Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

DPA222 - II.
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 88, 89, 90  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 09:20:04    Predmet: Odpovedať s citátom

2 horemic
informace z veřejného zdroje (AR) využitá provlastní potřebu ( NÉ kšeft) je OK dělám to taky tak.

Diskutabilní je ovšem prodej techniky, po jejím vyřazení.
Nejsprávnější je neprodávat- sešrotovat (rozebrat na díly)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 10:29:18    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Jak jsem předpokládal...ticho po pěšině... Laughing


Zas tolik těch padělků zřejmě nebylo, asi to ví málokdo.

Trochu jsem si zahrál na detektiva na gůglu... mám dva lidi a jeden z nich to byl. Ale zveřejňovat je tady nebudu protože by to nebylo fér vůči tomu nevinnému, navíc nemám nepopiratelný důkaz. To je spíš na osobní debatu.

_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
pslava
Hifi obsluha


Založený: 20 december 2009
Príspevky: 24
Bydlisko: Ústí nad Orlicí/Zlín

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 11:51:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Se divíte.. sám jsem byl svědkem na jednom fóru, jak si jeden maňas postavil DPA222 na svým vlastním plošňáku a po poslechu toho pskvilu ho pak hanil ostatním.
Ačkoli nejsem žádná svině a s vědomím bych si pajclou desku nekoupil, zastávám názor, že pokud nelze koupit desku legálně od autora,není důvod proč nekoupit pro vlastní potřebu pajclou jinde... Vím o dvou, co to tak mají, jen pro to, že už není legálně dostupná...
Nevidím důvod, proč by jejich počínání bylo špatné...
Mladí kluci, co se o zesilovačích DPA dozvěděli až prostřednictvím té vykrádačky z Aradia a chteli si to postavit hold po funuse.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
trunek
Hifista - pokročilec


Založený: 13 november 2009
Príspevky: 286
Bydlisko: ZM

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 12:08:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiež som sa o DPAčkach dozvedel nedávno (nie je tomu viac ako rok) a tak isto som chcel originál, ale ako som sa dočítal nie je šanca. Dosť ma to sklamalo. Nakoniec sa mi podarilo kúpiť ešte origoš od p. Dudka ale v zelenom prevedení. Bolo to tu pred pár mesiacmi, kedy dal tuším posledný kúsok dva do predaju (nejaké skladové zásoby alebo zabudnuté kusy) a dali sa v tedy kúpiť aj dosky na 223ku. Osobne si tiž myslím, že keby sa dala kúpiť doska originál tak by s tím problémi neboli. Ale to je iba môj osobný názor a nemám skúsenosti v oblasti predaja dosiek a vôbec. Je to iba pohľad človeka, ktorý sa o týchto strojoch dozvedel pred rokom. Navyše každý rok končí kopec chalanov školu a každý rok sú noví. Mňa chytili zosiky až na strednej. Dovtedy som ani nevedel, čo to je. A práve takýto, ktorý sú nový a maly by záujem už nemajú šancu a pritom by brali origoš.

Možno by nebolo odveci, ak by niekto kúpil od p. Dudka aspoň 10ks a postupne by ich tu popredával. Ak by došli a bol by záujem, zase 10 kúskov a obdobný postup. Samozrejme, že s vedomím autora. Dať vyrobiť 10 kusov a jeden kus je rozdiel. Pri 10tich kusoch už aj autor pocíti finančný prísun a nie po jednom kuse.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pslava
Hifi obsluha


Založený: 20 december 2009
Príspevky: 24
Bydlisko: Ústí nad Orlicí/Zlín

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 12:18:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlas.
O něco podobného se pokoušel P.D. naposled prostřednictvím aldaxu, kde byla i záruka kvality nejen dps, ale i součástek ...

10 kusů je na finanční přísun sakra málo... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 13:12:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Zajímavý...pořád ty stejný argumenty a pseudologika - originál není, mám proto nárok udělat si kopii....ano, jednu či dvě, pro vlastní potřebu, ale ne na kšeft, alibisticky omlouvanej jako " rozpuštění nákladů na vývoj ".... Laughing
Když Ford udělal patnáctimiliontej model T, kategoricky stopnul jeho výrobu, přestože se stále prodával..a proč ? Protože ho prostě už sral, neboť věděl, že nyní už umí něco lepšího, ale s uvedením nemá cenu spěchat, pokud se bude téčko vyrábět...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pslava
Hifi obsluha


Založený: 20 december 2009
Príspevky: 24
Bydlisko: Ústí nad Orlicí/Zlín

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 13:26:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak tedy šup na trh s lepším modelem Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 13:50:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Mě taky trochu zaráží jak se tu všichni pohoršují nad pajcama když origiš prostě není (a neviděl jsem info že by v budoucnu měl být).

Je blbý když někdo kšeftuje s cizím dílem, v žádným případě to neschvaluju. Někteří, o kterých se tu píše mezi řádky, mě taky pěkně serou. To ale nemění nic na faktu, že obyčejnej bastlíř a holoprdelník zkrátka sáhne po tom co je. Dnešní zasranej svět funguje jako džungle - každej urve co může, protože to pořekadlo s poctivostí už dávno přestalo platit. Účel světí prostředky. My s tím nemusíme souhlasit, ale na to se nás zbytek světa neptá.

Něco k zamyšlení: Když člověk zkrachuje a skončí na ulici, zajímá někoho zda to myslel dobře nebo ne? (tím netvrdím že pajcování někoho zachránilo před osobním krachem, myslel jsem to obecně)

_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 13:54:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Napadlo ma, ako vyriesit situaciu s nelegalnymi DPS. Vsetky nove DPA by sa mohli robit na 4- (popripade 3-) vrstve DPS. Tym by sa velmi ztazilo pajcovanie a kazdy DPS by realne podporil dalsi vyvoj. Vyroba DPS by vsak bola drahsia... Neviem, co by to vsak urobilo so zvukom.
To by vsak vyriesilo iba situaciu s novymi modelmi a stare by bohuzial ficali tak ako doteraz. Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 13:57:24    Predmet: Odpovedať s citátom

co na to jít z druhý strany - proč si ten amatér (DIY) nutně musí opatřit desku ( pajclou) a tím tu sviňárnu umožnit ?? Proč si desku nenavrhne sám ?? ( nebo nepoužije jinou technologii montáže?)
Z hlediska technického rozvoje toho jedince by to bylo přínosnější, při oživování by se víc naučil, výsledek by ho více těšil.
Protože o TO přeci jde. Myšlenka, že bych si jako DIY ušetřil ?? - možná když si budu své práce cenit na 30 Kč/h. ale víc si vydělá i nekvalifikovaný brigádník.

Tím neomlouvám krádež autorských práv.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 14:05:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Jinak zajímavý fakt ( z praxe ) některé Fake DPA mají vypilované značení polovodičů ( aby pajc nešlo opajcovat Smile).

Snaha o ochranu proti kopírování je marná - asi ani použití speciálního hybridního ( nebo monolitického ) integráče není řešení.
Existují fake obvody STK .... ( Sanyo ) a Fake polovodičům je věnováno několik vláken na tomtzo fóru.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 14:08:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlavny problem je, ze pajcovane DPS aj na nich postavene DPA sa predavaju dalej. Poniektori si na tom mozno aj zalozili obzivu...
Dalej je rozdiel v tom, co umoznuje zakon a co je slusne... Zakon umoznuje okopirovat pre vlastnu potrebu autorsky chranene dielo. Ale obzvlast v pripade DIY komunity je vhodne sa spytat autora, co na to povie on. No a potom pri rieseni problemov s pajcungom este tahat rozumy od autora mi pripada ozaj uchylne...
Tiez sa zivim vlastnymi znalostami, cize viem o com sa tu hovori...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 14:27:09    Predmet: Odpovedať s citátom

JHradec napísal:
co na to jít z druhý strany - proč si ten amatér (DIY) nutně musí opatřit desku ( pajclou) a tím tu sviňárnu umožnit ?? Proč si desku nenavrhne sám ?? ( nebo nepoužije jinou technologii montáže?) ........


Stejně jako proud, jde cestou nejmenšího odporu. Confused Ne každý si věří tolik aby se dal do návrhu takové desky.

Jediná rozumná možnost je ta vícevrstvá deska. Ideálně horní a spodní vrstva rozlitá zem a vše ostatní mezi tím Very Happy I z elektrickýho hlediska taková deska má svoje výhody. Pajcung se tak stane daleko náročnějším a pokud to nebude zrovna věc za půl milionu tak se tím asi bude zabývat málokdo. Snad jen z hecu.

_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 14:43:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Keď nejaký bastlič a holoprdelník začne rozmýšľať aký zosilňovač by si postavil, prečo si vymyslí že to musí byť zrovna DPA ktoré sa de facto nedá zohnať? Prečo si nevyberie inú lepšie dostupnú konštrukciu?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pslava
Hifi obsluha


Založený: 20 december 2009
Príspevky: 24
Bydlisko: Ústí nad Orlicí/Zlín

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 14:58:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Snad znáš něco dostupnýho jako bylo DPA co hraje líp?
_________________
DPA223Fast/jfet, MIR50, TubaDispre, Hypa300SE, Actidamp III,NC452, Visaton Classic200(Tiw200XS,TI100,KE25SC)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Obšák
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2007
Príspevky: 720
Bydlisko: Moravský Beroun

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 15:40:48    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
Keď nejaký bastlič a holoprdelník začne rozmýšľať aký zosilňovač by si postavil, prečo si vymyslí že to musí byť zrovna DPA ktoré sa de facto nedá zohnať? Prečo si nevyberie inú lepšie dostupnú konštrukciu?


Souhlas Wink .Nicméně taky si myslím, že je škoda, že už desky nejdou koupit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 18:16:43    Predmet: Odpovedať s citátom

pslava napísal:
Snad znáš něco dostupnýho jako bylo DPA co hraje líp?

Možno nie to čo hrá lepšie ale dostupnejšie. Ide mi o to aby sa pajcéri a tí čo si kúpi pajc nemuseli blbo vyhovárať. Jednoducho si postavím niečo iné horšie hrajúce. Ako holoprdelník som zmierený s tým že nebudem mať najlepšie možné riešenie.
Tiež si myslím že je škoda že dosky nie sú, ale je to kazzatelove rozhodnutie a hotovo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 18:19:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Už se to rozebíralo tisíckrát, nic nového asi nevymyslíme. Ale zajímal by mě názor na tuto otázku:

Zapojení bylo zveřejněno v časopisu (který si navíc člověk musel koupit) a tedy dáno zjevně k dispozici. Ostatně autor sám to v seriálu deklaroval "...Ferda Mravenec rád přisedne..".

Co by se stalo, kdyby někdo navrhnul vlastní plošný spoj (prokazatelně odlišný od originálu) a tento návrh dal zdarma všem k dispozici ?
(abych předešel spekulacím, já rozhodně nic takového nechystám)

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 18:38:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Prokazatelně odlišný navrhuju teď já sám...myslíš si, že bych si měl zahrát muže s maskou ? Laughing A proč to za dvacet let nikdo neudělal ? Naopak má koncepce plošňáku byla použita v několika jiných zapojeních, odpovíš mi poctivě, proč asi ? Čímž netvrdím, že je nejlepší, aby hned někteří nevypěnili... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 18:56:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Tady je ta amatérská 222 ..

http://svetelektro.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&f=27&t=21081&sid=13d3d1a5e01a768be869f8e71767539a


Naposledy upravil roberto dňa Ut september 27, 2011 19:03:50, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
trunek
Hifista - pokročilec


Založený: 13 november 2009
Príspevky: 286
Bydlisko: ZM

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 19:03:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Aby som Vás vyviedol z omylu. Postavil som si DPA110 a mám to na vlastnom DPS. Akurát dnes som ho oživil. Koncepcia je s tranzistormi v púzdre TO220 v dvoch pároch a spôsob chladenia je ako na DPA380. Je to jednostranná DPS a celé to funguje. Schéma je braná z Aradia z dávnejších rokov (myslím tie čo publikoval p. Dudek). Nie každý ale má možnosť vyrobiť si doma takú DPS, poprípade navrhnúť taký, nie jednoduchý plošák a ak by si mal niekto zaplatiť výrobu profi plošáku, tak sa mu to vonkoncom neoplatí. Ak by ste mali záujem, tak sem dám aj fotku. Mám tú istú verziu DPA110, ale s dvoma pármi v púzdre TO3 s MJ15003. Chcel som stabilný zosik aj do menej ako 2 ohmy. A to, že na 50W zosik je prepych dávať dva 20A tranzistori mi je jedno. Ja to tak chcem a hotovo. Takže určite existujú aj domáce verzie takýchto zosikov, ale to je len malé percento. Ja osobne to robím preto, lebo ma to baví. Je to moja záľuba. Nikomu to nepredávam (táto 110na, ktorú som práve urobil, pôjde môjmu najlepšiemu kamarátovi a dám mu to v januári k narodkám - myslím, že takéto niečo nie je porušenie autorských práv, pretože som to postavil sám, súčiastky som si kúpil a výrobok som daroval bez toho, aby som si vypýtal čo i len jediný cent). Ale osobne by som mal napr záujem o DPS k DPA380, ale tiež mám smolu a musím sa s tým potrápiť sám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 19:11:41    Predmet: Odpovedať s citátom

roberto napísal:
Tady je ta amatérská 222 ..

http://svetelektro.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&f=27&t=21081&sid=13d3d1a5e01a768be869f8e71767539a


Tak to špatně čteš:

"...V mojom pripade sa jedna o verziu SE ktora je volne na internete dostupna. Mo jplan bol postavit si dpa-cko za par eur, vyskusat jeho zvuk a tak isto vyskusat aj vyrobu dps nazehlovanim..."

Nebo-li to vytisknul na fólii z PDF souboru, který byl svého času oficielně zveřejněn samotným autorem.
Jak se později vysvětlilo, zveřejnění bylo pouze za účelem ukázky pečlivé konstrukce, nikoliv jako pomůcka pro pajcíře. Bohužel, někteří to nepochopili...

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 19:18:40    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Naopak má koncepce plošňáku byla použita v několika jiných zapojeních, odpovíš mi poctivě, proč asi ?


Nejsem jasnovidec, ale tipl bych asi toto:
Konstrukce mé několik významných výhod.
Je velmi populární, už samotný vzhled evokuje vzpomínky na DPA, bez ohledu na vlastní kvality konkrétního obvodu.
Konstruktér má polovinu práce ušetřenou, už jen rozmístění součástek (které se nedá utajit, fotky jsou všude) výrazně urychlí návrh.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 19:22:34    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Prokazatelně odlišný navrhuju teď já sám...

Tak to by mě fakt zajímalo. Bude to někdy k vidění, nebo bude kastle z 5mm plechu s přivařeným víkem ? Very Happy

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pslava
Hifi obsluha


Založený: 20 december 2009
Príspevky: 24
Bydlisko: Ústí nad Orlicí/Zlín

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 19:23:13    Predmet: Odpovedať s citátom

A co ? Konkrétně ty dps má super a rozhodně si s tím dal větší práci, než sáhnout do peněženky a koupit pajc... Má můj obdiv...
_________________
DPA223Fast/jfet, MIR50, TubaDispre, Hypa300SE, Actidamp III,NC452, Visaton Classic200(Tiw200XS,TI100,KE25SC)


Naposledy upravil pslava dňa Ut september 27, 2011 19:30:19, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 19:28:37    Predmet: Odpovedať s citátom

pslava napísal:
A co ? Konkrétně ty dps má super a rozhodně si s tím dal větší práci, než sáhnout do peněženky a koupit pajc... Má můj obdiv...

V pohodě, už se to řešilo, jeden kousek pro vlastní potřebu se toleruje.
Ale není to ani amatérské (ani ručně kreslené - na to jsem reagoval, mezitím to roberto opravil).
Je to vytištěné PDF z originální dokumentace, kdo umí dělat s modrou fólií, potvrdí Ti, že to není žádný problém. Akorát nejsou prokovy, tak se musí pájet z obou stran....

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 19:55:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to by mě fakt zajímalo....

Cokoliv jsem kdekoliv ukázal, se po čase objevilo jinde...nějak už mě ta sdílnost přešla...už jsem toho rozdal dost, nikdo si nemůže stěžovat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 20:08:00    Predmet: Odpovedať s citátom

To bych na svoje bedny nepřipojil...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 20:18:03    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Tak to by mě fakt zajímalo....

Cokoliv jsem kdekoliv ukázal, se po čase objevilo jinde...nějak už mě ta sdílnost přešla...už jsem toho rozdal dost, nikdo si nemůže stěžovat...


Ono se toho zas tak moc vymyslet nedá.
Že by tohle ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut september 27, 2011 20:20:42    Predmet: Odpovedať s citátom

roberto napísal:
Tady je ta amatérská 222 ..

http://svetelektro.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&f=27&t=21081&sid=13d3d1a5e01a768be869f8e71767539a

Čítam "chladiace hranoly som vyrezal z kusu 1cm hrubeho hlinika a eloxoval. chladice taktiez presli eloxom." Elox na hranoloch, UF! Sad Ale asi mu to funguje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 88, 89, 90  Ďalšia
Strana 57 z 90

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist