Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Aky Multimedialny Prehravac ?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> HTPC, media streaming
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jaro.r
Hifi obsluha


Založený: 08 január 2009
Príspevky: 45

PríspevokZaslal: Ut december 01, 2009 14:36:51    Predmet: Aky Multimedialny Prehravac ? Odpovedať s citátom

Chcem si kupit nieco na prehravanie filmov, ktore vacsinou stahujem z internetu. Cize Divx Mpeg4 Mkv... atd. Mam plazmu Panasonic TX-P46G10E a receiver Denon AVR-888. Tak by som chcel vediet, ktoru krabicku sa dnes oplati kupovat? Ide mi hlavne o kvalitu obrazu. Staci ak by to malo USB vstup a vedelo nacitat subory z externeho disku.

No da sa este uvazovat o neakom DVD prehravaci co ma USB vstup a je schopny prehravat Mkv a Mpeg4 z externeho HDD.

Dakujem za Vase nazory.

_________________
jaroslavrohal(zavinac)hotmail(bodka)com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MiSt
Hifista


Založený: 14 december 2007
Príspevky: 159
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ut december 01, 2009 17:30:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Vezmi toto http://www.wdc.com/en/products/Products.asp?DriveID=735
Kamarát to má a veľmi sa mi to pozdávalo. Rozdiel medzi kvalitou obrazu z tejto škatuľky a z notebooku MACBook Pro som nevidel , TV bola Philisp 42PFL9664H/12.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
suK
Hifista - pokročilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 259
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ut december 01, 2009 18:33:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Je jich hromada

http://technet.idnes.cz/hit-letosnich-vanoc-jediny-prehravac-ktery-potrebujete-pro-svou-televizi-15x-/tec_audio.asp?c=A091116_115206_tec_audio_nyv
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
rado101k
Hifi obsluha


Založený: 12 marec 2010
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: So marec 13, 2010 10:03:33    Predmet: Odpovedať s citátom

pozri tu
www.hdshop.sk
maju lacne a aj dobre a drahsie multimedialne prehravace....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Brutto
Hifi obsluha


Založený: 17 august 2011
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: St august 17, 2011 09:49:49    Predmet: prehravac Odpovedať s citátom

Ahojte. nechcem zakladat novu temu. Na hdclub.sk sa nemozem dostat kvoli chybajucej pozvanke a tak skusim stastie tu. Som v tomto este dost laik, tak sa snazim ziskat nejake info. Totiz zariadujem komplet celu obyvacku, takze kupujem novy TV a samozrejme ze aj nejaky prehravac. Zatial neviem, ci sa oplati viac kupit TV+domace kino (staci mi 2+1)+multimedialne centrum, alebo to kino vymenit za nejaky receiver + repraky (DVD-cka nebudem pouzivat vobec). Teraz ale riesim to multimedialne centrum. Celkom sa mi pozdavaju ASUS O!play Gallery (ma aj Wifi, co dost u mna ulahcuje spojenie, ale zas nie je to podmienka), potom este A.C.Ryan Play on! HD mini 2 a este uz zmienovany Western digital TV livehub. Vnutorne medium nepotrebujem, kedze vsetko budem prenasat/pustat z PC a externych diskov. Nemate nahodou nejake skusenosti s tymito masinkami, pripadne rady, ze o co sa opriet? Dost ma zarazila jedna poznamka pri Popcorn hour A-210, ze len on dokaze momentalne prehrat 3D mkv... To akoze ostatne prehravace mi 3D film neprehraju? Ide o to, ze zvazujem aj kupu 3D TV (napr. LG47LW4500), ale o tom uz v inej teme hahaha. Dakujem pekne, fakt sa nemam s kym poradit a predavaci v obchodoch mi s tymto nepomozu bohuzial.

Alebo staci poradit nejake ine forum, kde by mi na toto vedeli odpovedat, kedze ako vidim toto je skor orientovane na zvuk ako na video Smile)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: St august 17, 2011 12:35:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Brutto

wd je tiez wifi friendly
dobre tv forum mas napr. na tvfreak.cz
http://www.tvfreak.cz/forum/forumdisplay.php?f=10

_________________
ars longa, vita brevis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Brutto
Hifi obsluha


Založený: 17 august 2011
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Št august 18, 2011 07:06:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Diky diky, pozriem. Mam dojem, ze cim viac toho o tom precitam, tym viac sa zamotavam. Uz na vsetky tri mnou zmienovane som cital dost nelichotive recenzie Smile Tak zacinam rozmyslat o Popcorne A-210 alebo Xtream ultra. Uz to vidim. Skoncim na nejakom strasnom dele, z ktoreho 60 % vlastnosti vlastne ani nebudem pottrebovat Smile)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Xhibit
Hifista


Založený: 20 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

PríspevokZaslal: Št august 18, 2011 13:50:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Vem A210, mam ho 14dni a nemuzu si ho vynachvalit.
_________________
DAC1 USB Customworks - Dispre 2 JFET - 2xDPA380 bi-amp - JBL TI500
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Št august 18, 2011 16:27:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Můj kamarád má už nějaký čas XtreamerDVD a zatím je velice spokojen:

http://www.digilidi.cz/novinka-xtreamerdvd-multimedialni-streamer-s-mechanikou

Hlavně je to v kategorii kolem 3 tisíc Kč jeden z mála přehrávačů s pasivním chlazením. Většina multimediálních pidikrabicěk z leštěného plastiku má chlazení řešené mrňavým ventilátorkem, který v naprosté většině případů řve jako tapír.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Brutto
Hifi obsluha


Založený: 17 august 2011
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Pi august 19, 2011 08:24:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Xhibit napísal:
Vem A210, mam ho 14dni a nemuzu si ho vynachvalit.


Tak po niekolkych zmenach a uvahach mi zostali v hre Xtreamer Sidewinder 2 alebo A-210. Na Xtreameru sa mi paci hlavne to, ze ma prehliadac a daju sa tam spustit vlastne akekolvek streamy, pricom A-210 mi pripada, ze ma predvolene kanaly a bud sa mi pacia alebo nie. Nie je to tak? A ako je A-210 hlucny? Skusal si aj 3D mkv? Na druhej strane ma Xtreamer odradza hlavne kvoli trochu krivajucemu SW. Dik.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Xhibit
Hifista


Založený: 20 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

PríspevokZaslal: So august 20, 2011 17:28:14    Predmet: Odpovedať s citátom

A210 je pasivne chlazeny. Dle meho pekny decentni vzhled, paradni podsvetleny ovladac. Na nej i velmi rychla odezva pristroje, opravdu komfortni moznosti ovladani. Mel jsem drive cinskou kopii A110, ze ktere se bohuzel postupem casu neexistenci upgrade software stala takova polofunkcni krabicka. Tak ze na co bych hledel opravdu s durazem je moznost aktualizace firmware!
Co se tyce 3D mkv nezkousel jsem, cele soucaste "3D" technologie jsou "PSEUDO 3D", vubec me to nezajima, privodi ti to akorat problemy s ocima a bolesti hlavy. No a co se tyce streamu, popcorn je ma predvolene, moc to nevyuzivam. Jelikoz bezi na linuxu nekde sem cetl postupy jak si tam pridat i jine kanaly, nevim, neresil jsem. Pouzivam ho primarne jen na prehravani MKV, pripadne flac a mp3.
Tady bych zminil jeste jednu dle meho super vlastnost, pri prehravani video souboru i po vypnuti pristroje a opetovnem spusteni tohoto souboru pokracuje prehravani presne tam kde skoncilo minule.

_________________
DAC1 USB Customworks - Dispre 2 JFET - 2xDPA380 bi-amp - JBL TI500
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Brutto
Hifi obsluha


Založený: 17 august 2011
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Po august 22, 2011 07:42:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem za vycerpavajucu odpoved. Popcorn vyzera ze je velmi dobra volba Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jeremysk
Hifista - pokročilec


Založený: 28 november 2010
Príspevky: 415

PríspevokZaslal: Po august 22, 2011 19:32:28    Predmet: Odpovedať s citátom

a co tak nejaky HD Dune?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Brutto
Hifi obsluha


Založený: 17 august 2011
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Pi august 26, 2011 11:52:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Ma v niecom vyhodu oproti Popcornu?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> HTPC, media streaming Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist