Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

DVD BLUE EFFECT - ACOUSTIC TIME

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Odporúčané nahrávky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2096
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: St máj 11, 2011 23:49:48    Predmet: DVD BLUE EFFECT - ACOUSTIC TIME Odpovedať s citátom

...videl a pocul uz niekto ?...oplati sa zhanat...?


m_0-Ablueffect.jpg
 Description:
 Filesize:  35.85 KB
 Viewed:  633 Time(s)

m_0-Ablueffect.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MartinAQ
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 139

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2011 13:46:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Neslyšel jsem, ale jestli se podařilo jen na 80% zachytit něco z koncertů, na kterých jsem byl, tak klobouk dolů. Hladík to udělal správně a výsledek z toho spojení s mladými kluky je pro mě shrnutelný do jedoho výstižného slova: nezaprděnost. Ta muzika získala úplně novou šťávu, je to perfektní. Navíc to baví nejen staré máničky, které s rukama založenýma řeší, zda to či jiné sólo hrají jinak, ale taky mlaďochy. Jakkoli už se na DVD koncerty moc nedívám, toto si určitě pořídím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
freeface
Hifista


Založený: 21 marec 2007
Príspevky: 117

PríspevokZaslal: St marec 28, 2012 19:56:27    Predmet: Odpovedať s citátom

mám, videl som, počul som, veeeeľmi dobre urobené DVD, určite toto DVD patrí k tým lepším, čo sa týka česko-slovenskej hudobnej scény, podľa mňa výborný zvuk, čo je asi najpodstatnejšie, na koncertoch som nebol, ale z DVD sála nezameniteľná atmosféra, čo viac dodať Very Happy
_________________
/// Andrej Šeban : 1. „Hudba tu bola stovky rokov aj bez hitparád.” 2. „Hudba sa vždy počúva srdcom, ušami sa len dostáva do tela, a ten stav, v ktorom sa telo ocitne, by som nazval hudbou.” ///
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hopp
Hifista


Založený: 18 december 2007
Príspevky: 201
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Št marec 29, 2012 14:16:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Na CT2 som nedavno videl cca 50 minutovy program a zrejme islo o spominane DVD. Stereo stopa je kazdopadne podla udajov na obale LPCM a aj zo settopboxu cez externy prevodnik bol zvuk velmi dobry. Zaznam z CT je tu: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1143638030-ct-live/21154215468-ct-live-blue-effect-acoustic/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fifino
Nádejný hifista


Založený: 11 marec 2010
Príspevky: 86

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2012 13:56:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Rád bych se zeptal, v jakém zvukovém formátu je nahráno DVD č.2 z tohoto alba. Rovněž obsahuje stopu PCM stereo, nebo jen DD 2:0?
_________________
Pioneer DV-757+vanity, Casea SiriusXLR, pasivní regulace, 2xCopland CTA-520, Audio physic Scorpio.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
freeface
Hifista


Založený: 21 marec 2007
Príspevky: 117

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2012 20:57:59    Predmet: Odpovedať s citátom

DVD č.2 obsahuje: Dokument a Bonusové skladby ( Avignonské slečny z Prahy, Medley, Ticket To Ride, 12 String Shuffle, Čajovna) - Dokument je len v DD 2.0, ale bonusy sú v 3 stopách: DD 2.0, DD 5.1 a aj v PCM stereo .
_________________
/// Andrej Šeban : 1. „Hudba tu bola stovky rokov aj bez hitparád.” 2. „Hudba sa vždy počúva srdcom, ušami sa len dostáva do tela, a ten stav, v ktorom sa telo ocitne, by som nazval hudbou.” ///
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fifino
Nádejný hifista


Založený: 11 marec 2010
Príspevky: 86

PríspevokZaslal: So apríl 14, 2012 06:36:43    Predmet: Odpovedať s citátom

freeface díky, bo manželku nic nenapadá, co mi koupit k narozeninám, tak bude mít alespoň tip. Cool

Toto rovněž nemusí být špatné http://www.youtube.com/watch?v=VrXbNHf02tQ

_________________
Pioneer DV-757+vanity, Casea SiriusXLR, pasivní regulace, 2xCopland CTA-520, Audio physic Scorpio.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
freeface
Hifista


Založený: 21 marec 2007
Príspevky: 117

PríspevokZaslal: Ne apríl 15, 2012 21:37:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre hifistu je určite jedným z najlepších darčekov kvalitná nahrávka jeho obľúbenej muzičky. btw. Všetko najlepšie k narodkám ! a k Vivaldiannu - osobne mám radšej čistý rock-bigbít bez "vplyvu klasickej hudby".
_________________
/// Andrej Šeban : 1. „Hudba tu bola stovky rokov aj bez hitparád.” 2. „Hudba sa vždy počúva srdcom, ušami sa len dostáva do tela, a ten stav, v ktorom sa telo ocitne, by som nazval hudbou.” ///
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hopp
Hifista


Založený: 18 december 2007
Príspevky: 201
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Ut apríl 24, 2012 08:35:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Mam jednu nemilu skusenost a sucasne otazku. Spominane DVD som si zakupil pekne zafoliovane. DVD c. 1., (koncertne) je vyborne, rovnako aj zvuk v LPCM. Prekvapilo ma vsak, ze v menu nie je polozka "audio", takze volba jednej z troch zvukovych stop je mozna len cez tlacitko na DO. Je to u DVD vydanych Supraphonom obvykle, alebo sa chybicka vloudila ? Doteraz som sa s tym totiz u inych DVD z roznych vydavatelstiev nestretol.
DVD c. 2 (dokument + bonusy) je vadne, stolny prehravac ani prehravace v PC ho zial nenacitaju. Nasledovat bude reklamacia resp. vratenie vadneho kusu a vymena za novy, snad uz bezchybny...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Odporúčané nahrávky Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist