Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Zesilovač HQQF (FFFfff___)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 08:27:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar napísal:
kazzatel --> Uz teraz je jasne, akym smerom sa toto vlakno bude uberat.
Cool Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 08:29:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Aha...a co ti ostatní odborníci ? Slepí a hluší ? No vlastně tak docela ne..." jiskřivé výšky... " kdosi psal... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 08:33:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Jistě, Odare...lepší je důstojně mlčet, jak to dělá zde většina...vejsledek se po čase určitě dostaví... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 08:47:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemíchejme jablka a hrušky.
V Rožnově hrál zasilovač, který musel zkompletoval Renown.
BF v té době žádný hotový finál neměl.
U mě hrál jím dodaný kompletní zesilovač.

Moc děkuji Karlovi2 za jeho podrobný komentář. On je sice trochu deformovaný svým perfekcionalismem (pochopíte, až Vám v jiném tématu ukážu jeho práci), ale to hodnocení sedí.
Neshodneme se pouze v názoru na chladiče a stěrače Very Happy , mě to přijde roztomile nostalgické, takové hifi Postřižiny ...
Každopádně takhle naštvaného, jako při prohlídce HQQF jsem ho ještě nezažil a takhle dlouhý příspěvek ještě nikdy nenapsal (a nejspíš už ani nenapíše) Very Happy.

Moje poslechové hodnocení je asi trochu ovlivněné tím, že jsem ho porovnával i s půjčeným komerčním integráčem za cca 20 tisíc. V tomto kontextu to zvukově taková tragedie není.
Když jsme ale včera půl dne hráli na dvě velice slušné sestavy a pak si pustili HQQF, byla to opravdu slabota.

Pro případné další zájemce - dnes bude ještě HQQF u mě k dispozici, v pátek ho posílám zpátky autorovi.
Pro pana BF - nevěšte hlavu - velkému učiteli národů J.A.K. se také dostalo uznání a věhlasu až po odchodu do exilu. Osobně bych doporučoval centrální Austrálii.
Trh je tam vcelku nenasycený (minimální koncentrace studií na 100 km2) a skutečnost, že HQQF nehřeje, bude kvitována s povděkem.
A lid je tam milý, přátelský, muzikální.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 08:53:06    Predmet: HQQF Odpovedať s citátom

Myslím, že prípad môžeme konečne uzatvoriť....
Alebo nie? Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 09:04:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Karel2 je nechutne syrove pravdivej Very Happy
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 13:18:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě si dovolím jedno malý vysvětlení, protože Cimrman se po testu chytá kdečeho...nic jiný nenašel, co by zpochybnil, proto se chytá fáze průchozího signálu. Tedy Cimrmane: ve studiové praxi je běžným zvykem, že funkční jednotka je udělaná tak, že za všech podmínek neobrací fázi, tj. i když v ní dojde ke změně nějaké interní funkce. Kdyby totiž měl zvukař kontrolovat baterkou fázi signálu při každým přepnutí, tak by se z toho zbláznil...jen idiot to udělá tak jak jsi to udělal ty, nehledě k tomu, že to nemáš v žádným návodu napsaný, takže si najdi něco jinýho, čím bys ten test zlehčil, ty objeviteli Ameriky...

Naposledy upravil kazzatel dňa Št august 30, 2012 13:45:31, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 13:35:13    Predmet: Odpovedať s citátom

A hlavne netusim, preco by podobne veci mal riesit zakaznik. On to zapoji a pouziva.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: So september 01, 2012 20:51:55    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Ještě si dovolím jedno malý vysvětlení, protože Cimrman se po testu chytá kdečeho.....

...ano, bohužel.
kazzatel napísal:
..proto se chytá fáze průchozího signálu. ...

kazzatel napísal:
Aha...a co ti ostatní odborníci ? Slepí a hluší ? No vlastně tak docela ne..." jiskřivé výšky... " kdosi psal...

Předpokládám že reprosvorky zapojili pánové Křeček s Karlem2 správně.. Jinak ty výkonové moduly umožňují jumprem volit fázi 0/180; nula má subjektivně oproti 180 o něco horší kontrolu na basech, ale zato umožní zvýšit vstupní impedanci - ECC82 v Cary mi za to nakonec poděkovaly znatelnou nápravou na výškách (což tady zřejmě řeší korekční zes.) Myslím nápravu oproti zatlumení výšek - nevím co zde mohlo být příčinou toho že výšky měly převahu nad zbytkem pásma, nepočítám-li použití knoflíku "VYŠKY" Very Happy
(ps: jo a nepasujte mě teď za to plís na slepého/hluchého odborníka..)

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: St september 05, 2012 09:15:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Poslední příspěvky zneuznaného genia v jeho webové One Man Show nemá cenu komentovat. Ty lži a překrucování je možné vyvracet jednu po druhé, ale já na toto dále čas mrhat nebudu. Stejně bude následovat jen další várka jedů a křečka v kolotoči dělat nehodlám...

Pro mě je podstatné, co jsem viděl a slyšel. A to je prosté – v porovnání s kvalitním hifi – slabota. Jediný, kdo to vidí a slyší jinak je pan BF. Ostatně – vzhledem k tomu, kolik porovnání už údajně HQQF absolvoval, by se konečně měli ozvat i ti další, údajně nadšení posluchači, pokud možno nevirtuální, veřejně známí… Samochvála BF a jeho schizofrenních multiplicitních identit jaksi příliš věrohodně nepůsobí.…


Pár věcných poznámek viz “Kartel2“ :

- Karel2 se u mě neobjevil náhodu, důvodem jeho návštěvy bylo porovnání našich sestav, dlouho dopředu plánované (viz jiné téma)

- Není žádným „obchodním zástupcem“ HYPA, dokonce žádnou HYPu ani nevlastní, přivezený kus patří jinému společného kamarádovi.

- HQQF si poslechl a prohlédl na mou výslovnou žádost (chtěl jsem konfrontovat svůj názor s názorem někoho dalšího a navíc odborně mnohem erudovanějšího).

- Za jeho vyjádření mu každopádně moc děkuji a omlouvám se za splašky, kterými je jeho jméno následně vláčeno. Mrzí mě to dvojnásob, protože jde o jednoho z nejslušnějších a nejskromnějších lidí, které jsem v hifi potkal. Na druhou stranu - byl jsi zařazen do vcelku dobré společnosti (PD, Quart, Sroll) Smile .

- Ostatně o znalostech a schopnostech každého z nás nejlépe vypovídá jeho práce – viz nově založené téma : http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=15197&highlight=
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
scream
Hifista - pokročilec


Založený: 05 február 2009
Príspevky: 399
Bydlisko: Most, ČR

PríspevokZaslal: St september 05, 2012 10:13:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Prďte na jeho reakce. Jak vidno je úplně mimo. Nejdřív sem se čtením jeho webu bavil, ale už mi to připadá spíš smutný a číst se to ani dál nedá. Kdo by tam vůbec lezl, kromě pár vypláchlejch hlav, tak ho zas tolik neřešte.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: Ne september 09, 2012 14:54:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Trochu zaběhnu jinam, ale když se už FFFfff___ na svém webu vychloubá testováním HQQF v HornStudiu, nemáte tam někoho známého, kdo by řekl jak to bylo ve skutečnosti?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne september 09, 2012 16:37:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak to probíhalo ? Inu, nevyhodili ho rovnou, jsou to slušní a zdvořilí chlapci.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi september 14, 2012 15:23:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Na Kreckovu ziadost som vacsinu bordelu presunul do smetiska (aby nazory na toto veldielo nezapadli prachom).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št máj 26, 2016 21:48:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Poměrně nečekaně jsem dnes od učitele národů obdržel alespoň částečnou odpověď na parametry jeho zesilovače HQQF. Snad nebude vadit, když to dám sem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Št máj 26, 2016 21:50:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty bláho, to Buntu pěkně převálcoval. Holt kdo umí.

Teď už ho (HQQF) připojit k těm super bednám a je zde super HE. A takřka zadarmo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št máj 26, 2016 22:24:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to bez jakýchkoliv uvedených podmínek měření, bláboly jako S/N 140dB apod.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2016 07:39:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Vysvětlení, proč je S/N = 140dB vylhaný údaj, resp. jak k němu autor mohl dojít:

OZ s nejnižším šumovým napětím jsou AD797, LT1028 se spektrální hustotou vstupního napěťového šumu (input noise voltage density) o hodnotě 1nV/sqrt(Hz). Toto je údaj o ef. hodnotě šumového napětí pro šířku pásma odmocnina z 1Hz.

(Autor zřejmě používá LT1028 s nízkou slew rate, SR = 15V/us)

Aby se takový údaj (1nV) mohl brát jako základ pro výpočet odstupu zesilovače, nesměl by vstupu OZ být předřazený žádný odpor (už odpor o hodnotě jen 100 ohm už má termický napěťový šum cca 1,3nV/sqrt(Hz)) a zesilovač by nesměl mít žádný další zdroj rušivých napětí, jako je napájecí zdroj atd.

1nV platí pro šířku pásma odmocnina z 1Hz, abychom dostali údaj pro šířku pásma 20kHz, musíme násobit odmocninou z 20000 a dostaneme 141,4nV, zaokrouhleno na jedno desetinné číso. Toto by byl vstupní napěťový šum pro OZ LT1028 v ideálním zapojení bez odporu před vstupem.
Nyní musíme přepočítat napětí na výstup, aby bylo s čím srovnávat. Předpokládejme zisk 20x, takže šumové napětí na výstupu by bylo 2,828 uV (mikrovoltu) přes pásmo 20kHz.

Předpokládejme max. ef. napětí na výstupu zesilovače 30Vef (225W do 4 ohm).

Odstup S/N se spočítá jako 20 log (Vout/Vn) [1]

Vout ... max. ef. napětí na výstupu
Vn ... ef. šumové napětí na výstupu přes pásmo 20kHz

Ze vzorečku [1] dostaneme S/N = 140,5 dB (pro 30Vef na výstupu a přes pásmo 20kHz)

A máme slavných 140dB, ve zcela idealizovaných podmínkách a vztaženo k maximálnímu ef. napětí na výstupu zesilovače.
Takto se dá údaj 140dB S/N prezentovat tak max. pro žáky s ukončeným druhým stupněm základního vzdělání.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2016 08:13:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Jediný trochu realistický číselný údaj je tých15V/us. Ostané sú čistá fikcia, len absolútne nereálne želanie autora. Regulácia ALPSOM, drátový šalát cez celý zosilňovač (ten sieťový prívod zozadu okolo koncov vľavo až na vypínač vpredu je "pozoruhodný") a presluchy -160dB, odstup -140dB teda o 20dB horší ako presluchy. Jednoducho zázrak. A meranie skreslenia z neho "nevypadne" ani náhodou. Je to taký smutný klaun.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2016 08:44:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Komik možná, ale je to opravdu úmorné. V prostředí (webu), kde pro 90% lidí jde o koníčka a nemají, pochopitelně, hlubší základy pro posouzení předkládaných informací, jsou konfrontace na rovině polopravd až lží, podle mě zcela úmyslných, velmi vyčerpávající a nikam nevedoucí. Když to necháte úplně bez povšimnutí, tak to, bohužel, má dopad. Mně se už několikrát stalo, dokonce i při setkání s bývalými kolegy z AV ČR (úplně jiný obor), že jsem dostal dotaz - co říkáš na toho FFff-- ? Myšlený zcela vážně a s tím, že jde o kapacitu v oboru audio. Takže ono to, bohužel, svým dopadem, není jen komické.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2016 09:22:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Jelikož existuje měření HQQF na Audio Precision, divím se, že jej autor zesilovače neprezentuje jako měřicí protokol, bylo by po spekulacích.

K případné pravosti měřicího protokolu by se pak mohl vyjádřit i autor měření, pochopitelně asi soukromě, pochybuji, že by se chtěl účastnit diskuse tady.

Pokud se ptáte, jak to vím, tak jednoduše, jelikož jsem pro BF zprostředkoval kontakt s majitelem AP.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2016 10:10:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to taký smutný klaun.

Mistr Werich říkal....

"Klauni nejsou, ale šašků je ajéje! Šaškem se totiž může stát kdokoliv, aniž by chtěl, nebo aniž by o tom vědel. Ale klaun to je řemeslo."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2016 10:39:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Ani majitel AP nemá zájem na tom, aby se vědělo, že měření proběhlo...důvod netuším...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2016 10:53:52    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
pochopíš proč je zesilovač stejnosměrný a nemusí mít na vstupu žádný odpor

To je debil.. Ten ALPS má podľa neho asi 0ohm.Rolling Eyes . Inak to meranie na AP by som rád videl, trochu zábavy neuškodí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2016 11:28:51    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Ani majitel AP nemá zájem na tom, aby se vědělo, že měření proběhlo...důvod netuším...


Já ano. Bohužel všichni, kdo máme aspoň jakési zbytky cti, držíme jednou dané slovo.

Nicméně - prohlašuji, že údaj o S/N = -140dB a přeslechu -160dB jsou oba lež. Leží dokonce za hranicí měřitelnosti přístroji Audio Precision.

Toto je přesně případ, pro který tvrdím, že jediné důvěryhodné měření je nezávislé měření. Parametry, jaké si vycucá z prstu autor typu BF jsou zcela nedůvěryhodné a nemá význam tudíž o ně ani žádat.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2016 12:21:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Učitel národů na HEF tvrdí, že měření na AP ještě neproběhlo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2016 12:23:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Měření proběhlo koncem roku 2014.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2016 14:16:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Nojo, ale to byl jistě jeden z prvních kusů HQQF/I.
Podle měření ho trotl profesor vylepšoval dle vašich připomínek na HQQF/XXVIII, než zjistil, že je tak výbornej, že nejde ani změřit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2016 14:41:59    Predmet: Odpovedať s citátom

"Odkaz na BV-Audio? Když je již tu, mohu uvést několik srovnání HQQF (BV Audio)

• Kmitočtový rozsah nastavuji na 0÷350kHz (5÷120kHz)
• Rychlost přeběhu nastavuji na 16V/µs (90V/µs)
• Přeslechy -160dB (-100dB)
• Odstup S/N -140dB (-110dB)
• DC offset nastavuji typ. 0,0mV (5mV)"

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

U zesilovače se udává výkonová šířka pásma a to je 16V/us a 350kHz jaksi neslučitelné.
p. Bunta zajisté nastavuje offset také na 0mV, ale jde taky o to, nakolik ho udrží, kam se posune po ohřátí a s časem.
Do odstupu S/N se započítává i odstup od produktů napájení, s 9-ti roztahanými síťovými transformátory a s rozvodem síťě jako v rozvaděči ??
Přeslechy -160dB ? to mě šašek skutečně pobavil Laughing

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2016 14:53:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Ad ofset - je "samonastaviteľný". Jednoduché párovanie vstupnej dvojice na Ube a h21e.
Inak konštrukčne "geniálne" sú na tých obrázkoch presýtené malé trafá rovno za RCA a XLR vstupmi, a signálové káble okolo celého zosilňovača dopredu na ALPS.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 3 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist