Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Katka Koščová & Nerez 30 rokov

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koncerty, hudobné predstavenia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
brainwash
Hifista


Založený: 26 marec 2010
Príspevky: 169
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: St apríl 25, 2012 06:20:10    Predmet: Katka Koščová & Nerez 30 rokov Odpovedať s citátom

Kto si to ešte nenechal ujsť?
Ja som bol včera v Nitre a rozhodne to stálo za to.
Bol to absolútne skvelý koncert. Dancing happy

http://kultura.sme.sk/c/6351336/bol-to-novy-original-nie-zla-kopia.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1350
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št apríl 26, 2012 06:20:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebol som. Resp. nevidel som Koščovú s Nerezom. Aj som nad tým uvažoval, len už bolo vypredané. Ale boli sme na jej predvianočnom koncerte a musím povedať že takú dobrú energiu čo vyžarovala som ešte asi od žiadnej speváčky necítil. Hneď sme si tam od nej kúpili Nebotrasenie a Uspávanky a nechali si to aj podpísať.
Už keď bola v superstar som tušil že z nej niečo súce bude. Dokonca sa musím priznať že som jej vo finále vtedy poslal asi moje jediné dve SMSky v živote. Pre niekoho asi bežná vec, ale ja mobil takmer nepoužívam (naozaj len v nevyhnutných situáciách - cca 10x za rok). Pôvodne som chcel poslať iba jednu, ale keďže som to nikdy nerobil tak som omylom posla dve. Možno vďaka tomu vyhrala Very Happy .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Št apríl 26, 2012 19:51:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Katka má super zpěv, škoda, že si producenti více nehrají s jejími sólovými alby, CD hrají jen průměrně. Jo, a je jí docela dost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koncerty, hudobné predstavenia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist