Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Ako to zostavt?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Little player
Hifi obsluha


Založený: 27 august 2013
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Ut august 27, 2013 22:23:41    Predmet: Ako to zostavt? Odpovedať s citátom

Ahojte, som tu novy a nevyznam sa uplne do hifi, preto som sem zasiel, dufam ze tu najdem cenne rady. Chcem si spravit nejaku zostavu, moje poziadavky su:
chcem pocuvat kazety, mp3 z dvd, z cd, z usb, pripadne pocuvat aj zvuk z pc a samozrejme radio. Zvuk nemusi byt pre fajnsmekra, ale zase urcitu kvalitu a plnost basov uvitam. Pacia sa mi stare systemy, riesil by som komponenty cez napr. bazos. Co vsetko mi tam treba? Ja som rozmyslal ze receiver, deck, ale neviem ci aj daky eq sa da dat ked je len receiver a nie zvlast zosik, + dalsia otazka ci mi staci obycajny dvd prehravac so vstupom na dvd, alebo sd player na mp3 zvlast a zvlast dvd-cko? Mam obavy ako sa bude dat vyznat na displayi dvd prehravaca z nejakych suborov. Ako by ste to najidealnejsie vyriesili?
Dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St august 28, 2013 08:29:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Milej zlatej, kdo si myslíš, že se bude tvejma nesmyslnejma přáníma zabejvat ? Myslíš si, že to někomu stojí za tu námahu a že si i ostatní rádi počtou ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hugo2
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 august 2010
Príspevky: 579
Bydlisko: Zilina

PríspevokZaslal: St august 28, 2013 10:10:19    Predmet: Re: Ako to zostavt? Odpovedať s citátom

Little player napísal:
Ahojte, som tu novy a nevyznam sa uplne do hifi, preto som sem zasiel, dufam ze tu najdem cenne rady. Chcem si spravit nejaku zostavu, moje poziadavky su:
chcem pocuvat kazety, mp3 z dvd, z cd, z usb, pripadne pocuvat aj zvuk z pc a samozrejme radio. Zvuk nemusi byt pre fajnsmekra, ale zase urcitu kvalitu a plnost basov uvitam. Pacia sa mi stare systemy, riesil by som komponenty cez napr. bazos. Co vsetko mi tam treba? Ja som rozmyslal ze receiver, deck, ale neviem ci aj daky eq sa da dat ked je len receiver a nie zvlast zosik, + dalsia otazka ci mi staci obycajny dvd prehravac so vstupom na dvd, alebo sd player na mp3 zvlast a zvlast dvd-cko? Mam obavy ako sa bude dat vyznat na displayi dvd prehravaca z nejakych suborov. Ako by ste to najidealnejsie vyriesili?
Dakujem.


No veď normálne ako píšeš: Zosilňovač + tuner(receiver)+DVD(CD) prehrávač+kazetový deck+repro.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Little player
Hifi obsluha


Založený: 27 august 2013
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: St august 28, 2013 18:47:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Len niesu nejake speci urcene dvd prehravace na tento ucel, alebo aky by bol najvhodnejsi, aby mal nejaky prehladny display?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St august 28, 2013 19:29:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Idealne? Sietovy prehravac, HDD a tablet/telefon na ovladanie. Mrni napr. na Xtreamer - https://shop.xtreamer.net/products/XtreamerDVD.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Little player
Hifi obsluha


Založený: 27 august 2013
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: St august 28, 2013 20:01:03    Predmet: Odpovedať s citátom

fajne zariadenie, ale uz ked mam pouzivat na ovladanie tablet, alebo phon, tak to uz mozem rovno dat dvd do kompu a ovladat cez komp Smile To sa fakt nerobia ziadne prehravace aspon s 2 riadkovym displayom?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St august 28, 2013 22:01:12    Predmet: Odpovedať s citátom

lacno? ... autoradio ;-)

domace dvd prehavace zobrazuju info na tv. dvojriadkovy displej je uz prilis velky luxus... :)

napriklad takyto http://www.classeaudio.com/delta/delta-cdp502.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lechos
Hifi expert


Založený: 03 január 2009
Príspevky: 1185
Bydlisko: Severní Morava okr.Karviná

PríspevokZaslal: St november 20, 2013 16:54:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Jaký máš finanční rozpočet na tuto investici ? Zachovalý vintage aparát z přelomu 70/80 let by nebyl špatný, nebo trochu novější, základem sestavy je zesilovač, zatím vystačíš například s receiverem Technics SA-R 230 to je zesilovač 2x50W/8Ω, AM/FM stereo tuner 24 pamětí a 5-pásmový ekvalizér, vše v jednom přístroji...jo, digitální stupnici rádia a dálkové ovládání má. Přípoj pro deck, CD a phono gramofon samozřejmě. Dovážel se před léty k nám do prodejen Tuzex, doporučuji. Potom můžeme pořešit další audio komponenty.
_________________
pioneer A-656 MK2***technics SL-PG400A***pioneer PL335***
aiwa AD-F 910E***sony ST-S390***technics SH-GE 70***toshiba SD-24 VL***
2x pioneer CS-901***Tesla B116 A
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist