Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Výprodej číňanů v Ostravě

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Tipy na výhodný nákup
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2007 13:03:41    Predmet: Výprodej číňanů v Ostravě Odpovedať s citátom

nejen Shanling z Panského Dvoru v lepších cenách
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davzim
Hifi obsluha


Založený: 20 január 2007
Príspevky: 23
Bydlisko: Uherské Hradiště

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2007 06:42:01    Predmet: Shanling Odpovedať s citátom

Zdravím pánové, protože vážně přemýšlím o výměně CD playeru zaujala mě nabídka od Shanling (SCD200C).Jediné co mohu říct, že mě úplně dostal ten design, je prostě úžasný, ale to není to hlavní, že ano. Chtěl bych se zeptat, co si o této značce myslíte(kvalita provedení, zvuk, podpora), popřípadě máte li nějaké zkušenosti s těmito stroji(CD a SACD přahrávače). Moje současná sestava Vincent SA93, SP993, CD-S3, repro Focal 1027Be. Myslíte, že by to byl výraznější skok od Vinceta CD-S3 ?

Děkuji za podněty a připomínky.

David
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2007 08:44:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Osobne by som si nekupil komponenet, ktory je nutne 1-4 hodiny (podla recenzii) zahrievat pre optimalny zvuk Smile
Inak ale vsade iba sama chvala.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
lubos
Hifista


Založený: 15 december 2006
Príspevky: 214

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2007 09:01:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton
to je uplne bezna vec, aj moje magnetostaty potrebuju 3/4 az 1 hod. aby si uplne sadli a hrali na 100%
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davzim
Hifi obsluha


Založený: 20 január 2007
Príspevky: 23
Bydlisko: Uherské Hradiště

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2007 09:10:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:
Osobne by som si nekupil komponenet, ktory je nutne 1-4 hodiny (podla recenzii) zahrievat pre optimalny zvuk Smile
Inak ale vsade iba sama chvala.


Tak to jsem netušil, nicméně to se určitě týká jen lampového výstupu. Nějaké další zkušenosti. Budu vděčný za každý postřeh.

David
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2007 09:13:26    Predmet: Odpovedať s citátom

naco u SACD lampy? SACD snad nikomu nezní nepříjemně... u CD to ještě trochu chápu i když bych to nechtěl.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2007 10:47:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty Shanlingy 100 a 200 mají dva nezávislé výstupy: 1 standard, 1 elektronkový, ten elektronkový lze - tuším - použít i jako sluchátkový zesík ...

Za ty prachy bych neváhal, u Dioka je možno si je samozřejmě i pořádně vyzkoušet a okouknout zblízka, je to parádička. Mně se vždycky líbil ...

Zajímavé je i to áčko, s DA převodníkem, dtto koncové tranzistory jako Accuphase ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
davzim
Hifi obsluha


Založený: 20 január 2007
Príspevky: 23
Bydlisko: Uherské Hradiště

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2007 13:01:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Design je opravdu vyjímečný a to je taky jeden z hlavních důvodů proč o něm přemýšlím. Samo, že pokud budu skoro rozhodnutý vezmi Vinceta S3 pod pažu a pojedu je porovnat než koupím. Jde mi jen o to, abych shromáždil co nejvíce informací..
Jen mě trochu mrzí absence XLR výstupu, ale jak už bylo několikrát řečeno v konečném důsledku je to asi jedno. Jen teď mám vše propojeno XLR takže bych musel zase měnit kabely.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Tipy na výhodný nákup Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist