Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Desktop PC jako zdroj signálu
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne máj 20, 2007 17:15:32    Predmet: Desktop PC jako zdroj signálu Odpovedať s citátom

Nenašel jsem tady podobné téma,tak ho přidávám,protože mě to poslední dobou začína přitahovat...
Má někdo něco podobného doma?
Rád bych využil PC jako digi equalizér.
Z transportu dvd/SACD Pioneer dv656+APvanity hires do počítače,zde zequalizovat mých problematických 35hz a poslat to opět digitálně hires do externího D/A převodníku...
Je to takhle možné?Jsou nějaká úskalí tohoto propojení?Dá se to označit jako "nekompromisní" Question
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ne máj 20, 2007 18:03:14    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 21:39:14, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne máj 20, 2007 18:30:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Cofee
Zemní smyčky?Jak nad němi chceš přemýšlet?Pokud to bude bručet,co se s tím dá udělat?
Např. na základce mám integrovanou ZK Realtek HD ALC888,nebručí to ani na max. hlasitost,jen to trochu šumí.Zdroj mám Seasonic.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ne máj 20, 2007 18:42:28    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 21:39:23, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Ne máj 20, 2007 18:59:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Coffee

na www.aldax.cz v sekcii články audio z pc a brum je zaujímavé riešenie tohto typu brumu prostr. starých odd. traf z TV - pre Teba ale asi nič nové...[/url]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ne máj 20, 2007 19:49:18    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 21:39:34, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne máj 20, 2007 21:00:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Pánové,digitál... na analog zapomeňte Razz
Jaká zvukovka s digitálním vstupem a vystupem by mě měla zajímat?
Našel jsem Esi Julia,myslíte že to splní funkci ?
Vypadá pěkně.Pak jsem taky obhlížel Lynx,ale všecny mají zbytečně moc vstupů/výstupů a stojí od 10k do 29k.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ne máj 20, 2007 21:04:06    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 21:39:45, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne máj 20, 2007 21:25:49    Predmet: Odpovedať s citátom

dfhool
za 3 tisice prodavam Audiotrak Prodigy 7.1 co ma koaxialni SPDIF vstup i vystup, a mam na ni low-jitter oscilator Kwakclock, kdybys mel zajem. presel jsem na Lynx L22
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne máj 20, 2007 22:28:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Rob
Vím o tom.Zatím vybírám.
Nabízí se otázka:Proč jsi si kupoval Lynx,když má stejný jitter ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne máj 20, 2007 22:33:40    Predmet: Odpovedať s citátom

ma lepsi analogove obvody pro mereni, jitter vypadal podle mereni na webu jeste trochu lip, ale kdyz jsem to meril sam, vyslo to nastejno, ale presto mi pripada, ze Lynx je jeste kapku lepsi transport.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne máj 20, 2007 22:50:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlavně dražší Surprised)
Dám ti vědět.
Můžeš sem napsat konfiguraci tvého PC ?Pro inspiraci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne máj 20, 2007 23:14:36    Predmet: Odpovedať s citátom

tady je starší foto vnitřku, ale teď to mám v podstatě stejné s jinýma kartama:

http://watercooling.wz.cz/verze2/DCP_2675.JPG

v podstate je to už stará plečka, ale krásně tichá, z 10cm je slyšet ten tiché brumení vodního čerpadla, z půl metru už neslyšíš nic ani v noci když je kolem ticho :

vodou chlazený Athlon XP2500+, MB chipset nForce2, 1GB RAM, vodou chlazený Radeon 8500 a taktéž vodou chlazený disk Seagate 120GB, takže je celý obalený v pěnovce, a neni slyšet ani při seeku. radiátor je z topení pro Opel Kadett, dnes už se dají sehnat pěkné chladiče pro vodní chlazení, ale tohle jsem skládal ještě v době kdy nic nebylo. čerpadlo je nejtišší akvaristické - německý Eheim 1046

údržba je menší než u auta, stačí jednou za čtvrt roku doplnit asi 50ml destilky, odpařuje se přes silikonové hadice, řasy se tam nedělají (ale nesmí tam být expanzní nádobka, kde by voda stála a musí to být destilka a skříň musí být uzavřená ve tmě)

čas doplnění se pozná tak, že začne čepadlo nabírat bublinky vzduchu a občas zašumí jakmile bublinku rozbije na mnoho malých

ta skříň má spínaní větráků podle teploty, roztočí se jen na 5V -tedy velmi pomalu- jen když teplota vody stoupne nad 35°C, pak se zase vypnou, takže se zatočí tak jednou za 5 minut na 10 sekund, ale jsou skoro neslyšné

nutno podotknout, že je to velmi efektivní chlazení, když bych roztočil větráky na 12V tak jako v běžném PC, udrží to procesor s max. ztrátovým teplem 72W při plné zátězi asi +5°C nad teplotou okolí (deltaT =5°C) s obyčeným chlazením vzduchem se dostaneš při kraválu tak na deltaT=30°C u těch nejlepších vzduchových chladičů na deltaT 20°C
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 00:12:25    Predmet: Odpovedať s citátom

No moje E6300 oc na 3.08ghz s chladicem Scythe Ninja po 12h Primu drží 30° na povrchu a jádra 60°... 2x120mm větráky na 50%-skoro ticho.
Pokud bych použil zase e6300 nebo 4300 pasiv ho uchladí bez větších problému.Do skřině by stačil 1x120mm větrák na max.50%+termoregulační zdroj(sesonic)
Grafika bude 2d vintage karta S3 virge/dx.Horší to bude s hadrem.Ta 320gb Barracuda co mám je sice tichá,ale moc topí(38°) i bez zátěže.Soused má Barracudu160gb(jednoplotna) a ten má pořád 24° jenže je zase hlučnější než ten můj... Rolling Eyes

Do vodníka se dává normální nemrzka co se dává do aut,řasy namají šanci ä zvedne se ti bod varu Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 07:40:38    Predmet: Odpovedať s citátom

zkoušel si tam někdy nemrznoucí kapalinu dávat? za hodinu ti smrdí celý pokoj protože ty hadice probouští zápach kapaliny. Motala se mi tak hlava, že to muselo hned pryč. řasy se dělaly jen když tam byla expanzní nádoba kde stála voda.

ad teplota - rozdíl je hlavně v tom, že voda mnohem lépe přebírá z mědi teplo než vzduch, tím pádem nemáš na chladiči jeden hot-spot přímo nad cpu, ale prakticky celá měď je chladná - má teplotu vody. voda má taky vysokou měrnou kapacitu, takže voda dokáže nahromadit spoustu tepla s velmi pomalým nárůstem teploty a překoná tak špičky v systému.


Naposledy upravil Rob dňa Po máj 21, 2007 09:11:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Yradak
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 134
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 08:00:08    Predmet: Odpovedať s citátom

DHFool - 38C u HDD by som vôbec neriešil, to je vpohode. Ja plánujem momentálne začať využívať optický SPDIFout svojej Gigabyte DS4 (ALC883).
Chcel by som sa preto opýtať či existuje nejaký výrazný rozdiel medzi optickými výstupmi z normánych zvukoviek a takýmito z dosky a či je tento rozdiel lepšie alebo horšie počuť.
Čo sa týka kariet s optickým výstupoom,najlepšie by mali byť klasicky tie s Envy24 čipom, ktorý má SPDIF transmiter už priamo v sebe,je preto vraj viacmenej jedno, aká karta s týmto čipom sa použije ak chceme využívať SPDIF výstup,najlacnejším riešením by mal byť u nás nezohnateľný Chaintech AV710 s optickým out.

_________________
ALC883 toslink out - Sony TA-F650ESD - Mission 771E
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 09:03:33    Predmet: Odpovedať s citátom

uplně jedno to není, záleží ještě na kvalitě oscilátoru. I VIA Envy24 karty se přes digitál dost liší.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 09:30:10    Predmet: Odpovedať s citátom

HDD 38° je přímo za větrákem,pasivně topí přes 50°...

Vodníka jsem měl taky samo domo.Bez expanzky,používal jsem normální vodní průmyslové pryžové hadice z auta,stačily vyrovnávat tlak.Žádny smrad jsem nazaregistroval a nic jsem nedolíval,ale stejně vodník není do té krabice co chci řešitelný ani praktický.Chci to mít nad aparatem a představa toho,že mi teče při nějakém průseru voda do hifi aparátu se mi ani za mák nelíbí...

Tipy na tiché a netopící disky bych uvítal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 09:36:55    Predmet: Odpovedať s citátom

pry velmi tiche a rychle disky jsou Samsung, ale nemel jsem ho jeste doma

průmyslové hadice jsou asi OK, ja jsem měl na výber mezi PUR hadicemi, ktere maji špatnou ohebnost a je nutné je stahovat svorkami u fitinek, abz netekly, protože mají paměť. A mezi silikonovými hadicemi, které jsou velmi ohebné, a výborně přilnou na fiting bez stahování. Akorát jsou mírně porézní , proto propouští zápachy a mají mírný úbytek vody vypařováním přes stěnu hadice.


Naposledy upravil Rob dňa Po máj 21, 2007 09:48:43, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mita
Hifista


Založený: 09 február 2007
Príspevky: 109

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 09:47:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Samsung jsou tichy ale maji vibrace (co jsem cetl) a ty jsou pri nevhodne montazi jeste otravnejsi nez seek, takze montovat pres nejake pruzne ulozeni. Ja kvuli vibracim menil WD2500KS za Seagate ST3320620NS. Vibrace temer zadny ale seek jde slyset Sad , ale porad lepsi nez ten WD. Zkusenost z hlinikove skrine.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 09:48:01    Predmet: Re: Desktop PC jako zdroj signálu Odpovedať s citátom

dhfool napísal:
Rád bych využil PC jako digi equalizér.
Z transportu dvd/SACD Pioneer dv656+APvanity hires do počítače,zde zequalizovat mých problematických 35hz a poslat to opět digitálně hires do externího D/A převodníku...
Je to takhle možné?Jsou nějaká úskalí tohoto propojení?Dá se to označit jako "nekompromisní" Question


Co jsem viděl, existují pro to Win SW komerční i neplacené. V linuxu jsou na to open source balíky (BruteFIR a spol.).

V profi sféře bys použil externí zdroj hodin u DACu a nemusel bys řešit jitter SPDIF. V tvém případě bych pro "nekompromisní" připojení časem pouvažoval o dvou zvukovkách - pro vstup a výstup SPDIF. Samozřejmě by to technicky zvládla jenom jedna, ale když ji využiješ pro příjem SPDIF, bude i výstup časován již méně přesnými hodinami získanými přes PLL ze vstupního SPDIF z vanity. V případě dvou zvukovek bude finální jitter pouze otázkou hodin výstupní zvukovky a kvality SPDIF přijímače externího DACu.

V digitálním výstupu udělá Juli stejnou službu jako např. MAYA 5.1 MKII za litr.
http://www.k-audio.cz/eShop3.asp?ZnackaID=27&KategorieID=65

Problém je, že jsem nedokázal najít zvukovku s rozumným SPDIF vstupem na alespoň 96kHz za výrazně nižší cenu než Juli. Její SPDIF přijímač bude VELMI podobný kombinaci Prodigy/Maya + MI/ODI/O karta, obojí používá SPDIF transciever AK4114 a FPGA pro přepočet hodin. Bohužel cena je také obdobná.

Asi bych šel cestou bazaru, objevují se docela levné Prodigy192 nebo Maya 44, MI/ODI/O addon deska stojí ve výprodeji 600 Kč. I ta Juli se občas v bazarech objeví.


Naposledy upravil dustin dňa Po máj 21, 2007 11:56:03, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 09:51:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Sorry za offtopic: Vodníka jsem zkoušel, koupil jsem české aquacool + nejdražší EHEIM 1046 a čerpadlo tak vrčelo, že jsem to musel vyhodit, mám to dodnes ve skříni. Nevím, jak vrčení čerpadla omezit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Majco
Hifista


Založený: 09 január 2007
Príspevky: 183
Bydlisko: Liptovský Mikuláš <-> Praha

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 09:58:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Na ztíšenie seeku použi utilitu (samozrejme na vlastné riziko) Feature Tool, nájdeš ju tu:
http://www.hitachigst.com/hdd/support/download.htm
niekde by tam malo byť nastavanie AAM (automatic acoustic management). Prístupová doba sa mne osobne zdvihla asi o polovicu ale po seeku ani chýru ani slychu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 09:58:11    Predmet: Odpovedať s citátom

vrčení čerpadla uplně odstraníš uložením na pružinky

http://watercooling.wz.cz/verze2/DCP_2653.JPG

ještě lepší uložení je takové, kdy je osička svisle, vibrace se pak vůbec nepřenáší

totéž platí pro nevycentrované levné větráky, uložením na pružinky překonají v tichosti i ty nejdražší Papst
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 10:04:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Rob napísal:
vrčení čerpadla uplně odstraníš uložením na pružinky

http://watercooling.wz.cz/verze2/DCP_2653.JPG

ještě lepší uložení je takové, kdy je osička svisle, vibrace se pak vůbec nepřenáší

totéž platí pro nevycentrované levné větráky, uložením na pružinky překonají v tichosti i ty nejdražší Papst


Mně to vrčelo i v ruce. Možná jsem měl nějaký špatný kus, v každém případě mě osobně vodní chlazení nepřesvědčilo, CPU se mi začalo sekat, blbě to chladilo. Možná jsem měl něco špatně, ale už to neřeším, raději jdu cestou slabých netopících CPU a optimalizuji SW Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 10:15:07    Predmet: Odpovedať s citátom

ja jsem to ladil k dokonalosti asi 3 roky - teď už je to v podstatě bezproblémové, takže už to taky neřeším. Ale nějaký CPU s powermanagementem bych taky bral. stará VIA deska aspoň uměla Athlon v nečinnosti na pár taktů vypínat, nForce to neumí.

jaký CPU nejméně topí, asi nějaké slabší Athlony 64 že? a pak asi Core2 E6300
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 10:21:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Rob napísal:
jaký CPU nejméně topí, asi nějaké slabší Athlony 64 že? a pak asi Core2 E6300


U mě topí Athlon 1800 podtaktovaný na 1GHz Smile Výkonné CPU používáme ve firmě na vývoj aplikací v javě (tam nepotřebuji absolutní ticho), doma v linuxu ten athlon přehrává DVD zatížen na 20% (nepoužívám plnou HW akceleraci MPEG2 nvidie, jinak by byl zatížen na 10%).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Majco
Hifista


Založený: 09 január 2007
Príspevky: 183
Bydlisko: Liptovský Mikuláš <-> Praha

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 10:24:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Najmenej by mali hriať EE verzie Athlonov, potom Core 2 Duo a normálne Athlony, ale koľko presne treba pozrieť pri konkrétnom kuse lebo Athlonov je miliónpäťsto verzií
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yradak
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 134
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 10:24:26    Predmet: Odpovedať s citátom

DHFool, pasívne cez 50C hmmm..tak to máš špatný airflow v skrini..
Potrebuješ v skrini vytvoriť poriadny prievan, najlepšie je ak má skriňa otvory vpredu pred HDD a vzadu hore výfuk 120mm vetrák, nad neho ešte položíš zdroj z ďalším 120mm vetrákom a viacmenej ventilátor už ani nepotrebuješ...totiž, vzduch sa do skrine nasaje pasívne prednými otvormi a bude to chladiť aj disk,ja to mám takto, HDD WD2500KS neprejde v záťaži cez 42C a to pred ním ani široko ďaleko nie je žiadny vetrák...
Mimochodom,na E6300 mám ScytheMine@1100rpm a teplota jadier 38/41 (CoreTemp).

_________________
ALC883 toslink out - Sony TA-F650ESD - Mission 771E
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Po máj 21, 2007 11:49:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Yardak
Nejsu blbé,pár PC už jsem složil... Razz
Teplota jader e6300(3.0Cool je v plném zatížení po 12h 2xprime95...To neřeš,to je na OC forum ne sem.
Díky Dustinovi za příspěvek.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 1 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist