Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

hellogoodbye

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
hellogoodbye
Hifi obsluha


Založený: 22 február 2012
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: St február 22, 2012 13:25:01    Predmet: hellogoodbye Odpovedať s citátom

Dobry den prajem pani,

zatial len dve fotky.
Zosilnovac: Starsi Marrantz
Gramofon: Project
DVD prehravac: Pioneer
repro: Jamo
Pocuvam rock, jazz, vaznu hudbu, rhythm and blues.



hifi 2.JPG
 Description:
 Filesize:  74.31 KB
 Viewed:  352 Time(s)

hifi 2.JPG



hifi 1.JPG
 Description:
 Filesize:  173.02 KB
 Viewed:  455 Time(s)

hifi 1.JPG


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
server3
Hifi obsluha


Založený: 03 február 2012
Príspevky: 15

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2012 15:26:11    Predmet: Odpovedať s citátom

tieto repraky maju debilne odladenu vyhybku,odporucam ju vymenit.Ja som kupil v BS acoustic 3 pasmovu 8 ohmovu pre zapojenie bi-wiring kedze pouzivam bi-amping.Tiez som vymenil vyskac,dal som tam riadny od audio research,lebo keby si videl ten co tam je asi by ta slak trafil Very Happy K tej vyhybke treba pripojit 2,2 ohmove odpory ak budes pouzivat aktualne repro,ktore maju 6 ohm.Odpory stacia 50W.
Ja som vymenil aj stredove menice,dal som tam repro od visatonu AL 130 8ohm.Basak je v pohode,po vymene vyhybky hra ovela lepsie a sa mi zda ze aj nizsie frekvencie.
Bedne su konstrukcne vemi kvalitne,co sa bohuzial neda povedat o reprakoch ktore v nich boli pouzite,kazdopadne tie bedne su dobry zaklad pre kvalitnu sustavu po vymene najlepsie vsetkych repro.

Chlapci z jama venovali v tomto pripade asi 90% rozpoctu do boxov a 10% do reprakov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
server3
Hifi obsluha


Založený: 03 február 2012
Príspevky: 15

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2012 15:27:10    Predmet: Odpovedať s citátom

tieto repraky maju debilne odladenu vyhybku,odporucam ju vymenit.Ja som kupil v BS acoustic 3 pasmovu 8 ohmovu pre zapojenie bi-wiring kedze pouzivam bi-amping.Tiez som vymenil vyskac,dal som tam riadny od audio research,lebo keby si videl ten co tam je asi by ta slak trafil Very Happy K tej vyhybke treba pripojit 2,2 ohmove odpory ak budes pouzivat aktualne repro,ktore maju 6 ohm.Odpory stacia 50W.
Ja som vymenil aj stredove menice,dal som tam repro od visatonu AL 130 8ohm.Basak je v pohode,po vymene vyhybky hra ovela lepsie a sa mi zda ze aj nizsie frekvencie.
Bedne su konstrukcne vemi kvalitne,co sa bohuzial neda povedat o reprakoch ktore v nich boli pouzite,kazdopadne tie bedne su dobry zaklad pre kvalitnu sustavu po vymene najlepsie vsetkych repro.

Chlapci z jama venovali v tomto pripade asi 90% rozpoctu do boxov a 10% do reprakov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matus_pigy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 340
Bydlisko: Stupava

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2012 16:12:00    Predmet: Odpovedať s citátom

server nebolo by lepšie kúpiť namiesto tých Jamo a následnej výmeny takmer všetkých komponentov nejaké poriadne bazárové reprá??
_________________
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> SP audio D1 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda+Chord Mojo2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
server3
Hifi obsluha


Založený: 03 február 2012
Príspevky: 15

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2012 16:31:30    Predmet: Odpovedať s citátom

matus_pigy napísal:
server nebolo by lepšie kúpiť namiesto tých Jamo a následnej výmeny takmer všetkých komponentov nejaké poriadne bazárové reprá??


jasne ze hej,ale ked uz ich niekto kupil a az potom zistil ze tie repraky su nic moc,ma este moznosti prerobit to Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Pi február 24, 2012 18:25:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Nezdá sa mi ako dobrý nápad vymeniť sprasenú výhybku za výhybku univerzálnu. IMHO je to "prašť jak uhoď".
"K tej vyhybke treba pripojit 2,2 ohmove odpory ak budes pouzivat aktualne repro,ktore maju 6 ohm.Odpory stacia 50W. "
To si robíš srandu???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
hellogoodbye
Hifi obsluha


Založený: 22 február 2012
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Po február 27, 2012 07:55:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Aky je rozpocet na taky upgrade?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist