Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

B.M.C. Audio - High End pre strednu vrstvu
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Hopp
Hifista


Založený: 18 december 2007
Príspevky: 201
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Št marec 31, 2011 14:47:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Podrobna viacstranova recenzia na nemeckom hifi online magazine:
http://www.fairaudio.de/test/vollverstaerker/2011/bmc-amp-c-1-voll-verstaerker-test-1.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne máj 01, 2011 15:25:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak vam budu chybat nejake "vymeny nazorov", najdete ich tu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
eLko
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2008
Príspevky: 322

PríspevokZaslal: Ne júl 03, 2011 21:59:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Manual s rozsiahlejsimi parametrami koncaku

http://www.aaudioimports.com/UploadImages/BMC_AMP_S1_EN_A4_1.pdf
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Št február 09, 2012 15:46:14    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Nepochybujem, že viete prečo ste sa rozhodli pre danú značku, ste predsa obchodník Smile ..
Dovoľte aj mne, aby som mal vlastný názor na to, čo je uvedené v propagačných materiáloch. Nemá to objektívny základ, je to len marketing na laikov. A tých pár údajov skreslenia, navyše len pre 1kHz s dodatkom "ohne Gewähr", môj dojem len potvrdzuje.

BVA.Nechápu vaše odhodlání stále negovat jakkoukoliv konkurenci,to pro vaší značku nevypadá dobře.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Št február 09, 2012 16:35:02    Predmet: Odpovedať s citátom

dzyan napísal:
BVA.Nechápu vaše odhodlání stále negovat jakkoukoliv konkurenci,to pro vaší značku nevypadá dobře.

Já jsem si pročetl celé téma včetně odděleného Off Topicu a rozhodně z toho nemám dojem, že by se pan Bunta snažil nějakým nekalým způsobem odstřelit konkurenci. Já to jako lajk chápu tak, že naopak vlastně vyzývá konkurenci "na férovku" - dodejte kromě pár nic nevypovídajících údajů a marketingových blábolů seriózní měření a "poměříme si je". Předpokládám, že kdyby byly výsledky nějakého hodnověrného měření dostupné a podle nich bylo jasné, že je konkurenční zesilovač lepší, než zesilovač z dílny pana Bunty, že by to pan Bunta uznal. On by vlastně ani jinou možnost neměl, protože je tu fakt dost dalších lidí schopných z výsledků měření říct, jak je který zesilovač kvalitní. A pokud by takto bylo panu Buntovi prokázáno překrucování výsledků měření v prospěch jeho výrobku, tak toto by byl podle mě fakt průser!

Pokud bych použil analogii například z pohledu dvou firem nabízejících čip tuning (jen jako příklad - "pič" tuning je samozřejmě na pič* ...), tak:

1) BV Audio by nabídla na traktorovém papíru měření průběhu výkonu a krouťáku z motorové brzdy před čipováním a po čipování

2) B.M.C. Audio by nabídla na křídovém papíře "Nic měřit nebudem, to uvidíte, jak to pojede, protože jsme nejlepší!"

Kde byste si nechali načipovat auto?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Št február 09, 2012 19:29:01    Predmet: Satisfakcia Odpovedať s citátom

Predstavme si, že porovnáme všetky zosilňovače, ktoré tu kdekto mal, alebo má a meraním najlepšie vyjde zosilňovač XY....

Čo sa má teraz stať s ostatnými, porazenými zosilňovačmi? Máme ich v mene pravdy prestať počúvať? Myslím ako doslova...alebo bude stačiť satisfakcia, keď sa konečne oficiálne uzná, že niet pravdivejšieho riešenia než XY?
Ak len to, tak ja za seba vyhlásim, že XY je najlepší zosilňovač a jeho konštruktérovi pošlem kvety, v mene porozumenia a rešpektu v prípade, že si ponechám ten, ktorý skončil ako porazený.

Predsa v mene horeuvedeného sa nemusí konfrontovať každý príchodzí zosilňovač, jeho marketingové podanie, vzhľad, konštrukcia, parametre....alebo musí? Ak áno, pýtam sa prečo.

Pozn: Za XY si dosaďte čo chcete.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi február 10, 2012 07:13:52    Predmet: Odpovedať s citátom

2 dzyan& palipol
Neviem o čo vám ide, ale prečítajte si vlákno od začiatku, od môjho prvého príspevku, o čo ide mne.
Jednoducho mi vadia vedomé lži a nezmysly (technické) v propagačných materiáloch ( a ich"okiadzanie" predajcom) a tvrdenia o nejakých parametroch bez jediného merania, ktoré by niečo z toho potvrdilo. Naopak, jediné meranie, ktoré "uniklo" v teste potvrdzuje pravý opak tvrdení marketingu. Ak vám to nevadí (pretože vám to možno nič nehovorí..), prosím.
Ak by doložili objektívne fakty, ktoré by reči potvrdili, nemám problém "smeknúť" klobúk, rovnako nemám problém hocikedy potvrdiť moje tvrdenia nezávislým meraním, to len aby neboli pochybnosti...
2 dzyan
Tá dedukcia je úsmevná, pozývam Vás na návštevu do Trnavy. Rovnako ja nechápem Vašu snahu o potlačenie názoru, nesúhlasného s marketingom alebo so subjektívnym dojmom nejakého jedinca. Osobné stretnutie povie 100x viac ako takéto debaty.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: So február 11, 2012 01:40:54    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:

Neviem o čo vám ide...


Neodpovedal ste ani na jednu moju otázku...o to mi išlo tentoraz.
Položiť jednoduchú otázku a dostať jednoduchú odpoveď.
Nesmerovala len na Vás, ale ak ste sa dosadil za XY, tak áno.

Ak Vám vadia nezmysly a lži, oslovte výrobcu BMC, aby ozrejmil, ako to myslel a poreferujte. Takto okiadzate Vy, nech už sa má vec akokoľvek. Keď vyargumetujete mňa ako niekoho, kto "nevie o čom je reč", prosím, ale toto je iný konštruktér a mal by mať rovnaké šance ako Vy.

Voči subjektívnym dojmom poslucháčov ste vyzbrojený objektívnymi meraniami, tieto lokálne pravidlá ste určil sám takže tadiaľto cesta k nejakému pochopeniu a rešpektu NIKDY nepovedie - vždy nakoniec skončíme u objektívne bezchybných zosilňovačov...a tie ostatné sú jednoducho nežiadúce, alebo žiadúce - ale nanajvýš len ako odstrašujúci príklad.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
eLko
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2008
Príspevky: 322

PríspevokZaslal: So február 11, 2012 02:54:03    Predmet: Odpovedať s citátom

palipol

to nema cenu. BV ma svoju cestu a tej sa drzi,chce robit zosiky,ktore meraju 0,000prd a nikto mu to neberie. Ale v konecnom dosledku to ma aj tak nulovu vypovedajucu hodnotu.
Napriek dobrym meraniam su nazory klasicky rozdielne,niektori to obdivuju,ini na to nadavaju.

Na druhej strane asi viacerym vadi hanenie inych znaciek,sposobom jeho vlastnym. Neni vsetko iba o meraniach. Niekde niektori konstrukteri pripustili,ze merania nie su az tak dolezite pri urcitych vystupoch zosilovaca,ze ludske ucho uz skresluje viacej(tusim PMA to niekde spominal). Niekde sa dalej rozoberalo,ze pomaha predimenzovanie urcitych casti zosika (konkretne sa menili trafa za vacsie a zevraj posun) atd. Preco hra pri rovnakych meraniach inak mosfet a inak bipolar? Preco ludia pocuju rozdiely medzi 3ma ci 4ma ceskoslovenskymi "vyborne merajucimi" zosikmi? Ale vsak co to tu rozoberam,ked tomu hovno rozumiem. Su to iba moje pocity a skusenosti.


Spickove merania v konecnom dosledku fakt nie su to hlavne,cim sa treba ohanat.
Vzdy treba brat ohlad na seba,ked nieco kupujem,ci ma to bude srat po urcitom case alebo nie. Ci sa mi to paci,alebo nie.

A co sa tyka marketingu,najlepsie je komunikovat priamo s vyrobcom. On odpovie,ako to je myslene. Vsetko sa da svojim sposobom odvodnit(marketing-neskresluje...merania-urcite skreslenie...posluch-kurva,ziadne pocutelne skreslenie,nech robim co robim).Potom je uz iba na zakaznikovi,ako to zvazi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So február 11, 2012 07:22:06    Predmet: Odpovedať s citátom

palipol
Na všetky otázky, ktoré ste položil som dávno odpovedal, viackrát. Nikdy som nenavrhoval nič z toho, čo navrhujete Vy, nikdy som nespochybnil subjektívny pocit (len jeho nadradenosť nad objektívnym faktom), níkdy som nepovedal toto
citácia:
vyargumetujete mňa ako niekoho, kto "nevie o čom je reč"

alebo
citácia:
toto je iný konštruktér a mal by mať rovnaké šance ako Vy.

A ja ich niekomu beriem? Čo bráni zverejniť jediné meranie, ktoré potvrdí ,čo sa tvrdí v texte, "verzzerungsfrei" (??) a bude "vymaľované".
K tomu rešpektu, povedal som aj toto
citácia:
Inak nijako nespochybňujem, že je to pekne urobené, že sa zvuk bude mnohým páčiť (ako aj napr. pri Naime, DarTzeel, Densen , CD Zanden a iných kontroverzných výrobkoch), ale spochybňujem pravdivosť tých zbytočných rečí na stránke výrobcu, ďaleko viac by povedalo (nespochybniteľne) pár meraní..

Tak preto otázka, o čo vám ide. Nepodkladajte mi to, čo som nikdy nepovedal
eLKo
Ak považujete za "hanenie" konštatovanie rozporu nejakého tvrdenia s overiteľným faktom, tak ano. Je spústa výrobkov,značiek, kde bez problémov poviem, že je to dobré, ale určite to nepoviem tam, kde je zjavné, že ide o výmysly a skutočnosť je iná. Inak bez overiteľných argumentov (nie subjektívnych pocitov, na rozdiel od druhej strany) som nikdy nič netvrdil..Chápem , že ako majiteľa stroja, o ktorom je reč, Vás to asi štve, ale s tým nič neurobím. Aj na ten Váš stroj sú názory "klasicky rozdielne", aj na spústu ostatných, ako vždy, keď do hry vstúpia subjektívne pocity,sympatie a antipatie , "relígia",nálady a podobné kritériá. To je život...Skutočne to nemá cenu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: So február 11, 2012 11:14:01    Predmet: BMC... Odpovedať s citátom

pre BVa:

Ja nadradzujem subjektívne pocity voči Vašiim faktom? Ohováram Vaše zosilňovače, ohováram Vás, nadávam Vám? A ak aj snáď niekto taký tu je, tak ste to v drvivej väčšine prípadov sám vyprovokoval. Nie som zástancom tvrdej konfrontácie, ani oplzlostí, osobných útokov - sú mimo pravidlá ale chcem len jedno jediné - aby sme každý tu každý slobodne mohli fungovať, vyjadrovať akékoľvek pocity, nie nadradzovať sa z Vašej či mojej strany. To som pre zmenu nikdy netrvdil ja, že nechcem, aby ste sa k niečomu vyjadroval v snahe umlčať Vás. Chcel som aby sa naše "svety" dopĺňali, avšak dnes už uznávam, že je to naivná a nikam nevedúca predstava.

Veta "chápem , že ako majiteľa stroja, o ktorom je reč, Vás to asi štve, ale s tým nič neurobím" je vyjadrením úplne všetkého a koreňom vecí, čo sme tu kedy preberali a jasne určuje Váš status.

Pozývate nás do Trnavy - určite rád by som prišiel, ale ak moje subjektívne názory nemajú pre Vás žiadnu vypovedajúcu hodnotu, cítil by som sa tak, že Vás nimi len zdržujem...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: So február 11, 2012 13:13:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Klipschfreak napísal:
Prenoska tu funguje uplne inak, ako sme zvyknuti, je sucastou zapojenia vnutornej elektroniky a funguje ako generator.


Nemám rád vymývání mozků a stačí mě úplně jedna věta od toho pána, abych si udělal představu Rolling Eyes

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Klipschfreak
Hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 156

PríspevokZaslal: St máj 23, 2012 13:16:12    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Klipschfreak napísal:
Prenoska tu funguje uplne inak, ako sme zvyknuti, je sucastou zapojenia vnutornej elektroniky a funguje ako generator.


Nemám rád vymývání mozků a stačí mě úplně jedna věta od toho pána, abych si udělal představu Rolling Eyes


Takže priateľu milý... zas ďalší DYI člen, ktorý nepripúšťa inú možnosť, že niekto môže zkonštruovať niečo, čo je mimo bežne zažitých a zabehaných konštrukčných postupov.

MC Predzosiľňovač MCCI od B.M.C. pracuje na inom principe (Current Injection), ako bežný MC predzosiľňovač. Prenoska je do predzosilňovača pripojená symetricky bez uzemnenia, to znamená, že je potrebné upraviť kábel vedúci z gramofónu do predzosilňovača tak, aby zemnenie bolo odstránené. Zapájajú sa len 4 aktívne kontakty prenosky: červený+biely, zelený+modrý. Ak by bolo pripojené zemnenie, mohlo by dôjsť ku skratu a zničeniu predzosilňovača. Preto aj vypojenie a zapojenie prenosky je možné prevádzať len pri vypnutom prístroji. Prenoska tu slúži ako ďalšia súčiastka-element-generátor, ktorá sa stáva súčasťou obvodov.

Jediným parametrom, ktorý treba korigovať prejumprovaním a vložením premosťovacieho odporu je výstupné napätie samotnej prenosky. Kapacita prenosky ako aj jej odpor tu nehrá žiadnu úlohu. Základné východzie nastavenie predzosilňovača je koncipované pre prenosky od výstupného napätia 0,1mV do 0,3mV. Pre prenosky s vyšším výstupným napätím treba počítať s jumprami s odporovými členmi pre optimálne nastavenie predzosilňovača.

Celý tento postup a výpočet odporu je zverejnený priamo v návode k predzosilňovaču MCCI, takže ak ma niekto záujem, môžem dodať.

Takže milý priateľu, ak nemáte rád vymývanie mozgov, nevymývajte ho iným na základe Vašich obmedzených znalostí, a snažte sa najprv zoznámiť s alternatívnou problematikou riešenia s ktorým prišli iní. To plati aj pre pana Buntu, ktorý sa tu permanentne snaží o dokazovanie svojej neomylnej pravdy a nemených zákonitostiach fyziky, samozrejme, len tie, ktoré su mu známe... Smile

Ak sa Vám nezdajú čudné aj komponenty japonskej High End značky C.E.C., potom nemusíte mať žiadny dôvod k výhradám značky B.M.C., jelikož je za tým skrytý ten istý vývojársky tím Carlos Candeias Ingeneering a väčšina obvodov a technológie z C.E.C. je použitá a implementovaná do jeho vlastnej nemeckej značky B.M.C., samozrejme, za iný, prístupnejší peniaz.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: St máj 23, 2012 13:28:17    Predmet: Odpovedať s citátom

No to je neuvěřitelné...symetricky připojená přenoska...to svět ještě neviděl.
Odborník žasne, laik hltá marketingové kecy.

...mohlo by doisť ku skratu a zničeniu predzosilňovača...

Tak to je opravdu špatně navržený přístroj !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Klipschfreak
Hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 156

PríspevokZaslal: St máj 23, 2012 13:31:09    Predmet: Re: BMC... Odpovedať s citátom

Pozývate nás do Trnavy - určite rád by som prišiel, ale ak moje subjektívne názory nemajú pre Vás žiadnu vypovedajúcu hodnotu, cítil by som sa tak, že Vás nimi len zdržujem...[/quote]

Úplne s Vami súhlasím. Osobne vnímam hudbu veľmi emotívne ako bývalý výkonný umelec a preto posudzujem veľmi kriticky celý preprodukčný reťazec, aby ma do tohto stavu mohol doviesť.

Carlos Candeias vyštudoval hru na husle a potom elektrotechnický inštitút. Jeho brat Joaquin je výkonným riaditeľom európskej distribúcie a operný režisér. Takže celý tím B.M.C. je ťažko posadnutý hudobným umením a s hudbou aj žije. Celé ich snaženie je zamerané na čo najprirodzenejšie zobrazenie hudobnej skutočnosti, a plnohodnotného hudobného zážitku. Nepredávajú železo, ale emócie a zážitky a o tom cela táto hifina je.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St máj 23, 2012 13:51:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Niekto sa zobudil zo zimného spánku??
citácia:
Takže celý tím B.M.C. je ťažko posadnutý hudobným umením a s hudbou aj žije.

Tak prečo sa radšej nevenujú hudbe? Aj to im ide tak ako elektronika?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Klipschfreak
Hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 156

PríspevokZaslal: St máj 23, 2012 14:05:08    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Niekto sa zobudil zo zimného spánku??
citácia:
Takže celý tím B.M.C. je ťažko posadnutý hudobným umením a s hudbou aj žije.

Tak prečo sa radšej nevenujú hudbe? Aj to im ide tak ako elektronika?


A co Vas to tak trapi? Zavidite im ten uspech? Very Happy Co sa nevenujete radsej svojmu vyvoju, aby Ste predbehli konkurenciu?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St máj 23, 2012 14:16:09    Predmet: Odpovedať s citátom

To jsou strašný bláboly, Klipšíku...jako by z oka vypadly podobnejm blábolilům z " odbornejch " časopisů...ti pánové možná trochu elekrice rozumějí ( i když tomu moc nevěřím ), zato ty jiskříš... Laughing

Naposledy upravil kazzatel dňa Št máj 24, 2012 12:45:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: St máj 23, 2012 14:55:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Mi ty bláboly připomínají nějaký pitomý strojový překlad. Třeba to původce nemyslel tak blbě jak se to tady servíruje.

jinak si myslím, že vzhledem k předmětu sporu - zesilovač pro domácí HiFi
není důležité co je správně, ale jestli se to líbí, nebo ne. Jinak to zapojení MC - pokud to bude obdoba připojení snímací hlavy v REVOXu A77 - cca rok 1970- mohlo by to mít popisované atributy - novinka?

také mám rád nevyšlapané cesty.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St máj 23, 2012 15:02:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Mňa nič netrápi, Ty si sa prebral a reaguješ na veci z februára.. A že ideš poučovať danharda o zapojení prenosky a o "zázračnom" zapojení preampu BMC je dosť zábavné a hlavne dosť trúfalé. Asi už skutočne treba "prejumprovať". Ten newspeak ale na nás nefunguje..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St máj 23, 2012 15:07:52    Predmet: Re: BMC... Odpovedať s citátom

Klipschfreak napísal:
...ako bývalý výkonný umelec ...

A kde jsi umelcoval Klipsiku ? pochlub se Very Happy
A ze ted prodavas zesilovace ? nebyly by vysavace lepsi ? Takovej tichej vysavac oceni jedine skutecny, hudebne nadany umelec Laughing

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: St máj 23, 2012 16:00:38    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
To jsou strašný bláboly, Klipšíku...jako by z oka vypadly podobnejm blábolilům..ti pánové možná trochu elekrice rozumějí ( i když tomu moc nevěřím ), zato ty jiskříš...Laughing
Thumb up Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Klipschfreak
Hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 156

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2012 12:02:18    Predmet: Re: BMC... Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Klipschfreak napísal:
...ako bývalý výkonný umelec ...

A kde jsi umelcoval Klipsiku ? pochlub se Very Happy
A ze ted prodavas zesilovace ? nebyly by vysavace lepsi ? Takovej tichej vysavac oceni jedine skutecny, hudebne nadany umelec Laughing


Ja som venoval hifine uz vtedy, ked si ty len cikal do plienociek Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2012 12:20:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som venoval hifine uz vtedy, ked si ty len cikal do plienociek

Mne by zajímalo, zda to automaticky znamená, že "každej mladší" je vůl nebo že bývalý výkonný hudebník tomu vždy rozumí z technické stránky lépe?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2012 12:36:34    Predmet: Re: BMC... Odpovedať s citátom

Klipschfreak napísal:

Ja som venoval hifine uz vtedy, ked si ty len cikal do plienociek Very Happy

Tak proc si radsi neuzivas pozdniho duchodu a vrhas se do kseftu s pochybnou elektronikou ? Nebylo by pro tebe lepsi prispivat radsi do fora Spolku pratel zehu ? Laughing

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Klipschfreak
Hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 156

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2012 12:49:02    Predmet: Odpovedať s citátom

[quote="JHradec"]Mi ty bláboly připomínají nějaký pitomý strojový překlad. Třeba to původce nemyslel tak blbě jak se to tady servíruje.

jinak si myslím, že vzhledem k předmětu sporu - zesilovač pro domácí HiFi
není důležité co je správně, ale jestli se to líbí, nebo ne. Jinak to zapojení MC - pokud to bude obdoba připojení snímací hlavy v REVOXu A77 - cca rok 1970- mohlo by to mít popisované atributy - novinka?

také mám rád


V samej podstate kazdeho presvedci len zvuk nic viac nic menej.

Co sa predzosilnovaca MCCI tyka, urcite to nie je nic az tak toveho a niekto s tym v minulosti prisiel. Ina vec je, ze ked niekto taketo zapojenie vyhrabe zo zabudnutia a na jeho zaklade vytvori nove, ktore pre takyto ucel nikto doteraz nepouzil. Takze je to novatorstvo, alebo nie? Uz to je ulet, ze ziadny z pristrojov BMC nepouziva obvody so zpatnou vazbou. No ale to som nemal povedat, lebo Bunta ma tu prevalcuje svojimi neotrasitelnymi nazormi a zakonami fyziky. Very Happy Very Happy

Jedno je iste, ze toto vlakno je urcene sympatizantom a majitelom BMC a vsetky ostatne debaty patria do ineho vlakna
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2012 12:54:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Však taky nikdo nic nemá proti samotným přístrojům (mimochodem velmi pěkným a velmi dobře hrajícím), ale proti zbytečným a hloupým kecům.

Opisováním marketingových blábolů děláš značce medvědí službu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Klipschfreak
Hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 156

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2012 12:59:31    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
Ja som venoval hifine uz vtedy, ked si ty len cikal do plienociek

Mne by zajímalo, zda to automaticky znamená, že "každej mladší" je vůl nebo že bývalý výkonný hudebník tomu vždy rozumí z technické stránky lépe?


To v ziadnom pripade nie, len sa mi nepaci, ked niekto niekoho zhadzuje bez toho aby cokolvek o dotycnom vedel. Pozri si, co pise danhard a akym sposobom sprosto uraza.

A este jeden dolezity moment. Ja som obchodnik, nie technik. Nepotrebujem poznat naspamat blokove schema kazdeho komponentu. Keby som predaval suciastky, alebo DYI stavebnice, to je ina vec.

Presne tak si nemyslim, ze dobry technik musi nutne vytvorit dobre hrajuci komponent a takisto dobry technik neznamena, ze je dobry obchodnik.


Naposledy upravil Klipschfreak dňa Št máj 24, 2012 13:06:57, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Klipschfreak
Hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 156

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2012 13:02:08    Predmet: Re: BMC... Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Klipschfreak napísal:

Ja som venoval hifine uz vtedy, ked si ty len cikal do plienociek Very Happy

Tak proc si radsi neuzivas pozdniho duchodu a vrhas se do kseftu s pochybnou elektronikou ? Nebylo by pro tebe lepsi prispivat radsi do fora Spolku pratel zehu ? Laughing


Neviem co myslis pod pojmom pochybna elektronika?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Klipschfreak
Hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 156

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2012 13:09:18    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďour napísal:
Však taky nikdo nic nemá proti samotným přístrojům (mimochodem velmi pěkným a velmi dobře hrajícím), ale proti zbytečným a hloupým kecům.

Opisováním marketingových blábolů děláš značce medvědí službu.


Bud konkretny, ake presne marketingove blaboly mas na mysli?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 4 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist