponuka a siroky zaber ( od MP3 cez jazvecikov, TV, Hifi a video a mozno aj Highend. Neprofesionalni vystavovatelia, ktori naozaj v mnohych pripadoch ani nevedia co vlastne ponukaju. Nekulturni a nevzdelani navstevnici, ktori nemaju zaujem o informacie - a toto "tlachani" na nete - kde ani dvaja sa nezhodnu na jednom fakte. Ma napada len jedno vacsina je tu z rodu "Jak bych to delal kdybych to vedel". Nic konstruktivne - pripada mi to tu ako odpadkova nadoba na Hifi. Crying or Very sad [/b]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 19:39:20    Predmet: Odpovedať s citátom

ešte, že som tam bol. Inak by som musel riešiť vlastnú depresiu zo zbytočne vyhodených prachov Very Happy Veď sa tu skoro nikto s nikým nezhodne. Ak by sa tu pár ľudí aspom trochu rozumelo problematike, museli by sa zhodnúť. Ale tu sa nezhodne nikto s nikým. Tak ako to tam vlastne bolo? Vie tu vôbec niekto o čom bola tá výstava Very Happy
_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Po marec 19, 2007 19:54:36    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Pi jún 04, 2010 19:39:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Vlasto
Hifista


Založený: 25 január 2007
Príspevky: 210
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ut marec 20, 2007 10:38:10    Predmet: Odpovedať s citátom

manicka napísal:
Vlasto napísal:
ACON

Kedze som na vystave nebol mne zase chyba, ci tu, alebo na Martinovom fore hodnotenie aj inych vystavovatelov a komponentov ako ACON, Nautilus a Cabbase. Ano, su to sice pecky, ale cenovo pre mnohych nedostopne, preco si nemam moznost precitat hodnotenia bedni, ktore tam boli, ako - Monitor Audio, ELAC (ktore hraju podla mna skvelo), Revel atd, atd...nie len hodnotenie tipu - hralo to o nicom...


Holt pitvání malých levných beden si musí každý odposlouchat sám, když mu o ně jde Smile

Já se snažím hledat zvuk co nejbližší živému a to hlavně u akustických nahrávek bez ohledu na cenu a jestli si to někdy pořídím. Malé bedny, které nesplňují ani podmínku přehrávání celého slyšeného pásma "jsou pod mojí rozlišovací schopnost" (abych použil slova premiéra v roce 1997, když mluvil o falešných sponzorech strany, jíž byl předsedou)


beriem tvoj nazor, ale bedne, ktore som hore spominal nepatria k tym najmensim a ani najlacnejsim a zavrhnut ich bez pocutia je velmi lahke...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut marec 20, 2007 10:59:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Me ta vystava moc nesedla, neni nad poslech v klidu u nekoho doma.
Bud jsem mel tak zalehnute usi po ceste, nebo byla ve vetsine pokojicku spatna akustika, navic hluk, protoze vsichni vykecavali. Zvuk se mi libil jen na par sestavach, nepisu to v poradi jak se mi to libilo, protoze kazdy stanek mel uplne jiny charakter zvuku:

1) Dali Euphonia s Gryphonem, melo to moc pekne stredy a vysky, ale zadne basy. Bedna za 300 tisic s 20cm basem. Gryphon intergrac za 300t. a CD prehravac za dalsich 300t. Very Happy

2) Sroll + Pub+Hogy budky. Ke Srollovi nemam vyhrady, housle byly vyborne. V kombinaci s tema bednama to melo urcitou svoji barevnost. Bedny vypadaly nad ocekavani dobre, ale trochu me sklamaly zvukove, sliboval jsem si vic ;( basy a vysky dobre, a zbytek: nizsi a vyssi stredy byly trochu maznute a trochu sevrene - mozna to bylo mnou nebo akustikou nevim, ale spis to davam za vinu vyhybce 1.radu - XN360 na tom byly uplne stejne. Jinak, ty menice jsou vyborne!

3) Acon Divus MkII s Gryphonem, pravda trochu vice sycive vysky a taky mi tam pripadalo malo basu, ale klasika tam hrala moc dobre.

4) docela se mi libily i BW802D s Classe, i kdyz mely trochu prebasovano.


Naposledy upravil Rob dňa Ut marec 20, 2007 13:12:45, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ut marec 20, 2007 12:57:56    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Pi jún 04, 2010 19:39:41, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Ut marec 20, 2007 15:44:23    Predmet: High End Praha 2007 Odpovedať s citátom

Čakal som viac, ale vyslovene sklamaný som bol z diskotékovej atmosféry a apatie väčšiny vystavovateľov, všade jedy, tresk, keď už je na hovno akustika - myslím, že nikomu nesadla, tak tam dám nejakú decentnú hudbu, aby chlapi mohli normálne komunikovať o babách. Fotil som teda miliónové aparatúry , pozrel si koncert Petra Gabriela a Sade.Moji favoriti M-L prepadli, tak som dal hlas iným, keď už

1.)Acon s analógom
2.)Šroll
3.)BW&Classé, Heil Kithara&Pathos, Cabasse, Mirage
4.)Wilson Benesch, Xavian, Audio Physic&Primare
5.)..a ďalší
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
lachim
Hifi obsluha


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 29

PríspevokZaslal: Št marec 22, 2007 16:55:10    Predmet: Odpovedať s citátom

mě se výstava líbila. za více než příznivé vstupné lze vidět mnoho prodejních míst na jednom místě.
škoda, že chybělo tolik značek. naim, dynaudio, proac,...analog úplně.

mě se hodně líbil acon_zvuk kapely z gramof
wilson benesch_zvuk the wall krásně tvrdyý, rychlý a přesný
audionet na těch jar-ufo-bednách_tam jsem vydržel 20 minut poslouchat

jediné, co bych si dovolil kritizovat je domací kino eurostaru. to bylo, za ty avizované ceny, docela odstrašující pro každého zájemce o kvalitní/drahé domácí kino. třeba ten obraz na plátně mi připomínal promítání snímků z dovolené v roce 1986

každému bych doporučil chodit až v neděli po poledni. to už je klídek a dá se poslouchat v pohodě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
seas
Hifi expert


Založený: 25 október 2006
Príspevky: 1236

PríspevokZaslal: So apríl 07, 2007 11:40:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Pfizer Spolu UA forum

Naposledy upravil seas dňa Pi december 23, 2022 23:29:02, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So apríl 07, 2007 17:44:43    Predmet: Odpovedať s citátom

4 seas

Jo, ví se to. Vyšlo to třeba v S&V.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
seas
Hifi expert


Založený: 25 október 2006
Príspevky: 1236

PríspevokZaslal: Št apríl 19, 2007 18:50:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Pfizer Spolu UA forum
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist