Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

CARAT RUBY 2 & NG98 MKII

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Zdeno
Hifi obsluha


Založený: 25 február 2009
Príspevky: 36
Bydlisko: Liptovský Mikuláš - Bratislava

PríspevokZaslal: Št október 27, 2011 12:29:44    Predmet: CARAT RUBY 2 & NG98 MKII Odpovedať s citátom

Je mi jasne, ze NG98 MKII je cina, ale je za 70E cez ebay, tak ma len zaujima ci by to aspon stalo za kupu, je v tom TPA6120, ale bohuzial nema opticky vstup.
CARAT RUBY 2 je pre kamosa ktory optiku potrebuje stoj co stoj, mne to za 130E naviac nestoji, resp. optiku nepotrebujem.

http://www.ebay.com/itm/NG98-MKII-USB-AD1852-DAC-TPA6120-Headphone-Amplifiers-/290519066357?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43a44926f5

http://www.ebay.com/itm/New-Styleaudio-CARAT-RUBY2-USB-Audio-DAC-Headphone-Amp-/220862655333?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item336c70ab65
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Pi október 28, 2011 19:58:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Za 100$ v tom nebude ani jedna originální součástka a všecko bude fake. Pokud nechceš vyhodit ty prachy jen tak, tak to nekupuj.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: So október 29, 2011 09:22:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Ruby je slušný dac, a podprůměrný zesilovač, kvalita zvuku je nic moc a hlavně neutáhne žádná náročná sluchátka. Ruby tak ke špuntům či ke Grado.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zdeno
Hifi obsluha


Založený: 25 február 2009
Príspevky: 36
Bydlisko: Liptovský Mikuláš - Bratislava

PríspevokZaslal: St november 02, 2011 12:30:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Necakam ze ten NG98 by bolo bohvieco, ale ze by to zas bola komplet cina... ale nehadam sa, bude to najskor pravdepodobne.
Ano toho som sa bal ze ten CARAT cez operaky sluchatka moc neutiahne, to je TPAcko o tolko vykonnejsie?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: St november 02, 2011 19:41:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdeno napísal:
Necakam ze ten NG98 by bolo bohvieco, ale ze by to zas bola komplet cina... ale nehadam sa, bude to najskor pravdepodobne.
Ano toho som sa bal ze ten CARAT cez operaky sluchatka moc neutiahne, to je TPAcko o tolko vykonnejsie?


Ano. OPA2134 je dělaná pro zátěže nad 600ohmů a dává 35mA, při zátěži 32ohmů má zkreslení tipuji tak 0.01%. TPA6120 je na zátěž od 16ohmů a dává až 700mA, při zátěži 32ohmů má zkreslení 0.00055%.

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist