Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Problem s hifi vezou

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
biker610i
Hifi obsluha


Založený: 25 apríl 2012
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: St apríl 25, 2012 14:49:20    Predmet: Problem s hifi vezou Odpovedať s citátom

caute na mojej hifi vezi LG XC 62 nejde zvuk a ani radio pustit. ked chcem pustit cd tak normalne bezi cas aj nacita CD ale zvuk ziadny. ked chcem naladit nejaku radio stanicu tak neda sa mi naladit ferekvencia na FM vyssia ako 55 MHz .iba od 00.00 do cca 55.00 Mhz ked som isiel sipkou ako sa ladia stanice pred 00.00 MHz tak mi napisalo FM6 55 Mhz a zase to ladilo smerom k 00.00 Mhz. (slovenske radia su od cca 85 MHz - 108 Mhz) neviete v com by mohol byt problem? vopred dik za info

precital som si aj uzivatelsku prirucku a tam sa o tomto probleme nic nepise a ani vypnutie (ani zo zastrcky) a znovu zapanute nepomohlo
PS. tento problem nastal ked nam blbla zastrcka v byte
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: St apríl 25, 2012 15:08:13    Predmet: Odpovedať s citátom

To vypadá na nějakou "hardwarovou" závadu. Těžko říct, jestli by se vyplatilo vzhledem k ceně a stáří nosit to do radioservisu. Stáří odhaduji na 5 let - čili plánovanou životnost to má dávno za sebou. Pokud ty bedničky hrají alespoň trošku snesitelně, tak bys mohl koupit nějaký levný bazarový stereo zesilovač nebo stereo receiver a použít to třeba k počítači.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
biker610i
Hifi obsluha


Založený: 25 apríl 2012
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Pi apríl 27, 2012 15:00:03    Predmet: Odpovedať s citátom

tak v servise mi povedali ze odisiel procesor na doske kde je tuner a ze sa meni cela doska ale ta ze stoji 120 € a to ani ta veza tolko nema hodnotu. nepoznate niekto stranky nahradnych dielov na LG?
cislo dosky je:
EAX 32665804 2007.02.28 (224*156)
FA 162/FB 162/MDD 102/MDD 62/MCD 202/MCD 102 XC 62/102
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Pi apríl 27, 2012 19:36:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Předpokládám, že výrobci náhradní díly koncovým zákazníkům vůbec neprodávají. A pokud prodávají, tak rozhodně nepodlézají cenu v servisech. Výrazně levněji by to mohlo jít jedině neoficiální cestou třeba přes eBay nebo DealExtreme. Ale moc tomu nevěřím - hlavně proto, že samohrajek tohoto typu vychrlí výrobce velikosti LG ročně minimálně desítky modelů. Navíc to ani nemusí být výrobek LG, ale nějaký OEM slepenec od Žluté řeky.

Nakonec můžeš být rád, že nemáš rozbitou LCD TV od Samsungu. Frajeři od Samsungu totiž nedodávají náhradní díly na pozáruční opravy ani značkovým servisům:
http://domazlicky.denik.cz/zpravy_region/draha-televize-skonci-ve-smeti-zklamani-ceka-3a55.html¨
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist