Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

digitalizacia

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Staré stroje
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jano159
Hifi obsluha


Založený: 14 november 2011
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Po november 14, 2011 20:11:57    Predmet: digitalizacia Odpovedať s citátom

Hladam niekoho, kto by mi zdigitalizoval za nejaku protihodnitu 2 pasky z cievkoveho magnetaku. Je to nahrate rychlostou 4,76 cm/s, takze nejde ani tak o kvalitu. Ide skor o urcitu sentimentalnu hodnotu a nechce sa mi kupovat cievkac len kvoli 2 nahravkam.
Ak by sa niekto taky nasiel poslite mi SS.
Dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Ut november 15, 2011 11:32:24    Predmet: Re: digitalizacia Odpovedať s citátom

Jano159 napísal:
Hladam niekoho, kto by mi zdigitalizoval za nejaku protihodnitu 2 pasky z cievkoveho magnetaku. Je to nahrate rychlostou 4,76 cm/s, takze nejde ani tak o kvalitu. Ide skor o urcitu sentimentalnu hodnotu a nechce sa mi kupovat cievkac len kvoli 2 nahravkam.
Ak by sa niekto taky nasiel poslite mi SS.
Dakujem.

Nepíšeš nič o veľkosti cievok (dĺžke pása), či je to stereo alebo mono. Z toho všetkého vychádza veľkosť výsledného súboru, čiže na koľkých CD by si to chcel mať, prípadne by si to chcel ako dátový súbor na DVD.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jano159
Hifi obsluha


Založený: 14 november 2011
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Ut november 15, 2011 12:08:08    Predmet: Re: digitalizacia Odpovedať s citátom

Takze su to 15ky kotuce, je to vsetko mono zaznam (hovorene slovo) prvy kotuc je cca 5 hodin a druhy presne neviem, ale predpokladam,ze viac to urcite nebude.

Este asi dolezita informacia, som z BA, cize ak by to bol niekto z BA a okolia tak idelane na USB kluc.

edit 15.4.2012
Tolko "ochotnych" mailov som dostal, ze dokial som ich vsetky precital, preslo 6 mesiacov.

Nuz co o tom je predsa forum ...

Koniec koncov, po tolkej "ochote" ma to aspon donutilo vyriesit to vlastnymi silami, takze este raz dakujem ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Staré stroje Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist