Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

HYPA 17 (dříve HYPA 170)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne november 11, 2012 17:15:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Nojo, holt Cimrmanova škola.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5856
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Ne november 11, 2012 17:21:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Dvojčata si byla podobná jako vejce vejci, hlavně to druhé Laughing
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Ne november 11, 2012 17:34:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak tedy pokud bych se měl omezit jen na ty 3 kusy, srovnal bych je z hlediska toho jak se mi líbily (na ucho:-):
1. A400
2. chvíli nic
3. DPA330 a A170
A400 měla všechno to co považuju ve zvuku za nezbytné. Oproti mým čučkům doma určitě lepší basovou linku, přesto příjemnou a patřící k hudbě, srovnatelně pěkné střední pásmo a vokály, s potřebnou křehkostí i spojitostí, prostorem, jemností i detailem. Nacinkané činely a podobné "hudební třásně" bych si představoval možná poněkud jinak, ale mám možná poněkud jinak posazený sluch.
Opět připmínám že toto vše proudilo skrze VMA1, které jsem slyšel poprvé, ale přesto si troufám tvrdit že jsou opravdu povedené.
DPA celkově příjemné, ale určitě méně detailu a odstup ode mě jako posluchače. A170 oproti A400 řekl bych taková světlejší, ale ne tak ukázněná, na vokálech a prostoru byla A400 celkově mnohem vyzrálejší. Přestože A170 měla projev celkově podobný jako A400, na delší poslech bych si spíš dal DPA než A170.
Soudě tak podle cca hodiny a půl času a jazzových 4 skladeb.

ps: perys srdečně zdraví kazzatele, danharda, a samozřejmě BF. A taky PMA Cool

_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ne november 11, 2012 19:34:54    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA srdečně zdraví peryse Laughing

Ten výkon A400 spolu s kvalitním řešením musí být znát.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vsezved
Hifi obsluha


Založený: 29 marec 2012
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Št november 15, 2012 13:34:22    Predmet: Osobní zkušenost s Hypa 170 Hypa 300SE a WMA II Odpovedať s citátom

V cestě za hledáním lepšího zvuku jsem poměrně krátce a jsem jeden z majitelů HYPA 170.
Začínal jsem na HK AVR 18RDS a repráčkách Tesla, o jejichž nekvalitě jsem zcela přesvědčen. Poté přišla cesta, kdy jsem začal vybírat komponenty pro vylepšení aparatury, začal jsem u repro a v cenovce do cca 20 tisích mě z hifishopů vše velice zklamalo. Cca. před rokem jsem byl na poslechové akci u checka a původně jsem měl z důvodu menšího poslechového prostoru zájem o stolní repro ale nakonec mne zvuk, peněženka a komponenty v cestě zvuku (Hypa 300SE a Hypa 400) přesvěčily o stavbě sloupů. Slovo dalo slovo a za Martinovy pomoci jsem dokázal VMA II 3p zkompletovat.
Skok to byl obrovský ale přeci jen to nebylo úplně dle mého gusta. Celkem dlouho jsem byl nahlodaný na stavbu zesilovače a nyní mohu říct, že nelituju (jen původně byla má představa o investici zcela v jiných mezích). Největšího brouka do hlavy jsem si zasadil již při poslechu u checka.
V druhém kroku jsem postavil předzesilovač HYPA 300SE a při oživování jsem v prvním okamžiku myslel že nefunguje, když jsem prvně připojil sluchátka kos porta pro tak jsem se až udivil, že téměř vůbec nešumí, na což jsem byl již hodně zvyklý a bral jsem to bohužel jako standart.
No netrvalo dlouho a zlákalo mě postavit si k VMA II konečně nějaký důstojný zesilovač, který by jich byl hoden. Pavel zrovinka finišoval Hypa 170 a po prvních poslechových komentářích jsem již měl objednáno. Po zkušenostech se stavbou a poslechem Hypa 300se jsem se vůbec neobával, že by koncák navržený stejným týmem byl nějaké horší kvality. Trochu jsem se spíš obával toho, že se svými elektrotechnickými (ne)znalostmi stavbu takto složité věci zvládnu.
Díky Pavlově ochotě (a myslím, že musí mít nervy dost vytrénované) jsem vše zvládl. Nedovedete si ani představit, kolik jsem mu napsal emailů, že tohle a tamto mi není zcela jasné a že něco nefunguje. Já sám takovouhle trpělivost nemám. Na oživení koncáku jsem si sám netroufl a Pavel mic ochotně zesilovač otestoval, stačilo vše jen dobře zabalit a poslat poštou.
Nyní již celá sestava funguje k mé úplné spokojenosti. Teda ještě musím dořešit problémy se zvukovou kartou, má asus xonar dx/dx odešla mojí blbostí do věčných lovišť a interní zvukovka je mojí postupně větší zmlsaností nepoužitelná. Zakoupil jsem Juli@ XTe a po připojení do soustavy (poslední týden jsem jel z interní zvukovky) se mi rozvinul neskutečný úsměv na tváři. Ani jsem nevěřil, je jde v mém zvuku ještě něco tak výrazně vylepšit. Nechci popisovat charakter zvuku, protože to ani neumím ale najednou mě začala hudba ještě víc bavit, zvuk se zdá ještě jasnější a detailnější. Bohužel Julč@ xte není zcela kompatibilní s mojí základní deskou, neumí korektně vypnout zvuk při uspávání PC a z reproduktorů vychází silné praskání, proto budu ještě podstupovat hledání zvukové karty (volba padla na ASUS XONAR STX)
Jsem rád, že se mi podařilo relativně krátce (během asi dvou let) dospět do stádia spokojenosti při poslechu, ještě trochu poladím poslechovou místnost a už si budu jen užívat hudby Smile

Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří konstruktivně přispívají do příspěvků na tomto fóru, které mi bylo velkou inspirací a pomohlo mi v hledání mé zvukové soustavy. Největší dík však patří Martinovi Vitvarovi a Pavlu Strankovi za pomoc při stavbě rapro a zesilovačů a za trpělivost, kterou se mnou oba dva měli.

Pokusím se ještě najít trochu času (při denním světle) a udělat pár fotek, ať mi můžete okomentovat jestli se mi dílo povedlo i vizuálně.


Naposledy upravil vsezved dňa Št november 29, 2012 20:38:48, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Št november 15, 2012 23:00:42    Predmet: Odpovedať s citátom

vsezved: Thumbs up
_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Ne december 09, 2012 12:52:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro jasnější oddělení jednotlivých řad zesilovačů jsme se rozhodli pozměnit označení zesilovačů CustomWorks podle vzoru HYPA XY - první obětí této změny je HYPA170 - od dnešního dne HYPA 17.

Zůstaňte naladěni pro další novinky! Smile

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5856
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Ne december 09, 2012 13:12:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že do toho vnášíte zbytečný zmatek.
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne december 09, 2012 15:28:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Po domluvě s Quartem prosím moderátora o přejmenování vlákna na HYPA 17.
Shodou okolností jsem to vlákno založil, ale logicky patří tvůrcům zesilovače, takže mají právo svůj produkt přejmenovat a tím i vlákno.
Ještě by bylo možné uvažovat o tom, zda na přechodnou dobu nedat název "HYPA 17 (dříve HYPA 170)".

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11485
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne december 09, 2012 16:04:59    Predmet: Odpovedať s citátom

opa: ako zakladateľ vlákna si ho vieš premenovať i sám úpravou titulku prvého príspevku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne december 09, 2012 16:49:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky! Funguje to.
Pokud bude třeba, závorku odstraním. Možná by to takhle mohlo pár dní zůstat, aby nevznikl dojem, že jde o jiný produkt.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
drt
Hifi obsluha


Založený: 29 marec 2012
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Ne december 09, 2012 18:35:37    Predmet: HYPA17 vs mod. DPA222 Odpovedať s citátom

Včera jsem absolvoval u Checka poslechové odpoledne za účelem porovnání mojí modifikované DPA222 a HYPA17. Poslouchalo se hlavně z mého DACu (AD1853) se slave CD transportem nebo PC (taky ve slave módu pověšený na hodinách DACu) na vstupu, přes HYPA300 a VMA-II 3p. Z nahrávek se poslouchalo všechno možné, v různých CD i HD formátech, zejména ale akustická muzika.
Výsledek - očekávaný, bohužel pro mne. Přestože upravená 222 (dle opa, vstup K170/J74, dále Fairchildy a na konci MJE15032/3) hraje parádně a je skutečně radost ji poslouchat, HYPA17 hraje přece jen líp, a to při přímém srovnání bohužel dosti výrazně. Reprodukované akustické nástroje znějí víc jako jejich originály, například samotná ak. kytara trochu víc "šlape", protože HYPA lépe kontroluje "atak" trsátka na struny, apod.
Další věc je prostor nahrávky, DPA trošku slévá dozvuky jednotlivých nástrojů dohromady, takže nahrávka je méně přehledná než u HYPA. Takových drobností je spousta, při poslechu je člověk postupně odhaluje. Nemá moc smysl se pokoušet popisovat poslechový dojem slovy, takže shrnnuto: rozdíl mezi oběma zesilovači je, a nemusel jsem ho hledat, je to slyšet hned.
Na závěr mnirecenze dobře míněná rada: pokud jste se jako já piplali s DPA222, modifikovali, součástky vybírali a jste se zvukem spokojeni, poslouchejte doma, radujte se a nelezte k Checkovi Smile To je samozřejmě nadsázka, ale u mne to teď reálně vypadá, že k vánocům budu kupovat dárek hlavně sobě...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rreznick
Hifi obsluha


Založený: 30 október 2007
Príspevky: 25

PríspevokZaslal: Št december 13, 2012 00:14:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlas s rozdílem ve zvuku. Jelikož o víkendu jsem konečně předělal
i svou 222 na rychlou verzi můžu doplnit své předchozí listopadové porovnání 170 vs. 222 (s BD) i o srovnání 170 vs. 222 (s MJE150..viz foto). Přestože rychlejší verze 222 je jednoznačně lepší než ta původní s BD911, ten rozdíl mezi fast 222 tam ve prospěch H17 prostě je a opravdu je slyšet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vsezved
Hifi obsluha


Založený: 29 marec 2012
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: So december 15, 2012 22:41:37    Predmet: Servis od tvůrců Hypa 17 Odpovedať s citátom

Ahoj všichni,

teda Pavel mne pořád překvapuje a musím se podělit o své dojmy. Asi před 14 dny mi napsal, že mám očekávat dopis s několika součástkami. V dopise byly nějaké kondíky a rezistory. V emailu jsem již obdržel návod co upravit pro vylepšení zvuku, ke kterému dospěli po mnoha poslechových akcích. dnes jsem si konečně vyšetřil trochu času a tak jsem se vrhnul na úpravu. Přeletování součástek bylo hned ale trochu jsem se vyvztekal při rozebírání a znovuskládání modushopácký skříně. Jako na potvoru jsem si modul zesilovače umístil téměř na střed chladiče a spodní šroubek, který drží přední panel je dost blbě dostupný.
Nyní již hraji a řekl bych, že detaily nástrojů se ještě trochu zvýraznily, takže z mé strany jen a jen spokojenost. Jen mne zaráží, jak se o mne kluci starají. Koupil jsem si "jen" moduly tak jak jsou navrženy a s dalším servisem v ceně zesilovače jsem vůbec nepočítal.

Můžu jen říci pánové děkuji, vážím si toho a rád si za pár let pořídím další váš výtvor.

Přikládám alespoň foto již modifikovaného modulu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dodocb
Hifi obsluha


Založený: 19 január 2011
Príspevky: 13
Bydlisko: České Budějovice

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 14:37:51    Predmet: Odpovedať s citátom

mě spíš zaráží, že prodávají výrobek, který se musí zase dodělávat a předělávat jako DPA 330Mk4, který hrál tak jak byl navržen vcelku mizerně,
za ty prachy. Až dodatečné úpravy z toho udělaly poslouchatelný zesilovač.

_________________
NAD521(Casea Sirius), DPA 440, VMA2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 16:41:46    Predmet: Odpovedať s citátom

...zatímco ty to příště vystřihneš z jedný vody načisto....chce se mi z tohohle národa blejt a příště se podle toho zařídím...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lubin
Nádejný hifista


Založený: 02 január 2010
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 16:47:48    Predmet: Odpovedať s citátom

dodocb napísal:
mě spíš zaráží, že prodávají výrobek, který se musí zase dodělávat a předělávat jako DPA 330Mk4, který hrál tak jak byl navržen vcelku mizerně,
za ty prachy. Až dodatečné úpravy z toho udělaly poslouchatelný zesilovač.


Každej výrobek (každej) se časem "vylepšuje". Co je na tom. Lampáči mění lampy, jiní kondy ap. A ještě nasereš další. Tak si prostě kup něco, co je na 100% podle Tebe a ostatní nech vylepšovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LukasX
Hifista


Založený: 03 marec 2011
Príspevky: 243
Bydlisko: Beluša

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 16:53:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Blb, ktorý nemá ani páru o vývoji zosilňovača a len blbo kecá...
BTW. hoši, ako to vyzerá s novou 10-kou, zaujímavý projekt!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 17:04:41    Predmet: Odpovedať s citátom

LukasX napísal:
Blb, ktorý nemá ani páru o vývoji zosilňovača a len blbo kecá...
BTW. hoši, ako to vyzerá s novou 10-kou, zaujímavý projekt!

Změny v HYPA17 reagují na poznatky které byly zjištny při vývoji jiných řad zesilovačů a také na poslechové porovnání. Už před těmito změnami hrál zesilovač velmi dobře a nyní hraje ještě lépe.
U HYPA10 se čeká na finálové PCB a také na poslechové porování.
Pokud vše půjde jak má myslím že do cca 1 měsíce by měla být A10 k dispozici.
Wink

_________________
BW801, SPaudio P1, SPaudio A400, HTPC; SPaudio D1, LC1 repro kabel.
www.revize-hc.cz
www.customworks.cz
www.spaudio.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 18:42:37    Predmet: Odpovedať s citátom

dodocb napísal:
mě spíš zaráží, že prodávají výrobek, který se musí zase dodělávat a předělávat jako DPA 330Mk4, který hrál tak jak byl navržen vcelku mizerně,
za ty prachy. Až dodatečné úpravy z toho udělaly poslouchatelný zesilovač.


Kdyby každej uvažoval jako tenhle blb, tak ještě pořád jezdíme ve Fordu-T, protože ten byl přece dostatečně dobrej na to, aby se to nemuselo dál vylepšovat... Headbang

Hypa17 byl výbornej zesilovač už v původní verzi. Někdo by to tak nechal, případně udělal verzi mk2, nebo SSE s tučným příplatkem.
To, že to kluci dál vylepšují a zpětně nabízí zákazníkům zdarma, vypovídá o jejich solidnosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 19:27:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím že jde o něco jiného, Bastle... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 19:45:43    Predmet: Odpovedať s citátom

O co tedy podle vás jde? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 19:58:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslíš si, že synonymem solidnosti je dávat věci zdarma ? Už jsi vyšel mateřskou školu ? Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 20:07:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Na tohle nemá smysl odpovídat, musel bych bejt sprostej a já si dal novoroční předsevzetí, že nebudu... Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 20:12:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Že se na ty trapnosti oba nevybodnete.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 20:42:52    Predmet: Odpovedať s citátom

To nie su blbosti pane Macuro. Ono to je zase len reKLAMA.tAK sa na to už ozaj vykašlite.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MilanTuma
Hifista


Založený: 15 november 2007
Príspevky: 158

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 21:16:05    Predmet: Odpovedať s citátom

HYPA 10 Jestli jsem správně zorientovaný, tak je to první kousek s bipoláry na konci? A k tomu ještě s 2SC5200/2SA1943? To zní přímo skvěle. Neuvažuje se do budocna o silnějších modelech s 2 či třemi páry trandů na konci? To by bylo velmi dobré doplnit firemní řadu bipolárními výkoňáky. Osobně mosfety na koncovém stupni totiž nemusím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 21:25:19    Predmet: Odpovedať s citátom

MilanTuma: HYPA 17 je první bipolární zesilovač, je to silnější bráška malé HYPA 10. Je osazen 400W audio tranzistory SEMELAB 6332/9412
_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 21:29:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Vidím Pavel, že nezaháľaš v novom roku. Nech sa Ti darí a nech Vám to pekne hrá Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: Št január 03, 2013 21:30:15    Predmet: Odpovedať s citátom

MilanTuma:
http://www.customworks.cz/amplifiers/hypa170/
http://www.customworks.cz/amplifiers/hypa-10/
Je to tam vše popsané včetně měření. Wink

_________________
BW801, SPaudio P1, SPaudio A400, HTPC; SPaudio D1, LC1 repro kabel.
www.revize-hc.cz
www.customworks.cz
www.spaudio.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Strana 7 z 10

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist