Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

I Mistři se mýlí, aneb 50 let slepé testy....
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 70, 71, 72  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 06:32:22    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
vYHLAŠUJI PROTO VEŘEJNOU SBÍRKU NA ZÍSKÁNÍ POTŘEBNÉ ČÁSTKY A SÁM DO NÍ PŘISPÍVÁM ČÁSTKOU 1000 kČ
Pri vsetkej ucte k Vam - vy ste sa uz uplne zblaznili, vsak?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 07:52:51    Predmet: Odpovedať s citátom

OK, vidím, že myšlenka testu nikoho nenadchla, vezmi si z toho ponaučení, Cimrmane...až tedy budeš příště chtít něco testovat, budeš si to muset zaplatit sám a pěkně POPROSIT...a budeš-li pokračovat v rozlejvání špíny, nedočkáš se testu nikdy...a já jdu konečně něco pořádnýho dělat, už jsem s tebou ztratil dost času....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 08:02:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 08:04:27    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Před takovým křivákem a zmrdem se Vy jako rovný a poctivý člověk těžko obhájíte, zítra napíše další svinstvo a tak to půjde pořád do kola.
Pevně věřím, že jeho lži Vás nemohou nijak pošpinit, proto si myslí, že jakákoliv obhajoba je naprosto zbytečná...akorát vám ubírá čas a zdraví.

Myslim, ze toto je pointa celeho.
On (F.) uz x-krat dostal jasne argumenty, ale vzdy sa z toho nejakou manipulaciou vykrutil a nakydal o to viac spiny. Uz tu boli aj merania, grafy, vsetko a nepomohlo. To je diagnoza - on si vzdy najde temu, pripadne si ju vymysli a cele to zacne dokola. A akurat sa bude chechtat, ze nieco zarobil, ak od neho nieco kupis.
Ako sa vravi, nebojuj s blbcom, stiahne ta na vlastnu uroven a tam ta prevalcuje skusenostami.
Je slizky ako uhor, dava si pozor, aby jeho stvava kampan nebola zalovatelna a riesit sa to neda ani krcmovym sposobom, lebo by hned podaval trestne oznamenia, to som si 100% isty.
Efektivnejsia ako zbierka na zosilnovac by uz asi bola zbierka na ukrajinskych "pravnikov"...
Pavel, Ty si dobrak a nechapes, ze jemu vobec nejde o slusnu a objektivnu argumentaciu. Nech by si spravil a dokazal mu cokolvek, on si to vylozi po svojom, ci uz umyselne, alebo neumyselne, v ramci svojej diagnozy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 08:37:46    Predmet: Odpovedať s citátom

On si Bohoušek tu limitaci namodeloval se saturačními diodami i bez diod a tvrdí:
"Je více než jasné, že tento způsob regulace tvaru limitace se totálně míjí účinkem, tvar limitace vůbec neovlivní, navíc přidá dva zákmity a způsobí značnou nestabilitu, zakmitávání při otevírání a zavírání diod, krom toho zasahuje do signálu již daleko pod limitací, vždy však v neprospěch kvality signálu či bezpečnosti zesilovače."
Bohužel si to ve své patologické blbosti nějak popletl, ta žlutá je bez diod a ta modrá s diodami.
Takže sečteno a podtrženo potvrdil, jak jsou tam ty diody užitečné Laughing



DPA_1.jpg
 Description:
 Filesize:  58.8 KB
 Viewed:  287 Time(s)

DPA_1.jpg



_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 09:22:00    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
... Protože Cimrman poskytnutí zesilovače k testu odmítl a jelikož prohlašuje, že vývoj je již hotov, navrhuji ZAKOUPIT JÍM ZHOTOVENÝ KUS, ABY SE PAK NEMOHL VYMLOUVAT NA KOHOSI JINÉHO. vYHLAŠUJI PROTO VEŘEJNOU SBÍRKU NA ZÍSKÁNÍ POTŘEBNÉ ČÁSTKY A SÁM DO NÍ PŘISPÍVÁM ČÁSTKOU 1000 kČ A VYBÍZÍM DALŠÍ K NÁSLEDOVÁNÍ. jEN PROSÍM, ABY SE FUNKCE POKLADNÍKA UJAL NĚKDO JINÝ...

Skvělý nápad! Ale je třeba být důsledný. Stále se najdou lidé, kteří nevěří, že Země je kulatá.
Vyhlašuji zde proto veřejnou sbírku na financování průzkumného kosmického letu.
Námi pověřený člen nezvratně potvrdí, že kulatost Matičky není jen marketingový klam kosmické lobby.

Pane Dudek, snad jste z předchozích reakcí na Váš příspěvek konečně pochopil, že jediný, kdo bere pana Federmanna vážně, jste Vy ...

PS : Osobně si ale myslím, že zdejší HP členstvo odradila výše příspěvku 1.000,- Kč. Kdybyste navrhnul dvě stovky, reakce by byly zcela jiné... U mě zcela určitě Mr. Green.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 09:43:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Dudek Pavel a spol.

Jen bych chtěl zopáknout to, co jsem zde psal (a někteří další), už více jak před rokem.

Napsal to v podstatě dobře pan Bunta. (zdravím).

Jednoznačně chorého a úplně zblblého pana profesora zde neustále díky svým znalostem a schopnostem a také z toho vycházející vaší ješitnosti, neustále zásobujete znalostmi, ke kterým on by nikdy nepřišel.

"Zájem " z vaší strany je jen živou vodou na jeho EGO. On to potřebuje a proto tolik špíny z jeho strany,protože počítá s vaší odvetou z které žije a roztáčí další kolotoč.

Opravdu jedinou a i nejsnadnější možností, je jej ignorovat, ať si napíše cokoliv.

Dost bylo BF.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
johnyj
Hifista


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 172
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 09:44:48    Predmet: Odpovedať s citátom

to danhard: skvelý postreh Very Happy sa riadne strápnil... takýto fatálny omyl som si rovno uložil na HDD. V prípade, keď sa p.(F) rozhodne tento uverejnený blud odstrániť zo svojho webu, dám backup screen inkriminovanej stránky všetkým k dispozícii Laughing

to kazzatel: vyser sa už na neho, tých tisíc kaček Ti radšej prispejem no Tvoj vývoj Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 10:55:44    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
On si Bohoušek tu limitaci namodeloval se saturačními diodami i bez diod a tvrdí:
"Je více než jasné, že tento způsob regulace tvaru limitace se totálně míjí účinkem, tvar limitace vůbec neovlivní, navíc přidá dva zákmity a způsobí značnou nestabilitu, zakmitávání při otevírání a zavírání diod, krom toho zasahuje do signálu již daleko pod limitací, vždy však v neprospěch kvality signálu či bezpečnosti zesilovače."
Bohužel si to ve své patologické blbosti nějak popletl, ta žlutá je bez diod a ta modrá s diodami.
Takže sečteno a podtrženo potvrdil, jak jsou tam ty diody užitečné Laughing

Tak to som teraz sakra zvedavy, ako sa vykruti z tohoto.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opamp
Hifista


Založený: 12 február 2010
Príspevky: 204
Bydlisko: Černé /rudé Kladno

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 14:26:06    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard: Díky moc, to je dobrý, že jste to našel Smile Smile Smile

Ad 1000 kč - rád touhle částkou přispěji k vývoji nového DPA ale určitě ne na nákup fedrsračky. Před lety jsem strávil víc než dost času testováním HQQQF nebo jak se ten krátkovlnný samozápalný oscilátor jmenoval. A výsledek - NULA.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 15:28:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono ukazovat na konci s pomalymi KDcky ze pri 300kHz a plnem buzeni bez vstupniho RC clanku jde do pricneho proudu je pekne, ale kdyz nekdo tvrdi, ze je videt nejake "zakmitávání při otevírání a zavírání diod" na 100Hz prubehu, u diod se zotavovacimi casy v ns, tak si skutecne musim neco myslet o jeho dusevnim zdravi.

Na chyby modelu tranzistoru Tesla, ktere pouziva pri simulaci a s kterymi ma DPA110 nejakou lakalni nestabilitu kolem 10MHz, jsem ho uz nekolikrat drive upozornill, odpovedel mi, ze ho to nezajima, jelikoz ty modely nepsal.

Ale verim tomu, ze to Bohousek zduvodni tim, ze to vsechno vedel a ze nas zkousel, jak jsme pozorni Smile

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 16:39:08    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Na chyby modelu tranzistoru Tesla, ktere pouziva pri simulaci a s kterymi ma DPA110 nejakou lakalni nestabilitu kolem 10MHz, jsem ho uz nekolikrat drive upozornill, odpovedel mi, ze ho to nezajima, jelikoz ty modely nepsal.

Jak nezajima, pamatam si dobre jeho obhajoby modelov na diyaudio, obrazne - ze to je lepsie ako realita.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 17:21:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlavně, že se máte čím "zabavit" Rolling Eyes . Trochu smutná náplň času a smysl využití času, řekl bych.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 17:32:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano zajisté, je v tom málo vznešenosti Rolling Eyes
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 18:17:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Dlouhou dobu jsem Federmanna považoval za neškodnou figurku, člověka duševně chorého, který zaslouží spíš soucit, než nadávky.
Zdá se, že jsem se mýlil.
Nevím, jak se mu to podařilo, ale vypadá to, že jeho zákeřný a zlotřilý záměr, totiž dostat našeho nejslavnějšího konstruktéra zesilovačů do blázince, se daří víc než úspěšně.
Kdybych na něco chtěl přispět, tak by to bylo na několik návštěv dobrého psychologa. Snad by se mu podařilo to, o co se zdejší komunita marně snaží už hodně dlouho, totiž vysvětlit Kazzatelovi, že jediná obrana je naprostá ignorace a pokud možno trvalá abstinence od sledování internetových stránek toho pomatence.
Nenašel by se šikovný a ochotný IT, který by Kazzatelovi v počítači zablokoval Federmannovy stránky ? To by také mohlo pomoci.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 19:03:29    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Ano zajisté, je v tom málo vznešenosti Rolling Eyes


Ale nikoliv, Václave. Chybí tomu jakýkoliv smysl.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 20:43:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Možná pro tebe, ty už všechno víš, ale já jsem hloupý, stále se učím Smile
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št jún 21, 2012 21:30:30    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Nenašel by se šikovný a ochotný IT, který by Kazzatelovi v počítači zablokoval Federmannovy stránky ? To by také mohlo pomoci.
Toto není vůbec špatný nápad, jen bych "malinko" změnil zadání..Twisted Evil Mělo by to větší efekt a Kazzatel s Danhardem by měli (snad) konečně klid...Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Pi jún 22, 2012 23:47:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Zakládám kondo a přispívám 1000Kč na nájemného zabijáka. Až našetříme pár tisíc, třeba provede svou práci kvalitně a čistě, generátorem pily bez přechodového zkreslení. Signál zesílí HQQF a Fédovi to uřízne hlavu samo Smile
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: So jún 23, 2012 00:03:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Františku, že ty sháníš dobře placenou brigádičku ? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So jún 23, 2012 06:58:11    Predmet: Odpovedať s citátom

To jsou mi novinky poránu, Cimrman jde taky do sebe...přečetl si pozorně mou nabídku, promyslel si možná rizika a zde je jeho protinabídka: ušlechtile poskytne na zakoupení slevu 2000Kč a také prý poskytne doporučený soupis měření...také se rád zúčastní, což přeloženo do srozumitelna znamená, aby mohl do všeho kecat a připravit si půdu pro případný omluvy...
Tedy Cimrmane: dělám tohle už čtyřicet let a nepotřebuju nijak od tebe radit...mý měřící vybavení není zrovna nejmodernější, nemaje dosud měřič zkreslení, ale i to se brzy změní, nebo si půjčím aparát AP...sám jsi viděl reakci fúora na mou nabídku, všichni mi řekli, že jsem blázen, nikoho až tak dalece zas ten tvůj zázrak nezajímal a aby si to poznání ještě lidé zaplatili, tak to už vůbec ne...ale já ti vidím do karet : protože za těchto podmínek se žádný test dělat nebude (ač bys rád, protože bys konečně měl nějaké měření k dispozici, protože tvý měřící vybavení je pro solidní práci zcela nedostatečný ), budeš mít skvělou výmluvu, že já jsem ze srovnání odstoupil, protože jsem se bál výsledku - nikde samozřejmě nebudeš psát, jakej jsi držgrešle ...ale aby bylo učiněno solidnosti zadost, zeptám se lidí ještě jednou: Cimrman nabízí JEHO zesilovač do testu už ne za 29 000 Kč, nýbrž za 27 000 Kč, koho to za těchto podmínek zajímá ? Počkáme si na reakci fóra....
Jinak reakce čestnýho člověka na svou chybu v tvrzení o limitci měla bejt jiná, omluvit se, těch pár facek, který by sis za to zasloužil, ti klidně odpustím, ale omluva za sviňárnu není v tvým rejstříku, na to už jsem zvyklej...druhejch pár facek by sis zasloužil za ty příčný proudy, já to totiž mám vše, na rozdíl od tebe změřený...
Tak a teď si počkáme na vejsledky, ale musíš bejt trpělivej a nespěchat, vona ta naše rozepře zas až tolik lidi nezajímá...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: So jún 23, 2012 07:59:01    Predmet: Priemerný zosilňovač Odpovedať s citátom

Jediná cesta ako to uzatvoriť je zmazať všetky informácie a viac sa k tomu nevracať. Všetko k zosilňovaču p. Federmanna bolo už povedané a napísané, bol zmeraný s priemernými výsledkami, jeho technické riešenie ani vzhľad nie sú nijako výnimočné tak, aby nadchlo širokú obec. Je to priemerný zosilňovač v mori priemerných zosilňovačov. Že niekoho zaujme a kúpi si ho - tak nech si ho kúpi a šťastne počúva.
Akékoľvek "mediálne" prepieranie tohoto problému ho len živí.
Isté je, že p. FFFfff___ je špičkový manipulátor, čím kompenzuje to, že je len priemerný konštruktér.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So jún 23, 2012 10:54:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Komunita ti na něj prdí, Cimrmane, nezajímá je to...místo toho ci udělej anketu, co si o tobě myslí, aby ses už konečně probral...zkus test nabídnout na DIY, proti značce který se to podle tebe rovná...nezapomeň ale zdůraznit, že si ho ale musí napřed koupit na svý triko...uvidíš tu reakci, pak se ti už bude reakce zdejší komunity jevit pochopitelná...tu zdejší masíruješ svejma kecama už pátej rok bez úspěchu, ale i ve světě už mnozí začínají chápat, co jsi zač....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opamp
Hifista


Založený: 12 február 2010
Príspevky: 204
Bydlisko: Černé /rudé Kladno

PríspevokZaslal: So jún 23, 2012 11:20:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Kazzatel: Vykašlete se na něj, ozvu se v pondělí, ať se pohnem z místa se zajímavějším pokusem Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: So jún 23, 2012 12:08:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Samopal se prý dá pořídit docela snadno a lacino ...

viz tady

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: So jún 23, 2012 12:21:01    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Komunita ti na něj prdí, Cimrmane, nezajímá je to...místo toho ci udělej anketu, co si o tobě myslí, aby ses už konečně probral...zkus test nabídnout na DIY, proti značce který se to podle tebe rovná...nezapomeň ale zdůraznit, že si ho ale musí napřed koupit na svý triko...uvidíš tu reakci, pak se ti už bude reakce zdejší komunity jevit pochopitelná...tu zdejší masíruješ svejma kecama už pátej rok bez úspěchu, ale i ve světě už mnozí začínají chápat, co jsi zač....


Přestaň už mu konečně lichotit tím, že mu říkáš Cimrman - kolikrát ti mám říkat, že to si velký Jára nezaslouží.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
IvaW
Nádejný hifista


Založený: 16 november 2007
Príspevky: 67
Bydlisko: Dačice

PríspevokZaslal: Ne jún 24, 2012 15:17:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Hm. Vidím, že stále řešíte toho bláznivého soudruha učitele. Můžu se zeptat, co chcete vaším počínáním vyřešit? A myslíte si, že to vyřešíte? Že ten člověk vaším působením procitne ze své omezenosti?
Já si myslím, že je to plýtvání vašeho cenného času. Zkuste ho, prosím, věnovat tomu, co máte rádi, v čem jste výborní a blby neřešte.
Ještě mě napadla jedna věc. Kolik z vás profesně získalo při dohadech s ním a co získal on na dohadech s vámi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Ne jún 24, 2012 15:51:41    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
Přestaň už mu konečně lichotit tím, že mu říkáš Cimrman - kolikrát ti mám říkat, že to si velký Jára nezaslouží.


Ano, také si myslím, že je to dehonestace slavného Járy da C., o kterém není známo, že by byl notorický lhář.

BTW, údajně byl Cimrmanovou předlohou Jakub Hron Metánovský, asi nekorunovaný pradědeček českého mašíblu. Snad je to jen shoda, že tohoto objevitele a vynálezce též školství živilo, a mnohou překvapivou myšlenkou lidstvo obovatil. Takový nepřekotitelný kalamář je jistě skvělá věc, snad jen spiknutí nějaké brání tomu, že jej dneska málokdo používáme Laughing .


http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=64e43b77-49ca-4e72-9a66-2ab9ef70ccb0
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Pi júl 13, 2012 12:14:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Vymysleli soudruzi z NDR Wink
Neco me to hodne pripomina Very Happy



soudruzi_z_ NDR.png
 Description:
 Filesize:  56.91 KB
 Viewed:  312 Time(s)

soudruzi_z_ NDR.png



_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
babaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 867
Bydlisko: Jablonka

PríspevokZaslal: Pi júl 13, 2012 12:18:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Médiami v Čechách prebehla nedávno správa, o jednom nenakupujúcom dôchodcovi v Supermarkete, tlač to opísala nasledovne:
Keď 62 ročný muž nestráca hravosť, ani vo vyššom veku. Prečo zakazujú vstup p. Novákovi do Supermarketu?

V správe je napísané, že nižšie uvedený zoznam priestupkov, zachytených bezpečnostnými kamer...ami nepomohol
a na výzvy a napomenutia zamestnancom SBS, reagoval p. Novák slovami:
"Pokiaľ tu moja žena nakupuje a núti ma, aby aby som tu bol tiež, tak ja sa za ten 2 hodinový čas, strašne nudím!!!"

Za posledných 6 mesiacov ho pristihli pri tejto činnosti:

- 8. januára - vzal z regálu 25 balení kondómov a náhodne ich vkladal do
nákupných vozíkov iným nakupujúcim , keď sa nedívali naňho ........

- 16. januára - nastavil všetky budíky na oddelení dom. potrieb tak,
aby zvonili jeden po druhom v 5 minútových intervaloch .......

- 2. februára - paradajkovým džúsom urobil dlhú a tenkú čiaru na
podlahe, smerom k dámskym toaletám ........

- 19. februára - pristupoval k predavačkám rôznych odd. a oficiálnym
tónom im povedal: "KÓD 3!" a sledoval, ako predavačka spanikárila .....

- 2. marca - prišiel k pultu Služby zákazníkom a trval na žiadosti,
aby si mohol kúpiť krabičku lentiliek, na polročné splátky.....

- 21. marca - presúval nápisy "Pozor mokrá podlaha!" do tej časti
Supermarketu, kde boli na podlahe koberce ....

- 5. apríla - kedykoľvek sa ho nejaký zamestnanec spýtal, či
nepotrebuje pomoc, tak sa nahlas rozplakal a kričal:
"Prečo ma ľudia nenecháte na pokoji?!"

- 24. apríla - našiel si nižšie upevnenú bezp. Kameru a zblízka sa
uprene díval do nej, potom si vŕtal v nose, alebo si zápalkou čistil
zuby .....

- 2. mája - pri pulte so športovými zbraňami sa spýtal predavača, či
nevie, kde si môže kúpiť antidepresívne tabletky, kým sa rozhodne
kúpiť si nejakú zbraň ....

- 18. mája - schovával sa medzi vešiakmi s odevmi a na ľudí, ktorí
sa preberali tovarom a objavili ho, vykrikoval: "Kúp si ma! Dnes som so zľavou!"

- 4. júna - vždy keď sa ozvalo hlásenie z reproduktorov, čupol si a
schúlil sa, tiež pri tom kričal: "Nie! Nie! Už zasa tie hlasy!!!"

- 28. júna - vošiel viackrát do nejakej skúšobnej kabínky, zatiahol
záves, chvíľu počkal a začal vykrikovať: "Haló! Nie je tu toaleťák,
doneste mi ho niekto!!"

- 7. júla - na odd. bicyklov zobral z regálu gumový klaksón a strašil
nič netušiacich nakupujúcich, keď im zatrúbil zrazu za chrbtom ......

- 27. júla - náhodne vyberal ľuďom nejaký tovar z nákupného vozíka a
so slovami, to bol posledný kus v ponuke a ja ho veľmi dnes potrebujem
a ponáhľal sa smerom k pokladniam .......
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 70, 71, 72  Ďalšia
Strana 56 z 72

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist