Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

OT z DPA380SSE a DPA112SSE
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: So apríl 20, 2013 10:52:43    Predmet: Re: P:DPA380SSE a DPA112SSE Odpovedať s citátom

dawsoo napísal:
Obrázky v odkazech,v případě zájmu přes SZ předám kontakt na prodávajícího.Viděl jsem ty stroje na vlastní oči a subjektivně u mě o patrně nejhezčí DPAčka co jsem kdy viděl.Cena bude odpovídat zřejmě provedení.

No jo, jenze prodavajici jaksi nesdeluje cenu.
Pry jen vaznym zajemcum. Tak nevim, prodavat neco a tajit za kolik, to je zvlastni pristup.
Ale zrejme ma prodejce nejakou antenku, kterou na dalku rozeznava, kdo je vaznym zajemcem a kdo ne ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Foxy
Hifista


Založený: 16 január 2008
Príspevky: 169

PríspevokZaslal: So apríl 20, 2013 11:35:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Já zase nepochopím to zbytečné komentování v prodejním vlákně a upozornování jak se má seriozně prodávat Smile Každého věc a jistě k tomu má dotyčný dobrý a určitě ne nějak zlý důvod, proč zrovna tímto, trochu anonymním způsobem. Jinak klobouk dolů. před tím-těmi kdo si s tím takhle pohráli.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So apríl 20, 2013 19:36:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Neni to trochu blázen to prodávat pod náklady?
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 814

PríspevokZaslal: So apríl 20, 2013 19:55:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že do toho, jak a za co se to prodává, není nikomu nic.

I kdyby to dával třeba zadara na charitu. A někteří by mohli mít opravdu trochu soudnosti a ty OT sem do prodejního vlákna nepsat!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: So apríl 20, 2013 21:26:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Frantrax.
Ano blázen to svým způsobem je ,ale myslím si že je lepší to prodat pod cenu než nechat někde hnít,když to někomu může udělat radost ... to je jedinnej důvod proč jsem se do toho namíchal,z úcty k těm strojům ,protože i já staré prase poznám že za tímhle muselo bejt kurevsky hodně práce a úsilí...

Pro ty co inzerce nadále zajjímá:
Mě místní ....... nemůžou nasrat abych to smazal, Jen je mi to líto kolik zloby závisti a nepřejícnosti se skrývá v některých silně zakoplexovaných lidech... ukážu tedy že jsem lepší a nechám to tak nechť se plénum alespoň pobaví zas po delší době Very Happy

Přeji všem hezký večer a příjemnou sobotěnku a i neděli... reagovat již budu jen na SZ zájemců... nezklamalo mě to tu opět.. Thumb down


Naposledy upravil rip1 dňa Ne apríl 21, 2013 12:14:44, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne apríl 21, 2013 07:59:29    Predmet: Odpovedať s citátom

opa
prosim ta uz do toho nevrtaj, nie je ani dovod, ved je tolko peknych tem zivotnych a ked potrebujes aj hifistickych. Takto zapricinis stiahnutie inzeratu aj s fotkami a to by ma mrzelo, nakolko si ich nemam moznost pozriet v normalnej velkosti na monitore.

Aj z MT je uz vidiet, ze je to pravdepodobne najpodarenejsia realizacia projektu DPA Good job
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne apríl 21, 2013 09:13:11    Predmet: Odpovedať s citátom

O.K.
Tak já to vzdávám.
Kousek tajemství taky patří k životu.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ne apríl 21, 2013 09:16:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to ale veřejné fórum, ne placená inzerce, takže diskusi jest jaksi nutno akceptovat, byť se to prodávajícím nelíbí.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Ne apríl 21, 2013 12:02:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Naposledy:
Promazány moje výpady proti OPA, asi opravdu nechápe že to je o prodeji a ne o kecárně a je jen tak extrémně zvědavej ,že je mu jedno a jde dál i přesto že jsem mu nejdřív v klidu napsal že si to nepřeju... takže dělám gesto že moudřejší ustoupí ...opravdu nemá smysl to tady řešit a dělat ještě víc zle... Vladimíre kdyby to nebylo tradicí u tebe (viděl jsem tvé nežádoucí působení ve více prodejních vláknech) nechal bych to bejt ale sorry tohle mi přišlo jen jako čistá provokace nic jinýho. Takže to že se cejtíš ublíženě na mě neplatí,řekl sis o to sám.

Pokud je to tu normální že se smí kafrat do inzerce tak začínám zvažovat že se odsud asi vytratím,ač je tu pár lidí které mám v oblibě a rád je vidím... Důvodem je že toto je základní věc slušnosti a všude jinde je to proti pravidlům a netoleruje se to...

Vadilo by to a vadí by to zcela každýmu pokud by to bylo v jeho vlákně... kdo tvrdí že ne, tak kecá a nevidí si na špičku nosu...že PMA? Very Happy Takže logicky pokud zájem není tak nechápu proč sem vůbec lezete... já inzerci která mě nezajímá ani nečtu,natož abych nedejbože do ní když o tom vím kulový cokoliv kafral... Vždy kafrají jen ti co vůbec o věc zájem nemají, tady je to vcelku vždy pravidlem.A věřím že nejsem sám koho to dokáže nasrat.


Pokud jste to nepochopili mě jde jen o slušnost a respekt k prodávajícímu a kupujícím, které nezajímá balast a pindy okolo, ale jen konkrétní věci.
Proto na posty k věci týkající se provedení nebo čehokoliv co je k věci nereaguju neb mi to nevadí a pokud je něco nejasného a je zájem o inzerovanou věc, lze to vždy uplně v klidu řešit přes SZ či e-mail nebo telefon,ale na OT vždy reagovat budu a to tak že tvrdě. Evil or Very Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MilanTuma
Hifista


Založený: 15 november 2007
Príspevky: 158

PríspevokZaslal: Ne apríl 21, 2013 13:18:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Chudák prodávající. Nabídne něco k prodeji a následně se celé vlákno strhne do nesmyslné diskuze, ačkoliv zcela určitě nikdo nemá zájem o koupi. Příspěvky promazat a vlákno zamknout. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ne apríl 21, 2013 16:12:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Musím zareagovat.

Není to poprvé, co reagoval nevhodně (nejen) OPA do prodejního vlákna a já osobně jsem zásadně proti tomu a byl a jsem za to, aby bylo v pravidlech všech fór ,že do prodejního vlákna se nesmí kecat.

Je to jen a jen věcí poptávky a nabídky. Pokud má někdo ostentativní,neukojitelnou chuť se o prodávaném či kupovaném produktu vyjádřit, může si založit vlákno, kde se může realizovat.

Pavle, i tobě by se to nelíbilo, kdyby se jednalo o tvůj prodej/koupi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Ne apríl 21, 2013 17:41:49    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA:
Děkuju Smile jsem rád že jsi nakonec rozumnej chlap.

Boxer, Milan Tůma,Ypyks,JMD :
Díky za podporu... Thumb up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 15:32:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že tě prodávající trochu mylně informoval, Davide, neboť dle fotky se nejedná o 380, ale o 386...jinak nehodlám více věc komentovat, neboť přes dříve řečené jsou nakonec všichni stejní a doufám, že to David chápe.......
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 15:34:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Jde o jasnou 380, vzdyt jsou 4 elyty na kanál..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 15:47:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud s tím David souhlasí, mohu sem dát detailní fotku samotného modulu.
Třeba to výše uvedený rozpor objasní.
Bez jeho souhlasu ale fotky ze soukromého mailu ani výrobce tohoto kusu zveřejňovat nebudu !!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 16:05:44    Predmet: Odpovedať s citátom

380 nemá výstup pro napájení symetrickýho vstupu, Zdeňku....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 16:22:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Počty koncových párů ...
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 16:33:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Na desce od TomaseT (stojaté elyty) Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 18:00:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Ani na desce od Tomáše není výstup pro napájení...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 18:05:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jak je to s počtem párů, kazzateli?
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 18:40:08    Predmet: Odpovedať s citátom

To nechť poví autor, já tuhle modifikaci nedělal...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 19:03:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Podle toho by se měla poznat 386 x 380, naznačoval jsi, že je to 386.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 19:13:07    Predmet: Odpovedať s citátom

jasne vidieť 3 páry typické pre 380, nie je sa čo hanbiť, jedná sa snáď o najdokonalejšiu reprodukciu DPA380 akú som kedy videl...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 19:40:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Kzzatel:
Pavle máš SZ

Majitel se cítí trošku uražen což chápu,jelikož nikde není registrován poprosil mě o možnost se vyjádřit:

Zadarmo 100% nic nebylo, desky jsou na DPA 380 + včetně desek ochran na kterých je ta symetrika + indikace limitace a vše ajk bylo v AR stály 8500,- od Tomáše Tichého,který měl svolení je vyrábět a prodávat.

Za desky na 112 platil 3500 Filipovi Honzárkovi,který měl rovněž svolení k výrobě ... prý je vše osazené dle rozpisky a posledních znalostí (korekce nejvyšší SSE apod) .. to že se vynořily až nyní je to že po dokončení se změnila situace a nemůže je mít...

Doufám že to trošku uvedlo věci na pravou míru... nechtějte po mě ale zákulisní informace a odpovědi na které vám nedokáži odpovědět, páč nic nevím, snažím se jen udělat maximum pro to aby tyhle mašiny se důstojným způsobem prodaly... nic více nic méně... co za tím je nebo není se mi netýká a ani mě to nezajímá. Více se angažovat už nehodlám.... Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 19:54:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Těch 3500 byl podíl na výrobních nákladech za plošňáky, který platil Filip...peníze, který se během výroby vyskytly, byly POUZE na zaplacení materiálu... toť je k nákladům vše...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 20:08:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Nezávidím ti dawso Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 21:52:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Ač mi do toho moc není, přesto bych rád upřesnil některá zde vyslovená tvrzení: sada plošňáků na 380 nestála 8500, nýbrž sady byly za tyto peníze čtyři...jak vidíte, mé bezplatné povolení nebylo nijak malicherné...mám rád některé věci zcela jasně řečené...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 21:58:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Ovšem pozor,
citácia:
Majitel se cítí trošku uražen
, jak napsal zakladatel vlákna Smile
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Ut apríl 23, 2013 00:09:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím že je vše ok, Pavel Dudek odemne všechny informace přes sz co jsem věděl má,více asi už nedovedu při nejlepší vůli,ale nevěšte hlavy protože jsem milej pán řekl jsem si že vám ostatním mohu jen doporučit pokud tolik toužíte poznat tyhle stroje blíže,tak stále mate možnost se přezemne kontaktovat na prodávajícího a když se vám budou tak moc líbit naživo (fotky sou prd) tak se i přímo face 2 face domluvit a i koupit Idea

Jinak uznávám že je to vcelku fuška prodávat DIY i když pěkný ,to mi jen potvrzuje že DIY nikdy více... nestojí to za ty potíže se ztrátou a problémy s případným prodejem ... jen mi to potvrzuje to co jsem již psal na audiowebu desítky až stovky hodin práce pokud to má být k světu nikdo nezaplatí... takže příště slibuji že pokud bude něco...tak raději budu prodávat Accuphase nebo třeba Boulder,tam snad věřím že bude doufejme vášní méně Very Happy

Abych uvolnil trošku rozjitřenou atmosféru rozhodl jsem se po poradě se svým konzultantem z Písku,že neuškodí trošku poetických slov a vlídného pohlazení po té drobné bouřce zde: :
Hleďte,
Stačí se podívat jak se na těch fotkách na vás smějí...ty čelní panely ty zrcadlově lesklé knoflíčky ... jeeeej!!! uplně vidím jak ti dva krasavci se už určitě nemohou dočkat nového domova či nových páníčků ... ještě k nim najít nějakej důstojnej zdroj signálu a je zcela vystaráno ... takový burmestrovsky sličné fešáky vám bude závidět kde kdo...a ano i přespolní... joj!!! kdybych byl menší a méně zavalitý než jsem!! a byl dépéáčkovej s láskou k IRFkům... , bral bych ten setík hned pro sebe, protože je to velice krásná a vzácná kombinace, kterou nemá a ani mít patrně nebude nikdo jiný. Ani můj strýc Cyril co měl už v 88 Pionýra věž!! Very Happy Very Happy

Na závěr snad jen dodat mé obligátní: "Kupujte kupujte dokud je co a máte za co Very Happy Bude hůř!!" Very Happy A nezlobte mě tu už, nebo vám ježíšek na vánoce nasere Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JuanV
Hifista - zaslúžilec


Založený: 06 júl 2007
Príspevky: 994
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut apríl 23, 2013 09:57:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Koukam, objevilo se tu moje jmeno, proc je majitel v anonymite ? Plosnaky dostali jen tri lidi, takze je to velmi jednoduche...
_________________
Intel NUC > SMSL SU-9 > 2xTYA III > Euterpe One
Aktuálně prodám:
TYA III, DPA-222
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist