Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Predzosilovač, resp. zvukovka na Senn HD518

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
moreecko
Hifi obsluha


Založený: 12 jún 2013
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: So júl 13, 2013 10:46:37    Predmet: Predzosilovač, resp. zvukovka na Senn HD518 Odpovedať s citátom

Zdravím, prešiel som z Sennheiser PC150 na HD518. Mam v PC integrovanu zvukovu kartu. Na PC150 mi uplne stacila, zvuk bol na nich velmi dostacujuci, avsak po zmene na HD518 je zvuk akokeby som si kupil nejake 10€ tesco sluchadla. Docital som sa ze neplechu robi tych "50 Ohm" pri HD518. Niečo som si precital o tejto problematike, avsak aj tak sa neviem rozhodnut. Co mi poradite? Kupit novu zvukovu kartu (odporucali mi Xonar DX ) alebo nejaky predzosilovac (odporucali Fiio E10, zevraj by mal stacit)... Chcem docielit, aby bol zvuk na HD518 minimalne taky dobry ako bol na PC150... Vopred dakujem za rady...
p.s. cim lacnejsie, tym lepsie... ked nebude ina moznost tak do 70€, resp. maximalne do 100€....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bogino
Hifista - pokročilec


Založený: 05 september 2012
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: So júl 13, 2013 22:28:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Vlastnil som 515, ktore som rok pocuval z integrovanej zvukovky a po zakupeni FiiO E10 som 515tky predal.
515 a 518 by mali mat prakticky totozny zvuk s kvalitnym basom, priblizenymi stredmi, ostrejsimi vyssimi stredmi a vyskami. Prave tie vyssie stredy sa s E10 zvyraznili natolko, ze som 515tky uz nechcel. S teplejsim zvukom integrovanej zvukovky tie vyssie stredy a vysky este ako tak sli, ale s E10 mi uz boli neprijemne. Osobne by som ku 518tkam lepsi zdroj nekupoval, skor by som vymenil sluchadla. To je ale len moj nazor, dalsi mozu mat iny.

_________________
Moje testy: http://headaudio.weebly.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist