Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

KOSS UR/29

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Vidium
Anonymný





PríspevokZaslal: Ut apríl 24, 2007 16:42:27    Predmet: KOSS UR/29 Odpovedať s citátom

Uz ubehol nejaky ten tyzden co som si ich kupil...vtedy stali zhruba 2000Sk medzitym isli mierne dole.Zaujima ma ci ich niekto z vas ma a ako je s nimi spokojny...Musim priznat ze su to moj prve "drahe" sluchadla a vlastne celkovo druhe za zivot..ja som s nimi velmi spokojny ale rozhodne nemozem povedat ze mam hudbny sluch a niesom ani zaryty hifista tak preto sa pytam na mazor odbornikov
Andrej
Návrat hore
Itchy
Hifi obsluha


Založený: 29 apríl 2007
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2007 15:22:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Znamy ma sluchatka Koss UR29 a je s nimi vcelku spokojen, ale je to asi proto, ze nikdy nepoznal nic lepsiho ;-) Osobne si myslim, ze UR29 hraji zbytecne moc basove. Vysky jsou u nich VELMI nevyrazne. Alespon to je muj nazor napr v porovnani s Koss UR40, ktere vlastim. UR 40 hraji o trochu cisteji a maji vyraznejsi vysky, ktere ovsem obas zneji vcelku plechove. Myslim si, ze Koss sluchatka jsou (v CR) predrazena a ze za stejnou cenu nabizi napr. Sennheiser mnohem kvalitnejsi zvuk. U Kossu, ale platite za dozivotni zaruku at se se sluchatky stane COKOLI, to je prakticky jedina vec ktera me presvedcila Kossy koupit (a taky cena 40$ coz je asi 1000Kc a za tu cenu v CR nic lepsiho nenajdete, ale dat za to 2800... ...to uz bych si asi rozmyslel mnohem dele) .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Vidium
Anonymný





PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2007 19:50:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano presne tak pre dozivotnu zaruku som ich kupoval...stazovat sa nemozem vysku si podla mna v pohode a to mam vzdy EQ vypnuty
Návrat hore
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist