Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Společný DÁREK pro Kazzatele
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
DinosaurJr
Hifi obsluha


Založený: 21 január 2012
Príspevky: 45
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St február 29, 2012 21:09:16    Predmet: Společný DÁREK pro Kazzatele Odpovedať s citátom

Pravidelný přispěvovatel každého 29.února aneb VÝZVA NA THREADU pro české HiFi-sty !

Ladies (najdou se tu ?) and Gentlemen,

byl jsem u Kazzatele ! a nechal si zkouknout zesilovač, protože mi 2x vypadly pojistky a mě se to moc nezdálo (díky za kvalitní konstrukci, a že to odnesly jen pojistky). Po prohlídce mi rovnou mi nabídl upgrade zesilovač. Dlouho jsem neváhal a souhlasil. Závada byla nakonec prkotina, vypínač se pos... Po karanténě (40D) jsem si nakonec domů odnesl zesilovač a pusitil si jej. Ale „něco“ se podstatně změnilo... Nějakou změnu jsem čekal, ale tak výrazný hudební projev k lepšímu jsem neočekával.
(Opravdu jen krátce k hudebnímu projevu: ) jemné výšky, otevřené středy, pevné basy a celkové zklidnění, vystupuje tu na mě harmonická hudba s lokalizací nástojů, výborný projev, extra pohoda. (Pokud s mým hodnocením nesouhlasíte, tak jej jednosuše přeskočte, nepovažuji se za odborníka.)

Jestli se najdou lepší zesilovače ? Asi jo, určitě najdou ! (Nechci se dohadovat) A za podobnou cenu ? No asi jich příliš nebude, odhadem tak 1 možná 2 ?

A když jsme si odnášel opravený zesilovač a loučili se, tak si postesknul, že vlastně sám takový zesilovač nemá. Po poslechu doma a pod vlivem nadšení mě napadlo, že bych se rád revanžoval o trochu více. A tak mě napadlo, že se blíží náš společný svátek 29.června, a tak se obracím na Vás na HiFiSty-DIY-fajnšmekry-posluchače-DJ´s-aop, zda byste nechtěli přispět na společný DÁREK pro KAZZATELE - českého konstruktéra, Guru a neocenitelného rádec třeba na tomto fóru ? Neb každý majitel DPA ušetřil podstatnou částku financí (min. čtyřmístnou) než kdyby si měl pořídit "obdobný" kus.

Takže vyvstává jednoduchá otázka, zda byste se nechtěli přidat na společný DÁREK – zesilovač ?

Možná jsem trochu naivní, ale pod vlivem důkladného hudebního opojení a ryzlinku si to s veškerou úctou k DIY-maniakům i konstruktérům doufám můžu dovolit.

DINO
(zatím s DPA 386 MkII zbytek budu postupně doplňovat na cestě)



PS – nešetřete financí a rychle dostavte zesiky DPA a začněte poslouchat a užívat si muziky !
PSS – pokud nejste úplně spokojeni se zvukem, začněte se také věnovat poslechové místnosti !!

AD komentáře - pokud napíšete kladné, potěší mě to ! Pokud se vám to nezdá, napíšete i negativní, nebráním se tomu, ale žádám v mezích slušnosti, věcně, bez nějakého FLAME !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
DinosaurJr
Hifi obsluha


Založený: 21 január 2012
Príspevky: 45
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 01, 2012 20:41:16    Predmet: Odpovedať s citátom

No měl by to být takový IMPULS, aby kovářovic kobyla nechodila bosky...
Sám jsem docela dlouho rozhoupával, než jsem udělal zásadní vykročení a časem při dalších krocích se to příliš nelepšilo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Št marec 01, 2012 20:48:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Přidám 1000 Kč.
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
DinosaurJr
Hifi obsluha


Založený: 21 január 2012
Príspevky: 45
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 01, 2012 21:12:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Dorovnávám +1000 Kč.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
DinosaurJr
Hifi obsluha


Založený: 21 január 2012
Príspevky: 45
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 01, 2012 22:32:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Neb na foru tu nejsem registrován dlouho, i když ho dlouho čtu, tak ještě přidám pár odpovědí na nevyslovené otázky:

Dělám to zdarma ?
Že bych to dělal zdarma ? Ne ! O tom vůbec nepochybujte ! Dělám to naprosto zcela jen a pouze ze zištných důvodů !

Kolik z toho získám ?
Já už z toho „sosám“ každou volnou chvíli, denně minimálně 1-2 h poslechu, o wíkendu když mám čas tak ještě déle 4-5 h ! A do budoucna co to půjde to nehodlám příliš omezovat. Nevím jak jsou na tom ostatní s možnostmi poslechu a přesně toto je moje odměna.

Jak to bude s financováním ?
O vlastní finance bych se postaral, ale s cizíma by to nemuselo dopadnou nejlépe.
Takže nejlepší je pokud z Kazzatelova mailu (zde dlouhodobě známého) obdržíte (nové) č.ú., který je určen jen a pouze na nový zesilovač pro vlastní poslech (z vl.zkušenosti nedoporučuji míchat s jiným účtem). Napřímo je nejjednodušší metoda. Solidní banky pro tuto akci jsou např. FIO nebo mBank – nežerou poplatky.

Finále
Kazzatel by se měl do června pochlapit a průběžně opatřit součásti zesilovače, ale asi taky něco přidat. Protože toto má sloužit jakou Startup, jednoduše Impuls !
Doufám a věřím, že se tedy sejde rozumná skupina přispěvovatelů i studentů (ti to mají zapolovic) – jednoduše DPA srdcařů.
Pavlovi se to možná trochu nebude líbit, ale na druhou stranu to dělám i pro obec uživatelů, kteří „za babku“ užívají super zesilovače a dávám zde fšem příležitost se osobně revanžovat a přispět troškou (dle kraje a možností) do mlýna neb i vývoj je nákladný...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jidol
Nádejný hifista


Založený: 21 máj 2011
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Pi marec 02, 2012 08:18:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Jako projev úcty a také trochu pro čisté svědomí (zakoupeny 2 DPS pro DPA 380 od Kohouta), přidám 500 Kč.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Pi marec 02, 2012 10:31:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj ja sa pridám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
The_P
Nádejný hifista


Založený: 21 marec 2010
Príspevky: 95
Bydlisko: Kladno / Praha

PríspevokZaslal: Pi marec 02, 2012 10:41:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Taktez rad prispeji
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Pi marec 02, 2012 12:43:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemám tiež problém s prispením.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi marec 02, 2012 20:47:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Mládenci, jsem ted v nemocnici...nechte tohle téma na dobu až se vrátím, rád bych k tomu také pak něco řekl...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: So marec 03, 2012 08:50:54    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa Št júl 26, 2012 19:53:19, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: So marec 03, 2012 09:53:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Doufám, že to není nic vážnýho.
Přeju brzké uzdravení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
durgo
Hifista - pokročilec


Založený: 23 január 2007
Príspevky: 250
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: So marec 03, 2012 12:06:41    Predmet: Odpovedať s citátom

dajte sem číslo účtu, tiež niečo prispejem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So marec 03, 2012 12:19:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Rád podporím túto milú akciu.

A prihováram sa za skoré uzdravenie pacienta.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
STUDIO_ESO
Hifista


Založený: 25 marec 2010
Príspevky: 103

PríspevokZaslal: So marec 03, 2012 14:03:30    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Mládenci, jsem ted v nemocnici...nechte tohle téma na dobu až se vrátím, rád bych k tomu také pak něco řekl...


Sestřičky z tohoto ústavu dochází do mé oblíbené hospůdky. Marně přemýšlím nad způsobem, a již delší dobu, jak se jim dostat pod stejnokroj. Díky za inspiraci! Wink

Až vás pustěj, můžem juknout jak budova vypadá z druhé strany...
J.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Milan_PN
Hifi obsluha


Založený: 23 september 2008
Príspevky: 17
Bydlisko: Piešťany, SR

PríspevokZaslal: Ne marec 04, 2012 19:39:25    Predmet: No teda... Odpovedať s citátom

Mám rovnaké pocity, cítim sa majstrovi zaviazaný za tie nádherné zážitky. Nemám to momentálne ľahké, ale zapojím sa a prispejem.

Skoré uzdravenie, Kazzateli...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DinosaurJr
Hifi obsluha


Založený: 21 január 2012
Príspevky: 45
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne marec 04, 2012 22:59:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Chtěl jsem se nějakým způsobem Kazzateli revanžovat a udělat mu radost, akorát jsem nevěděl, jak k tomu přistoupit. Furt mi to tu poletovalo nad hlavou nic netuše, až pěkné datum 29.února mi k tomu trochu napomohlo a napsal jsem tudle rubriku.

Krátký souhrn
Finanční support CZ:SK = 4:5
Morální support CZ+SK = 11 Když jde o zdraví, tak morální support bude vždy důležitější !

Takže teď bych si tady dovolil zcela otevřeně a silně zakybycovat, protože se k tomu nikdo moc nemá a chválit je vždy potřeba, ale i (pozitivní) kritika bude vítaná (bez té to nejde). Vážení kolegové nechcete třeba napsat, co se vám nejvíce líbí na DPA-čkách ? Jak na ně hrajete ? A třeba něco dalšího ?

Já tu poslouchám v podstatě každou volnou chvíli, nejvíce jednoho z trumpetistů M.Davise a slušně řečeno z toho účůrávám... No spíše uchcávám ! Je super excelentní a do budoucna až si vylepší aparaturu, očekávám, že to bude ještě o velký kus lepší Smile

Pokud budete mít odbornější hodnocení, nenechávejte si ho pro sebe a šup sem s ním !

A jšetě nkaonec bych rád uopzorinl, že i kydž oči vidí ncěo úlpně jiénoh, tak mzoek čolěvka peřtče sokro úlpně vešncho ! A co tverpe pak usylší při dlůkadném psoelchu mzuiky !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne marec 04, 2012 23:42:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Co chlastáš? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Po marec 05, 2012 13:58:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Nikdy jsem nestavěl žádné DPA, nemám tedy v tomto žádné závazky a dokonce jsem před mnoha lety měl s komunitou DPAčkářů i jisté trable, přesto bych rád také něco přispěl.

Pavel pro mě neodmyslitelně patří k českému HIFI, a i přes své kolikrát peprné příspěvky na fórech je zcela jistě dobrý člověk. Mnohokrát u mě vyloudil úsměv při čtení jeho příspěvků, takže mě vlastně nevědomky přispíval k lepší náladě a tím podpořil i mé zdraví.
Takže doufám, že až bude čít tento můj příspěvek vyvolá to v něm také pozitivní pocity které mu budou nápomocné v léčení. Duše a tělo jsou totiž silně propojené Exclamation a pozitivní nálada je klíč k uzdravení těla.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Oscarossa
Hifista - pokročilec


Založený: 01 január 2010
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po marec 05, 2012 16:38:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Síce moje DPA zatiaľ nie je celkom fit a potrebuje trošku "preliečiť" (evidentne vinou staviteľa, teda mňa), veľmi rád takisto prispejem. Pána Dudka si vážim a som vďačný za jeho dlhoročnú snahu posúvať túto komunitu ďalej.

Prajem skoré uzdravenie.

_________________
Tidal+local->Roon->Dirac DLP standalone mode->RME-ADI-2-DAC->DPA 330 mkIV->Acoustic Energy NEO 3, XLO
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
IvaW
Nádejný hifista


Založený: 16 november 2007
Príspevky: 67
Bydlisko: Dačice

PríspevokZaslal: Po marec 05, 2012 18:33:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Udělejte si za mě čárku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opamp
Hifista


Založený: 12 február 2010
Príspevky: 204
Bydlisko: Černé /rudé Kladno

PríspevokZaslal: Ut marec 06, 2012 17:45:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi marec 09, 2012 09:22:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak už jsem zpět, je mi podstatně líp, i když vyhráno ještě není...ale elánu a nápadů mám spoustu, tak si bych uvítal projevená vaše přání, čeho se vám nedostává...myšlenka sbírky " na můj zesilovač " je sice milá, ale moc toho neřeší a protože mám svou hrdost, nemůžu jí stejně přijmout, nechci nic zadarmo...důležitější je proto spíše morální podpora...nechtějte ale po mě nějaké zázraky typu " něco super, ale skoro zadarmo ", tak to opravdu nejde... po zhodnocení stavu na součástkovým trhu mám spíš ideu předělat ( a pokud možno i vylepšit ) některé věci tak, aby se daly postavit z dostupných věcí, respektive perspektivních věcí, aby odpadlo to shánění součástek na poslední chvíli...plus i pár nových věcí, protože mě neláká idea nějakého " unifikovaného " zvukového schematu...to je tedy prozatím vše, vaše připomínky uvítám...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Pi marec 09, 2012 11:02:12    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
myšlenka sbírky " na můj zesilovač " je sice milá, ale moc toho neřeší a protože mám svou hrdost, nemůžu jí stejně přijmout, nechci nic zadarmo


Thumbs up Thumb up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
simon
Hifista


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 222
Bydlisko: Dolni Kounice

PríspevokZaslal: Pi marec 09, 2012 11:08:24    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Tak už jsem zpět, je mi podstatně líp, i když vyhráno ještě není...ale elánu a nápadů mám spoustu, tak si bych uvítal projevená vaše přání, čeho se vám nedostává...myšlenka sbírky " na můj zesilovač " je sice milá, ale moc toho neřeší a protože mám svou hrdost, nemůžu jí stejně přijmout, nechci nic zadarmo...důležitější je proto spíše morální podpora...nechtějte ale po mě nějaké zázraky typu " něco super, ale skoro zadarmo ", tak to opravdu nejde... po zhodnocení stavu na součástkovým trhu mám spíš ideu předělat ( a pokud možno i vylepšit ) některé věci tak, aby se daly postavit z dostupných věcí, respektive perspektivních věcí, aby odpadlo to shánění součástek na poslední chvíli...plus i pár nových věcí, protože mě neláká idea nějakého " unifikovaného " zvukového schematu...to je tedy prozatím vše, vaše připomínky uvítám...


k tomu nelze rict nic jineho nez AT SE DARI a ZDRAVI NEZLOBI.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi marec 09, 2012 11:09:47    Predmet: Odpovedať s citátom

(dovolím si napísať i za ostatných)

Tešíme sa vašemu návratu a prajeme veľa síl zvládať každodenné starosti a užívať si život v radosti.

Tou zbierkou by sme chceli prispieť na vašu záľube tvoriť kvalitné audio prístroje. Tak ako sa rád s nami delíte o vaše myšlienky, znalosti i projekty, aj my by sme sa radi podelili a podporili vašu ďalšiu prácu.

Je nejaký prístroj, ktorý by vám umožnil niečo nové, či zrýchlil niečo čo dlho trvá? Napadá mi AP 2700, no obávam sa, že to nedáme. Ale taký dScope III by už možno šiel... :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
junglik
Hifista - pokročilec


Založený: 27 apríl 2010
Príspevky: 259
Bydlisko: Praha 4

PríspevokZaslal: So marec 10, 2012 22:00:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Když už se pořádala taková akce, mělo se předem dát vědět Trotonovi, který by jistě zajistil, aby vlákno nebylo pro Kazzatele, alias mistra, alias náčelníka viditelné... Prostě, postavit ho před hotovou věc.
_________________
"Máma vždycky říkala, že člověk má mít jen tolik, co potřebuje. A zbytek je jen na vychloubání."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So marec 10, 2012 22:12:06    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Tak už jsem zpět, je mi podstatně líp, i když vyhráno ještě není...ale elánu a nápadů mám spoustu, tak si bych uvítal projevená vaše přání, čeho se vám nedostává...myšlenka sbírky " na můj zesilovač " je sice milá, ale moc toho neřeší a protože mám svou hrdost, nemůžu jí stejně přijmout, nechci nic zadarmo...důležitější je proto spíše morální podpora...nechtějte ale po mě nějaké zázraky typu " něco super, ale skoro zadarmo ", tak to opravdu nejde... po zhodnocení stavu na součástkovým trhu mám spíš ideu předělat ( a pokud možno i vylepšit ) některé věci tak, aby se daly postavit z dostupných věcí, respektive perspektivních věcí, aby odpadlo to shánění součástek na poslední chvíli...plus i pár nových věcí, protože mě neláká idea nějakého " unifikovaného " zvukového schematu...to je tedy prozatím vše, vaše připomínky uvítám...


citas? mistr sa uz vyjadril..... a tych co prispeju asi vela nebude
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kohoutek
Nádejný hifista


Založený: 15 január 2008
Príspevky: 54
Bydlisko: Vysoké Mýto Vinice 164

PríspevokZaslal: Ne marec 11, 2012 08:47:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Něco tak ubohého by mne ani ve snu nenapadlo,to chcete Pavla úplně ztrapnit?Opravdu nevím co si o tomto počinu myslet!!!
Ale určitě by vám docent Chocholoušek pomohl!!!
Co si myslet o výrobcích,které až po X úpravách za X peněz konečně hrají (není něco zkaženého ve státě Českém?).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Ne marec 11, 2012 09:10:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Kohoutek a co je na tom divne a ubohe?
Je to len vyjadrenie ucty zopar clenov fora, na tom by som ja nic zle nevidel. Nie je to uplatok je to dar!

Je tu ponuka a slusnostou aj p. Dudka napriek jeho vyhradam je dar prijat.
Ale aj napriek tomu je konecne rozhodnutie na nom..
Akurat suhlasim ,ze takato vec sa mala riesit neverejne.
Uz aj z dovodu ,ze nakoniec to sklzne do flame.

S tou liecebnou by som bol opatrny.
Myslim,ze by ju potreboval dakto iny...
Berte to ako moj nazor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 1 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist