Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

High End Slovakia - fotky a názory
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Po október 22, 2012 15:58:44    Predmet: High End Slovakia - fotky a názory Odpovedať s citátom

... nikto nič? tak začnem ja, pridám prvú fotku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Po október 22, 2012 16:02:55    Predmet: No. 1 Odpovedať s citátom

na HE Slovakia 2012 pre nás bol vystavený predzosilňovač (žiaľ nehrajúci) McIntosh C22 a výkonové zosilňovače MC75.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cambion
Hifista


Založený: 10 február 2012
Príspevky: 183
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po október 22, 2012 16:15:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Moj dojem v skratke: Myslim velmi podarena vystava len u platana by sa dalo sediet cele otvaracie hodiny... Jeho avalony+velodyne absolutny zvukovy top, tesne za nim Acon u ktoreho bola ta prezentacia uz na horsej urovni ako Nemcek ale zvukovo velke prekvapenie... A Tannoy v salone Isoteku spolu s tvorcom Isoteku ktory sa mi sam ponukol ci mi nepusti nirvanu aj ked je to pomerne otrasne nahrate co aj potom velmi slusne skomentoval a vratil sa k orchestralnej hudbe... Najvacsie sklamanie asi salon Niselu v austria trend hotely alebo Cantony v Bis audiu...
_________________
Denon DCD-510,Creek 4330mkII,VMA II 3p, Sansa clip+ >KPP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Po október 22, 2012 16:35:02    Predmet: Odpovedať s citátom

zdravim vsetkych,

ja som uprimne povedane nejak sklamany z tohtorocneho High endu, nejak ma nic extra nezaujalo, akurat ten Isotek bol slusne prezentovany majitelom Keith Martinom, to sa mi pacilo, inak nic extra, niektori predajcovia trosku prehanaju s tymi cenami, bedne za 85k euro ako spicka retazca su pre rozumne uvazujuceho cloveka sci-fi. Prezentacia Platanu bola slusna, ako uz uviedol Cambion, ale ze by mi z toho spadla sanka to sa neda povedat. Celkom v pohode som si pokecal s chlapcami v predvadzacke Canoru, tam boli teda komponenty Canor a repro Usher, sedi im to spolu.
Co dalej dodat? HI-fi burza bola asi zo srandy, bol som na vystave asi od 13.00 v sobotu, boli tam DVAJA ludia, ktori predavali nejake DVD a CD, inak nikto...takze buduci rok asi planujem HIgh end Mnichov, nech sa pozriem na nieco zaujimave.

brokee

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cambion
Hifista


Založený: 10 február 2012
Príspevky: 183
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po október 22, 2012 16:54:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som tam bol v nedelu a bol tam JEDEN clovek Very Happy...
_________________
Denon DCD-510,Creek 4330mkII,VMA II 3p, Sansa clip+ >KPP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po október 22, 2012 17:58:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Na výstave som nebol, ale cez víkend som mal pociť, že je škoda, že som sa tam nevybral. No z doteraz prezentovaných informácií mi príde, že to bola nudná akcia na ktorej skoro nikto nebol, a ak bol tak nevidel skoro nič čo by ho nadchlo...

Organizátori síce vyvinuli veľkú snahu to spropagovať na internete (reklama, facebook, twitter,...) ale ak v sobotu večer na žiadnom fóre nebola ani zmienka, že na akcii bol a čo tam bolo... prečo by mal niekto nerozhodnutý tam vyraziť v nedeľu, že?

A doteraz nie sú žiadne zverejnené takmer fotky. Na to že máme rok 2012 a väčšina ľudí ma mobil s foťákom a internetom...

Možno viac motivovať účastníkov, aby robili nejakú "žurnalistiku" a písali svoje postrehy na net.

Napríklad, minulý víkend bola v americkom Colorade výstava Rocky Mountain Audio Fest a dvaja nadšenci robili tri dni online reportáž priamo z výstavných miestností na http://www.audiocircle.com/index.php?board=173.0 ... samozrejme, že je to rádovo inde ... ale prišlo mi že i pominulé roky to muselo byť lepšie ako tento rok.

Toľko pohľad "neprítomného účastníka" na výstave HE Bratislava 2012.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Po október 22, 2012 18:22:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Som zvedavý kto sa ešte pridá aspoň s fotkami. Výstava je to malá, ale vďaka aj za takú. Nakoniec jej veľkosť korešponduje s kúpyschopnosťou obyvateľstva.

http://imageshack.us/g/1/9826380/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po október 22, 2012 22:27:20    Predmet: Odpovedať s citátom

par foto, vyborny zvuk - Solfegio. Najviac basov - IRYSON Gamut. Platan klasika, ostre doplnene subom, obcas moc subu a guma, kedze sa prezentujuci s nim hra podla skladby... Acon nuda, design vdaka hnusnemu stredu nic moc, zvuk podobne, sucho... Mediatech s eclipse mal tiez vyborny zvuk. British audio hralo pekne, stare zname KE-cko a accutony, ktore mi tu nerezali, v inych bednach-avalon+v nisely-mi vadili. Pocuval som iba co prezentujuci davali, naschval som nepozeral na cenovky. Pocul som scanspeak ringradiatory v troch bedniach, v gamutoch boli usycane, zdvih nad 10k, v ellipsoch a aconoch hrali vyrovnane a nenapadne. Takze mi vystava dala info o tom, ako ring od ss hraju...
_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 00:08:54    Predmet: Odpovedať s citátom

brokee napísal:
HI-fi burza bola asi zo srandy, bol som na vystave asi od 13.00 v sobotu, boli tam DVAJA ludia, ktori predavali nejake DVD a CD, inak nikto...


chcel som svojou ucastou podporit historicky zaciatok tradicie Hi-Fi burzy na HIGH END Slovakia...ale nakoniec sme tam boli s iljasom iba my dvaja.... Laughing ...no trosku trapny zaciatok historie, ale aspon som si vdaka iljasovi mohol pozriet aj vystavu...vdaka bratm Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 00:51:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Co jsem slyšel, tak skoro lituju, že jsem nejel. Ten Acon vypadá trochu morbidně... (flaškovej aktiv) nebylo třeba slyšet doznívání zbůsobený rezonancí kytary?
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zalán Schuster
Hifista - pokročilec


Založený: 30 júl 2011
Príspevky: 270
Bydlisko: Mierová 85

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 03:03:29    Predmet: Fotky z vystavy High-End Slovakia 2012 Odpovedať s citátom

Vsetke predmety maju vplyv na akustiku miestnosti a aj ta gitara tiez. Ze v akej miere je vsak otazne.

Pridam tiez svoje fotky z vystavy High-End Slovakia 2012. Kde som bol v ramci moznosti akusticky upravit miestnost "Hron" v Austria Trend hotel.


































Pridam svoj nazor ako nezavisly posluchac.

Velmi zaujimava debata bola s konstrukterom B.M.C. Audio s Carlosom Candeiasom.
Hovoril o reproduktoroch B.M.C. Audio Arcadia. Ma dipolarnu konstrukciu. Aj zadu su umiestnene rovnake reproduktory ako v predu. Reprobox je robene z keramie a vyhybka je umiestnene mimo reproboxu. (ta mala krabicka vedla reproduktora)

Pacil sa mi prezentacia Isoteku s majitelom Keith Martinom.

Prijemne zoznamenie bolo s repro. Solfegio a Canor-Audio.

Zalan

_________________
ZS Acoustics
GIK Acoustics pre Slovensko a Česko
Mierová 85
821 05 Bratislava
tel.: +421 905 616 440
zalansch@hotmail.com
http://www.zs-acoustics.com
http://www.gikacoustics.co.uk
www.facebook.com/ZalanSchusterAcoustics
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 07:43:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Na výstave som nebol a nechcem byť kritický, ale akosi mi to nedá. Tie bedne z roštom no tak sk...rvený dizajn som už nevidel dávno. Tie biele sústavy od irisonu vyzerajú ako stavebnica od Visatonu. A ešte Acon. Tam nemám poznámky k dizajnu, ale musí to mať superhighednový zvuk, keď sa sústava dobre vybudí a mriežky v lampách sa rozvibrujú ... Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
High End
Nádejný hifista


Založený: 29 apríl 2008
Príspevky: 57

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 07:57:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Vidíme že názory na tohtorocný HIGH END Slovakia 2012 sa rôznia, tak ako vždy.
Tento rok je ich ale ako šafránu... Počasie bolo geniálne a to nám zjavne neprialo v účasti na výstave. Tím, ktorí prisli, velmi pekne dakujeme.

Tím, ktorí sa nudili, skúsime zabezpecit asi na buduci rok neake Gogo tanecnice Smile - aby nebola nuda...

_________________
AVDK Team
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 09:20:55    Predmet: Odpovedať s citátom

V kazdom pripade vdaka za vystavu High End, i ked na slovensku to nie je jednoduche, je dobre ze sa sirsia verejnost moze zoznamit so starym dobrym stereom a zistit o com to pocuvanie je. Kazdy si moze z vystavy nejaku info odniest. A bonus je moznost aj nieco vyhrat...
_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ivan
Hifi obsluha


Založený: 13 november 2008
Príspevky: 16
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 10:05:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Mňa veľmi príjemne prekvapilo Solfegio ... pre mňa najlepší zvuk výstavy + príjemná prezentácia
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 10:25:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Osobne som dal Solfegio za zvuk vystavy. Pacilo sa mi, ako sa pytal pocuvajuci vystavovatela alias vyrobcu: odkial su tie bedne? - zo slovenska. - a kto to vyraba? - Ja som vyrobca. - mile prekvapenie. Hraju dobre, ale do bezneho bytu nesplnaju normu hlavne z hladiska sirky. Je to klasicky old JBL dizajn spolu so sirokou prednou doskou. Dynamika vysok porazala prakticky vsetky kaloty, na rock a instrumentalnu hudbu vyborne.
_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 14:40:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdá se mi podle fotky správně, že Solfegio hrálo s playerem Cary Audio? Čímžto s lampami (Prima Luna) tam není slabého místa....
_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 14:45:58    Predmet: Odpovedať s citátom

godz napísal:
Na výstave som nebol a nechcem byť kritický, ale akosi mi to nedá. Tie bedne z roštom no tak sk...rvený dizajn som už nevidel dávno. Tie biele sústavy od irisonu vyzerajú ako stavebnica od Visatonu. A ešte Acon. Tam nemám poznámky k dizajnu, ale musí to mať superhighednový zvuk, keď sa sústava dobre vybudí a mriežky v lampách sa rozvibrujú ... Rolling Eyes

design ten, nezalíbí se nikdy všem... jistě lze mřížku sundat
acon lampové repro - slyšel jsem jejich repro někde před cca 2 roky, a dodnes si ten zvuk pamatuju jako naprostou extratřídu. ale tady mřížku sundati nelze Wink

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
iljas
Hifista


Založený: 28 január 2008
Príspevky: 116
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 16:14:49    Predmet: HiFiburza na HighEnde Odpovedať s citátom

brokee & cambion - bol som spolu s Vladom jedným z dvojice "hifi-burzistov", v SO som za cca 5 hod predal kopec CD, unavený som to zabalil a šiel domov - Vlado bojoval statočnejšie Smile v NE som prišiel asi na 3 hod, zase predal asi 70% toho, čo som mal so sebou a opäť šiel domov ... na rozdiel od vystavovateľov hádam nikto nečakal, že hifi-burzisti tam budú na okrasu celý deň alebo hneď dva Smile

Priznám sa, že nerozumiem takýmto povzdychom - predsa každý mal možnosť prísť a prispieť do burzy, nakoniec tak urobil iba Vlado a ja ... beriem, pre nie každého je 15 € registračný poplatok OK, ale princíp burzy už raz tak funguje - nájdete na nej iba to, čo je niekto iný ochotný ponúknuť na predaj ... podľa mňa do budúcna dobrý nápad, možnože organizátor bude uvažovať o iných podmienkach, ale to už je o inom ... ponúkol možnosť každému a využili ju iba dvaja ľudia ... osobne ďakujem každému z kupujúcich (BTW, môj postreh - burzistické stolíky si všimlo asi 70% okoloidúcich, z čoho sa asi polovica aj pristavila a pozrela, a polovica z nej obzerala aj detailnejšie ...)

P.S. Vlado - rado sa stalo, tak zase niekedy nabudúce Cool

_________________
BV Audio: F3S/Excel, PRE1, PA300SSE, CD Creek Destiny 2, Musical Fidelity M1 DAC II, Logitech Squeezebox, Tesla NC452 + AT95E, Musical Fidelity V-LPS II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 17:40:05    Predmet: high end Odpovedať s citátom

Zopár mojich foto niekoho hádam poteší. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 17:41:46    Predmet: high end Odpovedať s citátom

Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 17:43:08    Predmet: high end Odpovedať s citátom

Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 17:44:59    Predmet: high end Odpovedať s citátom

Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 17:47:12    Predmet: high end Odpovedať s citátom

Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MakcuPikcu
Hifista


Založený: 14 november 2011
Príspevky: 151
Bydlisko: Brezno

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 18:23:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Pekne fotky.Dakujem.

Som rad ze sa Solfegio pacilo.Sam som uz absolvoval priamo u pana Barillu v Trebisove par navstev a je to narez.Vlastnim od neho regalovky Alliante Prime a stale ked si pustim muziku,skladam pred jeho pracou klobuk.Paradicka.


Naposledy upravil MakcuPikcu dňa Ne november 04, 2012 09:45:02, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Q-bass
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2010
Príspevky: 263

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 18:41:04    Predmet: Odpovedať s citátom

mna velmi prekvapil co liezlo z kombinacie CANOR a male USHER bedniciek - tak velky priestor z takej malej aparaturky - uzasne. Velmi zaujimava a poucna prezentacia ISOTEK - bol som tam prave vtedy ked vybalili taku krabicku ktora zosnimala bordel v sieti, na displaji zobrazila cislo znecistenia v perc a cez maly reproduktorcek bol bordel prevedeny na pocutelne pasmo. Potom to pichol do filtra isoteku na snure (ten najmensi a najlacnejsi) na displeji cislo 16 a z repra podstatne mensi sum, potom to dal do modelu aguarius- na displeji 9 a este mensi sum a nakoniec to dal do najdrahsieho modelu-regeneratora napatia s vyrobou vlastnej sinusovky- tam to zobrazilo 2 a uplne ticho v repre. Platan - dobra prezentacia ako vzdy. A Acon sice pekne bednicky ale ani slovko co hra - ci lampy ci tranzistory, co je tam pouzite - na to ze to bola slavnostna premiera tak nic moc. Keby aspon kazdu druhu celu hodinu boli nejak predstavene. Ked som sa opytal toho mladeho co tam postaval ci su zapnute lampy alebo tranzistory- tak len pokrcil plecami a ze asi lampy:) - bol som tam celu sobotu, do aconu som vosiel asi 8 krat a stale nic.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cambion
Hifista


Založený: 10 február 2012
Príspevky: 183
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 18:57:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie audio resolution premna najvacsie zvukove sklamanie vystavy... Uz aj cantony hrali lepsie....
_________________
Denon DCD-510,Creek 4330mkII,VMA II 3p, Sansa clip+ >KPP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Oscarossa
Hifista - pokročilec


Založený: 01 január 2010
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut október 23, 2012 19:21:29    Predmet: Odpovedať s citátom

GamuT zostava v stánku IRYSON pre mňa asi najlepší zážitok z celej výstavy. Áno mriežky vyzerajú ako vyzerajú, áno tie konce sú akoby v krabiciach z modushopu - delené chladiče, antivandal vpredu ako na mojom DPA Wink , áno cenovka má veľa núl, ale zvukovo pre mňa bez konkurencie tento rok (zrejme aj kvôli dobre odladenej akustike od GIK Acoustics).
_________________
Tidal+local->Roon->Dirac DLP standalone mode->RME-ADI-2-DAC->DPA 330 mkIV->Acoustic Energy NEO 3, XLO
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St október 24, 2012 07:41:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže v prvom rade vďaka nápadu s burzou - pribudli mi dve fajn CDčka Smile .
A bolo by ich viac, len som nemal volné finančné prostriedky Sad .

Taktiež sa podpisujem pod slová Oscarossu o tých Gamutoch. Bez ohladu na cenu som im dal "zvuk výstavy". Na druhé miesto by som asi zaradil Solfegio - bolo to velmi príjemné a páčil sa mi aj retro dizajn. Tam som asi posedel najdlhšie. Na tretie a štvté miesto by som dal Canor s tými regálovými Ushermi a Aurum od Floydcomu. Mediatech s ich stĺpmi (doslovne) sú už opozeraná-opočúvaná klasika - ele neurazia. Platan - na môj vkus to majú na každej výstave dosť ukričané. U Niselu som čakal trochu viac od tých Focalov. Pripadali mi dosť zastreté. Acon - neviem či to bolo posluchovkou (alebo tou gitarou) - basy tam zneli dosť čudne, akosi duto. Isotek - asi zaujímavá technika, ale to čo som počul s tých tanoyov ma dosť rýchlo vyhnalo zo sály.
Zbytok - taká všehochuť, niekde lepšie, niekde horšie. Celkom zaujímavo na mňa pôsobili regálovky od Elacu, ale pri niektorých skladbách to malo už dosť agresívne výšky, čo dosť pokazilo počiatočný dobrý dojem. No a na záver - Bisaudio - tie Cantony boli podla mňa dosť zlé. Jediné čo ma u nich potešilo, boli slúchadlá Dennon D7100, ale podmienky na posluch boli žalostné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St október 24, 2012 08:23:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Koľko ľudí, toľko chutí..Bol som v nedeľu, najviac ma zaujala hudba (zvuk na seba nepútal pozornosť..) v "zatracovanom" Mediatechu. Čisto, nenápadne , prirodzene, neunavujúco plynula hudba, technika zmizla. Ostatné stánky hlavne na efekt, ohúrenie, prvoplánovo upútať, niekde vyložené "cink-bum", niekde bolo počuť limity zvolenej koncepcie..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 1 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist