Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

HIGH END Slovakia 2013 klope na dvere..
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 08:45:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Marekg ja si myslím že výstava je spoločenská udalosť ale pre predajcov hlavne reklamná. Preto by malo byť v ich záujme predviesť ich tovar v čo najlepšom svetle. Hi-fistom ktorí na takéto akcie chodia ide hlavne o zvuk. Napr. v Platan audiu to dobre vedia a svoj tovar sa snažia prezentovať v čo najlepšom svetlle. Komponenty doladia vždy tak a miestnosť si vyberú a zaplatia vždy takú aby svoj tovar predviedli tak ako to má hrať a nie tak ako to nemá. Hoci tento rok na predvádzačke Edo Nemček exceloval. Aspoň vtedy keď som tam bol ja.
Po vložení CD do CDP povedal " a teraz môžete pri hudbe aj onanovať." a po chvíli dodal " ale ja to nerobím". Po dohrati sa spýtal jedného z poslucháčov ako sa mu to páčilo. Ten si dovolil niečo skritizovať. Už si nepamätám čo. Na to ho Nemček sprdol ako malé decko pred plnou sálou, ako tomu nerozumie. Chudák odvážlivec iba zajachtal že sa asi zle vyjadril. Nemček pustil ďalšie CD a dotyčný poslucháč sa asi po desiatich sekundách zodvihol a v prítmi sapotichu vytratil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 09:07:51    Predmet: Odpovedať s citátom

nj, dovolit si prezentovat vlastny nazor pred predajcom je nepripustne Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brand.x
Nádejný hifista


Založený: 09 apríl 2012
Príspevky: 50
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 09:25:49    Predmet: Odpovedať s citátom

"Na to ho Nemček sprdol ako malé decko pred plnou sálou, ako tomu nerozumie" - citácia

Tak toto by sa naozaj nemalo stávať. "Pán" predajca si pri prezentácii mal skôr všimnúť tie zahuhňané basy Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lacoh
Hifista


Založený: 26 január 2008
Príspevky: 178

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 10:07:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Napriek tomu, že som tento rok na výstave nebol, sám viem, že je veľmi ťažko "definitívne" vyjadriť ortieľ nad konkrétnou hifi zostavou a to hlavne z dôvodu, že málokedy sa podarí sadnúť si pred aparatúru do IDEÁLNEJ polohy. Doma všetci počúvame v ideálnej polohe. NIKDY si nesadáme inde. Na výstave sa nám to vždy nepodarí a výsledný zvuk sa môže dosť zmeniť alebo pokaziť. Skôr by som sa zameral iba na charakter konkrétneho zvuku, či ma "nerežú" alebo "nepichajú" výšky, či spevák neznie "plastovo", či je v hudbe dostatok detailov, či to nehrá zastrene, pod dekou a pod. Samotné basy a priestor je už iná káva, presne k tomu potrebujem to ideálne miesto posluchu a samozrejme ideálnu miestnosť. A tieto dve posledne menované sú na výstavách problematické !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 10:39:18    Predmet: na margo výstavy Odpovedať s citátom

žiaľ, takéto výstavy sú vhodnou udalosťou aj pre neserióznych a zakomplexovaných vystavovateľov, ktorí využijú túto príležitosť na ohováranie druhého vystavovateľa. Keď už niekomu obchody neidú podľa predstavy, je tu aj spoločenský priestor na ohováranie druhého. Osobne som náhodne dopočul tichú konverzáciu o tom, že jeden vystavovateľ ohováral druhého na chodbe, v druhom prípade zase ohovárali násSmile. V takýchto prípadoch sa jedná vždy VÝLUČNE o malé firmy kde konatelia si nedokážu ustrážiť svoj trh -"malé smetisko" kvalitou, len aktiváciou vojnovej sekery:-)

Ja osobne som rád, že vystavovatelia vôbec investujú peniaze do takej akcie. Hlavne som vďačný za prezentácie malých vystavovateľov (bez ohľadu na kvalitu alebo finančnú kategóriu vystavovaných vecí). Podmienky v malých hotelových izbách nebudú nikdy ideálne. Ale aspoň ukážu verejnosti a potenciálnym zákazníkom čo majú a čo dosiahli za posledný rok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 10:59:59    Predmet: Odpovedať s citátom

vlado222 napísal:
Edo Nemček exceloval. Aspoň vtedy keď som tam bol ja.
Po vložení CD do CDP povedal " a teraz môžete pri hudbe aj onanovať." a po chvíli dodal " ale ja to nerobím". Po dohrati sa spýtal jedného z poslucháčov ako sa mu to páčilo.


Ten Nemček na niečom šlape - alebo je len takto primitívne úchylný ?? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brand.x
Nádejný hifista


Založený: 09 apríl 2012
Príspevky: 50
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 11:31:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Treba si uvedomiť, že nikto nemá patent na rozum a už vôbec nie na ucho a schopnosť nim aj počúvať a vedieť čo ma vlastne v tom zvuku počúvať. Myslím tým aj samozrejme predajcov. Veľakrát sa mi stalo, že som rozprával v kamennom "hifi (high end)" obchode s ľuďmi, ktorí do problematiky nemali čo povedať. Ale toto je v poriadku. Každý sa vyvíja a učí. Ale keď nejaký chlapík prezentuje svoje veci takýmto spôsobom (ako je opísané vyššie), že nepripustí ani náznak polemiky a myslí si, že len to čo prezentuje a predáva je to najlepšie na svete a v širokom okolí, tak to ma vie trochu vytočiť. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 12:59:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiež nemám rád "majstrov sveta". Ak je Nemeček ten chlapík s copom, tak on má tieto "majstrovské" maniere asi vrodené. Už som mal tú česť. Na druhú stranu niektoré nahrávky čo tam púšťal dosť zasahovali môj vkus a hladili dušu.
P. S. Čo tam menil ten sieťový kábel s kopou rečí aký to bude priepastný rozdiel, postrehol niekto nejakú zmenu? Či len ja som hluchý?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 13:23:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Prave pre dobry pristup a samozrejme aj zvuk som si rad dlhsie a aj viac krat posedel v Enigme pri Focaloch a aj pri prezentacii Grimm. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 13:45:30    Predmet: Odpovedať s citátom

J napísal:
...P. S. Čo tam menil ten sieťový kábel s kopou rečí aký to bude priepastný rozdiel, postrehol niekto nejakú zmenu? Či len ja som hluchý?

Nie si hluchý, iba si v reále počul zmenu zvuku o dve alebo tri hifi triedy Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 13:49:27    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
J napísal:
...P. S. Čo tam menil ten sieťový kábel s kopou rečí aký to bude priepastný rozdiel, postrehol niekto nejakú zmenu? Či len ja som hluchý?

Nie si hluchý, iba si v reále počul zmenu zvuku o dve alebo tri hifi triedy Cool
Applause Applause
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
horemic
Hifista - pokročilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 481

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 15:39:11    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil horemic dňa Pi december 12, 2014 10:35:22, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jeykey
Hifista


Založený: 26 máj 2009
Príspevky: 221

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 17:13:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne osobne sa najviac páčili B&W 802 Diamond v stánku BIS Audio. Čo sa mi na výstave nepáčilo je, že veľa vystavovateľov hralo príliš nahlas...
_________________
zosilnovac Yamaha AX-570, CD player Yamaha CDX-670, repro TVM, kable Proel Die Hard Gold Line, ASUS Xonar Essence ST --> Sennheiser HD598
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 17:21:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Vy čo ste boli na HE Praha i Bratislava, ktorá výstava z hľadiska priestorov, vystavených aparátov a zvuku bola lepšia?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
...
Hifi obsluha


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 23
Bydlisko: ba/ke

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 17:54:25    Predmet: Odpovedať s citátom

kurna, kto je ten milan garai, ze vyhral dve ceny? Wink

k vystave. cca 6-7rokov som na vystavy zanevrel. v ke sa ani velmi nekonali, do ba a dalej sa mi kvoli tomu nechcelo. k vystave pristupujem ako k spolocenskej udalosti, hoci ja sa do rozhovorov nezapajam, nepoznam inych hifistov a hlavne sa nechcem s niekym natahovat, alebo diplomaticky prikyvovat. neocakavam top dosiahnutelny zvuk, pretoze ten by znamenal vysoke naklady, staci ked aparatura alebo vystavujuci trochu zaujme a v pripade zaujmu sa zakaznik dostavi do predajne, kde to snad maju zvladnute. aj ked zvuk je dobry, tak ma odradi pristup vystavujucich a naopak. no a u mna dalsi kamen urazu je hudobny zaner, ktory sa zvycajne pusta. ja pocuvam vaznu hudbu a ambient/elektroniku. reprodukcia orchestra cez aparaturu este dlho bude na hony vzdialena od ziveho zazitku (velku zasluhu na tom maju zvukari, resp. obchodnici). komornu vaznu hudbu a seriozny ambient by tam pocuval malokto a vyzaduju ticho, tak nechcem trapit posluchacov a vystavovatelov, tym padom vsak neviem posudit zvuk, pretoze tie nahravky nepoznam. hlavne vsak momentalne nie som potencialny zakaznik inej reprodukcie ako sluchatkovej - poslednych 5 rokov repro a aparatura hra leda ak detske pesnicky a neocakavam v blizkej buducnosti zmenu.

postrehy: grimm vcelku zaujali (napr. solo klavir), ale pan to tam mixoval krizom krazom. uklikol sa parkrat v rozbehnutej skladbe, ospravedlnil sa. pri preklikavani to neprijemne pukalo/prskalo. zu a spol ma nezaujali, asi som netrafil "spravne" skladby. focal na jednicku, ale priliz nahlas. ak sla platna, tak basak siel vyskocit - zasluzilo by si to odfiltrovat uplny nepocutelny spodok, aby exkurzia basakov do miestnosti, alebo vnutra ozvucnice neskodila pocutelnym/citelnym basom. bavilo ma posediet pri fisher&fisher + deti tam dostali cukriky z coho boli nadsene Wink zvuk sa mi pozdaval hlavne u canor/gustav. dost ma zaujal/potesil gamut - skoda, ze som nepocul vsetky tri bednicky. divne som sa citil v miestnosti s digitalnymi zosikmi (fandim im), neviem cim to bolo, nejake to bolo ukricane. vedla pri 802 to bolo trochu suche, ale ked mne sa ta 800 rada proste paci. nezaujal accuphase tusim so sonus faber, aj ked tie repro su mi velmi sympaticke. v platane zvuk v pohode, ale z panov citit trochu nadradenosti (mozno len u mna pocit ako pozostatok spred 8-10 rokov). pri sobotnajsom doobednom kole som omylom vynechal vox fidelitas a poobede som nechcel trapit 5rocneho syna vysedavanim na jednom mieste. tomu sa najviac pacili elipsony - samozrejme vizualna stranka Smile co ma mrzi je, ze pozriet sa nakoniec chcela aj 3rocna dcera, ocakaval som len rychle prebehnutie, ale v nedelu doobeda ma uz na sobotnajsi obojok nepustili, hoci na vstupenke ani na webe som info o poplatku len na jeden den nenasiel - nie som pravnik nesudim. pustili nas do austria (skor preto, lebo som sa nepytal) a potom v crowne, ked vyriekli ortiel tak sa dcerka otocila, ze nevadi, aj tak sa jej to nepaci Smile
zo zobrazovacov jednoznacne samsung uhd - 4k telky su dalsi skok vo vyvoji, hoci ja temer vobec nepozeram tv/filmy...
v neposlednej rade zhodnotenie hostesiek - vlado.ba to trafil. pred media control bola stihla, vysoka, naj Smile

uz len k tomu, co by ma na vystave zaujalo, keby... keby mali sluchatka dostojnejsie miesto. priklanam sa k odhlucnenej miestnosti s moznostou porovnat vsetky vystavovane sluchatka pokope a najlepsie s moznostou vlastnej hudby (bol tam pan, ktory si pri sluchatkach zapajal vlastny zdroj, ale ajtak toho asi vela nepocul). chybali viacere znacky a hlavne stax. ale ani tu nie som celkom vhodny zakaznik, pretoze som rozhodnuty pre stax, akurat nie su volne prostriedky financne.

tolko moje silno subjektivne pocity.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 21:26:01    Predmet: Odpovedať s citátom

marekg napísal:
.... Hodnotit zvuk nebudem, lebo to podla mna nema vyznam. Vystavovatelia prisli odprezentovat verejnosti hlavne nejake tie novinky a SVOJ sortiment, cize nie dokonale zladene sustavy v prezentovanom priestore. Trosku nechapem komenty hodnotiace zvuk aparatur.Keby mali vystavovatelia ladit komponenty ku kazdej bedni a priestoru, museli by prezentovat aj cudzi sortiment. ....

S týmto trochu nesúhlasím. Predajcovia sa snažia do svojho portfólia zvoliť značky ktoré podľa nich k sebe pasujú a tým poskytnúť plný servis zákazníkovi. Netvrdím že so značkami od konkurencie to nebude hrať (možno práve naopak), ale aj predajcovia sú len ľudia s nejakým vkusom.

miero: Po zaradení Austria Trend hotela sa mi zdajú bratislavská a pražská výstava dosť podobné. Malých izbičiek je v Prahe viac, ale je v nich rovnako neútulne ako v bratislavských.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
marekg
Hifi obsluha


Založený: 16 marec 2011
Príspevky: 28
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 22:02:34    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:

S týmto trochu nesúhlasím. Predajcovia sa snažia do svojho portfólia zvoliť značky ktoré podľa nich k sebe pasujú a tým poskytnúť plný servis zákazníkovi. Netvrdím že so značkami od konkurencie to nebude hrať (možno práve naopak), ale aj predajcovia sú len ľudia s nejakým vkusom. ....





V idealnom svete by vystavovatel prezentoval dokonale zladenu aparaturu vo vhodnych akustickych podmienkach, co je tazke a asi aj pridrahe. Iste, ak vystavuje konkretny vyrobca (ako to je napr. v Mnichove, kde kazda znacka ma svoj stanok), tak si vyberie a zladi zvysok (Canor ma takmer pravidelne zladene komponenty a hra im to). Ak vystavuje studio ponukajuce nejaky sortiment, pravdepodobne bude volit vyber zo svojich komponentov a bude sa zameriavat najviac na novinky. Nemyslim si, ze sortiment studii je motivovany ladenim jednotlivych komponentov. Skor tam vidim inu motivaciu (marza, podmienky, povinnost). Highend SK je viac prezentacia studii - sortimentu. Samozrejme snaha o co najlepsie zladenie sa ceni aj ked nie vzdy sa zadari a obcas to skonci bum-cink. A to si myslim, ze niektore z prezentovanych bedni mali urcite na viac. Predpokladám, ze ti skusenejsi si to viete zhodnotit sami. V kazdom pripade vystava plni ucel a niektori z nas mali moznost premierovo si aspon okukat niektore kusky, ktore si mozno pojdeme osobne popocuvat vo vhodnejsich podmienkach. Je skoda, ze sa vystavy nezucastnilo viac domacich (SR a CR) vyrobcov komponentov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 22, 2013 22:06:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Tento rok Aster/Acon neboli ani v Bratislave? Si spominam na svoju prvu hifi vystavu v Prahe, kde ma najviac zaujali prave ich aktivy Acon Arcus prezentovane v malej izbicke.

Mozno by nebolo odveci mat este jednu vystavu v Brne, so skromnejsimi ambiciami ako HighEnd a s nizsimi cenami pre vystavovatelov. Kludne i v nejakej normalnejsej budove ako je zbytocne luxusny hotel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: St október 23, 2013 07:26:14    Predmet: Odpovedať s citátom

No ono zaplatiť prenájom priestorov na výstave v BA asi tiež nie je sranda.
Keď som kupoval v Kohut Audiu pred 3-4 rokmi CDP PrimaLuna Prologue 8 a zosík PrimaLuna Dialogue Two a spýtal sa MarekaKohúta či bude vystavovať v BA na HE SK tak mi povedal že nie že to je veľmi nákladné. Že v malých priestoroch to nemá význam a veľké sú drahé. Vraj veľká miestnosť výjde 2700e. A to si už nepamätám či na deň alebo na dva dni.
Tak neviem. Možno by sa mohol k tomu vyjadriť napr. Britisch Audio, keď tu popísal svoje skúsenosti s inými vystavovateľmi. Možno by sme sa na vystavovateľov pozerali napr. menej kriticky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: St október 23, 2013 08:36:42    Predmet: Odpovedať s citátom

vlado222 napísal:
No ono zaplatiť prenájom priestorov na výstave v BA asi tiež nie je sranda.
Keď som kupoval v Kohut Audiu pred 3-4 rokmi CDP PrimaLuna Prologue 8 a zosík PrimaLuna Dialogue Two a spýtal sa MarekaKohúta či bude vystavovať v BA na HE SK tak mi povedal že nie že to je veľmi nákladné. Že v malých priestoroch to nemá význam a veľké sú drahé. Vraj veľká miestnosť výjde 2700e. A to si už nepamätám či na deň alebo na dva dni.
Tak neviem. Možno by sa mohol k tomu vyjadriť napr. Britisch Audio, keď tu popísal svoje skúsenosti s inými vystavovateľmi. Možno by sme sa na vystavovateľov pozerali napr. menej kriticky.


náklady sú na úrovni min. 1500.- €. Polovica prenájom, ostatné parkovné, hostesses, 2xobedy pre 4, prepravné (u nás 2x4x50km) atď. Tí, ktorí ponúkajú aj občerstvenie pre návštevníkov aj viac + korkovné pre hotel Smile))))))) (nesrandujem)... to učtuje priamo Hotel
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: St október 23, 2013 08:42:27    Predmet: Spendor+Parasound+sebakrytika Odpovedať s citátom

umiestniť veľké regálovky Icon Audio do takej malej miestnosti bola chyba z našej strany. hrajú perfektne vo väčšich ale tu... hm [/list]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St október 23, 2013 16:29:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Stark na 3. mieste ma prekvapil Cool http://www.highendslovakia.sk/stranka/314-Vysledky-navstevnickej-ankety-HIGH-END-Slovakia-2013
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: St október 23, 2013 19:16:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Mňa zas po treťom mieste na HE Praha v kategórii elektronika na ktorom skončilo Onkyo neprekvapuje nič.

http://high-end-praha.cz/vstupne-a-ceny.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Riki
Hifi obsluha


Založený: 13 marec 2013
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: St október 23, 2013 19:25:39    Predmet: Re: Spendor+Parasound+sebakrytika Odpovedať s citátom

britishaudio napísal:
umiestniť veľké regálovky Icon Audio do takej malej miestnosti bola chyba z našej strany. hrajú perfektne vo väčšich ale tu... hm [/list]

Tie Icon Audia sme skusali u britishaudia s mojim lampacom, no bol som milo prekvapeny, nadherne hraju.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: St október 23, 2013 21:10:30    Predmet: Re: Spendor+Parasound+sebakrytika Odpovedať s citátom

Riki napísal:
britishaudio napísal:
umiestniť veľké regálovky Icon Audio do takej malej miestnosti bola chyba z našej strany. hrajú perfektne vo väčšich ale tu... hm [/list]

Tie Icon Audia sme skusali u britishaudia s mojim lampacom, no bol som milo prekvapeny, nadherne hraju.


hrajú úžasne a len za 1,350.- €. Problém na výstave bol v tom, že dokonalá pozícia poslucháča by bola na línii u dverí. neide ani o smerovosť, hodiny sme menili pozíciu troch reprosústav ale s ikon sme to nezvládli. prvá rada stoličiek bola vo vzdilaneosti 1,4 metrov, druhá o 0,8 metrov ďalej. To je málo. Žiaľ izby nie sú ideálne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: So október 26, 2013 08:58:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto si asi málokto všimol, takže sa pochválim sám Smile

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Ne október 27, 2013 10:22:02    Predmet: ... Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil palipol dňa Št január 15, 2015 00:02:50, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne október 27, 2013 22:50:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Škoda, tešil som sa na tvoje foto.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Ut marec 18, 2014 22:28:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Výstava stereo, hifi a home cinema pod názvom High End Slovakia končí!

Or­ga­ni­zá­tor vý­sta­vy High End Slo­va­kia už ne­mô­že ďa­lej pou­ží­vať ten­to ná­zov, pre na­ria­de­nie slo­ven­ské­ho sú­du. Ten vy­ho­vel žia­dos­ti ne­mec­ké­ho or­ga­nizáto­ra po­dob­nej vý­sta­vy v Ne­mec­ku, kto­rý má za­re­gis­tro­va­né slov­né spo­je­nie HIGH END v ce­lej Európ­skej Únii a tvr­dí, že ná­zov High End Slo­va­kia oh­ro­zu­je a poš­ko­dzu­je je­ho zá­uj­my.


Idiotizmus nepozna hranic, stale je vsak na prvom mieste konzorcium 'SKY', ktore si registrovalo toto bezne slovo a zacalo po svete zalovat spolocnosti, ktorym sa nahodou objavilo v nazve produktu. Ano, uspesne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
freeface
Hifista


Založený: 21 marec 2007
Príspevky: 117

PríspevokZaslal: St marec 19, 2014 00:14:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Áno, už strácam slová ... btw. z tejto stránky som sa to dozvedel najprv:
http://www.nisel.sk/?p=7819

_________________
/// Andrej Šeban : 1. „Hudba tu bola stovky rokov aj bez hitparád.” 2. „Hudba sa vždy počúva srdcom, ušami sa len dostáva do tela, a ten stav, v ktorom sa telo ocitne, by som nazval hudbou.” ///
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist