Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

P:DPA380SSE a DPA112SSE

 
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predám
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Pi apríl 19, 2013 15:20:21    Predmet: P:DPA380SSE a DPA112SSE Odpovedať s citátom

Známý prodá nově dokončené komponenty DPA. Výkonový zesilovač DPA 380 Mk3 a předzesilovač DPA 112.

Výkonový zesilovač: dual mono konstrukce, zalité audio transformátory 2x500W se sníženým sycením a permalloy stíněním, modul soft-start, velmi přesně párované tranzistory orig. IR, doladěná EC, symetrické i nesymetrické vstupy, LED indikátory ochran a limitace na čelním panelu. Max. výkon 2x 200W/4R, hmotnost cca 30kg.

Předzesilovač: Oddělený zdroj (3 separátní transformátorky), špičkové orig. tranzistory Sanyo, Toshiba, IR, rezistory Welwyn. Obvodově se jedná o znatelně vylepšenou původní 111 (zapojení podobné TYA). Potenciometr Alps vybíraný z 10ks na nejlepší souběh (rozdíl do 1%), ovládací knoflíky masivní nerez. Čtyři vstupy + tape se smyčkou, dva totožné výstupy, použitelné i jako nekompromisní, parní krmení jakýchkoliv sluchátek.

Oba přístroje jsou v Super SE provedení, s mosfety na vstupu. Přístrojové skříně jsou z kartáčovaného nerezu, čelní panely eloxovaný hliník. Čelní štítky jsou dle původního provedení tehdejších originálů (prvotřídní broušené a leštěné sklo se zrcadlovou plochou a vypálenými popisky - Preciosa Jablonec). Přístroje jsou uložené v kartonových obalech s polstrováním, které byly vyrobené přesně na míru.

Obrázky v odkazech,v případě zájmu přes SZ předám kontakt na prodávajícího.Viděl jsem ty stroje na vlastní oči a subjektivně u mě o patrně nejhezčí DPAčka co jsem kdy viděl.Cena bude odpovídat zřejmě provedení.Jsou to jen tyto kusy žádné další nejsou a nebudou.














Řekl jsem prodávajícímu aby mi dal nějakou cifru aby se mohli potenciální kupci orientovat zda má smysl nebo nemá chtít další informace ,myslím si že jsou určitě pod cenu,ale asi vzhledem k současné situaci na trhu s hifi pro obě strany rozumné.

edit a doplnění:

Ceny k jednání jsou :
DPA112SSE........ 29tis
DPA380SSE........35tis
DPA set pre +poweramp....55tis


Naposledy upravil rip1 dňa Ut apríl 23, 2013 17:59:39, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: So apríl 20, 2013 14:59:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Pánové ale no tak... pokud se vám zdá cena tajemná, tak jsem ji záměrně sem nedával abych předešel pindům co se tu často vedou v prodejních vláknech, neb jsem to čekal ... vždy když je něco vyjimečného vyrojí se x pochybovačů a podobných individuí , proto je to takhle a já s tím nemam problém a nechci jedinnou korunu z tohodle kšeftu, pro ostatní které to zajímá platí co jsem napsal nahoře : kdokoliv mě napsal do sz,že by měl zájem a jaká je cena poslal jsem mu obratem kontakt prodávajícího s tím aby se spolu domluvili... Myslím si že to je normální a nikoho to nemusí nijak iritovat,neb je to přání prodávajícího nerozviřovat kolem toho plané debaty... Doufám že je to pochopitelný a srozumitelný pro všechny.


Pro pořádek ceny jsou mnohem nižší než stála výroba a mohou se lišit zda je zájem o jednotlivé kusy zvlášť nebo o celek který určo prodávající nechá za zajímavější peníze... Proto byla cena dohodou a ne jak já obvykle ve svých inzerátech na své věci dávám pevnou. Pokud je něco nepochopitelného na tom tak nevim už co napsat. Že bude problém jsem víceméně čekal,bohužel je to až moc dobrý a nekompromisně udělaný na to to prodávat takto a tady ,takže s tím počítám nevypěnim a trpělivě dodržím svůj slib že pomohu s prodejem... Už jen pro ten pocit že někdo kdo to ocení bude mít něco co nemá kde kdo. Guitar

Řekl jsem prodávajícímu aby mi dal nějakou cifru aby se mohli potenciální kupci orientovat zda má smysl nebo nemá chtít další informace ,myslím si že jsou určitě pod cenu,ale asi vzhledem k současné situaci na trhu s hifi pro obě strany rozumné.

Ceny k jednání jsou :
DPA112SSE........ 29tis
DPA380SSE........35tis
DPA set pre +poweramp....55tis

Pro š´touraly vše v českejch korunách na dřevo! bez dopravy.tak doufám že už bude klid a ozývat se budou jen ti co mají reálně zájem a ne lovci senzací apod...


Naposledy upravil rip1 dňa Ne apríl 21, 2013 18:01:28, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne apríl 21, 2013 09:27:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Troufám si tvrdit, že DPA112 je rozhodně originál od Pavla, takže to bude někdo jemu blízký, protože desky se nikde veřejně neprodávaly a dle mých informací vzniklo jenom pár kusů.
Zaráží mě jenom to, že na 1. fotce je jiný přístroj, než na 3. (modré folie/červené Wimy)
DPA 380 vypadá, že je na modrých PCB od TT.
Machanika je naprosto luxusní a dotažená do bezvědomí. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ne apríl 21, 2013 10:38:29    Predmet: Odpovedať s citátom

obdivuhodne prevedenie. Ak by som nedavno nekupil ine kombo mal by som zaujem. Kedze ale viem ze DPA byvaju rozne realizovane (sam som jedno v 90tych rokoch postavil a vdaka moznosti dat vyrobit mechaniku z nereze na NC ohranovackach to bolo mechanicky vyborne ale len vdaka jmd pomoci to bolo elektricky tiez slusne)
Podla prevedenia a toho kto to inzeruje si sice myslim ze nie je o com ani elektricky boli by aj tak fajn urcite merania.
Trochu budem novemu majitelovi zavidiet kus nadhernej funkcionalistickej techniky:-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predám Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist