Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Klasikk

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Klasikk
Hifi obsluha


Založený: 02 apríl 2013
Príspevky: 29
Bydlisko: BR/ BA

PríspevokZaslal: St apríl 03, 2013 08:30:39    Predmet: Klasikk Odpovedať s citátom

Zdravím vospolok,

po piatich rokoch som sa rozhodol zaregistrovať sa na tomto fóre, aby som nemusel len pasívne sedieť ale prípadne prispieť nejakým názorom alebo radou Smile

Mam 28 rokov, posledných 6 rokov bývam prechodne v Bratislave a audio je pre mňa koníčkom a posledných 10 rokov aj živobytím.

Keďže zatiaľ nemám doriešené bývanie a na počúvanie hudby mimo práce neostáva veľa času, zatiaľ fičím na Beyerdynamic DT990 Pro 250Ohm na Asus Xonar DX. Projekciu mám zatiaľ vyriešenú Short-throw projektorom Benq.

Uši si "kalibrujem" hlavne v práci. Na kvalitný posluch mám kedykoľvek k dispozícií akusticky upravenú miestnosť a reprosustavy Audio-Resolution resp. štúdiové odposluchové sústavy Dynaudio Professional.

Zaoberám sa hlavne návrhom inštalačných konferenčných systémov v hoteloch a podobne. Je to síce dosť ďaleko od HiFi, ale je to veľmi zaujímavá a neustále inovovaná oblasť. Čas od času riešim pre stredne náročných ľudí domáce kino, vrátane projekcie. Keby mal niekto inteligentnú otázku z tejto oblasti, kľudne sa na mňa môže obrátiť. Ak budem vedieť, poradím prípadne rád sa poučím Smile

Okrem iného sa živým občasným recenzovaním zvukových kariet a počítačových reproduktorov, prípadne projektorov.

Obľúbená hudba: Loreena McKnight, Lara Fabian, U2, Pink Floyd, GoGo Dolls, Alone, Nedvěd, Nohavica, Vlasta Redl...

Rad si rozšírim obzory hlavne v technologickej oblasti, napr. čo sa týka slúchadlových zosilňovačov, problematiky jitteru a podobne.

Peťo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: St apríl 03, 2013 10:40:13    Predmet: Odpovedať s citátom

a clovek z Mediatech - vitaj.
Bol som u Vas riesit DBM50 len zial vas majitel nie je ochotny zakupit na sklad aj BM9S a BM14S tak zrejme pojdem inou cestou - audio sa neda kupovat na zaklade "odhadu" alebo info z netu alebo ustnou formou. Tak mozes pozdravovat majitelov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: St apríl 03, 2013 11:24:58    Predmet: Re: Klasikk Odpovedať s citátom

Klasikk napísal:
...Okrem iného sa živým občasným recenzovaním zvukových kariet a počítačových reproduktorov, prípadne projektorov. Peťo

Za recenzie Ti platia? Myslel som že recenzie majú byť nezávislé, lebo platí koho chleba ješ, toho pieseň spievaj. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Klasikk
Hifi obsluha


Založený: 02 apríl 2013
Príspevky: 29
Bydlisko: BR/ BA

PríspevokZaslal: St apríl 03, 2013 11:50:40    Predmet: Odpovedať s citátom

vlado222: Ziadny vyrobca ani predajca mi za recenzie neplati ani cent. Plati vydavateľ. Čo sa tyka nezavislosti, mam čisté svedomie. Recenzujem uplne inu kategoriu produktov. Uprimne, fakt si to nepredstavujte tak, ze niekto pride a da Ti prachy za to, ze o niecom napises nieco pozitivne...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist