Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Sietove funkcie AVR - prakticke vyuzitie alebo zbytocnsot?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Multikanál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ROpa-SK
Hifi obsluha


Založený: 13 február 2012
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Ut február 14, 2012 16:56:31    Predmet: Sietove funkcie AVR - prakticke vyuzitie alebo zbytocnsot? Odpovedať s citátom

Zaujimam sa o kupu receivra so sietovymi funkciami, zatial nie som rozhodnuty pre ziaden model, do uvahy pripada Denon 1912, Onkyo 509 ale moze byt aj nieco od Yamahy, Pioneera, Marantzu atd... v podobnej cenovej hladine. Pokial niekto vlastni niektory z receivrov ktore by spadali do mojho vyberu a pouziva tieto veci bol by som rad keby sa mohol podelit so skusenostami. Zaujimali by ma predovsetkym tieto veci:

1. Je mozne pridat vlastne internetove radio a ulozit ho do nejakej pamate, (alebo predvolby) tak aby som jeho prehravanie dokazal spustit bez toho aby som musel zapinat TV ?

2. Predpokladam ze je mozne browsovat po diskoch pocitacov (alebo NAS) v lokalnej sieti, muziku mam v roznych adresaroch, v kazdom adresari mam okrem samotnych zvukovych suborov aj subor s playlistom povedzme vo formate *.m3u. Je mozne nejako tieto playlisty ulozit do pamate, (alebo predvolby) tak aby som ich vedel spustit z AVR bez toho aby som musel zapinat TV ? Proste predstavujem si to tak ze ten AVR dokaze dat do predvolby cokolvek, nielen FM radio ale cokolvek co dokaze po sieti prehrat.

3. pokial nie je mozny bod 2.) maju tie receivre aspon nejake vlastne playlisty do ktorych si mozem zaradit muziku z roznych sietovych zdrojov a potom spustit prehravanie aj bez zapnutej TV ?

4. Pokial ma niekto nejaky iny napad ktory by ma mohol zaujimat sem s nim, rovnako ak sa niekto stretol s niecim co si myslel ze bude fungovat automaticky a ono to tak vobec nefungovalo, alebo to fungovalo inak alebo nefungovalo vobec, takisto sem s tym.

Dakujem za kazdy nazor,

Rasto
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dbmax
Hifista


Založený: 15 február 2009
Príspevky: 218

PríspevokZaslal: Ne február 26, 2012 18:05:42    Predmet: Odpovedať s citátom

---

Naposledy upravil dbmax dňa Ut november 29, 2016 20:57:59, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ROpa-SK
Hifi obsluha


Založený: 13 február 2012
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Ne február 26, 2012 18:34:20    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujem za info, prilis vela informacii som nenazbieral na forach, tak som si tie manualy nakoniec musel prestudovat, rozhodol som sa pre Denon AVR-1912, zajtra by mi mal prist, tak ho vyskusam a potom dam vediet co to vie a co nie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Multikanál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist