Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
http://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

matus_pigy

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
matus_pigy
Hifista

Založený: 07 január 2009

PríspevokZaslal: Št jún 14, 2012 22:07:23    Predmet: matus_pigy Odpovedať s citátom

Pozdravujem vás.

Som Matúš a už sem chodím zopár rôčkov, tak by sa mi konečne patrilo predstaviť sa.

Som doktorandom na Technickej fakulte SPU v Nitre, Katedra stavieb.
S muzikou som vyrastal. Hlavne išlo o LP mojej krstnej mami, mala nejaký receiver Tesla gamo 1037, už si to nepamätám. Vážnejšie som sa začal zaujímať o hifi na strednej elektrotechnickej škole, kedy ma začal štvať zvuk z CD prehrávača. Riešil som kadejaké chrčiaky k PC, skladal zosilňovače hlavne s TDA napr 2030, 2050, posledný som postavil s LM 3886T. Všetky mi hrali na nejakých starých teslách a zdroj bol vždy PC. Potom som si zadovážil reprá od SAL - som ako lemra - veľké stĺpy, ktoré ma bavili asi tak rok. Keďže som bol ale študent, moc som si toho dovoliť nemohol. Ale špekuloval som v jednom kuse a moja nespokojnosť ma vyburcovala a začal som šetriť a postupne riešiť niečo trošku lepšie.

Moja aktuálna zostava:

Búdky: Usher V 601
Sub: Wharfedale diamond sw 150
Silič: Onkyo A 9377 B
Prehrávač: Onkyo DV SP402 E - najslabší článok zostavy
Fúze: Oehlbach, Monster Cable.
Telka: Samsung LE46C654

Hudba: Vyrastal som na Depeche. Potom som sa zbláznil a počúval som techno. Potom prišlo spamätanie a zostalo to pri: Depeche Mode, Metallica, RHCP, Pink Floyd, Nightwish, Ozzy Osbourne, Judas Priest, Guns and Roses, Scorpions.

Najbližšie plány: Poriadny prevodník, najskôr Casea. Počul som ho hrať s mojou zostavou - výšky ako kryštáľ, basy pevné, detaily ako sviňa.

Naposledy upravil matus_pigy dňa Št jún 14, 2012 22:16:09, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matus_pigy
Hifista

Založený: 07 január 2009

PríspevokZaslal: Št jún 14, 2012 22:12:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Aktuálne

428478_407843932570644_1868687783_n.jpg
 Description:
 Filesize:  70.72 KB
 Viewed:  254 Time(s)

428478_407843932570644_1868687783_n.jpg

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: