Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

VMA-I: třípásmo Peerless SLS 10, SB15NRXC30-8, Wavecor TW030
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: So október 31, 2009 15:04:37    Predmet: VMA-I: třípásmo Peerless SLS 10, SB15NRXC30-8, Wavecor TW030 Odpovedať s citátom

Rozhodl jsem se zužitkovat několik let svého zájmu v oblasti audia a zejména reprosoustav. Tak vzniknul tento zpočátku všeobecný skupinový projekt třípáskových reprosoustav. Později jsem projekt přejmenoval na VMA-I BR a odnož - uzavřený derivát slimline.
Cílem bylo vyvinout reprosoustavu převyšující svojí kvalitou cokoliv komerčně dostupného v cenové kategorii do 250tis. Kč, zároveň schopnost nahlas, kvalitně a s dostatečným rozsahem vyplnit jakýkoliv běžný obytný prostor s velkou rezervou. Tím byla jednoznačně definovaná třípásmová reprosoustava s 10 palcovým basovým reproduktorem.

Bassreflexová ozvučnice s osazením: basy: Peerless SLS 10", středy: SBAcoustics SB15NRXC30-8, výšky: Wavecor TW030WA01.
Vnější rozměry šxhxv 315x360x1150mm. Rozměry jsou vnější čisté počítáno z 25mm MDFky. Klasické uspořádání TMW, výšky a středy lehce vyosené, použito 1" zaoblení hran. Bedny jsou určeny do prostorů větších než 24m2 a dál od stěn.

V současné době připravuji bassreflexovou verzi s upravenou výhybkou vhodnou do místností o rozměru 20m2.
Pro vlastní konstrukci ozvučnic počítejte s tím, že spotřebujete jednou celou desku mdfky menšího rozměru 275x184cm. Nabízím kompletní frézování předních desek za 1000Kč, případně zapůjčení hliníkových šablon pro přesnou výrobu zapuštění za drobný poplatek.
V případě zájmu nebo dalších dotazů prosím využijte jednoho z kontaktů.
Projekt je již kompletně hotov. Proběhlo několik poslechových seancí za účelem testování, které dopadly výborně. Takže mi nic nebrání projekt plně zveřejnit. Zbývá jen dopsat dokumentaci.
Více info:
u mě na webu
vedle v sekci akce
v sekci Členovia

Reprosoustavy byly evolučně nahrazeny novinkou VMA-I SL
Aktuální informace a fotografie o projektu třípásmových reprosoustav VMA-I SL naleznete na webu http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_1sl.php

_________________
http://vmaudio.cz/


Naposledy upravil check dňa Št február 12, 2015 11:05:32, celkom upravené 11 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So október 31, 2009 20:15:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Zatracene, to je opravdu takový problém nastavit správně úrovně?
Kdo má z těch černochů v tunelu něco poznat ?



3p_check066.jpg
 Description:
 Filesize:  189.14 KB
 Viewed:  1340 Time(s)

3p_check066.jpg



3p_check055.jpg
 Description:
 Filesize:  86.82 KB
 Viewed:  1371 Time(s)

3p_check055.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Ne november 01, 2009 12:24:14    Predmet: Odpovedať s citátom

To je spíš taky problém toho, že někdo používá LCD a někdo ne.
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Ut november 03, 2009 11:43:08    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA: Já bych od černé barvy čekal, že bude černá a vidět bude jenom díky odleskům. Máš zřejmě špatně nastavený monitor - šedivou přední stěnu jsem nekreslil a dýha rozhodně nesvítí.
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Ne november 28, 2010 15:38:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Chtěl bych upozornit na to, že projekt je již kompletně hotov. Proběhlo několik poslechových seancí za účelem testování, které dopadly výborně. Takže mi nic nebrání projekt plně zveřejnit. Zbývá jen dopsat dokumentaci.
Více info:
u mě na webu
vedle v sekci akce

edit: Vytvořil jsem svoje diskusní fórum o projektech VMA:
http://vmaudio.cz/punbb/index.php

_________________
http://vmaudio.cz/


Naposledy upravil check dňa Št september 27, 2012 13:16:43, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Po december 06, 2010 19:51:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Martine,proč zmizely oba projekty z Audiowebu?? Je to kvůli vyhlášenému poplatku za inzerci?? Přesně takový dopad onoho prohlášení jsem čekal....že zmizí skutečně dobré a propracované projekty.... Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Po december 06, 2010 21:33:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj,
no protože adminovi ruplo v bedně a oba smazal. U mě na webu jsem zřídil diskusní fórum. Je tam ke stažení i zazálohovaná diskuse z audiowebu.
Jede se dál.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: St september 14, 2011 15:11:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Nová VMA-I MKII je hotova.

Reprosoustavy byly evolučně nahrazeny novinkou VMA-I SL
Aktuální informace a fotografie o projektu třípásmových reprosoustav VMA-I SL naleznete na webu http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_1sl.php

_________________
http://vmaudio.cz/


Naposledy upravil check dňa Št február 12, 2015 11:05:54, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
junglik
Hifista - pokročilec


Založený: 27 apríl 2010
Príspevky: 259
Bydlisko: Praha 4

PríspevokZaslal: St september 14, 2011 16:23:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Cítím velký potenciál! Až se vrátím z dovolené, rád bych je slyšel (v Praze), pokud je to možné...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: St september 14, 2011 17:51:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Grafům nerozumím, ale v tmavé dýze vypadají opravdu dobře!
Velká gratulace Thumb up.
Je dobře, že alespoň mladá generace planě neplká a maká.
Bylo by zajímavé, postavit vedle sebe obě verze a porovnat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: St september 14, 2011 19:17:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Check vyzera to super! Nemas nahodou meranie aj prvotnej verzii?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St september 14, 2011 19:36:38    Predmet: Odpovedať s citátom

To si snad děláš srandu, 50Hz až 12 kHz +/- 1 dB ???
To je simulace (byť odvozená z měřených průběhů samotných reproduktorů), nebo opravdu reálně naměřený průběh kompletní bedny ?
V každém případě to vypadá moc dobře, blahopřeji.
Jak se to jeví na uši (korelace poslech / měření) ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St september 14, 2011 19:37:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Tipuji na složení grafu z mnoha měření Wink
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
junglik
Hifista - pokročilec


Založený: 27 apríl 2010
Príspevky: 259
Bydlisko: Praha 4

PríspevokZaslal: St september 14, 2011 20:41:10    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Tipuji na složení grafu z mnoha měření Wink

je to naleštěné hlavně na ose (což se dá)
http://www.vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_1.htm


Naposledy upravil junglik dňa St september 14, 2011 23:14:48, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
junglik
Hifista - pokročilec


Založený: 27 apríl 2010
Príspevky: 259
Bydlisko: Praha 4

PríspevokZaslal: St september 14, 2011 20:42:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Jinak jsem rád, že teď bude mít Check konečně čas na ty měřící mikrofony a snad i já si to konečně odměřím a porovnám se simulací Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: St september 14, 2011 20:48:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Thumbs up borec! Už se těším jak zahrají přes náš nový zesik Wink
_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: St september 14, 2011 21:14:53    Predmet: Odpovedať s citátom

V tomto prevedeni sa mi zatial pacia najviac. Ake je to dyha?
Aky vyskac to tam mas teraz?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St september 14, 2011 21:19:57    Predmet: Odpovedať s citátom

check napísal:
MKII je hotova
Bolo by mozne napisat rozdiel medzi MK I a MK II?

Z tvojho webu som sa docital, ze je verzia s uzavretou ozvucnicou a s basreflexom. MK I a MK II su obe s basreflexom (vychadzam z uverejnenych obrazkov v tejto teme)?

Vdaka za info.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Št september 15, 2011 07:09:24    Predmet: Odpovedať s citátom

vanadoo napísal:
V tomto prevedeni sa mi zatial pacia najviac. Ake je to dyha?
Aky vyskac to tam mas teraz?


http://www.intertechnik.de/Lautsprecher-Shop/Lautsprecher/SB-Acoustics/_SB29RDCN-000-4_1768,de,6383,94485

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Št september 15, 2011 07:14:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Fascinujou mě interiéry s hladkou podlahou - to vypadá jako úmyslná degradace všech konstruktérových snah. Dělají to i bytoví architekti.
Nebo jsem divnej, že mi to sluchově vadí ??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Št september 15, 2011 08:25:54    Predmet: Odpovedať s citátom

JHradec napísal:
Fascinujou mě interiéry s hladkou podlahou - to vypadá jako úmyslná degradace všech konstruktérových snah. Dělají to i bytoví architekti.
Nebo jsem divnej, že mi to sluchově vadí ??

Tí architekti si asi myslia, že potom sa bude ten zvuk lepšie "šmýkať" k poslucháčovi. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Št september 15, 2011 08:38:36    Predmet: Odpovedať s citátom

"jéčka" Very Happy Tak si tam dajte tepich a mate vystarane.
Bedne su cool. Krasna praca. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
michal mishek
Hifista - pokročilec


Založený: 11 január 2009
Príspevky: 344
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Št september 15, 2011 09:21:49    Predmet: Odpovedať s citátom

S hladkou podlahou ste tu mimo témy, v každom prípade, fyzika hovorí, že bežný koberec tomu nijako zásadne nepomôže, a ak by mal byť vo výsledku naozaj rozdiel, musela by byť dĺžka chlpu aspoň 4-5 cm. Dlho som také niečo zháňal.. ..máááám.. ..praktický výsledok je taký, že drahá to odmieta vysávať! Very Happy

Bedne sú "klasické" racionálne konštruované trojpásmo, "klasické" v tom najlepšom zmysle slova! Premýšľam, či ešte niekto zo "svetových výrobcov" takúto rokmi osvedčenú koncepciou v zaplatiteľných sumách vyrába. Mám pocit, že ani nie.. ..aurou opradené a v recenziách vzletne opísané malé dvojpásmovky, za 50-100 tisíc korún pár, sa výrobcom oplatia podstatne viac, ako takýto poctivý kus reprosústavy. :-I

Charakteristika v ose o celkovom výsledku až tak veľa nepovie (sada meraní, ako pri predchádzajúcej verzii už áno), ale tá "vyleštenosť" svedčí minimálne o tom, že sa s tým autor naozaj vyhral!!!
Pekná práca!

Thumb up

Check: na svojom fóre píšeš o tunení stredotónu, naznačíš o čo konkrétne sa jednalo? Zmeny v poddajnosti (úpravy na strediacom závese), alebo prachovka/úpravy pod ňou??..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Št september 15, 2011 23:53:46    Predmet: Odpovedať s citátom


V levo horizontální charakteristiky +-90° po 15°, uprostřed vertikální charakteristiky +-90° po 15°, na pravo impedance. Vše platné 20Hz - 20kHz. Vyhlazování jsem zapoměl vypnout 1/24 oktávy, kdo ví, jak to vypadá, tak také ví, že se tady nijak neuplatní. Ale zapnuté bylo, abych byl zcela korektní Smile.

Fr. charakteristiky jsou ze simulátoru na základně odměřených charakteristik s přesně změřenou fází. Následnou kontrolu ještě provedu, zatím na to nebyl čas. Minulou verzi jsem po sestavení přeměřoval. Vypadalo to asi tak, že přímka překryla přímku. Měření se simulacemi mi sedí absolutně přesně !!!
Všimněte si prosím, že jsou změřeny všechny směrové charakteristiky - tedy 25ks směrových charakteristik reprezentujících 75ks měření jednotlivých reproduktorů, z čehož jsem navíc měřil basák se střeďákem pro nastavení ve dvou velikostech místností, takže počet dále roste na 125ks. Každé měření basáku a střeďáku je složeno ze dvou, to jsme na 225ks měření, nepočítám počáteční měření pro optimalizaci tlumení, nátrubku, měření v nekonečné desce a měření impedance (včetně součástek výhybky). Každé měření je potřeba ručně vyhodnotit.

Když jsem před dvěma lety vybíral výškáč pro VMA-I, vybral jsem v rozumné cenové kategorii ten dle mého názoru nejlepší - Wavecor TW030 - tehdy novinka. Před časem jsem s vynaložením velikého úsilí přišel na to, jak upravit střeďák ještě k lepšímu výsledku, což si vyžádalo kompletně novou výhybku. Když už jsem v tom byl, tak jsem obnovil i výběr výškového reproduktoru a vybral jej od stejné firmy - SB Acoustics SB29RDNC - současná novinka. Cenově vyjdou na stejno, ale SB Acoustics je pro mě lépe dostupnější po logistické stránce. Papírově jsou to prakticky shodné výškáče, podle mých měření jsou si velmi podobné, nový je možná o něco málo lepší, ale rozdíly jsou velmi malé. Jako významné zlepšení vnímám úpravu střeďáku, kterou ale nijak popisovat nebudu (pardon, ale dalo mi to opravdu hodně práce). Po úpravě nevnímám jakékoliv dražší měniče jako lepší, ale maximálně jako srovnatelné.

Zvukově jsem velmi potěšen výsledkem. Bedny si z předchozí verze vzali všechno dobré a řekl bych že se podařilo minimálně z velké části eliminovat jistou drobnou nejistotu nebo agresivitu při extrémních hlasitostech velkého orchestru, kdy je 250W zesilovač blízko hranic svých možností. Bedny mají můj klasický zvuk - plné, hluboké, přesné basy, velmi přirozené zpěvy a podání nástrojů, extrémně přesný prostor a lokalizaci náročnou na rozmístění repro a posluchače. Kdo už slyšel nějaké reproduktory z mojí produkce, tak asi ví o čem mluvím. Kdo neví, tak ať se přijde podívat poslechnout.
Není problém domluvit poslechovou návštěvu, ale chce to jednat rychle, bedny brzy začnou dělat radost novému majiteli. Bedny hrají na zesilovači DPA330MKIV.

Bedny jsou v dýze Indická Jabloň, druhý pár skříní je možno vidět v zádu v místnosti ty jsou v Jasanu.

Akustiku místnosti se chystám řešit. Vyvíjím basové rezonátory (ty opravdové), není to tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. S podlahou zatím nevím co udělám, na něčem stát musím, a koberec mi zatlumí akorát nějaké výšky, což nemůžu potřebovat. Snad jedině poházet po podlaze polštáře jako někde v harému.

Jdu si nalít rum starý jako já a pustit noční Hotel California od Eagles.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
junglik
Hifista - pokročilec


Založený: 27 apríl 2010
Príspevky: 259
Bydlisko: Praha 4

PríspevokZaslal: Pi september 16, 2011 22:30:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen pro představu: komu by se líbilo tohle? Checkovi se to nelíbí :/ Zatím jen od ruky, ale vektorový formát není problém.


VMA Ia.jpg
 Description:
 Filesize:  67.19 KB
 Viewed:  1241 Time(s)

VMA Ia.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Št september 22, 2011 10:15:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Ohledně černého rámečku jsem zachytil další pozitivní i negativní ohlasy. Nakonec proč ne, pokud o to bude mít někdo zájem, můžeme jednotící rámeček udělat.

Proběhla poslechová testování v několika různě akusticky vhodných místnostech na několika zesilovačích. Závěry jsou veskrze velmi pozitivní. S výsledkem jsem velmi spokojen.

Budu zadávat truhláři výrobu dalších párů ozvučnic. Kdyby tedy měl někdo zájem o reproduktory VMA-I, tak dejte prosím urychleně vědět.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
matus_pigy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 340
Bydlisko: Stupava

PríspevokZaslal: Št september 22, 2011 12:57:10    Predmet: Odpovedať s citátom

stále sledujem túto tému a každý deň rozmýšľam, ako sakra zoženiem prachy čo najskôr Very Happy
_________________
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> SP audio D1 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda+Chord Mojo2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Št september 22, 2011 15:01:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Vzhledem k tomu, že nejdelší časový úsek zabere truhlářská výroba. Lze peníze docela dobře rozložit v čase. Zkus mi napsat email, třeba se domluvíme.
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
junglik
Hifista - pokročilec


Založený: 27 apríl 2010
Príspevky: 259
Bydlisko: Praha 4

PríspevokZaslal: Št september 29, 2011 07:27:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Nějaké fotky zevnitř by nebyly? (výhybky, kabeláž, tlumení, výztuha) Zajímá mne kvalita provedení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Št september 29, 2011 08:03:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Fotky vnitřního uspořádání můžeš naleznout u mě na stránkách. Fotky výhybky jsou součástí dokumentace a zveřejňovat je nebudu.
Provedení výhybky je dle mého názoru velmi kvalitní. Odpoledne zvážím součástky Smile.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 1 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist